Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bollywoodská hvězda Sridevi zemřela
aktualizováno 26.02.
Tragédie v Dubaji

Hvězda Bollywoodu náhle zemřela, lékaři odhalili příčinu smrti!

Celý Bollywood se stále vzpamatovává ze smrti herečky Sridevi. Superhvězda, která si stihla zahrát v přibližně třech stovkách filmů a je některými považována za jednu z největší ikon indické kinematografie, zemřela v sobotu.

Nejvyšší hotel v Dubaji
12.02.
nový rekordman

Podívejte se do nejvyššího hotelu světa! Zlatý skvost měří 365 metrů

Dubaj slaví další světový rekord. Dnes tam otevřeli nejvyšší hotel světa. Komplex Gevora hostům nabízí více než 500 luxusních pokojů. 356 metrů vysoká budova má i několik bazénů nebo lázně.

V jednom z nejvyšších obytných mrakodrapů světa hořelo už podruhé
aktualizováno 04.08.
Velký požár v Dubaji

Jeden z nejvyšších mrakodrapů Pochodeň hořel! Evakuovali včas

Mohutný požár vypukl v noci na pátek v 86 pater vysokém mrakodrapu The Torch (Pochodeň) v Dubaji. Všechny obyvatele se podle úřadů podařilo evakuovat.

Prásk.tv píše:

Muž koupil 80 letenek
čtěte o tématu Spojené arabské emiráty na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Katarský emír Šejk Tamim bin Hamad al-Tání
05.07.
rostoucí napětí

Katar odmítl ultimátum arabských zemí, krize dál pokračuje!

Krize v Kataru pokračuje, země odmítla ultimátum svých sousedů, kteří mimo jiné požadovali, aby Katar přerušil styky s některými islamistickými skupinami a ukončil vojenskou spolupráci s Tureckem. Katar se díky blokádě ocitl v izolaci od světa.

aktualizováno 05.06.
diplomatická izolace

Arabské země viní Katar z podpory teroristů, ruší s ním styky

Saudská Arábie, Bahrajn, Egypt a Spojené arabské emiráty oznámily, že ruší diplomatické styky s Katarem. Důvodem má být podpora terorismu, Katar podle nich destabilizuje bezpečnost v oblasti. Země s Katarem přerušily také letecké a námořní spojení, informuje agentura Reuters.

Velbloudi
30.05.
Hrbolatá jízda

Velbloudi způsobili dopravní zácpu, pářili se uprostřed silnice

Dopravní zácpy vznikají různě - dopravní nehody, zúžení, uzavírky. Jak ovšem ukazuje případ ze Spojených arabských emirátů, kolona se může vytvořit i kvůli tomu, že zvířata dostanou chuť na sex na tom nejméně vhodném místě.

Černý dým nad Dubají
aktualizováno 02.04.
galerie zuřící požár

Ohnivé peklo: Obří mrakodrap v Dubaji zahalil temný dým

Zuřivý požár zachvátil ohromnou budovu v Dubaji poblíž ikonického nákupního centra. Plameny se podle portálu RT rozšířily po mrakodrapu v sobotu v půl sedmé ráno místního času. Naštěstí se jednalo o rozestavěnou budovu, nikdo podle všeho nebyl zraněn, na místě zasahují hasiči i záchranáři.

Požár luxusní obytné rezidence v Dubaji
12.12.
Ohnivá výheň

V Dubaji vzplál mrakodrap, na ulici pršely hořící trosky! VIDEO

Dubaj ve Spojených arabských emirátech v pondělí krátce před půlnocí místního času pořádně vyděsil hrozivě vypadající požár jedné ze zdejších luxusních rezidencí.

Pád letadla Emirates
10.08.
Dítě štěsteny?

Nevídaná klika! Přežil havárii letadla, za pár dní vyhrál v loterii!

Pro spoustu lidí je vrcholem štěstí, které je potkalo, že v supermarketu ukořistí poslední zlevněnou koblihu. Někteří ovšem naopak mají tolik štěstí, že nad tím zůstává rozum stát.

Požár věže Salufa v Dubaji
aktualizováno 20.07.
hořící kolos

VIDEO: Požár zachvátil mrakodrap v Dubaji, trosky padají na ulici

Hasiči bojují s požárem mrakodrapu v Dubaji ve Spojených arabských emirátech. Hořet začalo ve středu krátce po poledni místního času ve 35. patře, píše portál Mirror.