Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt vietnamce v Tachově
aktualizováno 24.09.
Vyšetřování úmrtí

Muž si chtěl přitopit, nejspíš se otrávil. Našel ho jeho kamarád

Smrt Vietnamce, kterého našel jeho kamarád v tržnici, kde prodával, začali vyšetřovat kriminalisté v Tachově. Zatím všechno nasvědčuje tomu, že šlo o nešťastnou náhodu a cizinec se otrávil plyny z elektrocentrály.

Uvázaná štěňata na Tachovsku - 6
aktualizováno 24.09.
Opuštění psi

Bezcitný majitel uvázal tři štěňata k plotu. Jejich matka je bránila

V pondělí vyjížděla policie k nepochopitelnému případu na Tachovsku, kde někdo uvázal tři štěňata k plotu. Rodiče štěňat byli výrazně pohublí a zanedbaní a nervózně pobíhali kolem. Přivolané strážníky k štěňatům ani nechtěli pustit.

Kůň. Ilustrační foto
aktualizováno 27.07.
Chovatelé, pozor!

Hříběcí nákaza koní na Tachovsku potvrzena! Může končit i smrtí

Státní veterinární správa (SVS) varuje před nebezpečnou nákazou koní, která propukla na Tachovsku. Takzvaná hříběcí nákaza postihuje především mladé koně a může způsobit vážné komplikace v chovu.

Obchodní sdělení

ÚKLID PEVNÝCH PODLAH SNADNO A RYCHLE

Hladká dlažba i plovoucí a dřevěné podlahy vyžadují specifickou péči.

Dítě v bazénu
26.07.
Drama u rodinného domu

Chlapec (8) se topil v bazénu, do nemocnice ho vezl vrtulník

Policisté, zdravotníci i hasiči vyjížděli ve středu po poledni k rodinnému domu do Stříbra na Tachovsku, kde se v bazénu topil osmiletý chlapec. Toho pak vrtulník převezl do plzeňské fakultní nemocnice.

Utýraný pes nalezený na Tachovsku - 3
10.07.
Horor v Boru

Otřesný nález: V igelitce byl mrtvý pes, hlavu měl omotanou páskou!

Tachovští kriminalisté vyšetřují otřesný případ týrání psa. Na policii se v pondělí večer obrátily tři dívky, které v zámeckém parku v Boru našly silně zapáchající igelitku. V té někdo pohodil tělo menšího psa. Že se zvíře stalo obětí týrání, nasvědčuje žlutá izolační páska, kterou měl pes omotanou kolem celé hlavy!

Auto po nehodě na Tachovsku skončilo mimo silnici, řidič zemřel
01.07.
Nehoda na Tachovsku

Auto na rovném úseku bouralo, uvnitř pak našli mrtvého muže

Smrtí staršího muže skončila na silnici mezi Černošínem a Planou na Tachovsku v neděli ráno nehoda osobního auta. Zatím není jasné, co přesně nehodě předcházelo, stala se totiž na rovném a přehledném úseku.

Policie - 1
14.06.
našli tělo

Smutný konec pátrání: Mladík, který se nevrátil ze školy, je mrtvý

Bohužel smutný konec má pátrání po sedmnáctiletém chlapci, který zmizel v úterý po vyučování ve Stříbře na Tachovsku. Mladík nedorazil na internát, kde bydlel. Večer našli kolemjdoucí jeho tělo.

Nehoda mezi Tachovem a Ctiboří - 3
22.05.
Nebál se pomáhat

Muž vyprošťoval zraněného řidiče, sám skončil v péči záchranářů

U vážné dopravní nehody zasahovaly v úterý po poledni všechny složky Integrovaného záchranného systému. Mezi Tachovem a Ctiboří narazilo auto do stromu. Zranění utrpěli tři lidé, kteří v havarovaném volkswagenu cestovali. Záchranáři museli ošetřit i jednoho ze svědků nehody, který pomáhal vyprostit řidiče z havarovaného vozu.

Dívka s léky
aktualizováno 02.05.
nešťastná záměna

Babička si odložila léky na stůl, vnučka (10) se jimi přiotrávila!

Mladá školačka (10) se v úterý na Tachovsku přiotrávila léky, které během volného dne našla doma na stole. Pilulky tam dala její babička, která si je následně zapomněla vzít. Dívka se domnívala, že jsou léky určeny pro ní, protože trpí alergií, na kterou prášky v současnosti užívá.

Policista
02.05.
zmizelá dívka

Přejela půl republiky a zmizela. Pátrání po Mirce (13) skončilo!

Pátrání po třináctileté Mirce z Pelhřimovska končí. Dívka na konci minulého týdne odjela přes půl republiky na návštěvu kamaráda a pak se po ní slehla zem. Policistům se ji podařilo vypátrat.