Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Utopený muž na Sokolovsku - 5
09.12.
Podivné utonutí

Lidé viděli na hladině čepici a bundu, potápěči vytáhli mrtvolu

Podivné úmrtí vyšetřují policisté na Sokolovsku. Kolemjdoucí si všimli, že v díře v ledu u stavidla vodní nádrže plavou čepice a bunda. Nejhorší obavy se potvrdily, když do nádrže skočili policejní potápěči. Ti v nádrži našli tělo staršího muže.

Pěst
aktualizováno 08.12.
vzbudily ho

Ženy v noci zvonily na kamarádku. Od souseda dostaly pěstí

Na pořádného agresora narazily dvě mladé ženy z Karlových Varů, které v noci zvonily na svou kamarádku. Nebyly u toho příliš potichu a vzbudily jednoho ze sousedů. Došlo k potyčce, během které muž obě ženy fyzicky napadl.

Soud s policistou
aktualizováno 07.12.
neviděl ho

Policista přejel plavce člunem a usmrtil ho. Vyvázl s podmínkou

Policista Richard Jecha, který před dvěma lety najel motorovým člunem na plavce a usmrtil ho, dostal podmínku. Chebský okresní soud mu uložil trest 14 měsíců vězení s odkladem na 1,5 roku. Proti rozsudku se Jecha na místě odvolal.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Jízdenka MHD
24.11.
dražší MHD

Karlovy Vary chtějí zdražit jízdné. Lidé si připlatí o desítky korun

Karlovarské dopravní podniky usilují o zvýšení cen jízdného MHD pro příští rok. Například týdenní kupón podraží o 50 korun. Výhodnější ceny ovšem slibují dopravní podniky těm, kteří využijí bezhotovostní platbu nebo mobilní aplikaci.

Náledí na Sokolovsku
aktualizováno 23.11.
galerie srážka na Sokolovsku

Hromadná nehoda uzavřela dálnici D6! Na náledí bouralo 10 aut

Dálnici D6 na 140. kilometru ráno uzavřela hromadná nehoda deseti aut. Jedno auto narazilo do svodidel, ostatních devět pak nestihlo dobrzdit na ledovce.

Vybržďoval a pak hrozil pistolí
aktualizováno 21.11.
agresivní jízda

Řidič dodávky vybržďoval osobní auto. Mířil na druhého pistolí

Šestašedesátiletý řidič nákladního auta vybržďoval u Květnové na Karlovarsku řidiče osobního auta. Muži se dostali do sporu a řidič náklaďáku dokonce vytáhl zbraň.

Spolujezdec hodil skleněnou lahev po hasičích
aktualizováno 18.11.
video hledá se

Šílenec hodil hasičům pod kola skleněnou lahev. Jeli k zásahu!

Hasiči z Karlovarského kraje jeli v pátek na zásah a to, co cestou zažili, vůbec nechápou. Z vozidla, které je předjelo, jim někdo pod kola hodil skleněnou lahev a ujel.

Ztracená Ivana Fišnarová
16.11.
pátrání

Tohle si nezasloužila, pláče Marie po sestře! Ta zmizela před 4 lety

Už čtyři roky je nezvěstná Ivana Fišnarová, 23letá dívka z Chebu. Její sestra nyní na svém profilu prosí lidi, aby jí lidé pomohli ztracenou dívku najít. Když Ivana zmizela, bylo jí pouhých 19 let.

Tržnici u Chebu pohltily plameny
aktualizováno 07.11.
masivní požár

Chebskou tržnici pohltily plameny, museli pomáhat i němečtí hasiči

Masivní požár na tržnici ve Svatém Kříži u Chebu zaměstnával od pozdních pondělních hodin velké množství hasičů a policistů. Plameny se rychle rozšířily na několik stánků, v některých z nich byla uskladněna zábavní pyrotechnika. Hasiči vyhlásili druhý stupeň požárního poplachu.

Stafordšírský bulteriér
02.11.
obvinili ji

Pes se zakousl dítěti do obličeje i krku. Ženě (61) nyní hrozí vězení!

Až dva roky za mřížemi hrozí ženě (61) ze Sokolovska, která loni neuhlídala psa své známé. Stafordšírský bulteriér v říjnu napadl dvouletého chlapce a způsobil mu vážná poranění v oblasti krku a obličeje. Podle policie šlo o nedbalost, protože žena byla majitelkou varována, že pes na děti útočí.