Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zamyšlená indická dívka
aktualizováno 27.12.
Drsné praktiky

Neustále loudil po sousedce sex. Ta mu za trest uřízla penis

Sedmadvacetiletý mladík z Indie sexuálně obtěžoval svou o dvacet let starší sousedku. Ta si to nenechala líbit a uřízla mu penis. Poté ho ale odvezla do nemocnice, aby mu zachránila život.

Češku v Mexiku sexuálně zneužíval její partner
12.11.
Otřesný případ

Sadistické orgie a sex se zvířaty! Češku v Mexiku mučil její partner

Češka odjela se svým přítelem do Mexika, tamní pobyt se ale změnil v noční můru! Partner jí doma uvěznil a dva roky z ní dělal sexuální otrokyni.

Nobelova cena za mír 2018 - Denis Mukwege, Nadja Murad
aktualizováno 05.10.
Boj proti sexuálnímu násilí

Dívku zotročil IS, teď dostala nobelovku za mír. Spolu s lékařem

Nobelovu cenu za mír pro rok 2018 získali konžský lékař Denis Mukwege a aktivistka irácké komunity jezídů Nadja Muradová. Oznámil to dnes norský Nobelův výbor. Dvojice prestižní ocenění dostala za boj proti sexuálnímu násilí jako zbrani ve válkách, upřesnil výbor.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Brett Kavanaugh
aktualizováno 29.09.
Soudce Nejvyššího soudu

"Trumpův" soudce prošel, nařčení ze sexuálního útoku ustál!

Právní výbor amerického Senátu dnes podpořil kandidaturu Bretta Kavanaugha na místo soudce Nejvyššího soudu. Kavanaugha navrhl prezident Donald Trump, ale proceduru zkomplikovalo obvinění ze sexuálního útoku, které proti kandidátovi vznesla profesorka psychologie Christine Blaseyová Fordová.

Češku v Indii sexuálně obtěžovala skupina mužů
aktualizováno 27.09.
Otřesný zážitek

Češku v Indii sexuálně obtěžovalo 21 mužů, jeden ji znásilnil

Dovolená české ženy, která si vyrazila do Indie, nedopadla podle jejích představ. Ztratila se a místo pomoci ji přepadla skupina mužů, která ji sexuálně obtěžovala. Jeden z nich ji dokonce znásilnil.

Francie tvrdě bojuje proti sexuálnímu násilí
aktualizováno 26.09.
obtěžování ve francii

Muž plácl dívku po zadku. Musí zaplatit 7700 a odsedí si tři měsíce

Ve Francii padla první pokuta za nevhodné sexuální poznámky od přijetí nového zákona o sexuálním obtěžování. Muž dostal za slovní napadení neznámé ženy pokutu 300 EUR (zhruba 7 700 korun).

Brett Kavanaugh
17.09.
Obvinění profesorky

Gentleman, popsal kandidáta na soudce Trump. Měl znásilnit ženu

Republikáni a demokraté se v USA přou o jmenování soudce nejvyššího soudu. Trumpem prosazovaný Brett Kavanagh je rozděluje nejen kvůli postojům k držení zbraní, potratům nebo homosexuálním svazkům. Objevila se i jeho kauza údajného sexuálního násilí. Měl se ho před třiceti lety dopustit ještě jako středoškolák.

Papež František
aktualizováno 14.09.
Hrůzné odhalení

Studie: Kněží v Německu zneužili 4000 dětí za posledních 70 let

Tisíce dětských obětí, více než 1600 pachatelů z řad církevních hodnostářů. To jsou výsledky rozsáhlé studie, jejíž výsledky přinesl německý deník Der Spiegel.

Dan Johnson
14.12.
Tragédie v Kentucky

Žena vinila poslance z osahávání, zastřelil se! Tělo našli u řeky

Americký zákonodárce Dan Johnson spáchal sebevraždu poté, co ho neznámá žena obvinila ze sexuálního obtěžování. Před pěti lety ji měl Johnson ve sklepě svého domu líbat a osahávat. Policie případ uzavřela bez vznesení obvinění.

Znásilnění v Indii
aktualizováno 25.10.
Nikdo jí nepomohl

Ženu za bílého dne znásilnili na ulici. Kolemjdoucí si to natáčeli

Na internetu se objevilo šokující video ze východoindického města Višákhapatnamu, které leží na pobřeží Bengálského zálivu. Třiadvacetiletý mladík na něm znásilňuje třiačtyřicetiletou ženu za bílého dne přímo na chodníku. Kolem projde několik lidí, ženě nikdo nepomohl. Někteří si navíc ještě znásilnění natáčeli.