Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž zachránil ženu z hořící chaty
03.07.
požár v karlových varech

Z dělníka se stal hrdina. Jirka vytáhl spící ženu z hořící chatky

Karlovy Vary mají svého nového hrdinu. 40letý muž v úterý odpoledne zachránil život ženě, která usnula v hořící chatě. V poslední chvíli ji i přes plameny stačil vynést ven. Chata začala podle policie hořet potom, co v její blízkosti pálili sousedé odpad.

Nevolnost z rychlého občerstvení
aktualizováno 02.07.
Zažívací potíže

Desítky lidí se na festivalu v Karlových Varech otrávily u stánku

Asi čtyřicet lidí skončilo o víkendu v Karlových Varech v nemocnici se silnými zažívacími potížemi. Pacienti zvraceli, měli průjem a bolesti břicha. Na vině je nejspíš jeden ze stánků, kde se během filmového festivalu prodává občerstvení.

UFO na Sokolovsku 2
aktualizováno 22.06.
Video Záhada

Na Sokolovsku se objevilo UFO! Policie má možné vysvětlení

V úterý se na obloze nad Rotavou na Sokolovsku objevily záhadné zářící předměty. Úkaz se měl začít okolo půl jedenácté večer a trvat měl až do půlnoci. Poté po předmětech někdo začal střílet. V pozdějším vyjádření policie se ukázalo, že za celým úkazem mohlo být vojenské cvičení, které se koná v blízkých Doupovských horách.

Prásk.tv píše:

Festivalové Vary – Míra Nosek s přítelkyní, Saša Rašilov s partnerkou - 1
čtěte o tématu Karlovy Vary na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Nebezpečné podjíždění na silnici
20.06.
nebezpečné manévry

Tady šlo o život! Muž kličkoval mezi auty a mával prostředníkem

Letošní statistiky dopravních nehod a mrtvých jsou alarmující. Policie jich od začátku roku vyšetřovala přes 41 tisíc a zahynulo při nich bezmála 200 lidí. Podle policistů mezi příčiny havárií patří kromě jiného i riskantní jízda. Jednu takovou situaci nám poslal náš divák.

Ujíždějící motorkář
aktualizováno 12.06.
Byl zdrogovaný

Nebezpečná jízda! Motorkář bez řidičáku ujížděl policistům

Po usilovném pronásledování se karlovarským policistům podařilo dopadnout ujíždějícího motorkáře. Zastavily ho až zátarasy z policejních aut. Ukázalo se, že mladý muž měl zakázáno řídit a navíc byl pod vlivem drog.

Ukradený prsten za 1,5 milionu korun
aktualizováno 03.05.
Hbité prsty

Dvojice "čarovala" v klenotnictví, zmizel prsten za milion a půl

Dvojice v karlovarském klenotnictví ukradla prsten s brilianty za 1,5 milionu korun. Muž a žena nejprve předstírali, že si šperk chtějí koupit. V nestřeženém okamžiku si ho ale muž strčil do kapsy a z prodejny odešel. Krádež natočila kamera a policie teď po obou zlodějích - nejspíš cizincích - pátrá.

Karlovarský knedlík
aktualizováno 25.04.

Karlovarský knedlík jako jeden z pilířů národní gastronomie

Na sociálních sítích, kde se to hemží fotografiemi trendy pokrmů, ho asi nenajdete. I přesto stále vládne českým kuchyním. Karlovarský knedlík je jeden z pilířů národní gastronomie.

Airsoftové zbraně
aktualizováno 11.04.
Má co vysvětlovat

Mladík střílel po dětech na hřišti z airsoftové zbraně. Pět jich zranil

V úterý v podvečer v Karlových Varech střílel po dětech na fotbalovém hřišti pětadvacetiletý muž z airsoftové zbraně. Minimálně pět školáků zasáhl a lehce zranil. Případ vyšetřuje policie, která už střelce dopadla.

2120656
22.03.
Konflikt v rodině

Mladík brutálně napadl matku, obvinili ho z pokusu o vraždu!

Karlovarští kriminalisté ve čtvrtek obvinili z pokusu o vraždu třiadvacetiletého mladíka, který o den dříve brutálně napadl o dvacet let starší ženu - podle informací TN.cz vlastní matku. Hrozí mu 18 let, policisté podali návrh na jeho vzetí do vazby.

Neznámý muž kradl v Bille
aktualizováno 15.03.
Policejní pátrání

Zloděj narazil na zlatou žílu. V peněžence, jíž vzal, bylo 120 tisíc

Policisté pátrají po zloději, který okradl turistku v Karlových Varech. Odcizil jí peněženku, ve které měla bankovky různých měn v celkové hodnotě 120 tisíc korun.