Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zřícený strop v centru Prahy - 9
aktualizováno dnes 06:15
Záchranná akce

V sutinách zřícených stropů nikdo další nebyl, případ řeší kriminálka

Hasiči, policisté, zdravotníci i psovodi městské policie vyrazili v úterý dopoledne do Mikulandské ulice v centru Prahy. Podle dostupných informací se tam zřítil strop v jednom z domů. Podle hasičů trosky zavalily čtyři lidi. Dům během zásahu začal opět padat, trosky zasáhly jednoho z hasičů. Zásah byl ukončen až pozdě v noci.

Loupež v sázkové kanceláři
včera 09:56
Loupež v sázkové kanceláři

Policisté hledali lupiče. Takhle zmuchlali podezřelého. VIDEO

Pražští kriminalisté dopadli muže, který podle vyšetřovatelů na začátku června přepadl se zbraní sázkovou kancelář na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. Muž se ke všemu přiznal. Navíc neloupil poprvé.

Policie ČR - ilustrační - 2
aktualizováno včera 09:18
Úmrtí

U vodní nádrže Džbán v Praze 6 našli tělo mrtvého muže!

Od pondělního večera vyšetřují pražští kriminalisté nález mrtvého muže na koupališti u vodní nádrže Džbán v Praze 6. Policie vyloučila, že by muž zemřel násilnou smrtí.

Prásk.tv píše:

Jackie Chan - 1
čtěte o tématu Praha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

V Lochkovském tunelu hasiči vyprostili řidiče z kabiny kamionu - 9
aktualizováno 16.07.
vážná zranění

Pražský okruh se zastavil! Ve dvou tunelech bouraly kamiony. FOTO

Kvůli dvěma nehodám kamionů v tunelech byl uzavřen Pražský okruh ve směru na D5. Na místě zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému, u Lochkovského tunelu přistával kvůli vážným zraněním řidiče i vrtulník. Provoz byl krátce po osmé obnoven.

Důchodce - ilustrační foto
16.07.
hospodářská spolupráce

Populace v Česku stárne, důchod by měl být později, radí OECD

Česko by mělo navázat věk pro odchod do důchodu na očekávanou délku života. Doporučuje to Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD) ve zprávě, kterou dnes v Praze představil její generální tajemník Ángel Gurría. Organizace také doporučuje, aby Česko podpořilo zaměstnávání žen s dětmi nebo změnilo rozložení daňové zátěže.

Náraz odhodil chodkyni do protisměru, hasiči místo s ostatky ohradili plachtou
aktualizováno 16.07.
Tragická nehoda v Praze

Auto usmrtilo ženu na dálnici D5, odhodilo ji do protisměru

Škoda Kodiaq srazila a usmrtila v neděli večer ženu, pohybující na konci dálnice D5 na okraji Prahy. Auto ji odhodilo za středová svodidla do protisměru, byla na místě mrtvá.

Podezřelý ze znásilnění
aktualizováno 15.07.
Pomozte ho najít

Deviant se v Praze pokusil znásilnit dívku! Policii zatím uniká

Pražští policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po nebezpečném deviantovi. Mladík se 1. července pokusil znásilnit dívku, kterou předtím potkal na diskotéce. Poškozená se ubránila a násilníka zahnala. Muž ale policistům stále uniká.

Požár zaměstnal dvě jednotky hasičů
14.07.
požár v Praze

Bezdomovcům vyhořela mateřská školka, kterou obsadili

Budova bývalé mateřské školky vyhořela v sobotu večer v pražském Podolí. Značně zanedbaný objekt obsadili bezdomovci, kterým se před ohněm podařilo utéct.

Nalezený vězeň Karel R.
aktualizováno 14.07.
Policejní pátrání

Policie našla uprchlého vězně z Prahy, užíval si na koupališti

Pražští policisté dnes hledali šestadvacetiletého muže, který si odpykával trest odnětí svobody a z nestřeženého pracoviště utekl. Hledaný Karel R. byl odsouzený za krádeže. Večer ho ale našli na koupališti ve Vlašimi.

Únik plynu v Praze - Hájích
aktualizováno 14.07.
únik plynu

V Praze opět unikal plyn! Hasiči museli evakuovat asi 80 lidí

U pražského metra Háje v ulici Kupeckého v pátek před desátou hodinou večerní začal unikat plyn. Hasiči museli evakuovat tři vchody panelového domu, pro zhruba 80 lidí byl přistavený evakuační autobus.