Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

záchranná akce

Liška uvízla v plotu. Se svými zachránci dvacet minut odpočívala

Jeden drobný dobrý skutek si může dnes připsat dvojice strážníků a muž, který v přírodním parku v Praze objevil zoufalou lišku uvázlou v plotě. Všímavost a lidská pomoc jí zachránila život. Dvacet minut pak ještě odpočívala se svými záchranáři, než dokázala utéct po svých.

Podepisování smlouvy na nové varhany do katedrály sv. víta
Aktualizováno Včera 16:59
přímý přenos

Nové varhany pro sv. Víta budou slyšet v celé katedrále

Katedrála svatého Víta, Václava a Vojtěcha na Pražském hradě se dočká nových varhan. Dnes bude přímo v katedrále podepsána smlouva s dodavatelem, přímý přenos můžete sledovat zde!

noční zásahy

Požár ve squattu: Pražští hasiči měli v noci plné ruce práce

Pražští hasiči měli v noci na pondělí plno práce, hodinu a půl po půlnoci vyjížděli k požáru v Jeséniově ulici v bývalé budově rádia, která funguje jako squatt. Většina lidí stihla naštěstí odejít z budovy včas, zraněna byla jedna osoba. Po třetí hodině pak začalo v Radotíně hořet auto, ve kterém jeho majitel spal.

Prásk.tv píše:

Johnny Ward - 1
čtěte o tématu Praha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Napadení důchodce na Proseku
Aktualizováno Předevčírem 20:14
VIDEO Na zastávce v Praze

Opilec zbil seniora do bezvědomí! Takhle si to s ním ostatní vyřídili

Na pražském Proseku napadl 70letého důchodce opilec, který mu chtěl ukrást tašku s nákupem. Když se začal bránit, muž ho ztloukl a zkopal do bezvědomí. Vše zachytily bezpečnostní kamery a útočníka, který se pak snažil ujet autobusem, zadržel řidič a jeden z cestujících.

video skandální pochybení

Návštěvnice akvaparku: Plavčík spal ve službě! Natočila ho

K naprosto skandálnímu pochybení došlo tento čtvrtek v aquaparku na pražském Barrandově. Zatímco si návštěvníci aquaparku užívali vodních radovánek, žena, která měla dohlížet na jejich bezpečnost, podle svědectví návštevnice akvaparku v dozorně spala.

Situace na letišti Václava Havla při nouzovém přistání letadla - 5
Aktualizováno 20.4. 2017 19:24
galerie Potíže na letišti

Poplach v Ruzyni: Letadlo s 90 lidmi muselo nouzově přistát!

Na Letišti Václava Havla muselo ve čtvrtek odpoledne nouzově přistát letadlo s 90 lidmi na palubě. Přístroje totiž posádce hlásily, že někde v letounu uniká kouř.

Nádražní zloděj
Aktualizováno 20.4. 2017 18:03
Lupič z metra

Potřeboval 150 korun, tak přepadl dva lidi. Hrozí mu deset let

Nádražní lupič z Prahy je za mřížemi. Policisté chytili muže, který minulý týden přepadl dva lidí na hlavním a holešovickém nádraží. Jednu ženu ohrožoval střepy z rozbité pivní lahve.

Požár střechy školy v Libčické ulici v Praze
Aktualizováno 20.4. 2017 07:20
Noční oheň

V Praze hořela střecha školy. Jeden hasič se zranil

Na severním okraji Prahy v Libčické ulici ve středu před desátou hodinou večer začala hořet střecha místní základní a mateřské školy. Plameny zachvátily plochu 4 krát 10 metrů.

Zadávené muflonče z krčské nemocnice
Aktualizováno 19.4. 2017 11:41
galerie mrtvá mláďata

'Mufloní máma' se bojí o dětské pacienty! Pes zabiják útočil víckrát

Pes, který v areálu pražské Thomayerovy nemocnice o víkendu zardousil sedm muflončat, ohrožuje nejen mláďata, ale i dětské pacienty. Myslí si to tamní sestřička známá jako 'mufloní máma', podle které pes zabíjel na etapy - a to nejméně dvakrát.

Zastřelený strážník Městské policie - 1
Aktualizováno 19.4. 2017 13:57
vzal si život?

Tragédie v Praze: Na parkovišti v autě našli mrtvého policistu!

V ulici Jankovcova v Praze našli na parkovišti tělo mrtvého strážníka městské policie. Případem se zabývají kriminalisté, vše nasvědčuje tomu, že muž spáchal sebevraždu.

Praha

Praha

Praha je hlavní město České republiky. Žije v něm 1,2 milionu obyvatel. Leží na řece Vltavě. Je sídlem mnoha institucí a cílem turistů z celého světa.