Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález mrtvoly v hotelu
aktualizováno dnes 13:40
smrtelná rána

Krvavá lázeň v pražském hotelu! V pokoji našli mrtvolu muže a dopis

Ve čtyřhvězdičkovém hotelu v centru Prahy se v pondělí našlo tělo mrtvého muže. Spolu s ním se podle policie našel dopis na rozloučenou. Vše tak nasvědčuje tomu, že nešťastník spáchal sebevraždu.

Podezřelý ze znásilnění
dnes 12:06
pátrání policie

Poznáte muže na videu? Vrhl se na ženu ve výtahu, chtěl ji znásilnit

Doposud neznámý muž se na konci listopadu pokusil znásilnit ženu ve výtahu v jednom z pražských domů. Ta se mu naštěstí ubránila s použitím slzného spreje. Od té doby však policie po muži marně pátrá. Zjistili také, že před činem oslovil několik žen v centru Prahy. Jejich svědectví by pro policii mohlo být klíčové.

Interiér pražského hotelu po požáru - 6
aktualizováno dnes 13:45
GALERIE Hotel v Praze

Třetí obětí požáru je mladá Němka. Škoda přesáhne 20 milionů

Škoda, která vznikla při sobotním požáru pražského hotelu, přesáhne podle odhadů 20 milionů korun. Příčina požáru stále není známá, kriminalisté si vyžádali další odborné posudky. Na místě neštěstí zemřeli dva lidé, další dvě ženy podlehly zraněním v nemocnici. I jejich totožnost už policisté znají.

Prásk.tv píše:

Jan Tříska
čtěte o tématu Praha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Milan C.
včera 20:41
děsivé podrobnosti

Muž se přiznal k vraždě Milana. Rodina vraha žaluje matku oběti!

Pětadvacetiletý Milan zemřel v roce 2016 v pražských Košířích. Policie vloni v únoru dopadla muže, který se k vraždě přiznal. Ten teď žaluje matku své oběti.

Při požáru hotelu v Praze zemřeli dva lidé - 16
aktualizováno včera 13:01
Smrt na místě i v nemocnici

Bilance požáru hotelu v Praze se zhoršuje, mrtví jsou už čtyři!

Požár hotelu v centru Prahy, který budovu zachvátil v sobotu navečer, má celkem už čtyři oběti. Dva lidé zemřeli na místě, dvě ženy podlehly utrpěným zraněním později v nemocnici. Několik dalších lidí se zranilo - včetně dvou zasahujících hasičů.

Praha zažila dva velké požáry během necelých 24 hodin
aktualizováno včera 12:33
Náročné zásahy

Nejdřív hotel, pak lakovna: Prahu postihly dva velké požáry po sobě

Hodně hektické a náročné hodiny za sebou mají pražští hasiči. Během necelých 12 hodin museli vyjíždět ke dvěma rozsáhlým požárům. První byl v sobotu navečer hotel, v noci na neděli pak autolakovna. Na obou místech zasahovalo více než deset jednotek.

Při požáru hotelu v Praze zemřeli dva lidé - 26
aktualizováno včera 11:26
Obsáhlá galerie Velký požár

Požár hotelu v centru Prahy má třetí oběť, zemřela v nemocnici

V sobotu večer začalo hořet v hotelu Eurostars David v pražské Náplavní ulici. Hasiči vyhlásili nejvyšší stupeň poplachu, záchranáři aktivovali traumaplán. Dva lidé zemřeli na místě, třetí později v nemocnici. Záchranáři ošetřili devět zraněných.

Nový předseda pražské ČSSD Petr Pavlík
19.01.
Výměna na postu předsedy

Pražská ČSSD má nového šéfa, exministr Ludvík skončil

Novým předsedou pražské ČSSD se stal Petr Pavlík. Na dnešním jednání o tom rozhodli delegáti krajské konference strany. Pavlík byl v tajné volbě jediným kandidátem a hlasovalo pro něj 127 delegátů.

Dopis - ilustrační foto
aktualizováno 19.01.
Pochybení pošty

Zmatky na magistrátu! Tisíce lidí dostaly pokuty někoho jiného

Zmatky na pražském magistrátu. Ten rozeslal dva a půl tisíce pokut za dopravní přestupky na nesprávné adresy. Podle úředníků se chyba zřejmě stala na obálkovací lince České pošty. Případem se už začal zabývat Úřad pro ochranu osobních údajů.

Karlův most - ilustrační foto
aktualizováno 20.01.
Poškozené mosty

PŘEHLED: Tyto mosty v Praze se musí opravit. Je mezi nimi i Karlův

Praha musela pro auta i tramvaje uzavřít Libeňský most. Zpráva Technické správy komunikací (TSK), kterou v pondělí projednal výbor pro dopravu magistrátu ale odhalila, že opravu nutně potřebují i další mosty, mezi nimi jsou i Palackého nebo Karlův most.