Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hledaný Radek Ferko kvůli ublížení na zdraví
aktualizováno včera 17:10
policejní pátrání

Muž dostal na starost tříleté dítě, bezdůvodně ho měl bít do hlavy!

Muž z Kynšperku nad Ohří dostal na starost v polovině června od své přítelkyně tříleté dítě, to ale podle policie bezdůvodně několikrát udeřil pěstí a dlaní do hlavy a zranil ho. Sokolovští kriminalisté po něm rozjeli pátrání a nyní žádají o pomoc i širokou veřejnost.

Záchrana ve skalách
aktualizováno 08.08.
tragédie na Sokolovsku

Školačka se zřítila u Lokte ze skály! Pád z deseti metrů nepřežila

Záchranáři v úterý upozornili na smrtelný pád třináctileté dívky, která se o víkendu zřítila ze zhruba deset metrů vysoké skály nedaleko Lokte nad Ohří. Dívka zřejmě uklouzla, záchranáři už jí nedokázali pomoct.

Muž měl doma malou zbrojnici
03.08.
Hrozí mu šest let

Granáty, mina, náboj do děla. Muž měl doma hotovou zbrojnici

Láska ke zbraním by mohla na dlouhé roky dostat do vězení pětatřicetiletého muže z Karlových Varů. Policisté v jeho bytě objevili doslova zbrojnici. Teď je muž obviněný z nedovoleného ozbrojování a může strávit až 6 let ve vězení.

Obchodní sdělení

Dárek k narození? Ožívá tradice mincí do kolébky

Babičky, dědečkové i tetičky si často lámou hlavu nad tím, jaký koupit dárek k narození dítěte.

Záchranáři
aktualizováno 03.08.
pohotová reakce

Maminka je mrtvá, tvrdily děti z Chebu! Zachránily dva životy

Dvě malé děti z Chebu v úterý pořádně vyděsily sousedku, když jí řekly, že maminka je mrtvá. Tímto prohlášením ale zachránily život nejen jí, ale i sedmačtyřicetiletému muži. Přivolaní policisté totiž dvojici našli v bezvědomí ležet v koupelně, otrávila se oxidem uhelnatým.

Muž přepadl a spoutal ženu
01.08.
brutální přepadení

Útočník v Chebu okradl a zmlátil ženu! Svázal ji a pak se šel udat

Za velmi nečekaných okolností skončil v policejní cele muž z Klatovska, kterého policie podezírá z toho, že v pondělí přepadl v Chebu dvacetiletou ženu. Muž se sám přihlásil na policii a vysvětlil, že mu žena odmítala dát peníze. Právě proto ji měl zmlátit, okrást a svázat.

Pátrání se šťastným koncem
aktualizováno 29.07.
policejní pátrání

Pátrání mělo šťastný konec, obě malé sestry jsou v pořádku

Policie v noci na sobotu vyhlásila pátrání po dvou malých sestrách ze Sokolova. Do intezivní akce se zapojili policisté, hasiči i vrtulník s termovizí. Pátrácí akce měla naštěstí šťastný konec, obě holčičky se podařilo najít a jsou v pořádku.

Autobusy (ilustrační foto)
28.07.
Zvýšení platů

Autobusáci ostrouhají! Kraje chtějí založit vlastní dopravní podniky

Další kraje uvažují o vlastních dopravních podnicích. K Ústeckému, kde se o nákupu autobusů už jedná, se přidávají i Karlovarský a Liberecký. Reagují tak na problémy, které v regionech způsobilo povinné zvýšení mezd řidičům linkových autobusů.

Žena okradla spícího muže
25.07.
To jí nevyšlo

Zlodějka obrala opilého spáče. Přímo pod kamerami!

Policisté zadrželi osmatřicetiletou ženu, která okradla návštěvníka herny v Sokolově. Vybrala si snadnou kořist - a to opilého muže, který v podniku usnul na židli.

Vážná dopravní nehoda v Karlovarském kraji - 2
aktualizováno 24.07.
vážná nehoda

Z auta zbyl po nárazu do stromu jen vrak! Bylo v něm i miminko

U vážné dopravní nehody zasahovali v pondělí ráno záchranáři. Osobní auto u Františkových Lázní narazilo do stromu, v tu chvíli v něm cestovali tři dospělí a dvouměsíční batole.

BeachCamp Nová Role
aktualizováno 15.07.
Zhodnotili jsme za vás

PRÁZDNINOVÝ INSPEKTOR: Kemp v Nové Roli má stříbro

Prázdninový inspektor dnes zajel do Karlovarského kraje, aby ohodnotil BeachCamp v Nové Roli. Kemp je 10 let starý a často ho navštěvují turisté, kteří odtud vyráží na výlety do blízkých Krušných hor nebo Karlových Varů. Kemp navíc sousedí s novorolským rybníkem.