Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ladislav Angyal
aktualizováno včera 16:10
můžete pomoct superstar

Obří rána pro optimistu Láďu. 'Mám to spočítané!' přiznala máma

Zdravotní stav maminky sedmnáctiletého Ládi Angyala, který diváky SuperStar pobláznil svým optimismem i chytlavou písní Pošta, se zhoršil. Žena trpí mozkovou obrnou, nyní jí navíc začaly selhávat ledviny. Chlapec dělá vše proto, aby rodinu zachránil. Nemá to ale vůbec jednoduché.

František Bůžek - Televizní noviny
včera 08:01

Ranní Televizní noviny 19. 3.

Ranní Televizní noviny 19. 3.

Josef si v SuperStar vymyslí vlastní jazyk - 3
aktualizováno 17.03.
Porotci jen zírají

Šílenost v SuperStar: Josef nezná text, tak si vymyslí vlastní řeč!

Už v sobotu večer se mohou diváci těšit na další díl pěvecké show SuperStar. Znovu se bude týkat castingů, na kterých zkoušely štěstí tisíce lidí. Mezi nimi i 16letý Josef, kterému celé okolí trvrdí, že skvěle zpívá. Je to tak doopravdy?

Prásk.tv píše:

SuperStar - 2. díl - 8
čtěte o tématu TV Nova na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

SuperStar: Trpěla anorexií, teď se postaví před porotu! - 4
aktualizováno 16.03.
SuperStar 2018

Terka trpěla anorexií, vážila jen 42 kilo! Teď se postaví před porotu

Pěvecká show SuperStar 2018 pokračuje v sobotu čtvrtým dílem. Znovu se mohou diváci těšit na vystoupení z castingů. Objeví se na něm i 18letá Terézia, která rozhodně neměla těžký život.

Petra Kvitová v Ordinaci - 12
aktualizováno 15.03.
Tenistka v seriálu

Kvitová v Ordinaci už dnes večer! Takhle ovlivní děj a Mázla

Slavná tenistka Petra Kvitová se objeví už ve čtvrtečním díle Ordinace v růžové zahradě 2! Sportovkyni nabídl roli v seriálu Petr Rychlý alias Čestmír Mázl. Právě po jeho boku si Kvitová zahrála a bude pro děj nadcházející epizody klíčová.

Zina Šímová - 2
15.03.
Robinsonův ostrov

Zina házela špínu na všechny! Prozradila, co nebylo v televizi

Robinsonův ostrov musel ve středu opustit další hráč. Karla možná překvapivě porazila Janina, která teď na Ostrově vyhnanství bude čekat na dalšího soupeře. V kmenu Manobo hrála tentokrát hlavní roli Zina, která musela jednoho člena týmu poslat do Kalingy.

Věra ze Sebuče - Výměna manželek
aktualizováno 15.03.
Život po Výměně

Zvířat bude na statku ještě víc, říká Věra! Po Výměně přišla rána

Další premiérový díl reality show Výměna manželek byl nabitý protiklady i konflikty. Zatímco Iveta se musela vypořádat s životem na statku, nízkou hygienou náhradního manžela i agresivními dětmi, Věra se dostala do rodiny úspěšného podnikatele a luxusu.

Výměna manželek: Náhradní manželka pokousaná od syna! - 11
14.03.
život po Výměně

Otřesná hygiena, agrese a vztek. A takhle žijí hrdinové Výměny dnes

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl Výměny manželek. V něm se Věra ze statku ocitla v rodině podnikatele a ve zcela rozdílném prostředí. Výměnu ale nesla těžce především Iveta, která se musela vypořádat nejen s otřesnou hygienou náhradního manžela, ale také s agresí a vztekem od dětí. Jak na Výměnu manželek vzpomíná?

Výměna manželek: Náhradní manželka pokousaná od syna! - 8
14.03.
premiérový díl

Ivetu čekají ve Výměně těžké časy! Odveze si kousance a modřiny

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak zvládne Věra ze statku život v městské rodině podnikatele a jestli se dokáže Iveta přizpůsobit naprosto odlišnému životnímu stylu na samotě u lesa.

Mozková mrtvice
14.03.

VÍKEND: Mozková mrtvice jako jeden z největších zabijáků

Cévní mozková příhoda je jednou z nejčastějších příčin úmrtí. Teď se ale blýská na lepší časy. V pražské nemocnici na Homolce jako první na světě vyzkoušeli nečekaně jednoduchou metodu, která může časem mrtvici úplně eliminovat.