Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Seriál Ulice: Líbili by se vám Karla a Mára jako pár?
Aktualizováno 27.4. 2017 11:30
nový vztah?

Komisařka Karla z Ulice otevřeně: Prozradila, jestli skončí s Márou

Komisařku Karlu Taubrovou můžete v Ulici vídat už rok. Nejdřív působila jako drsná a nepřístupná žena, v poslední týdnech se ale ukazuje, že ani ona na všechno nestačí. Oporou by jí chtěl být Mára, který se stále oklepává z rozchodu s Monikou. Skončí spolu?

Seriál Ulice: Anče se rozpadá rodina...
Aktualizováno 12.4. 2017 10:28
detaily ze zákulisí

U Anči z Ulice propukne vážná nemoc! Bude to drama, prozradila

U Liškových v seriálu Ulice to v posledních týdnech hodně vře. Provalilo se totiž, že Bedřich čeká dítě s jinou. Neskončí to ale jen křikem a výčitkami, Anička to odnese i zdravím.

Erotická scéna v Ulici - 6
Aktualizováno 5.4. 2017 15:11
seriálová erotika

Sex v Ulici: Denisa a Robert si to rozdají na stole! Exkluzivní ukázka

Kdyby zdi mohly mluvit. A zvláště pak ty radniční v Ulici! Na povrch by jistě vyšlo nejedno politické tajemství a po dnešním díle i jedno milostné. Mezi referentkou Denisou Mastnou a tiskovým mluvčím Robertem Bláhou totiž už dnes večer dojde k vášnivém vzplanutí, a to přímo na stole starostky Světlany Nyklové.

Prásk.tv píše:

Míša Tomešová a Roman Tomeš - 2
čtěte o tématu seriál Ulice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Tereza Jordánová a Ital Lorenzo
Aktualizováno 21.3. 2017 14:20
Tajemný cizinec v Ulici

Tereze vstoupí do života nový muž. Vybrala si dobře? ANKETA!

Do života oblíbené postavy seriálu Ulice, mladé učitelky Terezy Jordánové, vstoupí nový muž! Tereza, která se dlouho dávala dohromady z rozpadlého vztahu s ženatým architektem Romanem Šámalem, potkala nového muže cestou z jarních prázdnin.

nové díly

Exkluzivní detaily z Ulice: Tony a Jirka se porvali už 9x! UKÁZKA

Dnes večer dojde v Ulici na pěsti. Účty si mezi sebou vyřídí barman Tony Benda a policista Jiří Herman. Jejich představitelé Ondřej Volejník a Jan Holík si kvůli scéně dali před celým štábem do zubů celkem devětkrát. To ale nebylo na tomto natáčení to nejhorší.

Ulice: 3047
Aktualizováno 17.3. 2017 10:57
postelové scény

Maléřovi z Ulice otevřeně o sexu: Budou řešit zásadní otázku!

Na Nově jsou Hana Holišová a Tomáš Dastlík hereckými manželi už dva a půl roku, jako Maléřovi v seriálu Ulice ale o hodně déle. Zažili stěhování, manželskou krizi, strach o život, ale i mnohem příjemnější věci. Jak to v seriálu mají se sexem?

Seriál Ulice: Komu vstoupí do života tento sympaťák?
Aktualizováno 16.3. 2017 11:25
nová postava

Do Ulice míří nový sympaťák! Která kráska mu zamotá hlavu?

S novými postavami se na jaře v Ulici roztrhnul pytel. Nebude to ale trvat dlouho a přibude další. A jak už to na jaře bývá, ve vzduchu bude láska. Které seriálové krásce vstoupí mladý sympaťák do života?

Seriál Ulice: Nešťastná Anča si podá těhotnou Jindru
Aktualizováno 14.3. 2017 16:04
seriál Ulice

Zhrzená Anička vlítne na Jindru. Jen zlomeným srdcem to neskončí

Poklidné dny u Liškových v Ulici v pondělí skončily. Bedřich se totiž Aničce přiznal, že čeká s Jindrou dítě. A její reakce byla hodně drsná. S tím se ale zhrzená žena nespokojila a už dnes večer si na těhotnou Jindru došlápne.

Anička se dozví o Bedřichově nevěře - 2
Aktualizováno 14.3. 2017 15:06
seriál Ulice

Peklo u Liškových: Bedřich přiznal nevěru, reakce Anči byla brutální

Horší než noční můra! Anička Lišková (Ljuba Krbová) v Ulici prožila jeden z nejhorších dnů ve svém životě. Bedřich (Adrian Jastraban), s nímž ustála už nejednu zátěžovou zkoušku, dnes podlehl výčitkám svědomí a přiznal se k nevěře s manažerkou Jindrou (Bohdana Pavlíková), která nezůstala bez následku...

Seriál Ulice: Márův otec má život s Věrkou už vychytaný...
Aktualizováno 13.3. 2017 10:31
detaily ze zákulisí

Luboš Mareček z Ulice promluvil: Máru čeká velká životní změna!

I když se rodina potýká s finančními problémy, prohrál všechny naspořené peníze. Jak se bude osud rodiny Marečkových z oblíbeného seriálu Ulice vyvíjet dál? To prozradili ve Snídani s Novou herci Rosťa Novák a Ota Balage.