Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena potratila v nemocniční sprše
Aktualizováno Včera 10:05
nemocnice nepochybila

Monika potratila ve sprše v nemocnici. Plod jí zůstal v ruce!

Monika se těšila na narození dítěte, místo toho ale potratila přímo v nemocniční sprše. Z neštěstí viní nemocnici, sestra k ní totiž ani nezavolala doktora, podle Úřadu pro dohled nad zdravotní péčí ale nemocnice nepochybila. O případu informuje televize Markíza.

Odtahovka se srazila se sněžným pluhem
Aktualizováno 21.4. 2017 10:52
slovensko smutný případ

Chtěl pomoct při hrozivé nehodě, po srážce s pluhem přijde o nohu!

Kvůli hromadné nehodě na dálnici mezi Popradem a obcí Spišský Štvrtok se zranil další člověk. Při záchranných pracích se kvůli nepříznivému počasí srazil řidič odtahové služby se sněžným pluhem. Ve vážném stavu skončil v nemocnici, budou mu muset amputovat nohu.

Hromadná nehoda na D1
Aktualizováno 20.4. 2017 11:33
galerie všechny evakuovali

Kvůli sněhové bouři na Slovensku se srazilo 40 aut! Až 24 zraněných

Na dálnici D1 v úseku mezi Popradem a obcí Spišský Štvrtok na Slovensku se ve čtvrtek srazilo asi 40 vozů! Zranilo se přitom přes 20 osob. Dálnice je kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám a sněhové bouřce uzavřena.

Prásk.tv píše:

Ordinace: Andrea Kerestešová coby doktorka Marika
čtěte o tématu Slovensko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Nalezené peníze v bankomatu
Aktualizováno 18.4. 2017 12:55
štědrý bankomat

Muž měl na účtu tisícovku. Díky triku vybral z bankomatu 152 tisíc!

Příležitost dělá zloděje. A udělala ho i z 38letého Milana Borovského ze Slovenska, po kterém nyní pátrají kriminalisté. V Liberci si založil bankovní účet a pak z porouchaného bankomatu v Košicích dokázat vybrat v přepočtu 152 000 korun.

reportáž šokující chování

Reného (4) přejelo auto a bojuje o život! Nikdo neřídil, tvrdí sousedi

Chvíle nepozornosti způsobila na Slovensku tragédii - neznámý viník přejel malého Reného předním kolem svého auta. Chlapec nyní v nemocnici bojuje o život. Žena, které vyhnala reportéry z místa nehody, všechny šokovala svou reakcí.

Záhada na Slovensku

Družku vyhodil z domu, ráno našel na zápraží její zkrvavené tělo!

Tragédie otřásla jednou vesnicí na Slovensku. Gabriela se tady měla pohádat s partnerem, který ji vyhodil z domu. Když se Pavol probudil, našel družku na zápraží v kaluži krve. Policie teď vyšetřuje, jestli jí ublížil on, nebo to udělal někdo jiný.

Brutální vražda

Pár našli v kaluži krve, sousedé se bojí: Vrah pořád běhá na svobodě!

Už měsíc běhá na svobodě vrah, který brutálně ubodal manžele v jihoslovenské obci Okoč. Tragédie otřásla celou vesnicí, dvojice byla podle sousedů oblíbená a neměla žádné nepřátele. Policie zatím nemá jedinou stopu.

1987463
Aktualizováno 14.4. 2017 17:35
reportáž strašlivé nařčení

Malý Sebastián zemřel. Prababička ho proklela, viní ženu rodina

Marie prožívá velmi smutné období. Přišla o pravnuka Sebastiána a ani se nemohla účastnit jeho pohřbu, ze kterého ji rodina vyhnala ven. Údajně chlapce totiž proklela.

krásné bydlení

Slovák postavil pohádkový dům ze stodoly. Použil k tomu lžíci

Obydlí, které vypadá jako z pohádky, majitel vybudoval ze staré stodoly. K vymodelování originálních tvarů použil polévkovou lžíci. Práce na domku mu trvala dvanáct let, ale výsledek rozhodně stojí za to.

Andrej Kiska
Aktualizováno 11.4. 2017 21:25
Pochlubil se na facebooku

Radostná novina: Prezident Kiska bude popáté otcem!

Slovenský prezident Andrej Kiska se popáté stane otcem. S novinkou se hlava státu pochlubila na sociální síti. Padesátiletý Kiska potomka čeká se svou druhou manželkou Martinou. Bude to jejich třetí dítě.