Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brutální útok

Znáte je? Lupič tloukl ženu basebalkou, druhý mával nožem!

Kriminalisté pátrají po dvojici lupičů, kteří předminulý pátek večer v pražských Letňanech přepadli večerku v Křivoklátské ulici. Jeden měl v ruce nůž, druhý se oháněl basebalovou pálkou.

Myslivci v Praze naháněli divočáky
Aktualizováno Včera 22:51
zátah na prasata

Myslivci v Praze honili divočáky, jeden na útěku zranil chataře

Přes třicet myslivců dnes vyrazilo střílet divočáky na východní okraj Prahy. Tedy do okolí Dolních a Horních Počernic, Běchovic a k sídlišti Černý Most. Na přemnožená zvířata si tam dlouhodobě stěžují místní obyvatelé a strachují se nejen o svá zvířata, která byla už několikrát divočáky napadena, ale i o své vlastní životy. Například dnes tam divočák zranil chataře.

video drama na cestě

Příběh jako z filmu: Záchanářka radila tatínkovi, jak odrodit v autě

Cestu do porodnice nestíhali rodiče z Prahy. Miminko se dralo na svět rychleji a tak otec musel zastavit a díky pomoci operátorky na tísňové lince se šťastnému páru narodila zdravá holčička.

Prásk.tv píše:

Roberto Esquivel Cabrera - 1
čtěte o tématu Praha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spojte lyžování s kulturním zážitkem a navštivte unikátní Špindlerovské ledárium

Již druhou zimní sezónu můžete v největším krkonošském středisku navštívit unikátní Špindlerovské LEDÁRIUM u horní stanice šestisedačkové lanovky Pláň. Tématem ledových soch je letos „Čtvero ročních dob".

Výstavba dálnice - ilustrační foto
Aktualizováno Předevčírem 18:10
Miliardy na opravy silnic

Ministr dopravy prozradil, která dálnice se letos začne stavět

Všechny tři plánované nové úseky dálnice D6 do Karlových Varů se začnou stavět letos na podzim, řekl dnes ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) před jednáním se starosty v Rakovníku. Jde o obchvaty Lubence, Řevničova a stavbu úseku Nové Strašecí - Řevničov.

Drama na lince Praha - Londýn
Aktualizováno Předevčírem 22:05
video vyděšení cestující

Drama na palubě letadla z Prahy! Ženy křičely Allahu Akbar!

Cestující letící z Prahy do Londýna zažili na svátek svatého Valentýna pořádně děsivé chvilky! Na palubě letadla dvě Angličanky vyřvávaly Allahu Akbar! Slova, která používají teroristé před útokem. "Teroristky" zadržela policie.

Spící muž - ilustrační foto
Aktualizováno Předevčírem 13:23
Hrozí mu dva roky

Ženu (73) v Uhřiněvsi čekal šok: V posteli našla cizího mladíka!

Kuriózní případ řešili ve čtvrtek pražští strážníci a policisté. Na linku 156 zavolala třiasedmdesátiletá žena, která v ložnici našla neznámého mladíka. Toho strážníci zadrželi a předali policejní hlídce z místního oddělení. Teď mu hrozí až dva roky.

Anežka Teperová
Aktualizováno Předevčírem 20:45
měla dávno sedět

Vloupačky, drogy: Důchodkyni dealerku chytli po letech v Praze!

Více než 10 let se dařilo ukrývat před policií Anežce Teperové. Dnes 66letá žena byla odsouzena za vykrádání bytů, ve vězení měla strávit šest let.

Vyklízení ruzyňského letiště - 4
Aktualizováno 16.2. 2017 23:56
Anonym nahlásil bombu

Pražské letiště bylo částečně uzavřené, bombu policie nenašla

Policie musela ve čtvrtek večer vyklidit terminál 2 pražského letiště Václava Havla. Anonym policii nahlásil, že v terminálu pro lety do Schengenského prostoru je bomba. Terminál byl uzavřený přibližně do 22 hodin. Žádná bomba se nenašla.

Požár budovy, kde se natáčela Obecná škola
Aktualizováno 16.2. 2017 20:43
GALERIE Lehne popelem?

Legenda v plamenech: Hořela škola z kultovního Svěrákova filmu!

Asi každý Čech zná jména Igor Hnízdo nebo Rosenheim a hlášku Kde jsou moje blatníky? Aby také ne, Obecná škola je bez nadsázky legenda a kult. Momentálně bohužel kult, který oheň nevratně poničil.

Hasič ze Zvole
Aktualizováno 16.2. 2017 08:37
tragická smrt

Obětoval život při požáru ve Zvoli: Hasiči vzpomínají na svého kolegu

Pražští hasiči se vyrovnávají s bolestnou ztrátou. Při hašení požáru lakovny ve Zvoli se vážně zranil jejich kolega Jan Odermatt (45), který po převozu do nemocnice ve středu zemřel. Plameny zabily i jednoho ze zaměstnanců firmy, další ženu ošklivě popálily.

Praha

Praha

Praha je hlavní město České republiky. Žije v něm 1,2 milionu obyvatel. Leží na řece Vltavě. Je sídlem mnoha institucí a cílem turistů z celého světa.

Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem