Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tatínek tančí balet
08.06.
Baletní vystoupení

Dívenka ze stresu nemohla tančit, tatínek vše zachránil! VIDEO

Krásným gestem překvapil obecenstvo tatínek, který se rozhodl podpořit svou dceru, když se při školním vystoupení zarazila. Dívka měla trému, a tak na pódium vylezl její otec a předvedl několik baletních figur s ní.

Jeremy Meeks a Chloe Green
07.06.
Po roční známosti

Sexy vězeň opustil manželku pro miliardářku. Mají velkou novinu!

Jeremy Meeks, kterému se přezdívá "nejkrásnější kriminálník na světě", je podruhé otcem. Syna mu před několika dny porodila jeho přítelkyně Chloe Green, která je dědičkou miliardového impéria. Dvojice spolu chodí pouhý rok.

Miloslav Košek
aktualizováno 25.05.
smutná zpověď exkluzivní rozhovor

Ivanka zmizela, když jí bylo 14 let. Rodiče ji hledají už 21 roků!

Už 21 let policisté pátrají po Ivaně Koškové z Příšovic na Liberecku. Ta se ztratila, když jí bylo čtrnáct. Rodiče stále doufají, že se jednou dozví, co se tenkrát stalo. A že se jim jejich holčička vrátí domů.

Prásk.tv píše:

Rodiče Chrise Hemswortha - 1
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Pátrání - Josef Demčík
24.05.
Policejní pátrání

Pepa se pohádal s tátou a zmizel. Možná už není v Česku!

Chomutovští policisté od středy pátrají po osmnáctiletém Josefu Demčíkovi. Mladík se pohádal s otcem, u kterého bydlí, sedl do starší škodovky, i když nemá řidičák a ujel pryč.

Meghan s otcem
17.05.
Královská svatba

Povedená rodinka! Sestra Meghan obvinila královnu, otec nepřijede

Čím víc se královská svatba blíží, tím víc se objevuje skandálů spojených s rodinou nevěsty. O ten poslední se postarala nevlastní sestra nevěsty, která údajně obvinila královskou rodinu z toho, že nepodporuje jejich nemocného otce. Ten na svatbu opravdu nedorazí. Megan Markle to oficiálně potvrdila. K oltáři ji tak zřejmě povede její matka.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 15.05.
Zmatky kolem svatby

Všechno je jinak, otec chce odvést Meghan k oltáři! Zakážou mu to?

Nejsledovanější nevěsta roku Meghan Markle řeší jen pár dní před svatbou velký problém. A celá Británie sleduje, jak ho nastávající prince Harryho vyřeší. Její otec totiž nejdříve odřekl účast a spekulovalo se, že ji odvede k oltáři matka. Teď si ale vše rozmyslel.

Otec Meghan Markle
aktualizováno 15.05.
Královská svatba

Otec Meghan Markle na svatbu nepřijede. Kdo ji povede k oltáři?

Už v sobotu si britský princ Harry a herečka Meghan Markle řeknou své ano. Nyní ovšem visí velký otazník nad tím, kdo přivede nevěstu k oltáři. Otec Meghan Thomas totiž podle všeho na obřad nedorazí.

Otec hodil svojí šestiměsíční dceru ze střechy - 4
13.04.
nepochopitelný čin

Rodina měla přijít o dům. Otec na protest hodil dceru ze střechy!

Otec (38) šestiměsíční dcery spáchal v Jihoafrické republice neomluvitelný zločin. Při protestu proti zbourání své chatrče totiž hodil malou holčičku ze střechy svého domu. Batole naštěstí zachytil pohotový policista a dívce se tak nic nestalo.

Policie obvinila otce z vraždy týdenní dcery
aktualizováno 13.04.
Otřesný čin

Otec volal k týdenní dcerce záchranku, pitva prokázala násilí!

Policisté i zdravotníci ve středu dopoledne vyjížděli na jedno z pardubických sídlišť poté, co osmadvacetiletý muž zavolal na tísňovou linku, že jeho teprve dvanáctidenní dcerka má vážné zdravotní problémy.

Meghan Markle
02.04.
Svazek s princem Harrym

Otec Meghan Markle je ze svatby zděšený! Dorazí vůbec?

Královská svatba se blíží a pár už ladí poslední detaily. Na obřad se těší také otec herečky Meghan Markle, který by měl dceru odvést k oltáři. Ze své úlohy je ale zároveň nervózní a "vyděšený" - aby ne, když bude muset obstát u královny.