Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

dvojnásobná vražda

Požár v Jirkově: Dan zemřel v ohni. Jeho přítelkyně promluvila

Tragický požár v Jirkově otřásl nejen Chomutovskem, ale i celou Českou republikou. Jednatřicetiletý muž zapálil dveře bytu kvůli osobním sporům s mladíkem. Ten v ohnivé pasti zemřel společně se svým otcem. Pozůstalí jsou ze smrti milovaných osob zničení.

Rozsudek

Marcela pohodila dítě na poli, soud ji ale příliš nepotrestal

Ústecký krajský soud vynesl rozsudek nad Marcelou B., která loni v březnu porodila zdravého chlapečka, dítě dala do igelitky a pohodila na poli.

Michaela Muzikářová - videa
Aktualizováno Předevčírem 09:47
smutná přání

Míša měla narozeniny! Lidé jí posílali dojemné i drsné VZKAZY

Včera to bylo 13 let, co se pohřešovaná Míša Muzikářová narodila. Někteří lidé jí přes sociální sítě posílají krásná narozeninová přání a doufají, že už se brzy vrátí. Další už se vzdali naděje a vzkazy posílají přímo do nebe.

Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Stávka řidičů autobusů
Aktualizováno 23.2. 2017 21:39
chtějí vyšší platy

Stávka autobusáků bude! Nevyjede 514 řidičů

Stávka řidičů v linkové autobusové dopravě kvůli mzdám se definitivně uskuteční v Ústeckém kraji 8. března.

Pátrání po Míše pokračuje
Aktualizováno 22.2. 2017 20:11
prověřování stop

Pátrání po Míše: Policie hledá ve starém vojenském areálu!

Pátrání po ztracené Míše stále neutichá, policie průběžně prohledává vytipovaná místa. Pátrací skupina ve středu prohledávala les na severním Plzeňsku, kde již dříve po Míše policisté pátrali, tentokrát se zaměřili na prostor bývalé vojenské základny.

Požár bytu v Jirkově
Aktualizováno 22.2. 2017 18:08
Požár bytu

Tragédie v Jirkově: Uhořel jí syn i manžel, teď poslala dojemný vzkaz

V bytě na Chomutovsku uhořel otec Miroslav a syn Dan. Zřejmě šlo o pomstu 31letého žháře, který nalil na vchodové dveře hořlavinu a pak je zapálil. Matka, která v bytě také bydlela, naštěstí nebyla doma. Teď poslala dojemný vzkaz.

Požár
Aktualizováno 22.2. 2017 15:31
Zatkli ho

Otce se synem v Jirkově zabil žhář! Na dveře nalil benzin a škrtl

Požár bytu v Jirkově, při němž zemřeli otec se synem, nebyla nešťastná náhoda. Policisté už obvinili 31letého muže, který měl na dveře i pod ně nalít hořlavinu a zapálit.

nevzdávají se

Další naděje v pátrání po Míše: Tající sníh odkryje nové stopy!

Michaela Muzikářová je stále nezvěstná. Po dívce už v prvních týdnech pátralo mnoho dobrovolníků. Nyní se chystají Míšu znovu jít hledat. Na sociálních sítích se už radí, kam půjdou pročesávat okolí.

Pátrání po Míše
Aktualizováno 21.2. 2017 17:43
šokující informace

Nové informace v pátrání po Míše: Svědek popsal, co viděl v lese!

Michaela Muzikářová je stále nezvěstná. Kriminalisté po školačce usilovně pátrají už více než měsíc, ale dívka jako by se propadla do země. Policie o získaných svědectvích veřejnost neinformuje, jeden svědek však nyní promluvil. Řekl, co podivného viděl 10. ledna.

Požár
Aktualizováno 21.2. 2017 15:41
policejní vyšetřování

V Jirkově uhořel otec se synem, požár mohl někdo založit úmyslně

Ústečtí policisté stále vyšetřují podezřelý požár a výbuch bytu v Jirkově na Chomutovsku. Při požáru zemřel otec se synem, dalších devět lidí se přiotrávilo kouřem. Desítky lidí museli hasiči evakuovat. Policisté pracují s několika vyšetřovacími verzemi, nevyloučili ani to, že někdo požár založil úmyslně.