Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pavlíkovi, Janků, Špinarová
16.08.
smrt ivo pavlíka

Smutná zpověď Adama Pavlíka: Popsal poslední telefonát s tátou

Během pouhých pěti měsíců se z něj stal úplný sirotek. Hudebník Adam Pavlík (42) přišel v březnu o maminku Věru Špinarovou (†65), v sobotu ztratil také tatínka Ivo Pavlíka (†84). V rozhovoru pro televizi Nova se rozpovídal o tom, jak moc ho tato ztráta zasáhla.

Tatínek porodil syna - 3
aktualizováno 10.08.
už nikdy víc

Táta porodil svého syna! Takovou bolest si ani nedokázal představit

Zní to jako malý zázrak. Tatínek z Oregonu porodil vlastního syna. Podle jeho slov to ale byla taková bolest, že už by nikdy nic podobného nepodstoupil.

2030833
08.08.
napadl strážníky

Táta jak z hororu: Vrávoral ulicí a křičel na dceru, že ji zabije! VIDEO

Tak tihle dva pánové titul otec roku určitě nevyhrají. Neváhali se totiž opít pod obraz v přítomnosti svých malých dětí. Jeden z nich na svou dcerku dokonce křičel, že ji zabije.

Prásk.tv píše:

Nikola V.
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Rasistické video - holčička bije polštář
aktualizováno 04.08.
Kontroverzní video

Autor rasistického videa promluvil: Řekl, proč ho natočil

Video, na kterém šestiletá dívka mlátí baseballovou pálkou do polštáře a otec ji u toho povzbuzuje a ptá se jí, zda si představuje Romy nebo muslimy, obletělo Česko. Teď se k videu vyjádřil muž, který jej natočil, otec dívky.

Jeroným Klimeš o rasistickém videu
aktualizováno 04.08.
Reakce experta

Psycholog: Výchova dítěte k násilí je špatná, může to být i trestné

Video holčičky, která zuřivě mlátí baseballovou pálkou do polštáře, zatímco jí otec nabádá, aby si místo polštáře představila "cikána nebo muslima", šokovalo Česko. A nelíbí se ani rodinnému a vztahovému psychologovi Jeronýmu Klimešovi.

Polciie vyšetřuje rasistické video
aktualizováno 04.08.
děsivé video

Rasistické video už řeší policie! Na otce holčičky podali oznámení

Video, na kterém holčička mlátí pálkou do polštáře, naštvalo hodně lidí. Dítě totiž na vyzvání otce předvádí, jak se chovat k "cikánům a muslimům". Záznam se začal šířit po sociálních sítích v pátek ráno, nyní už je na otce podáno trestní oznámení.

2029861
aktualizováno 04.08.
"výchova" Češky

"Zlom mu pár kostí," nabádá otec dceru! Video šokuje internet

Česko šokovalo video, které se začalo v pátek dopoledne šířit rychlostí blesku. Je na něm malá holčička, která mlátí baseballovou pálkou do polštáře. Ten má představovat "cikána nebo muslima".

Henriette Karaová
aktualizováno 20.07.
zakázaná láska

Otec ubodal svou dceru (†17), protože milovala muslima!

Sedmnáctiletá Henriette byla nalezená mrtvá v kuchyni svých rodičů. Její osmapadesátiletý otec Sami je nyní obviněn z toho, že svou dceru ubodal. Nesouhlasil totiž s tím, že chodila s muslimem.

Nehoda u Obrnic
aktualizováno 18.07.
nehoda u Obrnic

Šílenou jízdu si nepamatuje. Otec popsal reakce dívky z videa smrti

Mladá žena zemřela při nehodě u Obrnic. Kamarádka, která nebezpečnou jízdu natáčela na video, se o její smrti dozvěděla v nemocnici. Otec popsal, jak na tragickou zprávu zareagovala.

Ilustrační foto-9
aktualizováno 17.07.
vyšetřování

Kuriózní nehoda: Dítě (2) přejelo autem vlastního tatínka

Policisté se zabývají kuriózní nehodou, která se stala v neděli dopoledne v Domažlicích. V ulici Na Hvízdalce na dvoře rodinného domu přimáčklo auto muže ke zdi. Zaparkovaný vůz se rozjel kvůli tomu, že se malému chlapci (2), který si uvnitř hrál, podařilo nejspíš otočit klíčkem.