Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

lotosový porod

Nový porodní trend šokuje! Dítě žije s placentou v kyblíku!

Porod je jednou z nejkrásnějších chvílí v životě každé ženy. A s tím, jak postupují lékařské metody, rozšiřují se také různé porodnické trendy. Jenže některé jsou hodně podivné, třeba ta, které se říká lotosový porod. Píší o něm tvnoviny.sk.

Pobodání - ilustrační foto
Aktualizováno 24.5. 2017 13:12
útok v Kladně

Hádka málem skončila tragicky: Dcera pobodala vlastní matku

S vážnými zraněními skončila v noci na středu v nemocnici 50letá žena z Kladna. Podle policistů ji nožem napadla její vlastní dcera, která je tak podezřelá z pokusu o vraždu.

Magdalena - 2
Aktualizováno 20.5. 2017 07:01
smrt v Egyptě

"Vrátila se v urně!" nemůže uvěřit máma Magdy (†27). Chystá pohřeb

Rodiče krásné Polky Magdaleny Zukové (†27) se stále nemohou vzpamatovat z toho, že se jim dcera z dovolené v Egyptě vrátila mrtvá. Vyšetřovatelé v pátek provedli rozsáhlou šestihodinovou pitvu, její výsledky ještě známé nejsou. Magda bude mít pohřeb 23. května.

Prásk.tv píše:

Chlapeček
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

levné a ekologické

Matka svým dětem nedává plenky. Její metoda má spoustu výhod!

Britská matka svým čtyřem dětem nedává plenky už od jejich narození. Využívá metodu, která se jí velmi osvědčila - podle určitých znaků vypozoruje, když chce její potomek vykonat potřebu.

Míšina matka
Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

zdravé dítě

Do babyboxu v Praze někdo odložil holčičku. Nechal u ní vzkaz!

Krátce před půlnoci někdo odložil novorozenou holčičku do babyboxu v pražském Hloubětíně. Dítě u sebe mělo vzkaz a bylo zabalené do deky.

Pohřešování Pavly Zálešákové z Nechvalína
Aktualizováno 26.4. 2017 22:08
nezvěstná maminka

Pátrání po zmizelé Pavle nekončí! Policie prohledává nové místo

Pátrání po Pavle Zálešákové z Hodonínska, která před měsícem záhadně zmizela, stále pokračuje. Žena doma nechala svým dvěma dětem dopis na rozloučenou a od té doby ji nikdo neviděl. Kriminalisté nemají jedinou stopu a dnes dopoledne proto vyrazili se speciálně cvičeným psem prohledat zahradu jejího domu.

Opilá lékařka
Aktualizováno 25.4. 2017 11:34
Nepříčetná lékařka

Opilá matka nabourala dceru, byl z toho hit internetu! Trestu se vyhne

Výmluvy matky s dcerou po kuriózní nehodě dodnes lámou rekordy sledovanosti. Ukázalo se, že obě byly opilé, když se jejich auta srazila. Matka, která je navíc lékařkou, se ale trestu vyhne. Podle znalců byla nepříčetná.

nevzdává se

Nemá šanci, řekli jí lékaři. Vzala dítě domů a bojuje o jeho život

Tragický osud postihl mladou maminku Analee Gibneyovou ze Severního Irska. Lékaři jejímu dítěti ve 20. týdnu těhotenství diagnostikovali vážnou vývojovou vadu. Nevěřili ani tomu, že přežije porod, dnes je holčičce šest měsíců, její stav je ale vážný.

šokující případ

Matka pohřbila své dítě zaživa! Našli ho živé po třech dnech!

Mladá matka se bála říct rodičům, že porodila své druhé dítě. Novorozence se proto pokusila zbavit - plačícího chlapečka zahrabala do hlíny a přikryla ho dřevem. Záchrana přišla až o tři dny později.