Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sociolog Petr Hampl
aktualizováno 14.11.
kampaň MeToo

Klausův muž tvrdí, že by mělo být zneužito více žen! Tak to vysvětlil

Zatímco světem hýbe kampaň MeToo, ke které se přidávají miliony žen, které se veřejně zpovídají ze zkušeností se sexuálním obtěžováním, najdou se i odpůrci kampaně. Jedním takovým je i sociolog Petr Hampl. Právě jeho názor, vyjádřený v analytickém komentáři na stránkách Institutu Václava Klause, vzbudil bouřlivé diskuze.

Unesená holčička
27.09.
Pobuřující rozhodnutí soudu

Zneužil holčičku, ze znásilnění ho neobviní. Soud: Mlčení je souhlas

Francouze naprosto pobouřilo rozhodnutí prokuratury v případu znásilnění. Osmadvacetiletý muž měl sexuálně napadnout jedenáctiletou dívenku. Soud ale rozhodl, že s tím holčička souhlasila, a nebude muže stíhat za znásilnění.

Hasiči z Manchesteru pátrají po neznámé dvojici
02.07.
skandální foto

Páreček si to rozdal v hasičském autě! A je z toho průšvih! FOTO

Velitelé manchersterských hasičů řeší kuriózní případ. Pátrají po dvojici, která se vyfotila v hasičském autě při souloži.

Prásk.tv píše:

Pikachu
čtěte o tématu pobouření na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Smutný chlapec
aktualizováno 18.05.
drsné video KŘIK A PLÁČ VE TŘÍDĚ

Prvňáčka Marka odvlekla sociálka ze školy násilím! Lidé se bouří

Nepříjemný pohled museli zažít žáci v první třídě na Slovensku, když si pro sedmiletého Marka přímo uprostřed vyučování přišla sociálka. Vše se odehrálo v pátek třináctého na Základní škole v Brezích, uvádí tvnoviny.sk.

Desetiletá lovkyně
15.11.
Na lovu

Dívka se vyžívá v zabíjení bezbranných zvířat! Co vy na to?

Je jí teprve deset let, má vizáž andílka a nevinný kukuč. Ve skutečnosti ovšem tahle holka už v takhle nízkém věku baží po krvi. A matka ji v tom plně podporuje!