Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchrana
03.08.
Rodinná tragédie

V rybníku se utopila matka a syn! Šokující nález v jejich domě

Obrovské neštěstí se stalo na severu Slovenska. V místním rybníku se utopili dva lidé, podle místních matka s postiženým synem. V jejich domě se měl najít dopis na rozloučenou.

Pátrání po osobě
23.07.
smrt novorozence

Mrtvé miminko na poli: Policie zná výsledky pitvy, matku stále hledá

Policie i nadále pátrá po matce mrtvého novorozeněte, které lidé nalezli ve středu 11. července ve Věrovanech na Olomoucku. Posun v případu by mohly zajistit výsledky pitvy, které policie obdržela v pondělí. Aby nebylo ohroženo vyšetřování, policie odmítá zveřejnit, zda dítě zemřelo přirozenou či násilnou smrtí.

SuperStar: Život v hrůzostrašných podmínkách! - 2
aktualizováno 21.07.
Zpěvák ze SuperStar

"Pošťák" Laci už bydlí v novém! Jaká je pravda o matce v ústavu?

V době SuperStar si jeho hit Pošta prozpěvoval kdekdo. Laci si ale získal srdce publika nejen díky svému talentu. Zaujal také svým příběhem, na jeho zlepšení se vybral téměř milion a půl. Teď se ale objevily spekulace, že všechno bylo jen divadlo. Jak to tedy je?

Prásk.tv píše:

Becky Harris - 1
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Samantha Jones
19.07.
Hrozná smrt

Žena zabila vlastní miminko! Stačilo jí k tomu mateřské mléko

Otřesný případ vraždy projednává soud v americké Philadelphii. Žena měla zabít svého 11týdenního syna mateřským mlékem. Podle obžaloby miminko kojila jen chvíli poté, co užila silnou dávku léků.

Jasmína Hýbková - 1
aktualizováno 16.07.
Neviděli jste ji?

Matka pěti dětí je stále nezvěstná! Policisté už pátrají i v zahraničí

Policie začala pátrat i v zahraničí po matce pěti dětí z Prachatic, která zmizela na začátku července. Doma nechala čtyři děti, s jedním prý měla odcestovat. Na ženu vydalo státní zastupitelství souhlas se zadržením.

Pátrání po osobě
aktualizováno 16.07.
Pomozte s vyšetřováním

V poli našli tělíčko novorozeného dítěte, policie pátrá po matce

Od minulého týdne vyšetřují policisté úmrtí novorozeněte, které lidé nalezli v poli u Věrovan na Olomoucku. V rámci vyšetřování pátrají po ženě, která byla ještě nedávno těhotná, porodila, nyní u sebe ale žádné dítě nemá.

Jasmína Hýbková - 1
aktualizováno 05.07.
viděli jste ji?

Policie hledá matku pěti dětí! Stará se o ně úplně sama, teď zmizela

Policie hledá matku pěti dětí Jasmínu Hýbkovou. Jednačtyřicetiletá žena z Prachatic před několika dny odešla se svou čtyřletou dcerou a od té doby o sobě nedala vědět. Zbylé děti, které zůstaly asi dva dny samy doma, už sociální pracovnice umístily do náhradního domova.

Zlobivé děti
02.07.
Znepokojivá studie

Třetí dítě v rodině je pro matky náročné. Odnáší to zdraví žen

Studie věhlasné univerzity v Cambridge nepotěší rodiče, především matky. Vědci totiž zjistili, že pokud se matka stará o více než dvě děti, raketově roste riziko vážných zdravotních problémů - mimo jiné infarktu nebo mrtvice.

Cindie Allen-Stewart
28.06.
zázraky na počkání

Matka našla lék na spáleniny od slunce, zahojí je za 30 minut!

Američanka z Texasu ukázala zaručený recept na spáleniny! Místo babských rad a krémů přišla na neuvěřitelnou věc, která vám do několika minut zabere.

Výživová poradkyně Tonia Buxton
23.06.
Nesmí ani narozeninový dort

Tahle máma zakázala svým dětem cukr: Je to jako kokain, vysvětluje

Striktním zákazem jakýchkoliv potravin obsahujících cukr překvapila Brity moderátorka a nutriční expertka Tonia Buxtonová. Ta odhalila, že svým čtyřem dětem potraviny obsahující cukr úplně zakázala. Brání se, že má podobné účinky jako kokain.