Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár chaty

Matka běžela zachránit děti z ohně, zemřeli všichni! DETAILY tragédie

Obrovskou tragédií skončila dovolená čtyřčlenné rodiny. Tradičně odpočívali na chatě v Terchové, noční požár ale poklidný pobyt přetrhl. Dřevěnou chalupu zachvátil požár, v ohnivém pekle zemřely dvě holčičky i jejich matka, která je běžela zachránit. Otec leží v nemocnici v kritickém stavu.

Pátrání na Slovensku
Aktualizováno Včera 11:27
smutný konec pátrání

Kristínku (†15) našli mrtvou v řece, mlynář zachránil sestru a mámu!

Nejhorší obavy záchranářů i rodiny se potvrdily, po téměř týdnu pátrání vytáhli hasiči z Malého Dunaje v Tomášově bezvládné tělo pohřešované Kristínky. Dívka se učila plavat, když se společně s maminkou a sestrou začala topit. Dvě ženy vytáhl z vody mlynář, Kristínka zmizela pod hladinou.

V chatě na Slovensku uhořela matka s dětmi - 1
Aktualizováno Předevčírem 10:42
Tragédie v turistickém centru

V chatě na Slovensku uhořela Růžena s dětmi (5 a 8)! Otec vyvázl

Vesnicí na severu Slovenska otřásla obrovská tragédie. Při požáru rekreační chaty přišli o život tři lidé - 41letá Ružena a dvě malé děti. Jejich otec se zachránil, utrpěl ale popáleniny.

Prásk.tv píše:

Celeste Buckingham podpoří Gombitovou - 1
čtěte o tématu Slovensko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Smutný chlapec
Aktualizováno 19.7. 2017 17:09
týrání na slovensku

Zoufalý telefonát na linku důvěry: Máma nás bije bičem, zabije nás!

Dětství jako z hororu - tak by se dal popsat život sourozenců z okresu Myjava na Slovensku. Podle policie měla matka Ivana (42) nutit svých šest dětí těžce pracovat v lese a odpírala jim jídlo. Podle výpovědi sousedky bila železnou tyčí a řetězy. Informuje o tom deník Nový čas.

Nezletilý řidič

Rodiče odjeli na dovolenou, Filip (17) si půjčil jejich auto. Zabil se

Sedmnáctiletý mladík na Slovensku poblíž Zlatých Moravců nezvládl řízení, dostal smyk a narazil do protijedoucího auta. Na místě zemřel. Jeho rodiče byli v tu chvíli na dovolené, chlapec si proto zřejmě "vypůjčil" jejich auto. Podle zákona přitom nesměl řídit sám.

Dům, kde se vraždilo
Aktualizováno 16.7. 2017 21:46
Přiznal se

Rodiče Slováka, který zabil 4 lidi: V Česku se změnil, přeskočilo mu!

Osmatřicetiletý Slovák měl brutálně zavraždit čtyři lidi včetně roční holčičky. Televizi Markíza se podařilo vypátrat jeho rodiče, kteří jsou z obvinění v šoku. Adoptivního syna ale neobhajují, podle nich se změnil po přestěhování do Česka.

video mimořádný nález

Na Slovensku žili obři! Skrývali se v hlubinách moře, našli jejich zuby

Nedaleko Lučence našli paleontologové důkaz, že na Slovensku kdysi žili mořští obři. Teď se našly jejich zuby, z nichž ten největší má neskutečných osm centimetrů! Podle odborníků patří největším žralokům, kteří kdy obývali Zemi.

Sporný zákrok

Tomáše (†17) zastřelili při honičce: Nikdo se ani neomluvil, zuří matka

Rodina Tomáše, který zemřel na Slovensku při policejní honičce, kritizuje přístup policie. Přestože pitva potvrdila, že mladíka zabila kulka, kterou vystřelil jeden ze strážníků, nikdo se neomluvil. Matka dostala jen výsledky pitvy.

Dům, kde se vraždilo
Aktualizováno 14.7. 2017 17:54
Obrovská tragédie

Slovák se přiznal k vraždě 4 lidí včetně holčičky! Zabíjel i v Česku

Hororový případ vyšetřují slovenští kriminalisté kousek od českých hranic. O obci Zliechov mezi Trenčínem a Žlilinou zadrželi muže, který se jim měl přiznat k vraždě tří žen a jedné holčičky. Nejméně jedna vražda se měla odehrát i na území ČR.

Na muže zaútočil rotvajler
Aktualizováno 14.7. 2017 11:34
Tragédie na Slovensku

Při krmení ji pohryzali vlastní rotvajleři, teď žena zemřela!

Ve slovenské nemocnici zemřela čtyřiapadesátiletá žena, kterou ve čtvrtek u rodinného domu napadli a pokousali její vlastní rotvajleři. Psi se na ženu vrhli, když je krmila.