Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mise nový domov: Svěření do péče komplikuje matka syna! - 8
aktualizováno 15.11.
otřesné video

Mise nový domov: Julián navštívil mámu Matyáška, byla úplně mimo

Už dnes večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tentokrát uvidíte, jak tým pomůže otci čtyřletého syna, kteý usiluje o jeho svěření do výhradní péče. S matkou to totiž není vůbec jednoduché.

Misty a Patricia Spann
11.11.
Nechutný případ u soudu

Dcera s matkou se vzaly! Dívka u soudu přiznala incest, žena odmítá

V americké Oklahomě stanuly před soudem matka s dcerou. Čelily obžalobě z incestu - ženy se totiž před několika měsíců vzaly. Patricia se přitom před pár lety provdala i za svého syna! K incestu ale podle ní nedošlo, protože už v té době byla zbavena rodičovské odpovědnosti.

Matka zabila své dítě
10.11.
Strašlivá tragédie

Žena se bála, že budou na synovi experimentovat, tak ho podřízla

Španělský soud potrestal jedenáctiletým vězením mladou švýcarskou maminku, která utekla se svým nemocným dítětem do Španělska. Když ji policisté dopadli, ročnímu synovi v nemocnici podřízla krk. U soudu uvedla, že se bála, že na dítěti budou lékaři provádět experimenty.

Prásk.tv píše:

Joanne Reszczynski - 6
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Kate ukázala rostoucí bříško - 3
09.11.
Měla halucinace

Žena trpěla stejnou nemocí jako těhotná Kate. Skočila pod vlak!

Mladá Britka trpěla v těhotenství stejnou nemocí jako vévodkyně Kate. Silné bolesti a nevolnost zaháněla marihuanou i lysohlávkami. Drogy jí ale způsobovaly halucinace, až v psychóze asi rok po porodu skočila pod vlak!

Elaine Morrall
aktualizováno 09.11.
Smutný příběh

Matce čtyř dětí vzali dávky, neměla ani na topení. V bytě umrzla!

Matku čtyř dětí z anglického Runcornu našli doma mrtvou! Podle rodiny umrzla, topení totiž zapínala jen na dobu, kdy děti dorazily ze školy. Kvůli nemoci nemohla najít práci a sociální dávky jí přestaly úřady vyplácet. Právě stát viní rodina z Elaininy smrti.

Monika zhubla 53 kilo - 1
aktualizováno 08.11.
Zhubla 53 kilo

Monika se obětovala pro děti, vážila 134 kilo! Konečně je šťastná

Monika bojovala s nadváhou celá léta. Porodila čtyři děti a snažila se zhubnout, kila ale spíše přibývala. Své potřeby pak odsunula na vedlejší kolej a věnovala se dětem. Teď je ale všechno jinak - Monika váží 81 kilo a našla si nové koníčky.

Matka (98) pečuje o syna (80)
03.11.
mateřská láska

Žena zůstane matkou navždy, řekla Ada (98), která pečuje o syna (80)

Tom Keating (80) z britského Liverpoolu žije v domově pro seniory od roku 2016, protože potřeboval péči, kterou mu rodina nemohla poskytnout. O rok později se k němu přistěhovala matka Ada (98), aby se o své nejstarší dítě mohla starat a být mu po boku. Dvojice je skutečně nerozlučná.

Porod
aktualizováno 03.11.
otřesný přístup

Magda potratila a chtěla miminko pohřbít. Slova doktorky ji šokovala

Pro rodiče není nic horšího, než když přežijí svoje děti. Magdaléna o svoje miminko přišla během těhotenství, možnost rozloučit se s ním ale nedostala. Když ho totiž chtěla pochovat, lékařka se jí vysmála.

Matka táhla dítě na vodítku
aktualizováno 27.10.
šokující video

Žena táhla syna na vodítku po ulici. Teď vysvětlila proč

Video, na kterém matka táhne po zemi bezvládné dítě na vodítku, obletělo sociální sítě a zaujalo i pozornost liverpoolské policie. Matka dítěte nyní promluvila do médií. Tvrdí, že ji lidé odsuzují neprávem, a že je ve skutečnosti dobrou matkou. Její čtyřletý syn totiž trpí autismem a je nezvladatelný.

Matka táhla dítě na vodítku
aktualizováno 26.10.
týrání dítěte

Žena za sebou táhla bezvládné dítě na vodítku. Šokující video

Šokující video z Liverpoolu obletělo Twitter. Doposud neznámá žena táhne bezvládné dítě na vodítku, zatímco kráčí ulicí. Přestože se objevují spekulace, jestli se skutečně jedná o dítě nebo o atrapu, autor videa, který ženu natočil, přísahá, že jde o dítě, které upadlo.