Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - Valentina Vaculová
aktualizováno 15.12.
Utekla s kamarádem

Další dívka zmizela! Valentina (15) hrozila, že si ublíží, pak utekla

Karlovarští policisté pátrají po 15leté dívce, kterou by měl doprovázet 19letý mladík. Policii kontaktovala její matka, podle níž utekla po hádce z domova a vyhrožovala, že si ublíží.

Nehoda v Karlovarském kraji
aktualizováno 14.12.
Tragédie na Sokolovsku

Mladík v BMW boural, spolujezdec zemřel. Jel na letních gumách

V pátek kolem jedné hodiny ranní došlo k tragické dopravní nehodě ve směru na Cheb. Řidič nezvládl řízení a dostal smyk. Osmadvacetiletý spolujezdec na místě zemřel, řidič byl s těžkým zraněním převezen do nemocnice. Policie zjistila, že měl zákaz řízení.

Srážka vlaků na nádraží v Karlových Varech - 1
aktualizováno 11.12.
provoz zastaven

Srážka vlaků v Karlových Varech, v jednom cestovalo 20 lidí

V úterý v dopoledních hodinách v Karlových Varech narazil osobní vlak do odstaveného vozu nákladního vlaku. Provoz na trati byl na dlouhou dobu zastavený, nehoda se podle hasičů obešla bez zranění.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Dopravní nehoda Mikulovice - 4
aktualizováno 12.12.
Nepříznivé počasí

Sníh a ledovka na silnicích: Auta stála na Vysočině i na Plzeňsku

Od úterního rána husté sněžení i ledovka na některých místech České republiky komplikovaly dopravu. Nejhorší situace byla ráno ve Zlínském, Karlovarském i Pardubickém kraji. Problémy ovšem na řadě míst vydržely až do odpoledne.

Jeden z mužů, který má na svědomí loupežné přepadení
aktualizováno 10.12.
Loupež v Sokolově

Grázlové muže srazili, zaklekli a okradli. Pomozte je najít!

Policisté ze Sokolova pátrají po dvou mužích, kteří mají mít na svědomí loupež. V noci na ulici měli okrást chodce. A to dost brutálním způsobem.

Uvízlý kůň v Opatově u Lubů na Chebsku
aktualizováno 09.12.
náročné vyprošťování

Kůň se propadl přímo do jímky, hasiči museli povolat jeřáb

Kůň v Opatově u Lubů spadl přímo do jímky, na místo okamžitě vyrazili hasiči, kteří se okamžitě pustili do vytažení zvířete. Na místo společně s majitelem dorazil také veterinář.

Střep v Brumíkovi
30.11.
Střep v jídle

Roční Matěj málem snědl střep, byl v oblíbené dětské pochoutce

Na poslední chvíli zabránila pohormě maminka malého Matěje. 13měsíční chlapeček jedl Brumíka, ve kterém si matka na poslední chvíli všimla skleněného střepu.

Nehoda na zledovatělé dálnici
aktualizováno 30.11.
Problémy pro řidiče

Ledovka komplikovala dopravu v Česku! Tvořily se dlouhé kolony

V pátek ráno se na řadě míst České republiky přidala k silnému větru i ledovka. Nehody na namrzlých silnicích hlásil Karlovarský i Plzeňský kraj. Několik osob skončilo v péči záchranářů. Ledovka se na silnicích tvoří dál a lidé by měli zvýšit opatrnost. Výstraha náledí platí podle meteorologů zatím do sobotní osmé hodiny ranní.

Rvačka kvůli řízku
29.11.
Kuriózní případ

Muž (60) zbil surově jiného. Bál se, že na něj nevyjde řízek

Mít hlad není legrace. O tom se přesvědčil i jednašedesátiletý muž z Karlovarska, kterého napadl o rok mladší zákazník ve frontě na jídlo v obchodním centru. Útočník muže nejdříve urážel vulgárními slovy a poté několikrát udeřil do hlavy. Karlovarská policie proti útočníkovi zahájila trestní stíhání.

Vážná nehoda na Mariánskolázeňsku - 1
aktualizováno 29.11.
Zastavený provoz

Vážná nehoda na Chebsku! Pro matku a dítě musel letěl vrtulník

Vážná dopravní nehoda zastavila ve čtvrtek po poledni provoz na silnici na Chebsku. Na místě zasahoval i vrtulník záchranářů. V autě cestovala matka s kojencem.