Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tereza H. je ve vězení už 9 měsíců
13.09.
další soud

Tereza H. je ve vězení už devět měsíců, změnila se k nepoznání!

Dlouhé měsíce tráví Češka Tereza H. (22) v pákistánském vězení v Láhauru. I přes dlouhodobý pobyt ve vězení se zdá, že se Tereze nedaří úplně zle. Ve středu opět stanula před soudem a jako obvykle ji zaznamenaly kamery, na kterých je vidět, že se změnila skoro k nepoznání.

Vězení v Pákistánu - Tereza
aktualizováno 12.01.
zadržená Češka

Tohle hrozí Tereze: Pákistánské vězení je horší než peklo! FOTO

Tereze H. (21), kterou na pákistánském letišti v Láhauru zadrželi celníci s devíti kilogramy heroinu v kufru, může za pašování drog hrozit až trest smrti, ten se ale podle ministerstva zahraničí neuplatňuje vůči cizincům, soud ale mladou Česku může poslat na několik let do vězení, ve kterých panují podle dalších propuštěných žen velmi tvrdé podmínky.

1982837
05.04.
kope kolem sebe

Prolhaná Tereza z Robinsona dál šokuje! Drsně se pustila do Niky

Intriky a faleš jsou v Robinsonově ostrově na denním pořádku. Jenže určitá pravidla se zkrátka dodržovat musí. Když ne, přijde trest. To poznala i Tereza, kterou v posledním díle moderátor Ondra nekompromisně poslal z ostrova.

Prásk.tv píše:

Klára Vytisková
čtěte o tématu Tereza na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

1982837
aktualizováno 04.04.
DRSNÝ MODERÁTOR PODVÁDĚLA

Lhaní a podrazy v Robinsonovi! Terezu drsně vyloučili! VIDEO

V reality show Robinsonův ostrov začíná jít do tuhého. Soutěžící ví, že jsou blíž a blíž pohádkové výhře a neštítí se tak používat všemožné taktiky. Bohužel někdo nedokáže respektovat pravidla, a proto musel být ze soutěže nekompromisně vyloučen.

Michal
aktualizováno 04.09.
je ve vazbě

To je on: Michal (20) znásilnil Terezku a málem jí zabil brášku!

Soud poslal do vazby dvacetiletého Michala z Klášterce nad Ohří, který podle policie v Chomutově znásilnil svoji bývalou přítelkyni Terezku a skoro zabil jejího teprve třináctiletého bratra. Mladík odmítl říct, proč tak strašné činy spáchal.

Michal B.
aktualizováno 03.09.
hrůzné znásilnění

Horor v Chomutově: Michal nalákal Terezku na vraždu bratra!

Těžko uvěřitelný případ řeší kriminalisté z Ústeckého kraje. Od úterního odpoledne pátrali po mladíkovi (20) z Klášterce nad Ohří. Policie ho obvinila, že znásilnil bývalou přítelkyni Terezu, předtím se pokusil zabít jejího bratra.

Roman Vojtek s manželkou
aktualizováno 16.03.
druhé dítě

Vojtkova opuštěná manželka Tereza porodila!

Herec Roman Vojtek v uplynulých dnech rozdělil národ. Jedni ho mají za padoucha, který zradil manželku, druzí za hrdinu, který si dokázal prosadit svou. Opustil těhotnou manželku, ta nyní porodila.

Chlapeček
aktualizováno 07.01.
rodinná tragédie

Hororová vražda: Češka Tereza (19) umlátila ročního bratříčka!

V Británii vyšetřovatelé obvinili teprve devatenáctiletou Češku a jejího partnera (27) z vraždy čtrnáctiměsíčního chlapečka. Dítě zemřelo na Nový rok.

Terezka
aktualizováno 21.08.
láska a rodina

Terezka z Mostu (15) spáchala sebevraždu. Víme, proč...

Nešťastná láska a problémy v rodině vedly patnáctiletou Terezku S. z Mostu k tomu nejhoršímu možnému rozhodnutí. Skočila ze střechy domu a v nemocnici později zemřela.