Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

šokující případ

Matka pohřbila své dítě zaživa! Našli ho živé po třech dnech!

Mladá matka se bála říct rodičům, že porodila své druhé dítě. Novorozence se proto pokusila zbavit - plačícího chlapečka zahrabala do hlíny a přikryla ho dřevem. Záchrana přišla až o tři dny později.

Rodina a finance
Aktualizováno 19.4. 2017 13:43
volno pro táty

Otcovská schválena! Kdo na ni má nárok a kolik dostane? PŘEHLED

Otcové získají nárok na týdenní placenou dovolenou po narození dítěte. Dobrovolní hasiči a další záchranáři budou pobírat vyšší nemocenskou. V novele o nemocenském pojištění, jež předpokládá i rozšíření nároku na sirotčí důchod, to dnes schválil Senát.

nesobecká láska

Daniela odmítla chemoterapii, obětovala tak život pro syna!

Danielle milovala život a se svým manželem se těšila na příchod syna. Vše se ale jednoho dne hrozivě zvrtlo, lékaři totiž mladé blondýnce našli rakovinotvorné znaménko. V té chvíli si musela vybrat - buď ona, nebo dítě.

Prásk.tv píše:

Novorozenec - 1
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Zahraniční ohlasy

Tragédie v sauně zaujala i za hranicemi, píší o ní napříč Evropou

Příběh matky (65) s dcerou (45), které o víkendu tragicky zahynuly v Robousích u Jičína, zaujal nejen v domovských Čechách. O smutné události už informují i zahraniční média.

Míšina matka
Aktualizováno 12.4. 2017 20:40
tři měsíce pátrání

Překvapivé obvinění v kauze Míša! Policie si došla pro její matku

Ústecká policie obvinila podle informací televize Nova matku pohřešované Míši Muzikářové. Tři měsíce pátrání po její dceři přivedly policii na jinou stopu. Žena se na sociálních sítích totiž prezentovala nacistickými symboly a hesly. Kriminalisté proto Evu Muzikářovou obvinili z trestného činu propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Hrozí jí až 5 let vězení. Její dcera je pohřešovaná už 3 měsíce.

anketa rutinní očkování

Soud rozhodl: Veganská matka musí očkovat syny proti své vůli

Očkování dětí je diskutovaným tématem po celém světě, nejvyšší soud v Anglii nyní rozhodl ve sledovaném sporu a nařídil přísně veganské matce, aby nechala naočkovat své dva syny (2,4), kteří s ní žijí a jedí pouze "přírodní" produkty.

smutný případ

Zoufalý čin zdrcené matky: Do moře hodila kufr s dcerou uvnitř!

Tělo své mrtvé dcery (27) několik dní skladovala doma, pak ho napěchovala do kufru a vhodila do hlubin moře. Vlny ale tělo ruské modelky donesly až do italských vod, kde ho z vody vylovili rybáři.

Irina Meďancevová
Aktualizováno 4.4. 2017 20:40
galerie oběti z Petrohradu

Dceru chránila vlastním tělem! Výbuch v metru zabil i loutkářku

Když se ozval výbuch, instinktivně se vrhla před svou dceru a zachránila jí tak život, sama ale při teroristickém útoku v petrohradském metru zemřela. Matka - hrdinka byla známou loutkářkou, její smrt všechny hluboce zasáhla.

Pohřešování Pavly Zálešákové z Nechvalína
Aktualizováno 4.4. 2017 21:51
smutný osud

Děti doufaly, že jejich matka přijde na pohřeb otce. Stále se hledá

Život rodiny z Nechvalína se během dvou dnů změnil od základů. Matka Pavla odešla, navíc po ní policie vyhlásila pátrání. Otec Jaroslav ztrátu milované manželky neunesl a spáchal sebevraždu. V úterý se pozůstalí s mužem rozloučí. Děti mají jediné přání - aby na pohřeb přišla i jejich matka. Ta je ale stále nezvěstná...

Pátrání po ženě
Aktualizováno 31.3. 2017 16:10
jak to bylo?

Měl ve zmizení Pavly prsty její manžel? Vyšetřovatel promluvil

Když spáchal manžel zmizelé Pavly z Nechvalína sebevraždu, začalo se spekulovat nad motivem jeho jednání. Byl tak zdrcený z odchodu své ženy, nebo ho k zoufalému činu dohnaly výčitky svědomí? Možné souvislosti s případem zmizelé matky dvou dětí hledala i policie.