Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

brutální čin

Otec znásilnil holčičku (10)! Je těhotná, k potratu jí nedali souhlas

Teprve 10letá dívenka z Indie otěhotněla poté, co ji několikrát znásilnil nevlastní otec. Je v pátém měsící těhotenství, na potrat jít ale nemůže. Potřebuje povolení soudu, který by musel holčičce udělit výjimku.

Na popud matky

"Táta mě osahává," tvrdil chlapec policii. Všechno si vymyslel!

Celý rok tvrdil pětiletý chlapec, že ho otec osahává. Matka vše nahlásila na policii a ta rozjela velké vyšetřování. Jenže se ukázalo, že si synek zneužívání vymyslel. Příběh vyprávěl podle policie na popud matky, která tak chtěla muži uškodit při rozvodu.

Mikuláš s rakovinou
Aktualizováno 11.5. 2017 14:03
slovensko otřesný případ

Mikuláš šel za tátou, čekal ho šok! Lékaři zapomněli říct, že zemřel

Obrovský šok čekal rodinu onkologického pacienta Mikuláše z Hronovců na jihu Slovenska. Když ho šel syn s manželkou odpoledne navštívit, muž na svém pokoji neležel. Nakonec příbuzným sestřička oznámila, že ráno zemřel. Nemocnice jim to ale zapomněla říct.

Prásk.tv píše:

Tyrel Walker
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Záchrana v Číně
Aktualizováno 6.5. 2017 12:11
Příkladná spolupráce

Otec s dcerou se topili, lidé je mazaně vytáhli! VIDEO

Zoufalý otec se minulou neděli vrhnul do řeky, proto chtěl zachránit dcerku, která tam spadla o chvíli dřív. Jenže přecenil síly a velmi rychle potřeboval pomoc i on sám. A dočkal se jí velmi rychle díky důvtipu kolemjdoucích.

Petra Palusková -2
Aktualizováno 1.5. 2017 17:19
Robinsonův ostrov

Smutné přiznání Robinsonky Petry: Odmala ji trápí tahle věc!

S Petrou z Robinsona bývá legrace, i ona ale skrývá smutná tajemství. V rozhovoru pro TN.cz se rozpovídala i o tom, jak jí chybí otcovská figura. Krásná playmate totiž tatínka nemá, náhradu ale našla na Ostrově.

Ordinace - Ota a Kateřina
Aktualizováno 26.4. 2017 17:58
projevy nemoci

Otec oblíbené postavy z Ordinace má ulcerózní kolitidu! Co to je?

Osud tatínka Kateřiny není věrným divákům Ordinace v růžové zahradě 2 vůbec lhostejný. Jak se totiž ukázalo, po odvysílání úterního dílu se enormně zvedl zájem Čechů zjistit, co je vážná nemoc vlastně zač. Na Wikipedii šlo o nejčtenější článek večera. Jaké jsou tedy příznaky této nemoci?

Otce s dcerou smetly na pláži obří vlny, oba zemřeli
Aktualizováno 19.4. 2017 19:20
Děsivá smrt

Bláznivé počasí má další oběti! Otec s dcerkou zemřeli na rybách

Česko ochromil na některých místech nečekaný příval sněhu, šílené počasí ovšem řádí i jinde. Důkazem je případ z Velké Británie, kde rodinná vycházka po pláži skončila smrtí dvou lidí.

Rodina a finance
Aktualizováno 19.4. 2017 13:43
volno pro táty

Otcovská schválena! Kdo na ni má nárok a kolik dostane? PŘEHLED

Otcové získají nárok na týdenní placenou dovolenou po narození dítěte. Dobrovolní hasiči a další záchranáři budou pobírat vyšší nemocenskou. V novele o nemocenském pojištění, jež předpokládá i rozšíření nároku na sirotčí důchod, to dnes schválil Senát.

Těhotný muž?

Žena nemohla dlouho otěhotnět, dítě proto porodil otec!

Je to opravdu bizarní příběh. Když mladá Američanka nemohla dlouho otěhotnět, vzal to na sebe Chris. Ten se totiž narodil jako žena, vždy se ale cítil být mužem. Nakonec proměnu ještě odložil, aby si s manželkou splnili sen o dítěti.

jak žijí dnes

Po Výměně: Lída se k nepoznání změnila. Řekla, jak to má s otcem

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A bylo to hodně netradiční, zúčastnily se jí tři ženy a jen jediný muž. Jak si Lída poradila v domácnosti dvou lesbiček? A změnil se její vztah s manželem Ondřejem?