Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavřené obchody - 2
27.10.
lidé jsou zmatení

Zavřou obchody, i když je svátek o víkendu? Takhle to bude 28. října

Už v sobotu si připomeneme Den vzniku samostatného Československa. Protože 28. říjen letos vychází na víkend, spousta lidí si nejspíš ani neuvědomí, že jde o státní svátek. Mohou pak být nemile překvapeni, když se vydají na nákupy, ale obchody budou zavřené.

Nákupy
aktualizováno 28.09.
přehled OTEVÍRACÍ DOBA

Česko dnes slaví Den státnosti. Kde nakoupíte a kde bude zavřeno

Den české státnosti je dalším svátkem kdy musí být obchody s prodejní plochou větší než 200 metrů zavřené. Zákazníci jsou však stále zmateni. Zatímco v supermarketech ve čtvrtek nenakoupíte, většina nákupních center zůstane otevřená.

Česká pošta - 6
aktualizováno 17.07.
chtějí ušetřit

Pošta chce omezit otevírací dobu! Někde může být zavřeno i 14 dní

Česká pošta by ráda omezila otevírací dobu asi třetiny svých poboček. Podle ní například na venkově nemusí být otevřeno každý všední den. O změnu provozních hodin už požádala Český telekomunikační úřad (ČTÚ).

Prásk.tv píše:

Jeremy Van Ert
čtěte o tématu otevírací doba na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Zavřené obchody
04.07.
Zákon mate lidi

Budou mít obchody 5. a 6. července otevřeno? Je to chaos!

V otevíracích dobách obchodů panuje chaos. Zatímco na některé svátky musí mít supermarkety ze zákona zavřeno, na další volné dny se zákaz nevztahuje. Jak je to s červencovými svátky?

Otevírací doba v květnu
aktualizováno 08.05.
otevírací doba

PŘEHLED: Jak bude otevřeno na Den vítězství? Tady si nakoupíte

I jednoho z květnových státních svátků se dotkne nový zákon o otevírací době obchodů. Zatímco 1. května zůstaly supermarkety i nákupní centra otevřeny, 8. května obchody s prodejní plochou větší než 200 metrů čtverečních musí mít zavřeno.

Zavřené obchody - 2
14.01.
anketa

Obchody zavřené i v neděli: Není to nereálné! Hlasujte v ANKETĚ!

Sotva zákonodárci schválili zákaz prodeje o některých státních svátcích, už se mluví o tom, že by obchody musely zavřít také v neděli. Oficiální návrh zatím nikdo nepodal, někteří se ale netají tím, že by rozšíření uvítali.

Zavřené obchody - 2
12.01.
anketa reakce po svátcích

Zavřené obchody o všech svátcích jsou dál ve hře! PLÁNY ODBORŮ

Odborový svaz pracovníků obchodu (OSPO) považuje kompromisní návrh zákona, podle kterého bude prodejní doba obchodů omezená o sedmi ze 13 státních svátků, za přijatelný. Pokud Ústavní soud ale rozhodne, že návrh je diskriminační, budou odbory požadovat omezení o všech svátcích. Ve středu to uvedla předsedkyně OSPO Renáta Burianová.

Nakupování v obchodě
26.12.
kde nakoupíte?

Velké obchody na svátky zavřely! Tady otevřou nejdřív! PŘEHLED

Letos poprvé se o vánočních svátcích zavřely všechny větší obchody. Pokud jste si tedy neudělali předvánoční zásoby, budete muset začít improvizovat. Buď si můžete ukuchtit něco z ingrediencí, které máte doma, nebo najít menší obchůdek ve vaší obci.

Vánoční nákupy
25.12.
otevírací doba

Došly vám zásoby? Tady nakoupíte o svátcích i na Silvestra

Štědrý den je za námi a mnozí z vás možná zjistili, že jim na další posezení s rodinou a přáteli nezbylo dost jídla či pití. Nesmíte ale zapomenout, že mnohé obchody mají zavřeno. Kam na nákup vyrazit?

Vánoční otevírací doba
aktualizováno 24.12.
přehled po krajích

Kde si o Vánocích nakoupíte? PŘEHLED otevírací doby obchodů

Vánoce se kvapem blíží a spousta lidí na poslední chvíli shání dárky a zásoby na celé svátky. Letos poprvé se jich dotkne nový zákon o otevírací době obchodů, takže zapomeňte na to, že byste si od pohádek odběhli na větší nákup. Jak bude o Vánocích otevřeno?

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?