Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zneužívání dětí - Ilustrační foto
včera 18:54
Šílená kauza

Je to životní láska, řekl soudu samozvaný král pedofilů o dívce!

Pražský městský soud začal řešit případ Petra D., který je obžalovaný z rozsáhlého sexuálního zneužívání a znásilňování holčiček. Učiteli tance hrozí 12 let vězení. U soudu je i matka jedné z dívek, která mu měla dcerku dobrovolně "půjčovat".

Šťastná rodina
15.10.
Dědění inteligence

Jsou děti chytré po tátovi či mámě? Věda má odpověď

Je to odvěká otázka a častý argument při rodinných hádkách - po kom děti dědí inteligenci? Po mámě či tátovi? Po kom je ten kluk tak blbej? Odpověď nabízejí vědci, A polovina světové populace z ní radost mít nebude.

Rozloučení s Janem Kočkou ml.
aktualizováno 12.10.
okázalá ceremonie

Máma kamioňáka o pohřbu Kočky: Jsem znechucená, je to neetické!

Více než tisíc lidí se v pátek zúčastnilo pohřbu Jana Kočky mladšího, člena známé pražské rodiny Kočkových. Jan Kočka mladší zahynul stejně jako další řidič při dopravní nehodě na dálnici D11, když se svým vozem vjel do protisměru. Matka řidiče kamionu popsala redakci TV Nova s těžkým srdcem své pocity z okázalé ceremonie.

Prásk.tv píše:

Kate Hitchens - 1
čtěte o tématu matka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ÚKLID PEVNÝCH PODLAH SNADNO A RYCHLE

Hladká dlažba i plovoucí a dřevěné podlahy vyžadují specifickou péči.

Bohumil Kulínský ilustrační 2014
10.10.
příčina smrti

Matka Kulínského promluvila! Popsala jeho poslední okamžiky

Od smrti exsbormistra Bohumila Kulínského (†59) uběhl už bezmála měsíc, teprve teď je ale jasné, jak zemřel. Prozradila to jeho matka, která ho doma našla mrtvého.

Garáž v Ústí nad Labem, kde žily rodiny s dětmi
aktualizováno 09.10.
otřesné podmínky

Konec živoření v garáži! Maminka se dvěma dětmi dostala nový byt

Deset měsíců žila 37letá maminka Jana se svými dvěma dětmi v garáži v Ústí nad Labem, teď konečně se bude mít lépe. Nastěhovala se do krizového bytu, kde budou mít ona i děti veškeré potřebné vybavení.

Matka z garáže
08.10.
Řeší to i ombudsmanka

"Měla jsem jít s dětmi pod most?" Matka z garáže v Ústí promluvila

Matka, která dlouhé měsíce bydlela v garáži s dětmi a bezdomovcem, tam žije dál. Postup úředníků, kteří ženě děti odebrali, hodlá prověřit i veřejná ombudsmanka Anna Šabatová. Podle úředníků je ale odebrání jen dočasné. Až si žena najde adekvátní bydlení, děti se k ní vrátí.

Yazmina Howard
08.10.
Historie se opakovala

Matka se chtěla zabít i s dcerou, ta přežila. Po 15 letech přišel šok

Tragicky skončil život 18leté Yazminy Howardové. Skokem z mostu na dálnici spáchala sebevraždu, téměř totožně jako její matka před 15 lety. Ta vyskočila z balkonu v sedmém patře s Yazminou v náručí. Tehdy tříletá dívka utrpěla několik zlomenin, ale přežila.

Špinavá garáž, ve které se matka s dětmi schovávala před sociálkou
aktualizováno 05.10.
Otřesné podmínky

Matka žila s dětmi v hnusné garáži! Lidé mají o viníkovi jasno

Česko šokoval případ matky, která se třemi dětmi několik měsíců přežívala v pronajaté garáži v Ústí nad Labem. Žili ještě s bezdomovcem v naprosto otřesných podmínkách. Lidé nechápou, jak je něco takového vůbec možné.

Špinavá garáž, ve které se matka s dětmi schovávala před sociálkou
04.10.
Miminko na tom bylo zle!

Máma s dětmi utíkala sociálce,  měsíce trpěly ve špinavé garáži!

Matka se třemi dětmi přežívala několik měsíců v pronajaté garáži v ústecké čtvrti Skřivánek. Bez vody a elektřiny se v otřesných podmínkách starala o šestiměsíční miminko a dva malé syny. Kojenec byl podle strážníků ve špatném zdravotním stavu, s matkou ho proto převezli do nemocnice. Starší děti skončily v péči Klokánku.

Tragická nehoda při nelegálním závodě - 2
04.10.
Nehoda na Slovensku

Štefana zabili při honičce. Žena a syn jeli s ním, teď promluvili!

Nelegální závody tří Poláků na Slovensku skončily tragédií. Řidič porsche čelně narazil do protijedoucí fabie, v které cestoval Štefan s manželkou Emílií a synem Michalem. Ze Štefanovi smrti se rodina stále nemůže vzpamatovat. Emílie navíc ani nemohla na jeho pohřeb.