Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vězeň na útěku
aktualizováno 13.02.
konec pátrání

Policie dopadla vězně, utekl z nehlídaného pracoviště

V pondělí kolem druhé hodiny odpoledne uprchl sedmatřicetiletý vězeň Martin Ž. z pracoviště v Ostrově v Karlovarském kraji. Policie po něm okamžitě zahájila pátrání. Dopadnout se ho podařilo v úterý ve večerních hodinách.

Vrty
aktualizováno 11.02.
napadení kupní smlouvy

Hádka o vrty s minerální vodou, obec měla při prodeji pochybit

Karlovarské minerální vody podaly žalobu na obec Prameny, jde o jednu z nejzadluženějších vesnic v České republice. Žaloba napadá platnost kupní smlouvy na pozemky s vrty tamní minerální vody. Potvrdila to i starostka obce.

Požár auta u Karlových Varů - 2
aktualizováno 09.02.
pekelný víkend

Dvě hořící auta na Karlovarsku za jediný den! Zbyly z nich jen vraky

Začátek víkendu byl pro karlovarské hasiče ve znamení hořících aut. Od pátečního večera do sobotního poledne vyjížděli hned ke dvěma případům, kdy plameny pohltily osobní auta. Oheň sice obě vozidla sežehl téměř na popel, nehody se ale naštěstí obešly bez zranění.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Žena žila tři roky se svou mrtvou matkou
aktualizováno 06.02.
mumie v chodově

Horor na Sokolovsku! Žena tři roky bydlela s mrtvolou své matky

Asi tři roky žila žena z Chodova na Sokolovsku v bytě s mrtvolou své matky. Přišlo se na to až nyní, když zemřela i 61letá, podle odborníků psychicky nemocná žena. Případ šetří policie.

Žena začíná rodit
aktualizováno 06.02.
Nečekaný zásah

Žena začala rodit v přístřešku. Na svět přivedli chlapečka strážníci!

Takový zásah chebští strážníci nejspíš nečekali. V pondělí zasahovali u porodu ženy, která přebývala v přístřešku u bývalých kasáren. Jelikož byli na místě dříve než zdravotníci, děťátko pomocí instrukcí úspěšně odrodili.

Vykradené zlatnictví
aktualizováno 05.02.
vykradené zlatnictví

Šperky za miliony mohou být v lese! Hledají je policejní psi

Karlovarské zlatnictví vykradli v pondělí dva muži. Škoda bude minimálně pět milionů korun. Podle jedné z vyšetřovacích verzí mohli pachatelé uloupené hodinky a šperky schovat v lese.

V Karlových Varech ukradli šperky za miliony
aktualizováno 04.02.
Pátral po nich vrtulník

V Karlových Varech ukradli šperky za miliony. Zloději jsou na útěku

Zatím neznámí pachatelé v ranních hodinách vykradli zlatnictví v lázeňské části Karlových Varů. Ukrást měli šperky za několik milionů korun. Po zlodějích teď pátrá policie.

Vězeň Marcel Urban na útěku
03.02.
Policejní pátrání

Na Karlovarsku utekl vězeň! Pomozte ho policii dopadnout

Policisté z Karlovarského kraje žádají o pomoc při pátrání po uprchlém vězni. Dvaatřicetiletý Marcel Urban původem z Chomutovska byl ve vězení za krádeže. Utekl z nestřeženého pracoviště v Karlových Varech.

Okradený důchodce
30.01.
Policejní vyšetřování

Filuta "pomohl" známému prodat byt, obral ho o víc než milion!

Policisté z hospodářské kriminálky v Karlových Varech obvinili šestašedesátiletého muže z podvodu. Podle vyšetřovatelů totiž známému "pomohl" s prodejem bytu tak, že si peníze za transakci nechal poslat na svůj vlastní účet.

Nehoda uzavřela dálnici D6
aktualizováno 29.01.
Sníh a náledí

Nehody uzavřely dálnice v Česku. Stály D6 u Sokolova i D10 u Prahy

Hned několik nehod uzavřelo v úterý ráno dálnice v Česku. Kvůli srážce pěti aut policisté odkláněli dopravu na dálnici D6 u Sokolova. Uzavřená byla také dálnice D10 u Prahy, kde se srazila dodávka s nákladním autem.