Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

další informace

Ota S. se prý pokusil zabít Míšu i matku! "Jsou to lži," tvrdí rodina

Vyšetřovatelé krátce po zmizení Michaely Muzikářové (13) z Ústí nad Labem mluvili o tom, že hlavním podezřelým je Otakar S. Ten se údajně pokusil dívku už jednou zabít, spolu s ní i její matku a sebe. Rodina muže to popírá.

Dítě v rozpáleném autě
Aktualizováno 16.5. 2017 18:23
opuštění dítěte

Matka nechala kojence v autě na slunci a šla hrát automaty!

Nedělní odpoledne mohlo skončit velice špatně. Pozorný muž objevil v garážovém dvoře v zaparkovaném autě plačící dítě, zavolal proto okamžitě policisty. Vzhledem k tomu, že venku svítilo slunce, byl čas velice kritický, strážníci proto neváhali, rozbili okénko a kojence z rozpálené pasti vytáhli. Pak zjistili, že si matka (30) odskočila zahrát na automatech.

Záchranáři
Aktualizováno 9.5. 2017 13:33
tragická nehoda

Turista nepřežil pád ze skály u Ústí. Jeho kamarád utrpěl zranění

Cizinec v pondělí nepřežil pád z Výří skály v Průčelské rokli v Ústí nad Labem-Brné. Kamarád muže přivolal záchrannou službu, zraněnému už však nebylo pomoci.

Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Bitka dvou rodin v Krupce
Aktualizováno 7.5. 2017 22:44
hromadná bitka

Bitka v Krupce: Rodiny si krvavě vyřizovaly účty, 12 lidí je obviněno

Mačetový konflikt mezi dvěma podle kriminalistů znepřátelenými rodinami v Krupce na Teplicku půjde k soudu. 6 lidí loni v dubnu muselo po útoku do nemocnice, jeden z nich s vážně poraněnou hlavou. Obviněno bylo 12 lidí, k soudu ale pravděpodobně půjde jen jeden z nich. Ostatní zřejmě skončí u přestupkové komise.

Míšina matka
Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
Aktualizováno 4.5. 2017 17:50
policejní vyšetřování

Záhada na Ústecku: Policie pátrá po totožnosti mrtvého muže

Kriminalisté pátrají po totožnosti mrtvého muže, kterého našli minulý týden v lese v obci Lysá nedaleko Ústí nad Labem. Muž (kolem 50) zemřel ze zatím neznámých příčin. Podle oblečení mohlo jít o bezdomovce.

Justiční oříšek

Jezevčíka zbil násadou motyky. Týrání? Soudy se neshodnou

Zbití psa dřevěnou násadou od motyky rozdělilo české soudy. Zatímco podle jednoho šlo o týrání a útočníka potrstal podmínkou, druhý ho viny zprostil s tím, že nešlo o trestný čin.

Petr Sonnleitner
Aktualizováno 3.5. 2017 13:10
Útok nožem

Agresivní "Sonny" stále uniká, policie ho hledá na severu Čech

Severočeští kriminalisté dál pátrají po nebezpečném násilníkovi, který je ozbrojený. O víkendu napadl nožem v baru na Rakovnicku jiného muže. Pobodaný skončil v nemocnici s vážným poraněním. Čtyřiatřicetiletý útočník se podle policie zřejmě pohybuje na Mostecku, kde má i bydliště.

Valentýna Kolářiková
Aktualizováno 3.5. 2017 00:22
Je v pořádku

Valentýna (12) šla běhat a zmizela! Policisté ji našli po 5 hodinách

Desítky policistů i vrtulník pátraly po dvanáctileté Valentýně z Braňan na Mostecku. Hledaly ji už od odpoledne, až večer ale policie vyhlásila pátrání v režimu dítě v ohrožení. Dívku našli o chvíli později, měla by být v pořádku.

Kontrola ČOI

Kontroly na Zahradě Čech: Z 16 obchodníků 5 porušilo zákon!

Protože začalo jaro, zaměstnanci České obchodní inspekce (ČOI) začali kontrolovat obchodníky, kteří nabízejí zboží pro zahrádkáře. Kontroly na Zahradě Čech ovšem ukázaly, že prodejci mají co zlepšovat.