Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Michael Cohen v doprovodu policie
12.12.
uplácení

Špinavá kampaň? Bývalý právník Donalda Trumpa jde do vězení

Soud na newyorském Manhattanu dnes poslal Michaela Cohena, bývalého osobního právníka Donalda Trumpa, na tři roky do vězení. Usvědčil ho, že během prezidentské volební kampaně v roce 2016 uplácel dvě někdejší milenky budoucího prezidenta, aby o poměru s ženatým Trumpem mlčely. Podle soudu šlo o porušení pravidel pro financování volební kampaně.

Pes čekal měsíc na svou majitelku - 2
aktualizováno 09.12.
Příběh z Kalifornie

Pejsek přežil ohnivé peklo. Měsíc čekal v popelu na svou paničku

O psí věrnosti se přesvědčila Andrea Gaylordová ze Spojených států. Ta musela opustit svého psa, když byla kvůli požáru evakuována ze svého domova. Když se po měsíci vrátila, našla milovaného mazlíčka v místě, kde její domov stával.

Muž odmítl orální sex. Žena ho zmlátila a sedla mu na hlavu
08.12.
Domácí násilí

Muž odmítl orální sex. Žena ho zmlátila a sedla mu na hlavu

Na nedělní večer muž z amerického Missouri zřejmě jen tak nezapomene. Když odmítl orální sex se svou ženou, švihla ho opaskem a hodila po něm talíř. Následně ho začala pronásledovat po celém domě. Informaci přinesl britský deník Daily Mail.

Prásk.tv píše:

Bonita Ortega - 1
čtěte o tématu Spojené státy americké na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Celebrity, které přišly při požáru v Kalifornii o dům - Miley Cyrus
06.12.
Ničivé požáry

Obyvatelé Kalifornie se vrací domů. Někteří ale nemají kam

Stovky obyvatel se po ničivých požárech v Kalifornii mohou vrátit zpátky domů. Mnohým ale oheň domy vzal a tak obyvatelé nejhůře zasaženého města Paradise nemají kam jít. Někteří z nich proto uvažují o stěhování do jiného státu.

Prezidenti na pohřbu George Bushe staršího
aktualizováno 05.12.
státní pohřeb

Pohřeb Bushe staršího: Rivalové se sešli, ale ani se nepozdravili

Spojené státy drží státní smutek. Ve washingtonské Národní katedrále skončil státní pohřeb prezidenta George Bushe staršího. Jeho památku přijeli uctít prezident Donald Trump i jeho předchůdci Obama, Clinton a samozřejmě George Bush mladší.

Donald Trump s chotí se přišli rozloučit
aktualizováno 04.12.
pohřeb exprezidenta

USA truchlí, Georgi Bushovi staršímu se přišel poklonit i Trump

Prezident Spojených států Donald Trump s manželkou Melanií uctili památku zesnulého George Bushe staršího. Rakev navštívili v sídle kongresu USA, kde budou ostatky bývalého prezidenta uloženy do středy.

Trosky domu po silné explozi v Saint Paul
aktualizováno 24.11.
exploze v Minnesotě

Trosky domu se po výbuchu rozlétly na všechny strany! VIDEO

Ulicemi hlavního města Minnesoty otřásl v pátek mohutný výbuch, který rozmetal rodinný domek. Během silné exploze, kterou zabrala bezpečnostní kamera, se zranila jedna osoba. Hasiči ji dostali z trosek, zraněná žena byla následně okamžitě převezena do nemocnice.

Střelba v USA
20.11.
zběsilá přestřelka

Střelba v chicagské nemocnici! Útočník zabil nejméně čtyři lidi

Nejméně čtyři mrtvé si vyžádala střelba v nemocnici v americkém Chicagu. Střelec se podle svědků na parkovišti pohádal se ženou, kterou znal, a ve vzteku začal střílet kolem sebe.

Požáry v Kalifornii mají už nejméně 25 obětí
aktualizováno 19.11.
77 mrtvých

Trump má návod proti ohni: hrabat listí jako Finové. Ti to neznají

Až 77 mrtvých mají na svědomí velké lesní požáry, které už přes týden sužují americkou Kalifornii. Dalších asi tisíc lidí je nezvěstných. Oheň pohltil také deset tisíc staveb.

Ničivé požáry v Kalifornii
aktualizováno 13.11.
44 obětí

Hasiči našli další těla! Kalifornii stále spalují ničivé požáry

Počet obětí požárů v Kalifornii stoupl na 44. V okolí města Paradise severně od metropole Sacramenta se našlo dalších 13 obětí, oznámil dnes podle agentury AP šerif okresu Butte. Obětí požáru na severu Kalifornie je tedy celkem již 42, a je tak co do počtu mrtvých nejhorším v dějinách tohoto státu na západním pobřeží USA. Dvě zbylé oběti si vyžádal požár v okolí Malibu na jihu Kalifornie.