Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotný muž?

Žena nemohla dlouho otěhotnět, dítě proto porodil otec!

Je to opravdu bizarní příběh. Když mladá Američanka nemohla dlouho otěhotnět, vzal to na sebe Chris. Ten se totiž narodil jako žena, vždy se ale cítil být mužem. Nakonec proměnu ještě odložil, aby si s manželkou splnili sen o dítěti.

jak žijí dnes

Po Výměně: Lída se k nepoznání změnila. Řekla, jak to má s otcem

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A bylo to hodně netradiční, zúčastnily se jí tři ženy a jen jediný muž. Jak si Lída poradila v domácnosti dvou lesbiček? A změnil se její vztah s manželem Ondřejem?

Fámy přetrvávají

Je Charles skutečně otcem prince Harryho? Dianin milenec promluvil

Už celá desetiletí britská média spekulují, že otcem prince Harryho není následník trůnu Charles. I kvůli podobnosti obou mužů jím má být dávný milenec princezny Diany James Hewitt. Ten teď o vztahu s Dianou i fámách promluvil.

Prásk.tv píše:

Agáta Prachařová - 1
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Otřesný případ

Tři malé děti se toulaly Ostravou. Matku nenašly, otec je nechtěl!

Otřesný případ řeší sociálka a strážníci v Ostravě. Hlavními "hrdiny" příběhu jsou tři děti ve věku 4, 6 a 11 let. Ty se krajským městem toulaly samy nejspíš několik hodin.

Unesl svoji dceru
Aktualizováno 4.3. 2017 22:32
život psanců

ZPOVĚĎ: Otec unesl vlastní dceru (5), našli je až po půl roce

Noemi Rabinská (5), kterou unesl vlastní otec, je po půl roce zpátky u matky. Soudem ji měl svěřenou na tři hodiny a zatímco matka čekala před aqua centrem v Hradci Králové, utekl s dívkou bočním východem. Policisté je našli až na Slovensku.

Matka bije svého osmiletého syna
Aktualizováno 28.2. 2017 21:01
video domácí násilí

Otřesný případ z jihu Čech: Matka brutálně bila syna, druhý ji natočil

Matka z jihu Čech podle všeho nezvládá výchovu svého syna. Bije ho a podle jeho otce i dlouhodobě týrá. Případ už řeší pracovníci sociálního odboru. Upozorňujeme, že záběry zachycují surové chování, video obsahuje nevhodný materiál, který by neměly vidět děti a slabší povahy.

Psi, kteří zakousli malého chlapce
Aktualizováno 28.2. 2017 18:08
Tragická smrt

Otec hocha, kterého zakousli psi, u soudu vzlykal! Hrozí mu 6 let

Okresní soud v Hradci Králové dnes začal řešit případ z loňského září, kdy v Lužci nad Cidlinou psi zaútočili na pětiletého chlapce a zabili ho. Kvůli smrti dítěte jsou obžalovaní dva lidé - majitel psů, který je nechal pobíhat po zahradě, a pětapadesátiletý otec chlapce, který syna nechal bez dozoru.

Šok pro herečku

Další rána: Jen co se Maciuchová vyléčila, onemocněl jí tatínek!

Jen co porazila rakovinu, musí Hana Maciuchová řešit další velkou ránu. Vážně onemocněl její milovaný tatínek Josef. Herečka se proto snaží co nejvíce času trávit u jeho nemocniční postele.

nezletilá matka

Případ dívky, která otěhotněla ve čtrnácti. Rodina má z dítěte radost!

Na Pelhřimovsku před několika dny porodila teprve patnáctiletá dívka. V době otěhotnění jí ale bylo 14 let, otci dítěte může za pohlavní zneužití hrozit i vězení. Mladý pár je však z narození potomka nadšený, i když těhotenství nebylo plánované. Mladík se o dítě stará, našel si i brigádu.

Těhotenské břicho
Aktualizováno 14.2. 2017 20:55
Nedospělá matka

Školačka (15) porodila dítě, otce hledá policie! Hrozí mu vězení

Na Pelhřimovsku před několika dny porodila teprve patnáctiletá dívka, která ještě navštěvuje základní školu. Případ prověřuje policie - během těhotenství totiž dívce bylo pouhých 14 let. Otci dítěte může za pohlavní zneužití hrozit i vězení.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s Mary Kay