Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchrana psa Radovánka
včera 17:55
GALERIE pomohl útulek

Záchrana umírajícího psa: Byl tak zmrzlý, že mu nešla změřit teplota

Žena z obce Kosov na Tachovsku našla umírajícího psa, který byl promrzlý a nemohl se ani hýbat. Zaměstnanci přivolaného útulku bojovali celou noc o jeho život.

Boj o život psa ve skalách u Bernartic
10.12.
Uvězněný ve skalách

Dobrá zpráva! Jezevčíka Mildu se po osmi dnech podařilo zachránit

V neděli odpoledne se majiteli podařilo odchytit jezevčíka Mildu, který minulý týden v sobotu uvízl ve skalách v bývalém lomu u Bernartic na Tachovsku. Majitel jej neopustil, nosil mu jídlo a vodu a v neděli se mu podařilo psa zachránit.

Boj o život psa ve skalách u Bernartic
aktualizováno 05.12.
boj o život záchrana jezevčíka

Uvízlý pes Milda přežil mrazivou noc! "Ozývá se," uklidňují hasiči

Už druhý den hasiči bojují o život jezevčíka, který uvízl v kamenolomu u Bernartic na Tachovsku. Jednotky pracovaly i za tmy, výkopové práce skončily až po deváté hodině večer. Hasiči se odmítají vzdát a dál pracují na záchraně psa, hned ráno se na místo vrátili i se speciálním týmem z Prahy, který přivezl echolokátory.

Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Požár zámku v Plané - 4
aktualizováno 11.11.
Propadlá střecha

V Plané na Tachovsku hoří zámek! Hasiči bojovali s ohněm celou noc

Celou noc bojovali hasiči s požárem střechy zámku v Plané na Tachovsku. Příčinu zatím vyšetřovatelé neznají, podle místních ale mohli požár založit bezdomovci, kteří v budově často přespávají.

Znásilnění - ilustrační foto - 5
aktualizováno 13.08.
Otřesný čin

Policie ke znásilnění u přehrady mlčí! Byl útočníkem muž zákona?

Případ devětadvacetileté ženy, která měla být a v noci z pátku na sobotu znásilněna u Hracholuské přehrady na Tachovsku, se zamotává. Policisté totiž odmítají k případu poskytovat jakékoli informace.

Kutil - ilustarční foto
31.07.
To nevymyslíš

Kutil vzal na sud od benzínu brusku. Musel ho odvézt vrtulník

U bláznivého kutila ze Zbirohu na Rokycansku zasahovali v pátek vpodvečer všechny složky integrovaného záchranného systému. Muž totiž vzal na sud, který předtím čistil benzínem, elektrickou brusku. Do nemocnice jej museli přepravit záchranáři vrtulníkem.

Požár pole u obce Zhoř na Tachovsku
aktualizováno 31.07.
Velký požár

Na Tachovsku shořelo pole, plameny se roztáhly přes kilometr!

U obce Zhoř na Tachovsku hořelo velké pole. Policie kvůli zásahu hasičů zcela zastavila dopravu na okresní silnice vedoucí od dálnice D5 do Zhoře. Oheň hasilo deset jednotek. Zhruba 40 hasičů drželo oheň na kraji lesa. Zraněn zřejmě nikdo nebyl. ČTK to řekla mluvčí krajských hasičů Pavla Jakoubková.

Policista
26.07.
Naléhavé pátrání

Pomozte s pátráním: Honza nechal dopis na rozloučenou a odjel!

Policisté pátrají po 35letém Janu Rédlovi, který může být v ohrožení života. Naposledy ho viděli na rozhraní okresů Tachov a Domažlice, má řídit zelenou Škodu Octavii.

Jeden řidič po nehodě zmlátil druhého
aktualizováno 25.06.
Neudržel nervy

Po banální nehodě se strhla rvačka, útočníkovi hrozí až 10 let!

Naprosto nečekaný směr nabrala v sobotu odpoledne banální nehoda dvou osobních aut mezi Sulislaví a Úlicemi na Tachovsku. Mladší z řidičů totiž neudržel nervy na uzdě a podle policie druhého šoféra brutálně zbil.

Nebezpečné předjíždění
aktualizováno 20.06.
Nebezpečné předjíždění

VIDEO: Řidič se na padesátce řítil jako blázen, těsně minul kamion

Tachovská dopravní policie se od pondělí zabývá nebezpečným manévrem řidiče černého SUV. Ten o víkendu na silnici mezi Kočovem a Chodovou Planou ve vysoké rychlosti při nebezpečném manévru jen těsně minul protijedoucí kamion.