Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týraný senior
aktualizováno včera 21:10
domácí násilí

Žena ze Sokolovska týrala partnera. Bila ho a musel spát na zemi

Sokolovští policisté obvinili pětašedesátiletou ženu hned z několik trestných činů. Žena týrala svého partnera, se kterým žila ve společné domácnosti od října 2016. Fyzicky ho napadala a nutila spát na zemi. Navíc mu brala důchod a donutila ho, aby si od banky vzal úvěr.

Ukradený přístroji na měření CO2.
16.10.
šťastný nález

Policie se raduje. Ukradený stroj za milion našej peskař na louce

Muž z Karlovarska našel speciální přístroj na měření CO2, který ukradl neznámý pachatel v polovině září. Při procházce se psem ho objevil ve vysoké trávě, mezi obcemi Hory a Jenišov. Odcizený přístroj má hodnotu necelý milion korun.

JESSICA  (14)
aktualizováno 05.10.
pomozte ji najít

Policie vypátrala Jessicu (14). Byla s matkou, která to zapírala!

Pátrání po čtrnáctileté Jessice dopadlo úspěšně. Dívka je v pořádku, byla v doprovodu své matky.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Nehoda kamionu
03.10.
Má co skrývat?

Kamion skončil v příkopu. Řidič nenadýchal, test na drogy odmítl

Řidič kamionu dnes ráno havaroval na hlavním silničním tahu mezi Prahou a Karlovými Vary. Policisté mají podezření, že pětatřicetiletý šofér řídil pod vlivem drog. Odmítl totiž test, který by toto podezření vyloučil.

Pátrání - MACHÁČEK JAROSLAV
02.10.
Naléhavé pátrání

Jaroslav (71) odešel z nemocnice, už týden ho nikdo neviděl

Policisté vyhlásili pátrání po jednasedmdesátiletém muži z Mariánských Lázní. Pohřešovaný Jaroslav Macháček minulý týden v úterý odešel z nemocnice v Chebu. Od té doby ho nikdo neviděl a muž o sobě nepodal žádnou zprávu.

Pátrání po ztraceném houbaři
aktualizováno 01.10.
pomozte pátrat

Rozsáhlé pátrání v lesích u Jáchymova: Ztracený se bojí lidí

Od večerních hodin pátrají policisté a záchranáři po houbaři, který se ztratil v lesích v okolí Jáchymova. Muž by měl být mentálně postižený a mohl by se bát kontaktu s lidmi, v případě, že ho uvidíte kontaktujte policii na lince 158.

Operátor
19.09.
skutečný profesionál

Operátor hrdina: Zachránil po telefonu život muži až v Rakousku

Tragicky mohl skončit návrat z dovolené pro muže z Karlovarska. Díky duchapřítomnosti operátora na tísňové lince naštěstí vše dobře dopadlo. Když se vracel z Chorvatska, kde se potápěl, udělalo se mu špatně.

Opilý v autoškole
aktualizováno 12.09.
Jízda pod parou

Žák autoškoly byl jako dělo, nadýchal skoro tři promile! VIDEO

Opravdu velké překvapení zažila v pondělí odpoledne hlídka policistů z Karlových Varů. Když zastavila auto autoškoly, "učeň" za volantem nadýchal skoro tři promile.

Žena ze zapáleného bytu
aktualizováno 03.09.
tragická pomsta uvnitř bylo i dítě!

"Chtěl, abychom uhořeli!": Muž z Lokte zapálil dveře bytu, chytl taky

Muž z Lokte, který v pátek pomocí benzínu zapálil byt ve druhém patře panelového domu, zemřel. Podle všeho však nešlo o sebevraždu, ale o pomstu bývalé přítelkyni, která v bytě v tu dobu byla i s dcerou a vnukem. Při manipulaci s ohněm ale začalo hořet muži oblečení. Lékaři mu nedokázali pomoct.

Záchranáři těžce popáleného desítky minut ošetřovali v sanitce
aktualizováno 02.09.
foto z místa zoufalý čin

Muž se v Lokti polil hořlavinou a zapálil! Místní dostali psychologa

Před dveřmi bytu ve druhém patře panelového bytu se v pátek večer polil muž hořlavinou, zapálil a pak v plamenech vyběhl na ulici. O hrozivé události v Lokti informovali karlovarští hasiči. Muž skončil v nemocnici, obyvatelé dalších bytů jsou v šoku.