Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod Jindry v Ulici - 6
12.09.
zvrat v Ulici

Skončí Bedřich s Jindrou, nebo s Ančou? Herečka řekla, jak to bude

V seriálu Ulice se schyluje k velkým věcem. Už dnes večer porodí Jindra své první miminko. Z narození malé holčičky ale nebudou mít zdaleka všichni radost. Jak to bude dál?

Porod Jindry v Ulici - 12
aktualizováno 12.09.
exkluzivní foto

Jindra z Ulice porodí už dnes! Podívejte se na první fotky dítěte

Termín porodu měla Jindra Pražáková (Bohdana Pavlíková) sice až za několik týdnů, jejímu miminku se ale zachtělo na svět o něco dříve. Včera Jindra z Ulice přispěchala do porodnice a už dnes večer si pochová dceru, kterou porodila Bedřichovi Liškovi (Adrian Jastraban). Jak se točil porod a jak to bude s trojúhelníkem Bedřich, Jindra a Anička (Ljuba Krbová) dál?

Návrat Ulice
aktualizováno 21.08.
nová sezóna

Nové lásky, první sex, porod: Ulice se dnes vrací! Co nás čeká?

Už dnes večer se na obrazovky televize Nova vrací oblíbený seriál Ulice. Letos startuje už jeho třináctá sezóna a i tentokrát se rozhodně máte na co těšit. Čekají vás nové lásky, napínavé zvraty, ale i dlouho očekávaný porod. Jaký bude letos osud vašich hrdinů?

Prásk.tv píše:

Barbora Poláková - 1
čtěte o tématu seriál Ulice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Ulice, 13. sezóna
02.08.
Na co se těšit v Ulici

Ulice na podzim: Nové lásky, zásah hasičů i milostný trojúhelník

Už 21. srpna se na obrazovky TV Nova vrátí seriál Ulice. Diváci se mohou těšit už na 13. řadu seriálu. Závěr té dvanácté lámal rekordy sledovanosti. Nyní nás čeká podzim plný emocí. Milostný trojúhelník, nové lásky, porod nebo setkání s první láskou po 40 letech. Na to vše se můžete těšit v nových dílech!

Nové postavy z Ulice
01.08.
Seriál Ulice

NOVÉ POSTAVY V ULICI: Takhle zamíchají životy hlavních hrdinů

Už za tři týdny se na obrazovky televize Nova vrátí oblíbený seriál Ulice, který vstupuje do své třinácté sezóny. Řady oblíbených hrdinů rozšíří nové postavy, které na podzim pořádně zamíchají dějem.

Seriál Ulice: Polibek Terezy a Davida
aktualizováno 22.06.
jak to bude

Ulice jde do finále! Skončí Tereza s Davidem? Herci řekli, jak to bude!

Dvanáctá sezóna seriálu Ulice vrcholí a všechny zajímá jediné - skončí David s Terezou, nebo zůstane se lstivou Alenou? Představitelé Terezy a Davida Patricie Solaříková a Matěj Ruml o tom povídali ve Snídani s Novou.

Poslední týden v Ulici
aktualizováno 20.06.
sezóna vrcholí

Prozrazeno z posledních dílů Ulice: Nové postavy i vášnivá noc!

Dvanáctá sezóna seriálu Ulice právě vrcholí, na poslední díl se můžete těšit už tento pátek. Do té doby se ale stane ještě mnoho nečekaných zvratů. Objeví se nové postavy, zažijete jednu vášnivou noc a nebude chybět ani dlouho očekávaná svatba.

Seriál Ulice: Digi a Jirka začínají riskovat...
aktualizováno 14.06.
trapas v ulici

VTIPNÉ VIDEO z Ulice: Dvojčata nachytají v posteli Digi s Jirkou!

Seriál Ulice není jen plný zvratů, ale také zábavných scén. Na jednu takovou se můžete těšit už dnes večer. Dvojčata Julča s Páťou totiž pořádně zatopí své mamince Digi.

Seriál Ulice: Svatba Hedviky a Oty - 5
aktualizováno 08.06.
detaily ze zákulisí

Hedvika z Ulice prozradila, co se stane na svatbě! Bude to stát za to

V Ulici se chystá velkolepá svatba. Co nevidět do toho praští krásná Hedvika a věčný mládenec Otík. Představitelka Hedviky Lenka Zahradnická ve čtvrteční Snídani s Novou povídala o tom, jaká veselka bude.

Seriál Ulice: Tonda Hložánek se drsně pustí do Simony
aktualizováno 24.05.
detaily ze zákulisí

To přepískl! Tonda z Ulice prozradil děj hodně dopředu

Se Simonou je zle, nezvládá chod kadeřnictví a hroutí se. Naštěstí se o ni má kdo postarat, i když její manžel Ruda není doma. Na scénu nastupuje Tonda Hložánek, kterému v minulosti Simona pomohla vypořádat se s následky mrtvice.