Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozsudek

Marcela pohodila dítě na poli, soud ji ale příliš nepotrestal

Ústecký krajský soud vynesl rozsudek nad Marcelou B., která loni v březnu porodila zdravého chlapečka, dítě dala do igelitky a pohodila na poli.

Rodina s paterčaty v parku Mirakulum v Milovicích
Aktualizováno Včera 17:01
poděkování dárcům

Kam mizí peníze pro paterčata? Rodiče prozradili, za co utrácejí

Druhá sbírka pro nejznámější česká paterčata přináší kýžené ovoce, peníze doputovaly tam, kde je jich třeba. Za rok se pro ně vybralo téměř 91 tisíc a rodina nyní zveřejnila, jak dary paterčatům pomáhají. "Děkujeme všem dárcům. Bez Vaší pomoci bychom chod domácnosti finančně nezvládli," děkují rodiče paterčat na internetových stránkách sbírky.

Muž s pouty
Aktualizováno 24.2. 2017 14:43
Otřesný pohled

Matka našla syna, jak pojídá tělo chlapce (†7) bez hlavy i orgánů!

Otřesný pohled se nabídl matce z indického státu Uttarpradéš, když se přišla podívat na svého syna. Zfetovaný Nazim Miyan (20) v tu chvíli zrovna jedl, ke vší hrůze ale pojídal maso sedmiletého chlapce! Toho předtím zbavil hlavy i orgánů.

Prásk.tv píše:

Vztekající se dítě - 1
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Požár v Jirkově
Aktualizováno 22.2. 2017 20:50
tragédie v jirkově

Žena, které upálili otce a bratra, promluvila: "Nemělo se to stát..."

V sobotu přišla Michaela krutým způsobem o bratra i otce. Teď se ale musí postarat především o mámu, která se z tragédie zhroutila. Dva z nejbližších lidí jim zabil muž, který vymáhal peníze založením požáru dveří bytu na sídlišti v Jirkově. Ale zvrtlo se to. Dnes obě viděly jeho tvář, ale neznají ho. "Nemělo se to stát," říkají jen...

dojemný snímek

Okamžik, který trhá srdce: Matka zveřejnila fotku umírajícího syna

Nejhorší chvíle, jaká může v životě každého rodiče nastat, je dívat se, jak mu dítě umírá před očima. Takové utrpení zažívá i Jessica Medingerová, jejíž 10letý syn bojuje s rakovinou.

Požár bytu v Jirkově
Aktualizováno 22.2. 2017 18:08
Požár bytu

Tragédie v Jirkově: Uhořel jí syn i manžel, teď poslala dojemný vzkaz

V bytě na Chomutovsku uhořel otec Miroslav a syn Dan. Zřejmě šlo o pomstu 31letého žháře, který nalil na vchodové dveře hořlavinu a pak je zapálil. Matka, která v bytě také bydlela, naštěstí nebyla doma. Teď poslala dojemný vzkaz.

Jan Silovský, Dana Silovská
Aktualizováno 19.2. 2017 21:55
Odsoudí jejího syna?

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR: Matka českého džihádisty promluvila

V pátek by měl padnout u plzeňského soudu rozsudek nad prvním českým džihádistou. Za to, že se chtěl přidat k Islámskému státu, mu hrozí až doživotí. Jeho matka ho stále brání a tvrdí, že její syn by nebyl schopen někomu ublížit. Doufá, že bude osvobozen. Televizi Nova poskytla exkluzivní rozhovor.

Porod- ilustrašní
Aktualizováno 17.2. 2017 21:07
UMĚLÉ OPLODNĚNÍ

Matkou v 64 letech! Španělka porodila zdravá dvojčata. VIDEO

Čtyřiašedesátiletá žena ze severního Španělska úspěšně porodila zdravá dvojčata. I když si těhotenství přála, o své první dítě se špatně starala. Dokonce jí bylo odebráno z péče!

nezletilá matka

Případ dívky, která otěhotněla ve čtrnácti. Rodina má z dítěte radost!

Na Pelhřimovsku před několika dny porodila teprve patnáctiletá dívka. V době otěhotnění jí ale bylo 14 let, otci dítěte může za pohlavní zneužití hrozit i vězení. Mladý pár je však z narození potomka nadšený, i když těhotenství nebylo plánované. Mladík se o dítě stará, našel si i brigádu.

Obří tragédie

Máma poslala svým dětem přání, její ohořelé tělo našli na pláži

Neuvěřitelně tragického Valentýna prožívá rodina matky pěti dětí z Walesu. Žena s velkým předstihem poslala svým potomkům krásné přáníčko doplněné jejich oblíbenými čokoládami. Sama ovšem hodně podivně zahynula.