Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda v Trstené na Slovensku
včera 05:45
ZPOVĚĎ Krutá ironie osudu

Vladimír přišel při nehodě o syna. Sám zachraňuje životy na cestách!

Během okamžiku přišel Vladimír o rodinné štěstí. Při nehodě, kterou podle policie způsobil mladý řidič David, zemřel jeho devítiletý syn, o tři roky mladší dcerka stále bojuje o život. Vladimír popsal, co se mu před tragickou srážkou honilo hlavou a co cítí teď.

Maruška se utopila ve Váhu
14.07.
Nikdo jim nepomohl

Tragická smrt krásné Majky. Kamarádka popsala boj o život

Kamarádka sedmnáctileté dívky, která se v neděli utopila v řece Váh, promluvila. Dívky napadlo, že řeku přeplavou, Majka se ale začala topit. Její kamarádka Kara teď popsala zoufalý boj o život dívky. Zarážející je, že dívkám nikdo nepomohl, řidiči a cyklisté Karu prosící o pomoc ignorovali.

Znásilnění - 1
13.07.
Šokující případ

Horor na Slovensku! Čtyři mladíci hromadně znásilnili dívku (15)

Slovenští policisté vyšetřují otřesný případ. Čtyři mladíci ve věku 19, 18, 15 a 14 let hromadně znásilnili v Banskobystrickém kraji teprve patnáctiletou dívku. Tu vylákali na procházku, nejprve ji sexuálně napadli a pak se vše zvrtlo v hromadné znásilnění. Mladíci skončili ve vazbě.

Prásk.tv píše:

Uklízečka
čtěte o tématu Slovensko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Maruška se utopila ve Váhu - nález těla
13.07.
Zbytečná ztráta

Máma utopené Marie promluvila! Řekla, kdo může za její smrt

Rodiče 17leté Marušky, která se utopila v řece, čeká nejhorší věc v životě. Musí pochovat milovanou dceru, která doplatila na špatné rozhodnutí. S kamarádkou chtěly přeplavat Váh, Marušce ale došly síly. Její maminka teď o těžké chvíli promluvila pro média.

Nehoda v Trstené na Slovensku
13.07.
Tragická nehoda

David smetl auto s rodinou. Adam (†9) zemřel, dívka (6) o život bojuje

Tragédií skončila jízda rodiny se třemi dětmi na Slovensku. Při projíždění křižovatkou do jejich auta naboural mladý řidič v luxusním autě. O život připravil devítiletého Adámka, jeho sestřička zůstává v kritickém stavu.

Maruška se utopila ve Váhu
12.07.
Vytáhli ji potápěči

Nejhorší obavy se potvrdily. Marušku našli mrtvou v řece!

Ve čtvrtek v ranních hodinách našli tělo Marie, která se v neděli vracela domů a rozhodla se zaplavat si v řece. Policie a také hasiči po ní od víkendu pátrali.

Mučená žena
11.07.
Obchod s lidmi

Slovák rozmístil po pokoji kamery. Dívku chtěl prodat na internetu!

Traumatický zážitek prožila 19letá dívka ze Slovenska, která se stala obětí obchodu s lidmi. 27letý muž ji měl údajně vylákat do svého bytu, nabídnout drogy a následně prodávat za peněžní odměnu na internetu. Muži hrozí až 10 let vězení.

Opilá žena
11.07.
Zadržela ji policie

Dětská doktorka sloužila opilá! Měla 2 promile, odvedla ji policie

Dětská lékařka ve slovenských Košicích ordinovala pod vlivem alkoholu! Na její stav upozornil policii zřejmě jeden z pacientů. Doktorka nadýchala přes dvě promile, policisté ji zadrželi.

Dítě v autě
aktualizováno 10.07.
Šlo o minuty

Další dítě zamknuté v autě! Hasiči zachraňovali čtyřměsíční batole

Slovenští hasiči opět vyráželi zachránit dítěte zamčené v autě. Jednotka musela rozbít okno a otevřít dveře na parkovišti před obchodním centrem v Liptovském Mikuláši. Čtyřměsíční batole ale matka nenechala v autě schválně, dítě skončilo zamčené nešťastnou náhodou.

Maruška se utopila ve Váhu
10.07.
Utopila se

Tragická smrt krásné Marušky: Po oslavě udělala osudovou chybu!

Osudovou chybu udělala krásná Slovenka. Po večírku v bratislavském klubu se vracela domů, když ji známá přesvědčila, aby si šly zaplavat ve Váhu. Maruška zmizela pod hladinou, svědci ji nedokázali zachránit. Její tělo stále hledají hasiči a potápěči.