Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tomáš Bublík
aktualizováno včera 21:26
chat s osobností

První had byl odměna za samé jedničky, přiznal herpetolog Bublík

Během necelých čtrnácti dní odchytil hady hned ve dvou městech. Herpetolog Tomáš Bublík je v současnosti asi nejznámější odborník na hady v celé zemi. Co ho na práci baví? A na co si dát při chovu jedovatých plazů pozor? I na to odpověděl při on-line rozhovoru se čtenáři TN.cz.

Karolína Topolová
aktualizováno 06.12.
Obchodní sdělení

Jak se mění trh s ojetými vozy? Ptejte se šéfky AAA AUTO!

Největší prodejce ojetin letos slaví 25 let. Na otázky čtenářů odpovídala šéfka společnosti Karolíny Topolové.

Zdeněk Doubek - 1
aktualizováno 13.04.
Robinsonův ostrov

Mrzí ho, že zradil Terezu? A kdy oholí knírek? Odpovídal Zdeněk!

Zdeněk proplouval soutěží poměrně snadno a vydržel až do sloučení kmene. Paradoxně největší skandál způsobil až na Ostrově vyloučení, kde se prořekl a odhalil tak Terezin podraz. Jak na klíčovou chvíli vzpomíná? A jak mu Robinsonův ostrov změnil život?

Prásk.tv píše:

Kerry Quinn
čtěte o tématu Chat na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Tereza Mašková - 1
aktualizováno 07.04.
chat Robinsonův ostrov

Tereza byla na chatu! Jak vnímala drsný konec ve hře? A lituje lží?

O Tereze, která už definitivně skončila v show Robinsonův ostrov, se teď hodně mluví. Její návrat ani konec v soutěži nebyly zrovna ideální, moderátor ji drsně vyrazil. Jak se v tu chvíli cítila? A lituje teď svého lhaní? Odpovídala na chatu.

Nikola Donéová
aktualizováno 29.03.
odpovídala na chatu

Obří změna Niky z Robinsona: Řekla, kde vzala tak velká prsa

Na ostrově vypadala jen jako kůží potažená kostra, dnes je z Robinsonky Niky neskutečná kočka. A na první pohled si nejde nevšimnout, že má daleko plnější výstřih. Kde vzala taková prsa, prozradila Nika v online rozhovoru na webu TN.cz.

Nika z Robinsonova ostrova živě na TN.cz
aktualizováno 28.03.
VIDEO jak to bylo s pornem

Změnil Nice Robinson život? Čtenářům TN.cz odpovídala živě

Jestli se dá o Nice z Robinsonova ostrova něco říct, pak že je osobou, která budí mezi diváky nejbouřlivější reakce. Jedno se jí ale upřít nedá - dokáže si v mužském kolektivu zjednat pořádek a patří k nejsilnějším hráčům na Robinsonově ostrově. Dnes odpovídala živě na vaše otázky.

Pavel Suchan
23.02.
online rozhovor

Našli planety podobné Zemi! Co přesně to znamená pro lidstvo?

Objev solární soustavy, kde je celkem sedm planet podobných Zemi, vyvolal nadšení nejen mezi vědci. Navíc nejméně tři z nich se nachází v obyvatelné zóně, což znamená, že by se na jejich povrchu mohla nacházet voda v kapalném stavu. To je jedním z hlavních předpokladů pro vznik života. Objev vyvolal celou řadu otázek a spekulací nejen o zkoumání exoplanet, ale také o mimozemském životě mimo Sluneční soustavu.

Karolína Topolová
aktualizováno 18.01.
Obchodní sdělení

Největší zájem je o fabie a octavie, prozradila šéfka AAA Auto

Největší autobazar u nás slaví 25 let! Za dobu, kdy působí na českém trhu, obsloužil téměř dva miliony zákazníků. Letos plánuje prodat 78 tisíc automobilů.

Jiří Ovčáček, Ferdinand Peroutka
26.10.
chat na tn.cz to nejlepší z ovčáčka

Peroutka byl fascinován Hitlerem jako králík kobrou, tvrdí Ovčáček

Zastával by funkci tiskového mluvčího i jinému prezidentovi než Zemanovi? Co na vystupování prezidenta říká první dáma? A jak to vlastně bylo s Peroutkou? Nejen na to odpovídal v úterý večer na TN.cz mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček.

Jiří Ovčáček - 1
aktualizováno 26.10.
Odpovídal na chatu

Ovčáček: Herman se ještě bude stydět! Za vším je Pražská kavárna

Mluvčí prezidentské kanceláře má v poslední době práce nad hlavu. Ke zpoždění české delegace na pohřbu Michala Kováče se přidalo i (ne)vyznamenání Jiřího Bradyho. I na otázky na tato témata odpovídal Jiří Ovčáček na chatu s čtenáři TN.cz.