Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Modelku obvinili, že předstírala rakovinu - 1
08.09.
Nechutné útoky

Krásku obvinili, že předstírala rakovinu, aby kradla. Umřela na ni

Krásná modelka a herečka musela ve svých posledních dnech čelit nechutným útokům. Lidé ji obviňovali, že rakovinu jen předstírala a za darované peníze si kupovala make-up a trávila čas v lázních. Stella přitom trpěla a nakonec na rakovinu zemřela.

Pláž Barcelona
28.08.
ničí jim zemi

"Táhněte!" vzkazují Španělé turistům. Neváhají na ně i zaútočit

Nevraživost vůči turistům ve Španělsku stále sílí. Často se stávají i terčem násilných útoků. Podle místních je turismus druhým největším problémem země, hned po nezaměstnanosti.

Mapa teroru - 345 mrtvých koláž
aktualizováno 19.08.
přehled incidentů

Teror v Evropě: Za tři roky vyhaslo při útocích teroristů 345 životů!

Jen za poslední tři roky udeřili teroristé několikrát napříč Evropskou unií. Krvavé incidenty si vyžádaly 345 lidských životů, další stovky byly zraněny. Teroristé udeřili ve Francii, Německu, Anglii, ale také ve Španělsku nebo třeba Belgii.

Prásk.tv píše:

Střelba před londýnským parlamentem - 1
čtěte o tématu útoky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Zastřelení teroristy
aktualizováno 18.08.
Útok ve Španělsku

VIDEO: Takhle policie zastřelila teroristu! Nejdřív vstal a smál se

Na internetu se objevilo šokující video, které ukazuje, jak policisté zastřelili teroristu. Ten spolu s dalšími čtyřmi muži útočil v noci na pátek v letovisku Cambrils, autem najížděli do lidí.

útok na WTC
aktualizováno 08.08.
Analýza pozůstatků

Šestnáct let po útocích 11. září identifikovali další oběť!

Tým patologů identifikoval další oběť teroristického útoku z 11. září 2001. Její totožnost úřady na žádost rodiny nezveřejnily, šlo ale zřejmě o muže. Dosud nebylo identifikováno asi 40 procent obětí.

Nebezpečí ve světě
28.07.
přehled rizik

Terorismus, únosy, války i nemoci: Tohle hrozí v jednotlivých zemích

Zpráva o smrti Češky, kterou pobodal v Hurghadě egyptský útočník, zarmoutila velkou část české populace. Mnoho lidí dostalo strach z cest do ciziny a uvažují o rušení dovolených. Než se lidé na cesty vydají, je vhodné zkontrolovat si, jestli ministerstvo zahraničí před cestou do daných míst nevaruje.

Napadení řidiče - ilustrační
aktualizováno 16.07.
Agresoři v dopravě

Útoků v MHD přibývá, řidiči se proto učí i bojová umění!

Dopravní podniky ve velkých městech řeší, jak ochránit své řidiče. Ti jsou stále častěji terčem agresivních cestujících, výjimkou nejsou ani vážná poranění a týdny trvající léčba. V autobusech a tramvajích tak jezdí policisté a jsou v nich i kamery.

Útok kyselinou v Londýně
16.07.
Útok žíravinou

Kyselinou v Londýně útočili kluci (15 a 16)! Obvinili jen staršího

Britská policie obvinila šestnáctiletého mladíka z pěti útoků kyselinou. Celkem chlapec čelí obvinění z patnácti přečinů včetně ublížení na zdraví a držení nebezpečné látky. K útokům došlo v noci na pátek, dvojice mladíků polila kyselinou pět mužů během 90 minut.

Hacker
aktualizováno 02.07.
bezpečnostní rizika

ČR čelí kybernetické válce! Jsme připraveni na útok? Názor expertů

Podle bývalého policejního prezidenta Martina Červíčka není policie stále stoprocentně připravená na boj s kybernetickými útoky. Situace přitom došla tak daleko, že ČR prý už čelí kybernetické válce. Policejní prezident Tomáš Tuhý naši zemi řadí mezi nejbezpečnější. Odborníci varují, že v prostředí internetu tento argument platit nemusí.

Rodinná dovolená
25.06.
bezpečná dovolená

Bojíte se terorismu na dovolené? Víme, kde se proti němu pojistit!

Jedním z kritérií, podle kterých si Češi vybírají dovolenou, je i bezpečnost destinace. I proto v minulých letech trochu zanevřeli na severoafrická letoviska, jako je Egypt nebo Tunisko. Letos je ale všechno jinak. Proti terorismu se navíc dá pojistit.