Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bydlení v nákladním automobilu - 6
17.01.
GALERIE foto uvnitř článku

V kamionu jako doma v obýváku. Firma láká na luxusní kabiny

O řidičích kamionů se říká, že vlastně tráví celý život na kolech. Společnost Bolt Custom Trucks tak začala vyrábět luxusně vybavené tahače, které mají život na silnici zpříjemnit.

Žena otevírá balík, ilustrační foto
17.01.
šok při nákupu

Žena si objednala džíny za tisíce. Čekalo na ni nechutné překvapení!

Zdravotní sestřička dostala ke své objednávce nepříjemný dárek. Z online obchodu si objednala rifle za v přepočtu více než dva a půl tisíce korun. Když balík doma otevřela, zůstala nemile překvapená. Z kapsy kalhot totiž trčely špinavé kalhotky.

Oprah Winfrey
aktualizováno 09.01.
bouřlivý projev

Oprah prezidentkou USA? Moderátorka zvažuje kandidovat

Emotivní projev moderátorky a také jedné z nejbohatších žen světa Oprah Winfreyové na Zlatých glóbech vzbudil velký zájem médií. V USA se spekuluje o tom, že nepřímo ohlásila svou kandidaturu na prezidentku Spojených států v roce 2020. K tomu ji ostatně některé celebrity na slavnostním večeru vyzvaly. Oprah Winfreyová jako první Afroameričanka v neděli získala Zlatý glóbus za celoživotní úspěch.

Prásk.tv píše:

Bonita Ortega - 1
čtěte o tématu Spojené státy americké na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Tralyn Crosbyová
aktualizováno 05.01.
velké neštěstí

Velká tragédie: Chlapec zemřel pod koly auta. Srazila ho matka

Policii v americkém státě Louisiana přivolali k nehodě, při které zemřelo roční dítě. Velkou tragédii způsobila matka chlapce, která ho přehlédla při couvání auta.

Sněhová kalamita v USA
aktualizováno 04.01.
nebezpečná zima

USA stále svírá tuhý mráz, zemřelo už nejméně 16 lidí!

Spojené státy Americké stále sužuje tuhý mráz. O život přišlo 16 lidí. Teploty hluboko pod nulou se drží rekordně dlouho a podle meteorologů se mají lidé připravit na další sněžení i o víkendu.

Přestavěný autobus - 10
aktualizováno 02.01.
GALERIE splnil si sen

Mladík přestavěl autobus na bydlení. Cestuje s ním po světě!

Nahlédněte do unikátního bydlení, které si bloger Michael Fuehrer (25) z New Jersey vytvořil se starého školního autobusu a bez obav s ním vyrazil na cesty.

Americký prezident Donald Trump
26.12.
foto uvnitř

Trump dostal neobvyklý dárek – balíček s koňským hnojem!

Americký prezident Donald Trump a ministr financí Steven Mnuchin dostali společný vánoční dárek. Psycholog Robert Strong naplnil ozdobenou krabici koňským hnojem a zaslal ji jako protest proti daňové reformě, která začne platit od ledna.

Vykolejení vlaku v USA
aktualizováno 19.12.
vážná nehoda

U Seattlu se zřítil vlak z mostu na dálnici, 3 mrtví a 77 zraněných

Hrůzný incident zaměstnal americké záchranáře, u Seattlu vykolejil v pondělí osobní vlak, minimálně jeden z vagónů zůstal viset z železničního nadjezdu nad rušnou dálnicí. Podle místního šerifa zemřeli 3 lidé, 77 skončilo v nemocnici.

Štěpánka a Karel Komárkovi
aktualizováno 12.12.
Kennedyho centrum

Český pár slaví úspěch v Americe. Předsedá prestižnímu výboru

Manželé Komárkovi od prosince předsedají výboru Kennedyho centra, jedné z nejprestižnějších amerických kulturních organizací. Stali se tak prvním párem ze střední a východní Evropy, který tuto funkci v americké instituci zastává.

Vysněný minidomek v lese - 11
aktualizováno 08.12.
krásná stavba

Domeček za 16 tisíc korun! Manželé si ho postavili sami

Manželský pár z americké Montany se rád pouští do nejrůznějších projektů. Rozhodl se, že si postaví zahradní domek.