Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár v Hostivaři - 24
aktualizováno 09.05.
shrnutí zásahu

Ohnivé peklo v Hostivaři krotili hasiči 12 hodin! Záběry z vrtulníku

Úterní odpoledne narušil pět minut před jednou hodinou telefonát na tísňovou linku, podle kterého z haly v pražské ulici U Továren stoupal černý dým. Do Hostivaře proto okamžitě vyrazilo několik hasičských jednotek. To ale ještě hasiči netušili, proti čemu se budou muset postavit a že budou s plameny bojovat až do dalšího dne.

Dovolená
13.09.
hodnocení sezóny

Chuť Čechů cestovat letos rostla! Ceny zájezdů příští rok porostou

Letní sezona ještě nekončí a prodej zájezdů stále pokračuje, už nyní ale lze odhadovat, že nárůst počtu prodaných zájezdů se bude pohybovat minimálně okolo 15 % a velmi pravděpodobně i více. I o termíny v září či začátkem října je totiž velký zájem.

ISIS_2
aktualizováno 17.07.
Co bude dál?

ISIS ještě neřekl poslední slovo, do čela se dostává nový vůdce

Iráčané už několik dní oslavují osvobození Mosulu ze spárů Islámského státu. Druhé největší irácké město ovšem po bojích připomíná spíš měsíční krajinu a navíc to vypadá, že teroristé ještě zdaleka neřekli poslední slovo.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Donald Trump
aktualizováno 09.11.
americké volby přehledně

Výsledky voleb, ohlasy i plány Trumpa. Jak změní Česko a svět?

Američané si zvolili nového prezidenta. Stal se jím Donald Trump, který porazil kandidátku za Demokratickou stranu Hillary Clintonovou. V lednu se tak po inauguraci stane historicky 45. prezidentem Spojených států amerických.

Romské děti
24.02.
výroční zpráva

Česko terčem kritiky: Špatně přistupujeme k uprchlíkům a Romům

Amnesty International zveřejnila výroční zprávu o stavu lidských práv ve světě, ve které ostře kritizuje Českou republiku za přístup k Romům a uprchlíkům. Oproti tomu organizace chválí rozhodnutí soudu uznat adopci dítěte dvojici mužů.

Vyhořelý vrak auta. Ilustrační snímek
aktualizováno 16.10.
Odhalené podvody

Pojišťovny vyhmátly podvody za tři čtvrtě miliardy, vedou auta

Detektivové největších domácích pojišťoven odhalili za tři čtvrtletí podvody za více než tři čtvrtě miliardy korun, což je meziročně o desítky milionů více.