Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Skok s koloběžkou
12.08.
vážný úraz

Pod Pradědem se těžce zranil koloběžkář! Boural v plné rychlosti

Těžkým úrazem skončila jízda koloběžkáře, který pod Pradědem na silnici mezi chatou Ovčárna a parkovištěm Hvězda narazil do svodidel. Muž byl v době příjezdu záchranářů při vědomí, jeho zranění jsou ale vážná.

2000942
21.05.
Vážná nehoda

Kamion u Chrudimi prorazil svodidla a zřítil se ze srázu! VIDEO

Těžká technika musela v sobotu na Chrudimsku vyprošťovat kamion, který v pátek při nehodě prorazil svodidla a zřítil se z prudkého srázu. Škoda je v řádu statisíců.

Dopravní nehoda kamionu na dálnici D11 - 4
aktualizováno 09.05.
galerie počítejte se zdržením

Kamion prorazil svodidla na D11, v protisměru se srazil s autem!

Kvůli vážné nehodě kamionu na 7. kilometru dálnice D11, která se stala v úterý dopoledne, je průjezdný jen pravý jízdní pruh v obou směrech, počítejte proto se zdržením. Hasiči likvidují uniklé provozní kapaliny, omezení je plánované do dvou hodin odpoledne.

Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Smrtelná nehoda motorkáře na Vsetínsku
aktualizováno 07.05.
Zbytečná smrt

Motorkář nezvládl předjetí a zemřel. Auto poslal do příkopu

Jeden život si v sobotu vyžádala vážná nehoda osobního auta a motorky u obce Jarcová na Vsetínsku. Podle policie motorkář agresivně předjížděl a vzápětí narazil do svodidel. A zahynul.

Řidič nechal auto uprostřed dálnice - 3
aktualizováno 25.03.
Šílená bezohlednost

To hlava nebere! Muž naboural na dálnici, nechal tam auto a utekl!

Řidič na dálnici D10 naboural do svodidel, což ho roztočilo a vyhodilo do hrazení na druhé straně. Nad tím, co udělal potom, zůstává rozum stát. Auto totiž nechal uprostřed silnice a utekl! Do vozu po chvíli narazil jiný řidič.

Převrácená cisterna na dálnici D3
aktualizováno 17.03.
galerie střední zranění

Dálnice D3 uzavřena! Převrácená cisterna blokuje provoz

Dálnice D3 musela být v pátek ráno uzavřena kvůli nehodě nákladního auta, u Tábora na 79, kilometru ve směru na Mezno leží ve středových svodidlech cisterna. Na místě probíhali záchranné a vyprošťovací práce. Kvůli přečerpávání nákladu byla dálnice zavřená i odpoledne.

Víc než rozbitého auta litoval řidič zničeného porcelánu, prý přišel o celou živnost
aktualizováno 28.01.
nehoda v Praze

Obchodník s porcelánem převrátil auto, rozbil si všechno zboží

O celou živnost přišel v pátek večer zhruba čtyřicetiletý řidič, který se v pražském Suchdole převrátil s dodávkou na bok. Vyvázl lehce zraněn, v plně naloženém autě se mu však rozbil všechen porcelán, jehož prodejem se živí.

Svodidla na dálnici
04.10.
Rozkopané Česko

Další problémy na dálnicích: Hromadná výměna svodidel!

Čeští řidiči využívající dálnice už řadu měsíců bojují s tím, že je asfalt rozkopaný a provoz na mnoha místech vedený méně jízdními pruhy. A nyní se k tomu přidává ještě největší výměna svodidel v historii.

Nehoda Ferrari
aktualizováno 04.05.
VIDEO ohnivé peklo

Ferrari přerazilo svodidla, řidič uhořel. Spolujezdkyně se dívala

Děsivá nehoda luxusního Ferrari otřásla Německem. Po nárazu ve voze uhořel známý podnikatel. Smrti jen o vlásek unikla jeho spolujezdkyně, která musela přihlížet otřesné smrti řidiče.

Děsivá nehoda na Kroměřížsku - 4
aktualizováno 25.01.
GALERIE Havárie na Kroměřížsku

Děsivá nehoda: Rover najel do svodidel a zůstal na nich naražen

Na většině území už teploty stouply nad nulu a sníh roztál, na silnicích to ale pořád klouže. Na Kroměřížsku museli hasiči a policisté zasahovat u děsivé nehody. Range Rover najel na svodidla, část z nich vytrhl a zůstal na nich naražen. Kus podvozku se navíc utrhl a auto museli hasiči vyřezat.