Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Seriál Ulice: Jak Luboš zareaguje na první obvinění?
aktualizováno 15.11.
detaily ze zákulisí

Luboš Mareček prozradil, co bude v Ulici: S Věrkou se nestýkají!

Uvěřil nesprávným lidem, nechal se zlákat snadným ziskem a zamotal se do kolotoče nepříjemností, ze kterého nejde seskočit. Luboše Marečka teď čekají v seriálu Ulice hodně nepříjemné chvilky. Jeho představitel Rosťa Novák se o tom rozpovídal ve středeční Snídani s Novou.

Ruy Okamura v Ulici
25.10.
VIDEO Filmařinu má v krvi

Pikantní role Ruye Okamury v Ulici. Vydal se za prostitutkami!

Syn předsedy hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury Ruy na sebe upozornil, když se po boku svého otce objevil v sobotu na tiskové konferenci. Všichni se ptali, kdo je záhadný mladík s knírkem. Ruy Okamura si předtím ale zvládnul střihnout i malou roli v seriálu TV Nova Ulice.

Seriál Ulice: Sladké probuzení Terezy a Davida
aktualizováno 24.10.
seriál Ulice

Exkluzivní ukázka: Takhle dopadne první sex Terezy a Davida v Ulici!

V seriálu Ulice se schyluje k velkým změnám! David Kučera se rozejde s Alenou. A jak je z exkluzivní ukázky patrné, dlouhou dobu sám nezůstane. Už dlouho je do něj zamilovaná jeho kolegyně a spolubydlící Tereza Jordánová. A David si konečně uvědomil, že Terezu taky miluje.

Prásk.tv píše:

Berenika Kohoutová
čtěte o tématu seriál Ulice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Z prodavače obchodním ředitelem. Jak na to?

Měl v plánu jet pracovat do Anglie, hledal si práci „jen na chvíli“. Z té chvíle je skvělých 11 let.

Seriál Ulice: Davidovo opětovné shledání s Terezou - 18
aktualizováno 09.10.
exkluzivní detaily

Skončí David a Tereza v posteli? Herečka řekla, jak to s nimi bude!

Chvíle, na kterou všichni fanoušci seriálu Ulice netrpělivě čekali, se konečně blíží. David se po měsíci vrací z Rakouska, kde pracoval na své učebnici. Měl také čas si ujasnit, jestli ho srdce táhne spíš k Aleně, nebo k Tereze.

Seriál Ulice: Robert překvapí Adrianu a Evžena romantickým gestem - 15
26.09.
Vuk Čelebić

Bude Robert Adrianě věrný? Herec naznačil, co nás čeká v Ulici

Hostem Snídaně s Novou byl v úterý herec Vuk Čelebić, který hraje v seriálu Ulice postavu tiskového mluvčího radnice Roberta Bláhy. Mladý charismatický herec prozradil, co bude s jeho postavou dál, i jaké je natáčení milostných scén v oblíbeném seriálu.

Porod Jindry v Ulici - 6
12.09.
zvrat v Ulici

Skončí Bedřich s Jindrou, nebo s Ančou? Herečka řekla, jak to bude

V seriálu Ulice se schyluje k velkým věcem. Už dnes večer porodí Jindra své první miminko. Z narození malé holčičky ale nebudou mít zdaleka všichni radost. Jak to bude dál?

Porod Jindry v Ulici - 12
aktualizováno 12.09.
exkluzivní foto

Jindra z Ulice porodí už dnes! Podívejte se na první fotky dítěte

Termín porodu měla Jindra Pražáková (Bohdana Pavlíková) sice až za několik týdnů, jejímu miminku se ale zachtělo na svět o něco dříve. Včera Jindra z Ulice přispěchala do porodnice a už dnes večer si pochová dceru, kterou porodila Bedřichovi Liškovi (Adrian Jastraban). Jak se točil porod a jak to bude s trojúhelníkem Bedřich, Jindra a Anička (Ljuba Krbová) dál?

Návrat Ulice
aktualizováno 21.08.
nová sezóna

Nové lásky, první sex, porod: Ulice se dnes vrací! Co nás čeká?

Už dnes večer se na obrazovky televize Nova vrací oblíbený seriál Ulice. Letos startuje už jeho třináctá sezóna a i tentokrát se rozhodně máte na co těšit. Čekají vás nové lásky, napínavé zvraty, ale i dlouho očekávaný porod. Jaký bude letos osud vašich hrdinů?

Ulice, 13. sezóna
02.08.
Na co se těšit v Ulici

Ulice na podzim: Nové lásky, zásah hasičů i milostný trojúhelník

Už 21. srpna se na obrazovky TV Nova vrátí seriál Ulice. Diváci se mohou těšit už na 13. řadu seriálu. Závěr té dvanácté lámal rekordy sledovanosti. Nyní nás čeká podzim plný emocí. Milostný trojúhelník, nové lásky, porod nebo setkání s první láskou po 40 letech. Na to vše se můžete těšit v nových dílech!

Nové postavy z Ulice
01.08.
Seriál Ulice

NOVÉ POSTAVY V ULICI: Takhle zamíchají životy hlavních hrdinů

Už za tři týdny se na obrazovky televize Nova vrátí oblíbený seriál Ulice, který vstupuje do své třinácté sezóny. Řady oblíbených hrdinů rozšíří nové postavy, které na podzim pořádně zamíchají dějem.