Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrt na slovensku
16.06.
slovensko podivný případ

Prokletý panelák: Našli mrtvou ženu a syna, smrt je opět záhadou!

Podivné úmrtí matky (85) a jejího syna (66) vyšetřují policisté v Košicích. Těla příbuzných našli v bytě jednoho z tamních paneláků, jejich smrt zatím ale zůstává záhadou. Podle sousedů přitom nejde o první podobný případ. Před zhruba dvanácti lety tu totiž jen o patro níž bydleli nájemníci, kteří také zemřeli. A opět šlo o matku se synem.

Policie ČR - ilustrační - 6
aktualizováno 10.06.
policejní pátrání

Chlapec se nevrátil od kamaráda! Matka doma trnula strachy

Liberečtí policisté pátrali po mladém chlapci. Naposledy ho v sobotu viděla matka, než dopoledne odešla z domu. Když se večer vrátila, už chlapce nenašla. Do telefonu jí řekl, že spí u kamaráda, poté už nereagoval. Následující den se naštěsstí sám vrátil domů.

Kuchař Anthony Bourdain
10.06.
Příčina smrti

Policie už ví, jak zemřel slavný kuchař. Jeho matka promluvila

Kuchař a moderátor Anthony Bourdain se v hotelovém pokoji oběsil na pásku od županu. Informoval o tom prokurátor. Pro média mezitím promluvila jeho matka, která by si prý nikdy nemyslela, že by zrovna Anthony mohl spáchat sebevraždu.

Prásk.tv píše:

Matka nechala děti doma
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Objevte nepoznané končiny Řecka

Řecké ostrovy zná každý. My Vás ale nyní vezmeme na řeckou pevninu, na místo méně známé, ale o to krásnější…

Matka dívky, která zemřela na Orlíku
10.06.
Nehoda na Orlíku

Matka Simony rok od soudu: "Odškodné nemáme, jen utrpení!"

Rodina Simony, která zemřela po nehodě na Orlíku, ještě od viníka neviděla ani korunu. Řidič vodního skútru, který narazil do pramice se Simonou a jejím přítelem, měl z nařízení soudu zaplatit 600 tisíc otci a 800 tisíc matce zemřelé dívky.

Ženu měl v rodinném domě zabít vlastní syn
07.06.
Vražda v rodině

Petra pustili z basy. Po pár dnech měl zabít vlastní maminku!

Velká tragédie se odehrála nedaleko Nitry. Anničku († 66) měl v rodinném domě zabít vlastní syn! Policie ho už zadržela.

Záchrana dítěte z auta - Karlovy Vary - 3
aktualizováno 06.06.
Minuty od tragédie

Další případ! Matka zabouchla miminko v autě, hasiči rozbili okno

Už podruhé za jediný týden museli hasiči vysvobodit z auta malé dítě. Tentokrát ho tam alespoň rodiče nenechali úmyslně. Maminka dcerku omylem zabouchla i s klíčky v autě na parkovišti před karlovarským obchodem. Hasiči museli rozbít okýnko.

Drsné zadržení na pláži v New Jersey
01.06.
nové záběry

Nové záběry drsného zatčení: Žena kladla odpor, dostala pěstí do hlavy

Video, na kterém na pláži v New Jersey policista při zatýkání surově bije mladou maminku do hlavy, vyvolalo bouřlivé reakce. Samotná policie, které se incident týkal, okamžitě rozjela vyšetřování. Policisté byli prozatím přeřazeni do administrativního oddělení. Policie v reakci zveřejnila videa z kamer, které mají strážníci na sobě.

Brečící dítě ve vaničce
29.05.
brutální vražda

Za vraždu má jít sedět! Přiznala, že holčičku nechala topit se ve vaně

Ženu, která podle obžaloby loni v bytě v pražské Lhotce nechala své novorozeně utopit ve vaně a tělíčko pak schovala do dětského pokoje, poslal pražský městský soud na 15,5 roku do vězení. Verdikt není pravomocný.

Drsné zadržení na pláži v New Jersey
aktualizováno 29.05.
Šokující zadržení

Tvrdý zásah na pláži! Maminku bil policista surově do hlavy! VIDEO

Mnoho lidí si chce během dovolené užít klid na pláži, mladou Američanku by ale ani ve snu nenapadlo, že prožije jeden z nehorších dnů v životě. Policisté ji skoro bezdůvodně zadrželi, při tom ji ale jeden z nich surově mlátil do hlavy.

Opilá matka v Praze
aktualizováno 21.05.
Nezodpovědná rodička

Opilá matka padala i s kočárkem, pak nadýchala přes 3,5 promile

Notně pod parou byla v pátek odpoledne žena, která v Praze tlačila po ulici kočárek s dítětem. Podle svědků byla tak opilá, že i s kočárkem několikrát upadla. Přivolaným strážníkům skoro zavařila alkoholtester.