Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po muži z Hodonína
07.12.
viděli jste ho?

Policie dva dny pátrá po Honzovi z Hodonínska! Může být nebezpečný

Policie vyhlásila pátrání po 31letém muži z Hodonínska, který v úterý odešel z domova a už se nevrátil. Jan Procházka může být podle vyšetřovatelů nebezpečný sobě i svému okolí.

Policie hledá svědky vážné nehody v Hodoníně
31.10.
neviděl ho

Řidič srazil cyklistu. Policie pátrá po svědcích nehody

Svědky vážné nehody hledají policisté z Hodonína. Večer tam řidič osobního auta srazil cyklistu v reflexní vestě, který skončil s těžkým zraněním v nemocnici. Řidič osvětlené kolo nejspíš přehlédl. Policisté šoféra stíhají za ublížení na zdraví.

Žena na kole srazila malého cyklistu
aktualizováno 24.10.
Bezohlednost

Cyklistka srazila školáka na kole. Od zraněného ujela. Není první

Policisté pátrají po bezohledné cyklistce, která se v Hodoníně srazila s chlapcem, který jel také na kole. Z místa nehody ale žena ujela. Zraněný školák skončil v nemocnici.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Záchrana muže z mostu v Hodoníně
aktualizováno 25.08.
zasáhl ho proud

Kluk lezl na železniční most, výboj z troleje ho srazil z šesti metrů!

S popáleninami a dalšími zraněními skončil v nemocnici chlapec, který ve čtvrtek lezl s kamarády v Hodoníně na obloukovou konstrukci železničního mostu přes řeku Moravu. Podobná událost se na stejném místě stala i loni, tehdy se zranil osmnáctiletý mladík.

Muž nahlásil černochy v Hodoníně
07.08.
podezíravý občan

Zbytečná hysterie? Muž volal strážníky na skupinu černochů!

Netradiční požadavek od jednoho z občanů přijali na telefonní lince městští strážníci v Hodoníně. V sobotu dopoledne jeden z místních obyvatel požadoval prověření a legitimování skupinky cizinců tmavé pleti. Nejspíše se obával, že mohou být nebezpeční.

U českých hranic se utopil chlapec
aktualizováno 03.08.
neštěstí u hranic

Velká tragédie: Ve Skalici se na koupališti utopil malý chlapec (8)!

Slovenskem otřásá smrt malého dítěte, které utonulo na koupališti ve Skalici, městu nedaleko českých hranic. Chlapec zemřel při převozu do nemocnice.

Rodina, která unesla a znásilnila v karavanu dívku
18.05.
únos v karavanu

Míša měla být sexuální otrokyní. Unesli ji a znásilnili, stále se bojí

U brněnského krajského soudu pokračuje líčení se třemi muži, kteří loni v létě unesli ze zastávky na Vysočině osmnáctiletou dívku a chtěli si z ní udělat sexuální otrokyni. Odvezli ji do kempu u Hodonína, kde ji znásilňovali. Dívka jim ale nakonec utekla. Dodnes má ale z únosu a znásilnění trauma. Muži tvrdí, že činu litují.

Kamion na přejezdu
aktualizováno 27.04.
k neštěstí chyběly vteřiny

Kamioňáka uvěznily závory. Těsně před rychlíkem je prorazil. VIDEO

Další řidič, a znovu cizinec, vjel na železniční přejezd a uvízl mezi spuštěnými závorami. Tragédii zabránil strojvedoucí rychlíku. Tak usilovně houkal, až se řidič kamionu vzpamatoval a těsně před smrtícím střetem prorazil závory a ujel.

Policista měl znásilnit vězeňkyni
aktualizováno 05.01.
chtěla se zabít

Chlípný policista měl znásilnit vězeňkyni. Prý ji vzal jen kouřit

Obvinění ze znásilnění ženy, která byla ve vazbě, čelí bývalý hodonínský kriminalista. Kromě toho měl také pronásledovat svou bývalou milenku. Soud se případem zabýval už loni v říjnu, dnes by měl padnout rozsudek.

Požár domu
02.08.
Obrovská ztráta

Dům, který rodině zapálil blesk, museli celý zbourat!

Dům v Hodoníně na Chrudimsku, který téměř před měsícem zasáhl blesk, musel jít k zemi. Pětičlenné rodině tehdy vzal oheň úplně všechno a teď se navíc ukázalo, že je zcela narušená i statika stavby.