Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Steven a Katie Pladlovi
aktualizováno 04.02.
Zatkla je policie

Muž opustil manželku kvůli vlastní dceři! Vzali se a mají spolu dítě

Podivný příběh rozplétají američtí policisté. Malou Katie dali rodiče k adopci, v dospělosti se je rozhodla najít. K rodině se nakonec nastěhovala, zároveň ale také rozbila vztah rodičů. S biologickým otcem začala souložit, dokonce spolu mají dítě! Oba zatkla policie.

Otcovská
aktualizováno 31.01.
Nová dávka

Otcovská startuje. Vypočítejte si, kolik dostanete! KALKULAČKA

Od února se mohou novopečení tatínci těšit na otcovskou dovolenou. Dávka se bude vztahovat i na otce, kterým se dítě narodilo v posledních šesti týdnech. Otcovská bude dlouhá týden, její výši si můžete vypočítat v naší kalkulačce.

Táta Dominika
aktualizováno 28.01.
rozhovor emotivní zpověď

Zoufalý táta o vrahovi Dominika: 'Utopil ho. Chtěl se zbavit svědka!'

Od chvíle, kdy se dozvěděl o vraždě Dominika (21), prožívá jeho otec obrovská muka. Přesto sebral odvahu a promluvil na kameru o tom, co se jeho synovi stalo.

Prásk.tv píše:

Muž rozpůlil dítě
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Táta Dominika
aktualizováno 28.01.
dojemná slova

Vražda Dominika: Zdrcený otec poslal vzkaz lidem, kteří pomohli

Otec jednadvacetiletého Dominika, jehož tělo se ve čtvrtek našlo v opuštěném domě u Karlových Varů, děkuje všem za pomoc při pátrání po jeho synovi.

Pátrání - ŠIDLIKOVSKÝ VLADIMÍR
aktualizováno 24.01.
pátrání po Vladimírovi

Táta od rodiny zmizel beze stopy. Bojí se, že mu někdo ublížil

Záhadné zmizení otce dvou dětí zaměstnává královéhradeckou policii. Rodina od začátku prosince postrádá Vladimíra Šidlikovského, který odešel do práce a zmizel. Mimo něj kriminalisté v regionu aktuálně hledají dalších čtyřicet lidí.

Šaty Meghan Markle
11.01.
Rodinný spor

Meghan Markle to schytala od sestry: Má na šaty, ale na tátu ne!

Snoubenka prince Harryho od nevlastní sestry slyšela slova, při kterých se musela zastydět. Meghan Markle se podle Samanthy nestará o svého otce, který přitom touží odvést ji k oltáři. "Když má statisíce na šaty, má určitě statisíce na pomoc tatínkovi," prohlásila.

Na mol opilý otec napadal kolemjdoucí
09.01.
nadýchal tři promile

Mladíci chtěli pomoci opilému muži s dítětem, on na ně zaútočil

Opilec, který měl u sebe sedmileté dítě, napadl v Brně dva lidi, kteří se mu snažili pomoci. Upadl totiž na schodech a způsobil si zranění. Strážníkům nadýchal téměř tři promile.

Zoufalý otec - 2
aktualizováno 06.01.
samoživitel Roman

Čtenáři TN.cz zachránili jeho dětem Vánoce. Teď se bojí, co dál?

Před Vánoci jsme vás informovali o případu Romana, tatínka samoživitele, který je na výchovu tří dětí sám, zatímco jeho žena utekla a pobírá na děti veškeré dávky. Roman se s ženou sice rozvádí, ale než bude rozvod dořešen, sám na dávky nárok nemá, přestože o děti pečuje výhradně on.

Auto při nehodě na Slovensku spadlo z mostu do řeky - 3
29.12.
Galerie v článku Vážná nehoda

Muž nezvládl řízení, auto se dvěma dětmi skončilo převrácené v řece!

Obrovské štěstí měl v pátek třiačtyřicetiletý řidič, který na středním Slovensku vezl autem své dvě děti. Po děsivě vypadající nehodě, při níž se auto zřítilo do řeky, totiž všichni odešli po svých.

Otec samoživitel
14.12.
Zoufalý samoživitel

Roman pečuje sám o tři děti: Nemám na jídlo, natož na Vánoce!

V mnoha domácnostech budou letos Vánoce smutné. Do tíživé situace se před svátky dostávají hlavně samoživitelé, kterým nezbývají peníze na dárky ani větší pohoštění. O Vánoce budou zřejmě ochuzeny i děti čtenáře Romana.