Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Odsouzená matka z Pardubic
aktualizováno včera 19:07
Skončí ve vězení

Vyhrožovala smrtí dítěte, pokud se k ní partner nevrátí. Padl rozsudek

Pět let ve věznici s ostrahou - takový je rozsudek nad matkou, která se v Pardubicích zpovídala hned ze tří trestných činů. Během jediného dne měla vyhrožovat, že své dítě shodí do chodbové šachty a poté ho měla nechat opuštěné na silnici, a to proto, aby se k ní vrátil partner.

Nezvěstná maminka
aktualizováno včera 15:26
Pohřešovaná osoba

Žena nechala doma miminko a zmizela. Hledá ji vrtulník

O pětatřicetileté matce čtyřměsíčního miminka z jihozápadu Slovenska už dva dny nikdo neslyšel. Naděžda Ondejková nechala doma dítě a zmizela. Ženu hledá kromě desítek policistů také policejní vrtulník.

Soud řeší vraždu novorozence v pražských Stodůlkách
aktualizováno 15.01.
hrozí jí výjimečný trest

Dítě skončilo mrtvé v igelitce. Matka ho prý nestihla dát k adopci

Soud začal projednávat loňskou vraždu novorozence v pražských Stodůlkách. Matka ho podle obžaloby udusila a nechala v tašce na chodbě panelového domu.

Prásk.tv píše:

Matka - 1
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Za pokus o vraždu vlastní matky hrozí muži až 20 let
09.01.
Pokus o vraždu

Napadl matku nožem. "Chci se o něj dál starat," prosila žena soud

Až 20 let vězení hrozí 24letému Zbyňku Holubovi z Mostu za pokus o vraždu vlastní matky. Loni v září ji měl napadnout dvaceticentimetrovým nožem. Plány na vraždu v hlavě střádal roky. Prý kvůli tomu, že mu rodiče, především matka, nedávali dostatek svobody.

Miminko - Ilustrační foto
03.01.
Odpyká si 15 let

Lékaři zachránili předčasně narozené dítě. Matka ho zabila

Nejvyšší soud zamítl dovolání ženy z Brna, která podle rozsudku zavraždila svého pětiměsíčního syna. Chlapec se narodil předčasně, po týdnech lékařské péče byl propuštěn do domácího ošetřování. Tři měsíce nato ho žena zabila.

Pietní místo
aktualizováno 28.12.
Mrtvé batole

Matka vyskočila s dítětem z okna. Otec chlapečka poprvé promluvil

Smrt chlapečka, který začátkem listopadu zemřel na českobudějovickém sídlišti po pádu z okna, vyšetřují kriminalisté jako vraždu. Podezřelá je jeho matka, která ze čtvrtého patra panelového domu vyskočila společně s dítětem. Sama se při tom vážně zranila.

Tamara Impellizzeri - 1
aktualizováno 14.12.
Skrytá sepse

Ženu poslali domů se zápalem plic. Pak přišla o nohy a ruku!

Matce sedmi dětí lékaři diagnostikovali zápal plic a poslali ji domů s antibiotiky. Za pár hodin se jí ale přitížilo natolik, že musela znovu do nemocnice. Trpěla sepsí a do končetin jí neproudila krev. Chirurgové jí proto museli amputovat obě nohy a jednu ruku.

Vražda miminka na Slovensku
aktualizováno 14.12.
brutální vražda

Matka hodila dítě přes plot. Našli ho v kaluži krve okousané psy!

Otřesným případem se zabývají soudy na Slovensku. Mladá matka tady měla zavraždit své novorozené dítě. Okousané od psů ho našli obyvatelé romské osady ve Vechci u Vranova nad Topľou.

Dítě v nemocnici - ilustrační foto
07.12.
vánoční zázrak

Vaše dítě zemřelo, řekli ženě. Po 70 letech svou dceru našla

Malá Connie Moultroupová vyrůstala u adoptivních rodičů. Svou matku se ji však po mnoha letech podařilo vypátrat. Shledaly se po necelých sedmdesáti letech, kdy je od sebe v porodnici oddělili.

Gloria Trevisan - 6
06.12.
Požár Grenfell Tower

"Zavěsím, abys mě neslyšela umřít," řekla Gloria matce. Uhořela

Matka ženy, která uhořela při požáru Grenfell Tower v Londýně, promluvila o hrůzách, které zažívala při posledních telefonátech s dcerou. Nakonec 26letá Gloria raději zavěsila, aby její matka neslyšela, jak umírá.