Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
17.10.
šťastný konec

Prasynovec Heidi je konečně doma! Na letišti ho čekala eskorta

Zpěvačka Heidi Janků konečně prožívá šťastné období. Po více než třech měsících se vrátil do vlasti její čtyřletý prasynovec Tomášek. Toho odvezl do Indonésie bratr jeho matky. V úterý s ním na pražské letiště přiletěl tatínek.

Šťastná rodina
15.10.
Dědění inteligence

Jsou děti chytré po tátovi či mámě? Věda má odpověď

Je to odvěká otázka a častý argument při rodinných hádkách - po kom děti dědí inteligenci? Po mámě či tátovi? Po kom je ten kluk tak blbej? Odpověď nabízejí vědci, A polovina světové populace z ní radost mít nebude.

Tragická nehoda při nelegálním závodě - 2
04.10.
Nehoda na Slovensku

Štefana zabili při honičce. Žena a syn jeli s ním, teď promluvili!

Nelegální závody tří Poláků na Slovensku skončily tragédií. Řidič porsche čelně narazil do protijedoucí fabie, v které cestoval Štefan s manželkou Emílií a synem Michalem. Ze Štefanovi smrti se rodina stále nemůže vzpamatovat. Emílie navíc ani nemohla na jeho pohřeb.

Prásk.tv píše:

Jia Jia - 1
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč a jak investovat do vzdělání?

Investice do vzdělání je opodstatněná z mnoha důvodů.

Jan Kočka a jeho SUV Mercedes G
aktualizováno 01.10.
Zemřeli oba řidiči

Kočka promluvil o tragické nehodě syna: "Nikomu by neublížil!"

Otec Jana Kočky mladšího, který měl při nehodě zabít řidiče kamionu, prolomil mlčení. Kvůli nebezpečné jízdě jeho syna zemřel na dálnici D11 řidič kamionu. Kočka starší vinu přiznal, rodině chce prý nabídnout odškodné.

Muž zavraždil vlastní dceru před zraky expartnerky - 3
aktualizováno 19.09.
Otřesný případ

Otec ubodal vlastní dceru! "Pláč najednou ustal," popsala matka

Britka Tracey Taundryová si prožila to nejhorší, co jako matka mohla. Její bývalý partner William Billingham probodl ze žárlivosti jejich dceru Mylee kuchyňským nožem. Jeho expartnerka si totiž našla milenku a přiznala se ke své bisexuální orientaci.

Leroy Parker s dcerou
03.09.
krutý osud

Dceru zabila meningitida, tak prvně zkusil heroin. Ráno byl mrtvý

Se ztrátou své milované dcery (†2) se nedokázal smířit Leroy Parker (31) z britského Clitheroe. Malá Jazmin zemřela v listopadu 2016 na meningitidu. Aby svůj žal utišil, zkusil Leroy heroin, to se mu ale stalo osudným.

CV od táty
25.08.
Excelovala u zkoušek

Otec ji ponížil v životopisu, teď dívka vrací úder! Bude sestřičkou

Internetem proběhl brutálně upřímný životopis teprve 16leté Lauren, ve kterém ji otec naprosto ponížil a napsal, že je v podstatě neschopná. Dívce ale tento týden přišly výsledky závěrečných zkoušek ze školy - a všechny velmi úspěšně zvládla.

Rodina
aktualizováno 23.08.
Obchod s dětmi

Koupit dítě? V Česku žádný problém! Stačí jediný podpis

Obchod s dětmi nemusí být jen nezákonný. Za určitých podmínek mohou lidé za peníze získat miminko i legální cestou. Stačí najít těhotnou ženu, která dítě nechce, a zároveň se k němu nehlásí biologický otec. Upozorňují na to odborníci z připravované konference ISPCAN.

CV od táty
aktualizováno 21.08.
Nevěřila svým očím

Otec udělal své dceři upřímný životopis. Stal se hitem internetu

Když teprve 16letá Lauren zjistila, že jí její otec vypomohl s tvorbou životopisu, asi nečekala, jak brutálně upřímný bude. Otec totiž s nevychovanou dcerou neměl slitování, a tak je z životopisu pořádně peprný dokument. Schvalujete otcovu upřímnost?

Smrtelná nehoda na Písecku - 2
17.08.
Rodinná tragédie

Otec se synem si vyjeli na motorkách, starší z mužů nepřežil!

V obrovskou tragédii se ve čtvrtek pozdě odpoledne změnila na Písecku projížďka otce se synem na motorkách. Starší z mužů, který jel první, totiž nezvládl řízení, havaroval do stromu a zemřel.