Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická srážka osobáku s kamionem
Aktualizováno 3.5. 2017 16:55
tragická nehoda

V autě smrti byli světoznámí veterináři. 3 lidé nehodu nepřežili

Tři američtí veterináři přiletěli na konferenci do České republiky. Doprovázely je i jejich manželky. Skupina se v zapůjčeném voze na Mělnicku srazila s kamionem. Tři lidé při vážné dopravní nehodě zemřeli.

Přenocují tu

Českem projede další americký konvoj! Přesouvá se 550 vojáků

Českou republikou o víkendu projede další konvoj amerických a britských vojáků. Kolona s 550 vojáky a 125 vozy přenocuje v Jaselských kasárnách ve Staré Boleslavi. Druhý den pak budou pokračovat přes Náchod do Polska. Na konvoj se opět chystá podívat řada fanoušků vojenské techniky.

1740121
Aktualizováno 29.3. 2015 21:35
on-line Americká armáda v Česku

SLEDOVALI JSME: kolonu zdržela porucha i protestující muž

Američtí vojáci dorazili do Česka. První kolona se objevila u hranic s Náchodem. Další u Bohumína, tu ale zpozdila závada transportéru Stryker. Třetí konvoj jedoucí z Polska přejel hranice v Harrachově.

Prásk.tv píše:

Kara McCullough - 1
čtěte o tématu Američané na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

video Zapletený jazyk

Američané vs. české a slovenské jazykolamy. Jak si s nimi poradili?

Mnoho Čechů má s jazykolamy krkolomné problémy. Ale jak jsou na tom cizinci? Zvládnou ze sebe vůbec něco dostat? Podívejte se na videa, jak si s nimi poradili američtí diplomaté. Ti na Slovensku si se slovenskými lámali jazyky na Silvestra, jejich kolegové z Česka pro změnu loni na podzim. Podívejte se, jak jim to šlo.

propuštění Američané Kenneth Bae a Matthew Miller
Aktualizováno 8.11. 2014 22:11
Nečekaná zpráva

KLDR propustila z táborů nucených prací dva Američany!

Komunistická Severní Korea propustila zbývající dva vězněné Američany. Kenneth Bae a Matthew Miller jsou prý už na cestě domů. Už minulý měsíc se na svobodu dostal jiný Američan Jeffrey Fowle. Ten měl porušit korejský zákon tím, že nechal na toaletě nočního klubu Bibli.