Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Monique Price - 4
10.11.
závislá na sexu

Matka spala s víc než stovkou mužů! Děti čekaly samy doma

Spala s více než stovkou lidí a sex potřebovala i šestkrát denně. Monique Priceová z Missouri tvrdí, že ji závislost na sexu málem zabila. Neváhala nechat doma děti i několik dní samotné, jen aby ukojila svou touhu.

Delta airlines
05.11.
zvrhlíci ve vzduchu

Orální sex v letadle! Žena (48) potkala muže (28) až na palubě

Dvěma cestujícím letecké společnosti Delta Airlines hrozí trestní stíhání. Cestující je načapali, jak si ve svých sedadlech užívají nejen let, ale také orální sex. Případ řeší FBI.

Pojízdný mini domek se skleníkem - 4
03.11.
krásné bydlení

Mini domek na kolečkách má vše potřebné. Dokonce vlastní skleník

Malé domky rostou na oblíbenosti. Architekti z toho důvodu přicházejí s modernějšími verzemi, které nabízejí dostatečné pohodlí. Nový model má také skleník pro milovníky zahradničení.

Prásk.tv píše:

Bonita Ortega - 1
čtěte o tématu Spojené státy americké na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Jamie Leigh Hiattová, Michael Patrick McKnigh
31.10.
špína v domě

Rodiče zanedbávali sedm dětí. Roční syn měl v plence červy!

Americký pár skončil na osmnáct měsíců ve vězení. Policie objevila v jejich domě sedm podvyživených dětí. Rodina žila v děsivých podmínkách – v domě byly na zemi výkaly, lidské i zvířecí. Osmnáctiměsíční chlapec měl v plence červy.

Jeremy Van Ert
31.10.
Kuriózní nehoda

Muž se zabouchl v lednici s pivem. Pomoc nevolal a začal pít

Jeremy Van Ert (38) si šel před půlnoci koupit pivo. Do lednice s oblíbeným nápojem se podle jeho slov "nechtěně zavřel" a nemohl se dostat ven. O pomoc ale volat nezačal. Místo toho začal pít. Nyní mu hrozí obvinění z krádeže, protože za alkohol nezaplatil.

Kancelář v korunách stromů - 7
30.10.
úžasná terasa

Microsoft postavil zaměstnancům dům na stromě! Kvůli kreativitě

Některé společnosti se snaží svým zaměstnancům stále zlepšovat pracovní podmínky. Firma Microsoft se zaměřila i na prostředí – postavila moderní dům na stromě s prostornou terasou. Společnost věří, že tak podpoří nadšení pro práci a kreativitu.

2063722
27.10.
velká láska

Dojemné video: Muž vyznal lásku své ženě po 80 letech od svatby

Arthur Jacobs (105) a jeho žena Marcia (105) jsou jedním z nejstarších amerických párů. Manželé se poznali ještě před 2. světovou válkou a oslavili 80. výročí svatby. Okamžik, kdy Arthur vyznává své ženě lásku, dojal tisíce lidí po celém světě. Svůj velký den oslavili v nemocnici. Marcia, která už nemůže mluvit, políbila svému choti ruku.

Black Dahlia
26.10.
Black Dahlia

Záhadná vražda krásky objasněna po 70 letech! Vraha kryli policisté

Brutální vražda Elizabeth Shortové patřila od roku 1947 k nejzáhadnějším neobjasněným případům v historii Spojených států. Smrt mladé dívky, jejíž tělo někdo rozpůlil a znetvořil její obličej, se konečně podařilo objasnit. Důkazy vyšly najevo již v roce 1947. Vrah údajně nebyl usvědčen kvůli korupci na místní policii.

Jednotky policie v Marylandu vyšetřují střelbu v Bladensburgu
aktualizováno 19.10.
pachatel uniká

Střelec v Marylandu zabil 3 lidi, další zranil. Pálil do kolegů

Nejméně tři lidé byli zastřeleni v americkém Marylandu, další dva lidé byli vážně zraněni. Útočník unikal několik hodin, policie kvůli tomu uzavřela několik škol v blízkém okolí. Po pachateli pátrali policisté, šerifové i FBI.

Matky ležely předávkované v autě!
aktualizováno 12.10.
otřesný případ

Matky ležely předávkované v autě! Na zadním sedadle měly miminka

Policisté našli dvě mladé ženy, jak leží předávkované v autě. Na zadních sedadlech byly dvě děti - jedno dvouměsíční a druhé mělo pouze jeden měsíc.