Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slovenka pomočila Korán
Aktualizováno Předevčírem 15:50
video pobouřila svět

Zatkli Slovenku, která pomočila a spálila korán! Hrozí jí tvrdý trest

Slovenka, která se prezentovala na internetu pálením koránu a močení na něj zřejmě nevyvázne bez trestu. Sheila Sz. skončila v rukou policie a prokuratura ji stíhá pro "zločin výroby extremistických materiálů". Hrozí jí až šest let vězení.

Simonka - 2
Aktualizováno 16.2. 2017 17:41
smutný příběh

Krásné Simoně (19) pomáhaly desítky lidí. Marně, zemřela rychle

Nesmírně smutný i dojemný příběh si v těchto dnech prožilo Slovensko. Lidé žili případem mladé a krásné Simony (19), která ležela v nemocnici a nutně potřebovala krev. Kamarádi, kamarádky, ale i úplně cizí lidé nebo celý sbor hasičů kvůli dívce podstoupili odběry. Všechno marně, nebohá studenta zemřela na Valentýna v nemocnici...

1963506
Aktualizováno 16.2. 2017 12:54
rozhovor bezpečnostní expert

Slovensku hrozí vojenský puč! Vysloužilci se už připravují

Šéf spolku Asociace slovenských vojáků Jozef Žarnovčian tvrdí, že demokracie je mrtvá ideologie. Na veřejnosti mluvil i o možnosti vojenského puče. Jeho slova nebere na lehkou váhu odborník na extremismus Radovan Bránik. Podle něj jde o nejvážnější bezpečnostní hrozbu pro Slovensko.

Prásk.tv píše:

Šaty
čtěte o tématu Slovensko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Opilá lékařka
Aktualizováno 15.2. 2017 11:38
to je výtečnice!

Opilá lékařka nabourala dceru! Na triku má ještě daleko horší věci

Kuriózní nehodu museli minulý týden řešit policisté v Prešově. Opilá matka se tady srazila s ještě opilejší dcerou. Starší z žen je přitom známou oční lékařkou. Ukázalo se ale, že jízda pod vlivem alkoholu zdaleka není jejím nejhorším prohřeškem!

Viktor Vincze požádal v přímém přenosu Adelu Banášovou o ruku v
Aktualizováno 15.2. 2017 14:45
upřímná slova

Adela přiznala barvu: Řekla, co si myslí o Viktorově žádosti o ruku!

Když moderátor Viktor Vincze poklekl v živém vysílání s prstenem v ruce, bylo to šok nejen pro Adelu Banášovou, ale pro celé Slovensko! Většinu lidí zaskočilo hlavně mírné zaváhání Adely před tím, než Viktorovi řekla své "ano". Co říká na zásnuby teď?

Zásnuby Adély Banášové
Aktualizováno 15.2. 2017 14:47
první reakce

Otce Adely zásnuby zaskočily! Upřímná slova na adresu Viktora

Žádost o ruku v přímém přenosu v úterý zaskočila nejen diváky televize Markíza, ale i rodinnné příslušníky moderátorů Viktora Vincze a jeho budoucí nevěsty Adely Banášové. O nečekaných zásnubách se dozveděl i Viktorův budoucí tchán, poslal vzkaz až z Káhiry.

Tibor Dančo
Aktualizováno 14.2. 2017 10:16
závažná choroba

Tibor už pět let v noci nezamhouřil oka. Spánek by ho mohl zabít!

Tibor Dančo ze Slovenska už dlouhých pět let nezamhouřil v noci oka. Spánek by ho totiž mohl zabít. Trpí tzv. apnoe a hrozí, že by se ve spaní mohl udusit.

1961184
Aktualizováno 10.2. 2017 19:18
"Potkaly" se na křižovatce

Matce a dceři za vzájemnou srážku hrozí vězení! Mladší už zná trest

Nehoda opilé matky, která se ve čtvrtek v Prešově srazila s ještě opilejší vlastní dcerou, má pokračování. Starší ze žen je totiž známá oční lékařkou a tak má teď ve městě strašnou ostudu.

1961184
Aktualizováno 9.2. 2017 18:27
Kuriózní nehoda

Opilá máma nabourala opilou dceru! Jejich reakce je kouzelná

Opilí řidiči jsou postrachem všech účastníků silničního provozu a někdy jsou jejich nehody skutečně kuriózní. Nejinak tomu bylo i v případě nehody dvou osobních aut v Prešově na Slovensku. Policisté zajistili řidičky obou aut, obě byly opilé, obě nesou stejné jméno a co policisty překvapilo nejvíce, šlo o matku a dceru.

pomozte ji najít

Kristínka (15) zmizela po cestě ze školy. Může si sáhnout na život!

Od včerejšího večera pátrá slovenská policie po patnáctileté Kristíně Drábikové z Prievidzi. Ta ve středu nepřišla domů ze školy. Policie se bojí, že by si mohla ublížit.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem