Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2220107
12.12.
mise nový domov

Kristýna promluvila o otci dítěte: Nikdy mu neodpustí, co udělal!

Ve středu večer jste v Misi nový domov mohli být svědky příběhu mladé maminky Kristýny, která sama vychovává syna a také vlastního bratra. Jenže v bytě plném plísně obě děti zdravotně strádaly. Jak se jim v novém domově žije a co se u nich změnilo?

Soud ilustrační
aktualizováno 21.11.
Ústavní soud

Neplatil výživné, ale řidičák dostal zpět! Děti šly k Ústavnímu soudu

Sedm let neplatil alimenty na své dvě děti. Soud mu v rámci exekuce sebral řidičák. Když děti dosáhly dospělosti, tak Okresní soud v Písku rozhodl o vrácení průkazu, přestože muž dluh nesplatil. Za děti se postavil až Ústavní soud.

Vězni a drogy
11.11.
Nezákonné zásobování

To je ale povedená rodinka! Otec a syn pašovali drogy do vězení

Za pašování drog do Valdické věznice obvinila jičínská kriminálka otce se synem. Otec je ve výkonu trestu a do pašování měl zapojit i svého spoluvězně, na jehož jméno zásilka přišla. Obsahovala sáček s pervitinem. Vězeňská služba se setkává se stále důmyslnějšími skrýšemi.

Prásk.tv píše:

Jase Hyndman - 1
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Na mladého muže spadl kolotoč
31.10.
Pracovní úraz

Jardu zabila horská dráha! Malý syn bude tátu znát jen z fotek

Tragická nehoda se stala v Topoľčanech na Slovensku, kde v místní továrně zabil Jaroslava (20) kus horské dráhy. Mladík svým zraněním v nemocnici podlehl. Smutek především zažívá jeho partnerka, která mu před nedávnem porodila malého chlapečka. Ten svého tatínka bude znát pouze z fotek.

Očkování dětí
aktualizováno 31.10.
Odmítla očkování

Rodiče se hádali, jestli očkovat dceru! Táta to dohnal až k soudu

Souboj rodičů o to, jestli má být jejich nezletilá dcera očkovaná nebo ne, se dostal před Ústavní soud. Matka ani dcera s očkováním nesouhlasily a podaly stížnost, soudci ji však zamítli.

MISE NOVÝ DOMOV: Dojemný vzkaz od otce, který zadlužil rodinu! - 3
31.10.
mise nový domov

Zadlužil rodinu a utekl. Teď poslal táta ženě a dětem dojemný vzkaz

Mise nový domov je zpět a s ní i oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová. Od středečního večera budou mít diváci možnost každý večer sledovat velmi silné příběhy lidí, se kterými se osud nemazlil a kteří se dostali na samé dno.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 28.10.
zmizel na 8 dní

"Držela ho matka!" tvrdil Robertův otec. Přiznal se, že se unáhlil

Po dlouhých osmi dnech našli policisté pohřešovanéo třináctiletého Roberta K. Kde se chlapec celou dobu nacházel, není zatím jasné. Jeho otec ale už v sobotu večer obvinil matku, že Roberta držela doma. To však v neděli odvolal - prý se unáhlil.

Pátrání - FIGURA TOMÁŠ
17.10.
šťastný konec

Prasynovec Heidi je konečně doma! Na letišti ho čekala eskorta

Zpěvačka Heidi Janků konečně prožívá šťastné období. Po více než třech měsících se vrátil do vlasti její čtyřletý prasynovec Tomášek. Toho odvezl do Indonésie bratr jeho matky. V úterý s ním na pražské letiště přiletěl tatínek.

Šťastná rodina
15.10.
Dědění inteligence

Jsou děti chytré po tátovi či mámě? Věda má odpověď

Je to odvěká otázka a častý argument při rodinných hádkách - po kom děti dědí inteligenci? Po mámě či tátovi? Po kom je ten kluk tak blbej? Odpověď nabízejí vědci, A polovina světové populace z ní radost mít nebude.

Tragická nehoda při nelegálním závodě - 2
04.10.
Nehoda na Slovensku

Štefana zabili při honičce. Žena a syn jeli s ním, teď promluvili!

Nelegální závody tří Poláků na Slovensku skončily tragédií. Řidič porsche čelně narazil do protijedoucí fabie, v které cestoval Štefan s manželkou Emílií a synem Michalem. Ze Štefanovi smrti se rodina stále nemůže vzpamatovat. Emílie navíc ani nemohla na jeho pohřeb.