Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Evropský zatykač

Otec vlčích dětí se skrýval ve Francii, vězení se vyhýbal pět let

Policie dopadla ve Francii dvaačtyřicetiletého otce takzvaných vlčích dětí, kterému pražský vrchní soud v roce 2012 uložil za izolaci dvou synů od okolního světa čtyři roky vězení. Před nástupem do něj se ale dosud ukrýval. Na policejním webu to dnes uvedla mluvčí Ivana Nguyenová.

Dívka svedla otce
Aktualizováno 1.6. 2017 17:55
slepá láska

Dcera se vyspala s vlastním tátou! Nechtěla, aby si vzal snoubenku

Neměla ráda tátovu snoubenku a udělala by cokoli, aby zabránila jejich svatbě. Dívka dokonce neváhala svého otce svést, přiznala, že spolu měli hned dvakrát sex. Kvůli intimnímu vztahu ale oba skončili u soudu, ten je za incest poslal za mříže.

Henry Amador-Batten se synem - 1
Aktualizováno 27.5. 2017 09:07
Otec se synem

Další skandál aerolinek: Pedofil na palubě, vyhlásil pilot. Bylo to jinak

Spojenými státy otřásá další skandál aerolinek. Posádka letadla United Airlines obvinila cestujícího z pedofilie. Měl osahávat pětiletého hocha na sedadle vedle. Jenže se ukázalo, že muž je chlapcovým otcem a pouze ho utěšoval, protože se bál letu.

Prásk.tv píše:

Muž držel dítě ve výšce 46 metrů - 1
čtěte o tématu otec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Holky pod zámkem - Margita
Aktualizováno 25.5. 2017 18:10
Holky pod zámkem

Pravda o Margitě: Chce se zabít kvůli otci! Udělal jí něco hrozného

Margita se za mřížemi už několikrát pokusila o sebevraždu. Do vězení se dostala za krádeže, výtržnictví a ublížení na zdraví, podle kamarádky z dětství ale bývala normální holka. Zlom prý přišel až poté, co její rodinu opustila maminka. Otec totiž ji i její sestru zneužíval!

Naléhavé pátrání

Otec přestal synka (1) vodit k lékaři, dítě může bez léků zemřít!

Pražští policisté pátrají po otci s ani ne dvouletým synem. Hošík je velmi vážně nemocný, otec s ním ovšem už několik měsíců nepřišel k lékaři. Chlapec je proto v ohrožení života.

brutální čin

Otec znásilnil holčičku (10)! Je těhotná, k potratu jí nedali souhlas

Teprve 10letá dívenka z Indie otěhotněla poté, co ji několikrát znásilnil nevlastní otec. Je v pátém měsící těhotenství, na potrat jít ale nemůže. Potřebuje povolení soudu, který by musel holčičce udělit výjimku.

Na popud matky

"Táta mě osahává," tvrdil chlapec policii. Všechno si vymyslel!

Celý rok tvrdil pětiletý chlapec, že ho otec osahává. Matka vše nahlásila na policii a ta rozjela velké vyšetřování. Jenže se ukázalo, že si synek zneužívání vymyslel. Příběh vyprávěl podle policie na popud matky, která tak chtěla muži uškodit při rozvodu.

Mikuláš s rakovinou
Aktualizováno 11.5. 2017 14:03
slovensko otřesný případ

Mikuláš šel za tátou, čekal ho šok! Lékaři zapomněli říct, že zemřel

Obrovský šok čekal rodinu onkologického pacienta Mikuláše z Hronovců na jihu Slovenska. Když ho šel syn s manželkou odpoledne navštívit, muž na svém pokoji neležel. Nakonec příbuzným sestřička oznámila, že ráno zemřel. Nemocnice jim to ale zapomněla říct.

Záchrana v Číně
Aktualizováno 6.5. 2017 12:11
Příkladná spolupráce

Otec s dcerou se topili, lidé je mazaně vytáhli! VIDEO

Zoufalý otec se minulou neděli vrhnul do řeky, proto chtěl zachránit dcerku, která tam spadla o chvíli dřív. Jenže přecenil síly a velmi rychle potřeboval pomoc i on sám. A dočkal se jí velmi rychle díky důvtipu kolemjdoucích.

Petra Palusková -2
Aktualizováno 1.5. 2017 17:19
Robinsonův ostrov

Smutné přiznání Robinsonky Petry: Odmala ji trápí tahle věc!

S Petrou z Robinsona bývá legrace, i ona ale skrývá smutná tajemství. V rozhovoru pro TN.cz se rozpovídala i o tom, jak jí chybí otcovská figura. Krásná playmate totiž tatínka nemá, náhradu ale našla na Ostrově.