Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smutný chlapec
Aktualizováno 19.7. 2017 17:09
týrání na slovensku

Zoufalý telefonát na linku důvěry: Máma nás bije bičem, zabije nás!

Dětství jako z hororu - tak by se dal popsat život sourozenců z okresu Myjava na Slovensku. Podle policie měla matka Ivana (42) nutit svých šest dětí těžce pracovat v lese a odpírala jim jídlo. Podle výpovědi sousedky bila železnou tyčí a řetězy. Informuje o tom deník Nový čas.

Žena po porodu
Aktualizováno 16.7. 2017 12:28
Konzumace placenty

Pojídání placenty: Módní trend, nebo je to prospěšné zdraví?

Žen, které pojídají vlastní placentu, přibývá. Je to ale tělu prospěšné, jak se říká, nebo je to jen módní trend, který může poškodit zdraví?

tragický osud

Rok od smrti Simony na Orlíku: Matku zasáhla další krutá rána

Simona zemřela při tragické nehodě na Orlíku 10. července 2016. Její máma Šárka se nemůže se smrtí milované dcery vyrovnat. Smutný den chtěla strávit u jejího hrobu. Po vážné dopravní nehodě ale nemůže téměř chodit.

Prásk.tv píše:

Chlapec ztratil peněženku - 1
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

strašlivé vraždy

Tragédie v Georgii: Policisté našli 4 mrtvé děti a muže, zatkli matku

Atlantská policie reagovala ve čtvrtek ráno na hlášení o pobodaných lidech. Po příjezdu na místo činu ve městě Loganville čekal policisty hrůzný pohled na těla čtyř dětí a jednoho dospělého muže, uvádí policie na sociální síti. Páté dítě bylo s vážnými zraněními převezeno do nemocnice. Policisté zatkli matku dětí.

odporný zločin

Žena poslala bývalému poslední fotku dcerky. Tu našli udušenou

Mladá Britka Cody-Anne Jacksonová (20) poslala svému bývalému příteli fotku jejich dvouleté dcery s mrazivým vzkazem, po dvou dnech byla jejich dcerka mrtvá. Jacksonová tvrdí, že se dítě udusilo mezi polštáři, podle obžaloby se ale jedná o vraždu, po které si chtěla mladá matka vzít život. O jejím osudu nyní rozhoduje soud.

Vražda ženy v Dobřichovicích - 2
Aktualizováno 30.6. 2017 21:39
tragická událost

Syn po hádce brutálně zavraždil svou matku. Podřízl jí krk!

Smrtí ženy v pátek skončila hádka s jejím osmnáctiletým synem. Muže zadržela policie a odvezla ho k výslechu na policejní stanici.

dojemná zpověď

Tomáše (†17) zastřelila policie: "Honili je jako vrahy!" pláče matka

Příbuzní oplakávají Tomáše (†17), kterého při víkendové honičce zastřelili policisté na Slovensku. Ti spustili palbu, když čtyřčlenná posádka odmítala zastavit, Tomáše jedna z kulek zasáhla. Podle matky byla jeho smrt naprosto zbytečná.

netradiční pár

Matka (31) otěhotněla s nezletilým (16)! Je z nich šťastná rodina

Kathleen Martinová otěhotněla po krátkém vztahu se svým teprve 16letým přítelem Jackem. Poté co se poznali na facebooku, postupoval jejich vztah opravdu rychlým tempem. Jejich společné dítě na sebe totiž nenechalo dlouho čekat.

Matka ztracené Míši
Aktualizováno 15.6. 2017 12:57
propagace nacismu

Soud potrestal matku zmizelé Míši Muzikářové, dostala podmínku

Okresní soud v Ústí nad Labem potrestal podmíněným trestem matku zmizelé Míši Muzikářové Evu. Žena podle soudu propagovala nacismus, dokonce jí byl zabaven přívěšek s hákovým křížem a oblečení s nacistickými symboly.

Masakr v Bělé pod Bezdězem
Aktualizováno 14.6. 2017 20:45
Konflikty ukončila zbraň

Detaily z Bělé: Matku a syna zabil soused, s nímž měli spory

Za úterní střelbu v Bělé pod Bezdězem na Mladoboleslavsku mohou podle policie dlouhodobější sousedské spory. Muž narozený v roce 1967 zastřelil své dva sousedy - ženu narozenou v roce 1945 a muže, který se narodil v roce 1977. Zastřelenými jsou podle policie matka se synem.