Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Irina Gladkikh
19.01.
požadovala půl milionu

To není matka, ale zrůda! Chtěla prodat panenství své dcery (13)

Irina Gladkikhová (35) se s kamarádkou snažila prodat panenství své 13leté dcery. Policie je zadržela v Moskvě, kam přiletěly, aby dívku předaly bohatému muži, který jim nabídl v přepočtu půl milionu korun.

Dítě vyhozené z okna
aktualizováno 16.01.
Drama u Atlanty

Matce za zády šlehaly plameny, dítě naslepo hodila z okna! VIDEO

Obrovský požár, který zachvátil komplex budov nedaleko Atlanty, postavil rodiče osmi dětí před kritické rozhodnutí. S plameny za zády nebyl čas na to, děti podávat hasičům na žebříku.

Pohřešovaný čtyřletý Martin Hanuš
15.01.
Pomozte s pátráním

Martin (4) zmizel v září. Matka ho unesla za hranice, míní policie!

Policisté od minulého týdne pátrají po teprve čtyřletém Martinu Hanušovi z Děčínska. Chlapec zmizel už na konci září a vše zatím nasvědčuje tomu, že hošíka unesla jeho matka.

Prásk.tv píše:

Simone Gately - 1
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Fotka dívenky v moři vyvolala pobouření
aktualizováno 11.01.
Není důvod

Matka sdílela fotku dcerky v moři. Tak nenávistnou reakci nečekala!

Naprosto znechucená zůstala australská maminka dvou dětí poté, co sdílela fotku na Instagramu. Přestože šlo o nevinnou fotku její dvouleté dcery, lidé ji začali odsuzovat. A sociální síť nakonec snímek smazal! Vše bezdůvodně...

2091718
10.01.
to byl fofr

VIDEO: Maminka porodila dcerku do kalhot přímo v hale nemocnice

Žena z Číny ve 38. týdnu těhotenství znenadání porodila vestoje ve vstupní hale nemocnice. Málem si ani nestihla stáhnout kalhoty. Novorozené děvčátko se narodilo přidušené a zůstává v péči lékařů.

Maďarská policie zatka Móniku H.
aktualizováno 10.01.
strašlivá tragédie

Maďarskem otřásla tragédie, pes přinesl domů hlavu novorozeněte

Maďarskem otřásl hrůzná vražda novorozence, která se stala ve městě Pázstó. Policie již zadržela matku, která měla uříznout dítěti hlavu a pohodit ji do kontejnerů s odpadky. Tam ji našel pes místního obyvatele a donesl ji až domů.

Matka zbila dítě v obchodě
09.01.
otřesná výchova

Matku z Ostravy, která zbila dceru botou, vyšetřuje policie i sociálka

Případ agresivní matky z Ostravy, která v obchodním centru bila svoji dceru, řeší policie i sociálka. Policie se případem začala zabývat poté, co hrubé zacházení s dítětem nahrál jeden přihlížejících lidí a zveřejnil na internetu.

Matka zbila dítě v obchodě
06.01.
útěk před policií

Matka na nákupech bila dítě botou. Co se dělo po incidentu?

Otřesné video z ostravského obchodního centra, na kterém matka surově bije botou svou dcerku, pobouřilo Česko. Případ již řeší policie. Přihlížející okamžitě kontaktovali ostrahu nákupního centra, která přivolala strážníky Městské policie. Než však přijeli, žena z nákupního centra uprchla.

Matka zbila dítě v obchodě
aktualizováno 05.01.
otřesné záběry

Šokující video z Ostravy: Žena na nákupech zbila dítě botou

Otřesné video z ostravského obchodního centra začalo kolovat po českých sociálních sítích. Mladá žena na něm obléká svou dceru a u toho ji surově bije botou. Video včera uveřejnil na svém Facebooku Michal V., který zároveň prosil o sdílení, aby se videem začaly zabývat patřičné orgány.

U zubaře_2
03.01.
neobvyklý případ

Syn musí matce zaplatit miliony korun za to, že ho vychovala

Soud nařídil zaplatit zubaři (41) v přepočtu 16 milionů dolarů. Jeho vlastní matka ho totiž před lety donutila podepsat smlouvu, podle které jí měl odevzdávat 60 procent svého výdělku. Smlouvu nedodržel, tak ho žena zažalovala.