Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pohřeb Mariána Labudy - 1
aktualizováno 12.01.
poslední sbohem

Lidé se rozloučili s Mariánem Labudou (†73). Přišel i věrný Otík

Lidé se dnes naposledy rozloučili s oblíbeným slovenským hercem Mariánem Labudou. Ten zemřel náhle minulý týden v pátek. Zkolaboval, když nastupoval do auta. Bylo mu 73 let.

Marián Labuda
08.01.
Poslední rozloučení

Detaily pohřbu Mariána Labudy: Herce uctí na oblíbeném místě

Zpráva o smrti herce Mariána Labudy šokovala celé Slovensko i Česko. Slovenské národní divadlo teď zveřejnilo detaily posledního rozloučení. Uskuteční se v pátek 12. ledna v Sále činohry.

Marián Labuda
aktualizováno 08.01.
smrt herecké legendy

Čím se trápil herec Marián Labuda před smrtí? Měl velké přání

Slovensko stále vstřebává smrt herecké legendy Mariána Labudy. Přátelé a kolegové na něj vzpomínají jenom v dobrém. Známí z jeho okolí nyní slovenským médiím prozradili, co hereckou legendu trápilo před smrtí nejvíce.

Prásk.tv píše:

Marián Labuda
čtěte o tématu Marián Labuda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Marián Labuda
aktualizováno 06.01.
reakce osobností smrt herce

Na herce Labudu nezapomene ani prezident: "Měl talent i odvahu!"

Ve věku 73 let zemřel herec Marián Labuda, kterého si diváci pamatují zejména jako řidiče Pávka z filmu Vesničko má středisková. Na jeho smrt zareagovalo mnoho českých i slovenských osobností. Soustrast pozůstalým vyjádřil třeba prezident Andrej Kiska nebo premiér Robert Fico.

Marián Labuda - Vesničko má středisková
05.01.
herci o legendě

Vlach z Vesničky mé střediskové vzpomíná: Labuda byl neukázněný

Jako na malého muže, ale velkého herce bude vzpomínat na Mariána Labudu český režisér Jiří Strach. V pokračování jeho pohádky Anděl Páně měl oblíbený československý a slovenský herec malou roli cukráře. Jeho postava v závěru filmu dostala klíče od Očistce. "Ale protože je to nebeský univerzál, tak si s ním může otevřít celé nebe," řekl ČTK Strach. Labuda zemřel dnes ve věku 73 let, také další kolegové na něj vzpomínají jako na džentlmena a vyzdvihují jeho smysl pro humor.

Marián Labuda v rozhovoru o rozdělení Československa
05.01.
Odchod herce

Podívejte se na poslední rozhovor s Labudou. O Češích i o závisti

Ve věku 73 let náhle zemřel významný herec Marián Labuda. Televize Markíza s ním před Vánocemi u příležitosti 25. výročí rozdělení Československa natočila rozhovor.

Marián Labuda
aktualizováno 05.01.
odchod legendy

Zemřel herec Marián Labuda (†73). Oživovali ho přímo na ulici

Do uměleckého nebe odešla další legenda. Ve věku 73 let zemřel v pátek slovenský herec Marián Labuda. Dlouhodobě se potýkal s cukrovkou.