Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sesunutá trať u Karlových Varů - 2
17.04.
nestabilní terén

Na svahu pod tratí pracují bagry. Situace je vážnější, než se zdála

K sesuvu půdy na železniční trati u Karlových Varů se dostala těžká technika a odborníci zjišťují, že terén je tam daleko více nestabilní, než si původně mysleli. Podle nich mohou mít na svědomí sesuvy mrazy a následné postupné roztávání spodních vrstev zeminy.

Nebezpečné předjíždění kamionu
17.04.
drsné záběry

VIDEO: Kamion osobní auto minul jen těsně, policie našla řidiče

Policisté dopadli řidiče kamionu, který na Chebsku při riskantním předjíždění ohrozil řidičku osobního auta. Ta na poslední chvíli dokázala zabránit dopravní nehodě, která mohla mít velmi vážné následky.

Sesunutá trať u Karlových Varů - 1
16.04.
mnohamilionové škody

Na propadlé trati už pracují dělníci. Neštěstí zabránil strojvedoucí

Následky masivního sesuvu půdy na železniční trati u Karlových Varů začali v pondělí odstraňovat dělníci. Neštěstí v sobotu na poslední chvíli zabránil strojvedoucí, který varoval ostatní vlaky. Správa dopravní železniční cesty chce trať mezi Karlovými Vary a Kláštercem nad Ohří obnovit do pondělí alespoň částečně - po jedné koleji. Opravy se podle odhadů vyšplhají na desítky milionů korun.

Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Stavba na dálnici D7
16.04.
ministerstvo dopravy

Na dostavbu dálnice D6 si počkáme nejméně dalších 8 let

Dálnice D6 nebude podle ministra dopravy Dana Ťoka (za ANO) dokončena před rokem 2026. Ministr to dnes řekl u příležitosti vládní návštěvy v Karlovarském kraji. Přípravu zbývajících úseků ve Středočeském a Ústeckém kraji zbrzdilo nutné opakování posouzení vlivu na životní prostředí EIA. Čtyři úseky v Karlovarském kraji se budou stavět jako poslední, úsek u Žalmanova, kde zatím chybí i územní rozhodnutí, by se mohl začít stavět v roce 2021.

Sesunutá trať u Karlových Varů
aktualizováno 15.04.
galerie vlaky nejedou

U Karlových Varů se sesunula trať. Koleje se propadly o deset metrů

Sesuv půdy zavinil zhroucení železniční trati mezi Chebem a Kláštercem nad Ohří. Závadu ohlásil traťmistr naštěstí včas a vlaky tak byly přesměrovány na druhou kolej, která nebyla sesuvem zasažena. Po úplném sesuvu byl provoz zastaven na obou kolejích.

Airsoftové zbraně
aktualizováno 11.04.
Má co vysvětlovat

Mladík střílel po dětech na hřišti z airsoftové zbraně. Pět jich zranil

V úterý v podvečer v Karlových Varech střílel po dětech na fotbalovém hřišti pětadvacetiletý muž z airsoftové zbraně. Minimálně pět školáků zasáhl a lehce zranil. Případ vyšetřuje policie, která už střelce dopadla.

Požár hotelu u Chebu - 5
aktualizováno 09.04.
galerie požár u chebu

Hosté utíkali před plameny z hotelu, celé křídlo shořelo

Celé křídlo hotelového resortu Stein u přehrady Skalka u Chebu v noci na pondělí pohltily plameny. Hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu a evakuovali hosty, pod kontrolu se jim podařilo požár dostat asi po dvou hodinách.

Srážka chodců v Mariánských Lázních
01.04.
mariánské lázně

Srážku na přechodu odnesli i psi! Děsivé svědectví z místa nehody

Řidič, který v pátek projel červenou a srazil chodce na přechodu v Mariánských Lázních, má na svědomí nejen lidský život, ale i jeden psí. O další sražené čtyřnohé zvíře se pak stará kamarádka ženy, která po nehodě skončila ve vážném stavu v nemocnici.

Srážka chodců v Mariánských Lázních - 1
aktualizováno 01.04.
mariánské lázně padlo obvinění

Srážka lidí na přechodu: Policie už tuší, co bylo za smrtící jízdou!

Policie obvinila ze dvou trestných činů řidiče, který v pátek na přechodu pro chodce srazil v Mariánských Lázních osobním autem dva lidi. Jeden z chodců zemřel na místě a sražená žena utrpěla vážné poranění. Podle jedné z vyšetřovacích verzí mohly nehodu zavinit řidičovy zdravotní indispozice.

Tajemné Česko - Penzion Nimrod
01.04.
foto+video chátrající ruina

TAJEMNÉ ČESKO: V bývalém penzionu prý straší! VIDEO

Bývalý penzion Nimrod v lesích nedaleko Mariánských Lázní je opravdu děsivým místem. Koluje o něm řada pověr a historek, které nahánějí hrůzu. Navštívili jsme ho s kamerou!