Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miminko v postýlce
Aktualizováno Předevčírem 15:10
výsledek studie

Odborníci řekli, kdy je porod ženy nebezpečný! Vše závisí na lékaři

Narození dítěte je pro ženu jedním z nejsilnějších zážitků, někdy se ale může rodička i novorozenec dostat do nebezpečí. Američtí odborníci přišli s novou studií, podle které průběh porodu závisí na tom, jak dlouho je lékař v práci.

Vrah kluka z mléka byl potrestán
Aktualizováno 20.4. 2017 14:46
známý případ

"Jeho tělo jsem vyhodil do smetí," přiznal se vrah po 38 letech

Zmizení Etana Patze bylo jednou z největších záhad americké kriminalistiky. Šestiletý chlapec se beze stopy ztratil před 38 lety při cestě do školy. Zničená rodina dlouhé roky nevěděla, co se milovanému synovi stalo a už ani nevěřili, že se to někdy dozví. Případ je však nyní uzavřen a vrah ve vězení.

KLDR slaví 105. narozeniny Kim Ir-Sena - 3
Aktualizováno 17.4. 2017 21:51
Napětí roste

USA poslaly Severní Koreji jasný vzkaz: Naše trpělivost je u konce!

Trpělivost Spojených států se Severní Koreou je u konce. Na návštěvě Jižní Koreje to prohlásil americký viceprezident Mike Pence. Současně vyzval režim Kim Čong-una, aby okamžitě přestal s vývojem jaderných zbraní a testováním balistických raket.

Prásk.tv píše:

Monika Bagárová - 1
čtěte o tématu Spojené státy americké na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Market Square Tower
Aktualizováno 12.4. 2017 09:53
GALERIE A VIDEO Báli byste se?

Bazén, který ověří strach z výšek! Průhledné dno je ve 40. patře

Bazén v americkém Houstonu je jen pro lidi, kteří se nebojí výšek. Jeho část totiž přesahuje konec střeny budovy a "visí" ve vzduchu. Člověk tak může pod sebou sledovat silnici pod ním ze 150 metrů.

video Drsné záběry

Standardní postup? Policista při zatýkání smetl dívku na zem

Drsné video, na kterém policejní důstojník třískne s mladou ženou (22) o zem před barem v Coloradu, rozdělilo uživatele a rozvířilo debatu o tom, zda postupoval policista při zatčení správně. Podle policejní mluvčí se jedná o standardní postup, dívka policistu předtím totiž napadla, video je pouze zlomkem z celé události, uvádí policie.

GALERIE krásná přestavba

Muž koupil starý srub za pár tisíc. Nádherně ho s rodinou přestavěl

Richard Aiken měl jediné přání. Žít ve srubu někde na samotě, kde bude obklopen přírodou. Všechny jeho pokusy o koupi obydlí ale ztroskotaly, protože si to nemohl dovolit. Tak si pořídil za pár tisíc korun starý, téměř rozpadlý domeček v americkém Missouri. S pomocí rodiny z něj vybudoval nádherné obydlí!

úžasné bydlení

Žena si z malého bytu udělala džungli. Má v něm stovky květin!

Jste milovníky přírody, ale musíte žít ve městě? Tento problém řešila i Summer Oaksová. O přírodu nyní nouzi nemá - ve svém malém bytě v New Yorku má asi 500 rostlin. Najdete u ní květiny z různých koutů světa. Pěstuje si i vlastní exotické ovoce.

Smrtící lůžko
Aktualizováno 1.4. 2017 14:26
trest smrti

Arkansas se chystá usmrtit 8 lidí za 10 dní, chybí mu svědci poprav

Během krátkých deseti dnů bude v Arkansasu popraveno 8 lidí. Vyskytly se ale zásadní problémy. Jedním z nich je možná neúčinnost léků. Navíc každé popravě musí přihlížet nejméně šest svědků, počet dobrovolníků je ale malý, státu se nedaří kapacitu naplnit. Jedná se o první tresty smrti od roku 2005, uvádí CNN.

Střelba u Kapitolu
Aktualizováno 29.3. 2017 19:32
policejní akce

U sídla Kongresu se střílelo: Žena chtěla přejet policisty!

Poblíž Kapitolu, sídla amerického Kongresu ve Washingtonu, se ozvala střelba. Podle svědků žena v autě narazila do auta policie, poté se policisty utíkající mimo vůz pokusila přejet.

Angelina Jolie a Brad Pitt v Cannes
Aktualizováno 22.3. 2017 13:59
překvapivý krok

Angelina Jolie a Brad Pitt opět spolu! Důvodem jsou peníze

I když je láska slavného hollywoodského páru už minulostí, partnerství nyní navážou aspoň v novém podnikání. Angelina Jolie a Brad Pitt začali prodávat olivový olej.