Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jana Holubová
včera 15:20
tragédie v Sheffieldu

Tělo Janky vezou na Slovensko. Rodina odhalila detaily k pohřbu

Rodina malé Janky připravuje dívčin pohřeb. V těchto dnech probíhá přeprava tělíčka z Anglie na Slovensko. Ta není vůbec jednoduchá. Vše zařizuje muž, kterého romská komunita nyní považuje za hrdinu. Pro rodinu v nouzi, která by si jinak vše jen těžko mohla dovolit, vybral tolik potřebné peníze a vše zorganizoval.

Tragická nehoda na Slovensku
aktualizováno včera 14:52
tragický osud

Budu tvým andělem, napsala Míša (28). Pak si šla stoupnout na trať

Obrovské neštěstí se stalo začátkem týdne v Michalovcích na Slovensku. Krásná Míša (†28) se rozhodla skoncovat se svým životem. Postavila se před přijíždějící vlak. Před smrtí napsala sms na rozloučenou.

Odklízení sněhu - ilustrační foto
17.01.
Sníh trápí i další země

Na Slovensku kvůli sněhu umírali lidé a kolabovala doprava

Husté sněžení trápí nejen Česko. Pod sněhem se ocitla i řada sousedních zemí a kalamita tam způsobila množství nehod. Ve Skotsku a Severním Irsku museli kvůli přívalům nového sněhu zavřít školy a zastavila se i veřejná doprava. Na Slovensku uvízly na horských silnicích kamiony. Tragický konec měly nehody u Trenčína a Banské Bystrice.

Prásk.tv píše:

Těhotná žena
čtěte o tématu Slovensko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Hasiči našli tělo nezvěstné ženy
aktualizováno 17.01.
Devínské jezero

V jezeře našli mrtvolu ženy, zřejmě je to pohřešovaná Mirka

Slovenští hasiči a policisté ve středu vytáhli z rákosí u břehu Devínského jezera ženské tělo. Podle slovenské policie jde s největší pravděpodobností o pětačtyřicetiletou Mirku, která zmizela před více než týdnem při venčení psů.

Exekuce - ilustrační foto
16.01.
Anketa Dluhová amnestie

Na Slovensku chtějí lidem odpustit dluhy. Mělo by to být i u nás?

Slovenská vláda na svém pondělním jednání projednávala i návrh ministryně spravedlnosti Lucie Žitňanské na hromadné odpuštění dluhů. Slovenské úřady řeší téměř čtyři miliony exekucí. Jak přesně by amnestie mohla probíhat a koho by se týkala, zatím vláda Roberta Fica drží pod pokličkou.

Vraždy na Slovensku
15.01.
14 obžalovaných několik mrtvol

Drsné praktiky vraždícího gangu: Oběť rozemleli v mlýnku na maso!

Zanechali za sebou devět mrtvol, jednu z obětí rozemleli v mlýnku na maso a zlikvidovali i vlastního šéfa. To vše má mít na svědomí mafiánský gang takzvaných "šátorovců" z Dunajské Stredy, který za ohavné zločiny čeká soud. Prokurátor podal obžalobu na 14 lidí.

Jana H.
aktualizováno 15.01.
tragédie v Sheffieldu

Rodina dostala výsledky pitvy malé Janky. Potvrdily, jak zemřela

Otřesný případ smrti malé Janky ve Velké Británii sledovaly tisíce lidí v Čechách i na Slovensku. Všichni čekali na závěr pitvy, který by mohl odhalit, co se Jance přesně stalo. Výsledky nyní konečně policie předala rodině.

Kočkovitá šelma v lese na Slovensku
14.01.
Je to podvod?

V lese na Slovensku údajně vyfotili pumu! Prověřuje to i policie

Slovenský myslivec pořídil v lesích fotografii neznámého zvířete. Podle odhadů se může jednat o pumu nebo dokonce lvici. Myslivci se teď hádají, zda jde o podvrh, nebo reálný snímek. Případ prošetřuje i policie.

Rozzuřený pes
14.01.
Neštěstí na Slovensku

Toulavý pes se vrhnul na 10letou dívku! Pokousal ji na krku a tváři

Desetileté děvčátko v malé obci na jihu Slovenska vážně zranil toulavý pes. Pokousal ji na krku a v obličeji. Holčička navíc utrpěla šok, byla převezena do nemocnice. Psa zastřelil soused legálně drženou zbraní.

Pokladní - ilustrační foto
14.01.
anketa zkušební provoz

Obchody na Slovensku v neděli zavřou! Brali byste to i u nás?

K revolučnímu kroku se odhodlal řetězec COOP na Slovensku. Některé malé obchody, ale i supermarkety budou v neděli zavřené. Argumentuje nerentabilitou, nízkou nezaměstnaností a snahou zažehnat krizi rodiny.