Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump na summitu G7
aktualizováno včera 20:41
výzva spojencům

Převezměte 800 vojáku ISIS, jinak je pustíme, hrozí Trump Evropě

Spojené státy pohrozily Evropě, že pokud si nevezme zpět 800 islamistů, které Američani zadrželi v Sýrii, tak je propustí na svobodu. Trump požaduje, aby evropské země postavili islamisty před soud, chálífát podle něj stojí před zánikem.

Donald Trump
aktualizováno 12.02.
Spojené státy americké

Dohoda o financování vlády je hotová, chybí jen Trumpův podpis

Demokraté a republikáni v Kongresu USA dosáhli rámcové dohody na podmínkách financování vlády, aby se předešlo pádu části federálních úřadů do platební neschopnosti. V pondělí večer tamního času (v úterý nad ránem SEČ) to podle agentury Reuters oznámili straničtí vyjednávači s tím, že nyní musí vyslovit souhlas prezident Donald Trump.

Lady Gaga dorazila na předávání cen Grammy
aktualizováno 11.02.
Hudební ceny

Ceny Grammy 2019: Bodovaly Lady Gaga i Ariana Grande

Nejvíce cen Grammy - po čtyřech - dostali v posledním ročníku těchto prestižních ocenění rapper Childish Gambino a countryová zpěvačka Kacey Musgravesová, která mimo jiné získala cenu pro album roku za desku Golden Hour. Slavnostní večer se odehrál v neděli v americkém Los Angeles.

Prásk.tv píše:

Pes Rudolph - 1
čtěte o tématu Spojené státy americké na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Jeff Bezos
09.02.
Jeff Bezos

Nejbohatšího muže vydírá bulvár: Mají jeho intimní fotky s milenkou

Problém má na krku americký bulvární týdeník National Enquirer. Z údajného vydírání ho totiž obvinil zakladatel společnosti Amazon Jeff Bezos. Bulvár měl údajně nejbohatšího muže planety vydírat a vyhrožovat mu.

Miminko
08.02.
neuvěřitelná drzost

Žena spala po císařském řezu. Tchyně jí zatím přejmenovala dítě!

S šokujícím zážitkem se na internetu svěřila mladá maminka ze Spojených států. Zatímco se zotavovala z císařského řezu, tchyně přejmenovala její miminko!

Deprimovaný muž
08.02.
"Táta roku"

Táta si šel zakouřit, vlak mu mezitím ujel i s miminkem! VIDEO

Velmi nešťastně skončila pauza na cigaretu pro otce z amerického Clevelandu. Ten si na chvíli odskočil z vlaku, ve kterém cestoval, aby si zakouřil. Mezitím se ale dveře zavřely a vlak mu odjel. To by ještě nebylo tak zlé, kdyby ale nezapomněl ve vlaku své malé dítě.

Zdravotní bratr Nathan Sutherland
aktualizováno 06.02.
soudní proces

Muž měl znásilnit ženu s poruchou vědomí, požaduje nový test DNA

Šokující znásilnění ženy ve vegetativním stavu stále otřásá Spojenými státy. Pacientka v prosinci porodila zdravého chlapce, až díky porodu se na celý případ přišlo. Zdravotník, který čelí obvinění ze znásilnění ženy, stanul před soudem, sám sebe považuje za nevinného.

Donald Trump
aktualizováno 06.02.
prezidentův projev

Trump dál trvá na stavbě zdi, chystá také sraz s Kim Čong-unem

Americký prezident Donald Trump dnes v poselství o stavu unie vyzval k jednotě hluboce rozdělený americký národ, který podle kritiků polarizoval sám svou agresivní politikou. V téměř půldruhahodinovém projevu předneseném v Kongresu podle očekávání vyzval ke stavbě zdi na hranicích s Mexikem, která má podle něj zemi ochránit před zločinci a drogovou epidemií. Zatímco republikánští členové Kongresu jeho projev vítali opakovanými ovacemi, na straně demokratů často panovalo hrobové ticho.

Pád letadla v Kalifornii
aktualizováno 04.02.
letecká nehoda

Letadlo se v Kalifornii zřítilo přímo mezi domy, dva mrtví! VIDEO

Nejméně dva lidé zemřeli po strašlivé nehodě malého letadla, které se rozpadlo ještě ve vzduchu. Části trosek dopadly do obydlené oblasti kalifornského města Yorba Linda, jeden z domů okamžitě pohltily plameny. Další lidé skončili v nemocnici.

Hořící meteorit
01.02.
Vesmírný cestovatel

Meteorit dopadl na Kubu! Zasáhl dům, nikomu se nic nestalo

Meteorit, jehož průlet mohli sledovat obyvatelé americké Floridy, dopadl v pátek v noci na západní Kubu. Zasáhl dům v malém městě, nikomu se nic nestalo.