Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uwa a Tereza v Ulici
11.01.
Seriál Ulice

Všimli jste si? Terezu v Ulici balil král českých diskoték! VIDEO

Fanoušci seriálu Ulice debatují živě o čtvrtečním dílu. Mihla se v něm totiž hvězda českých diskoték, známý DJ Uwa! V Ulici si zahrál hosta Coolny, který se pokusil sbalit učitelku Terezu. Uwa přes veškerý svůj šarm má ale smůlu, Tereza je šťastně vdaná.

Nový rok v Ulici - Matěj
06.01.
Oblíbený seriál

Jaro bude v Ulici klíčové! Na co se můžete těšit? UKÁZKA

Už v pondělí se po vánoční pauze vrací zpět na televizní obrazovky váš oblíbený seriál Ulice. Na diváky čeká spousta zvratů, ale třeba i návrat a svatba!

Seriál Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce
aktualizováno 02.01.
co nás čeká?

Bouračka, těhotenství, zakázaná láska: Jaký bude nový rok v Ulici?

Už v pondělí se na obrazovky vrací s premiérovými díly oblíbený seriál Ulice. Jak život hrdinů zkomplikuje vážná dopravní nehoda? Kdo bude řešit nečekané těhotenství? A jak to dopadne se zakázanou láskou Martina a Šárky? Prozradíme vám, na co se v novém roce těšit!

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 1
čtěte o tématu seriál Ulice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Bonusový vánoční díl Ulice - 2
aktualizováno 21.12.
Speciální díl

Vánoční speciál Ulice. Jak oslavili Štědrý den seriáloví hrdinové?

Poslední letošní díl oblíbeného seriálu Ulice odvysílala v pátek TV Nova. Pro fanoušky seriálu si ale televize připravila speciální dárek. Na webu NovaPlus.cz najdou už nyní díl, ve kterém uvidí, jak oblíbení hrdinové z Ulice slaví Štědrý den.

Ježíškova vnoučata
19.12.
Ježíškova vnoučata

Hvězdy TV Nova splnily vánoční přání opuštěným seniorům!

Projekt Českého rozhlasu s názvem Ježíškova vnoučata, plní přání opuštěným seniorům. Ti z domova důchodců v Ostravě si přáli setkat se s herci ze seriálu Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. A splnilo se jim to.

Speciální díl: Vánoce v Ulici
13.12.
bonusový díl

Nový milostný trojúhelník? Herci odhalili, jaké budou Vánoce v Ulici

Do Vánoc už zbývají necelé dva týdny a těší se na ně i obyvatelé vaší oblíbené Ulice. Letos poprvé na diváky čeká i speciální štědrovečerní díl. Jak hrdinové stráví svátky?

Seriál Ulice: Jak zasáhne do děje Terezina kamarádka Magda?
aktualizováno 03.12.
přijde i mikuláš

Do Ulice přichází nová kráska! Nese si s sebou zvláštní tajemství

V Ulici se tento týden budou dít velké věci! Přijde nejen Mikuláš, ale také nová sympatická postava, která způsobí pořádný poprask.

Přestřelka v dnešní Ulici - 4
22.11.
přestřelka v seriálu

Jedné z hlavních postav půjde v Ulici o život! Přežije to? UKÁZKA

Už dnes večer to bude v Ulici pořádné drama! Tváří v tvář hlavni pistole se ocitne jedna z nejsympatičtějších postav seriálu, policistka Karla. Její představitelka, herečka Markéta Stehlíková (34), během natáčení pocítila studený pot v zádech. Důvod?

Seriál Ulice: Rozinin nečekaný návrat domů - 4
aktualizováno 06.11.
návrat do ulice

Rozina prozradila, co se dělo v USA! Vrací se s velkým tajemstvím

Už dnes večer se do seriálu Ulice po více než dvou letech vrací Rozina Maléřová (Anna Kadeřávková). A z Ameriky nepřijíždí sama, veze si s sebou nejlepší kamarádku Janu (Sára Affašová). Právě ony dvě zamíchají v nejbližších týdnech dějem. Co je čeká?

Sára Affašová v Ulici - 6
aktualizováno 05.11.
kdo to je?

Do Ulice přichází nová postava! Exotická kráska si projde peklem

V úterý se v seriálu Ulice můžete těšit na velký návrat i novou postavu. Po dvou letech se z Ameriky vrací Rozina Maléřová a spolu s ní do seriálu vstupuje také její kamarádka Jana. Kdo to je a co ji čeká?