Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zuzana Paroubková
aktualizováno 13.09.
nový vzhled

Proměna Zuzany Paroubkové: Známky únavy, úbytek váhy a hůl

Dnes od deváté hodiny ranní probíhá u soudu Prahy 5 stání manželů Paroubkových k péči o dceru Margaritu. K soudu Jiřího Paroubka doprovodila i jeho bývalá manželka Zuzana, která všechny šokovala svým novým vzhledem.

Nika Doné
05.09.
Robinsonův ostrov

Totální změny u Robinsonky Niky: Růžová hlava a návrat k pornu!

Nika Doné byla jednou z nevýraznějších postav reality show Robinsonův ostrov. Od dob, kdy opustila soutěž, se však v jejím životě mnohé změnilo. Rozešla se s chlapem a vrátila se k pornu. Největší změnou však prošly její vlasy a z Niky se stala na dálku svítící růžovka.

Dívka s depresí chtěla dohola, kadeřnice ji zachránila - 1
aktualizováno 15.08.
Dobrý konec

Dívka chtěla zničené vlasy radši oholit. Kadeřnici se povedl zázrak!

Do kadeřnického salonu v Iowě nakráčela dívka se zacuchanými vlasy. Prý měla takovou depresi, že se ani nedokázala česat. Kadeřnice ale prokázala, že má dobré srdce a místo toho, aby zničené vlasy dívce ostříhala, strávila účesem 13 hodin. Je možné, že tím studentce dokonce zachránila život.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna - 1
čtěte o tématu účes na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Jana Nagyová
aktualizováno 31.05.
radikální změna

Ze zlatovlásky na mahagon! Čas změnil Nečasovou k nepoznání

Jak vypadala dříve a jakou změnou prošla bývalá ředitelka kabinetu premiéra? Nečasová, dříve Nagyová (51) je hlavní postavou v jednom z nejdiskutovanějších politických skandálů, které se za posledních několik let udály. Možná i pro samotný mediální zájem se rozhodla k výrazné změně vzhledu. Zacílila na to, co je viditelné na první pohled - na svou "hřívu".

kadeřník
08.12.
Salón pro odvážné

Nůžky nepotřebuje. Kadeřník tvoří účesy plamenem a mečem!

Velice nevšední úpravu účesu nabízí jeden kadeřník ze španělského Madridu. Na své vlasové výtvory ale nepotřebuje nůžky ani hřeben.

Petr Kramný - účesy
aktualizováno 30.06.
módeman u soudu

Kramný a jeho nový účes: Nejdřív byl na Baroše, teď na Váchu!

Z Petra Kramného se za dva roky - od smrti Moniky a Klárky do začátku procesu - stal člověk, kterého zná celé Česko. Podle toho, jak se chová, když je v hledáčku fotoaparátů a kamer, je zřejmé, že má pozornost více než rád. A jako slavná osobnost pečuje i o svůj vzhled.