Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vlak v Praze srazil ženu - 3
15.07.
Záhadná smrt

Cestující zpozoroval z vlaku mrtvolu! Policie neví, kde se vzala

U trati mezi Prackovicemi nad Labem a Lovosicemi dnes policie našla bezvládné tělo neznámé ženy. Dosud není jasné, který vlak ženu srazil, případně jestli za událostí skutečně stojí srážka s vlakem.

Třináctiletá dívka zabránila surovému přepadení slepé ženy
aktualizováno 11.07.
Zloděj si troufl na slepou

Je to hrdinka! Eliška (13) zachránila přepadenou babičku

Třináctiletá dívka zabránila surovému přepadení slepé pětaosmdesátileté ženy z Ústí nad Labem. Lupič ji chtěl okrást o kabelku a strhl ji na zem. V tu chvíli šla okolo dívka, která na útočníka začala křičet a od činu ho odradila. Její hrdinství dnes policisté ocenili, a po útočníkovi pátrají.

Požáry v Litvínovské čtvrti Janov
aktualizováno 10.07.
výjezdy hasičů

Pět dní a pět velkých požárů, na jediný dům nejspíš útočí žhář!

Popáté během pouhých několika dnů hořelo v jednom panelovém domě v Litvínovské čtvrti Janov. Jde o nechvalně proslulou oblast, kde žijí převážně sociálně slabí a nepřizpůsobiví obyvatelé. Podle hasičů jde zřejmě o útok žháře.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Požár pole u Lovosic - 2
aktualizováno 05.07.
Hasiči zasahují

Hasiči dál bojují s ohněm u trati z Lovosic do Ústí. Vlaky mají výluky

Hašení požáru mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem pokračuje už druhým dnem. Oheň se sice podařilo jednotkám dostat pod kontrolu, ještě v pátek by ale měly probíhat dohašovací práce. Provoz na mezinárodní železniční trati tak zůstává omezený.

Výbuch plynu v Dubí
aktualizováno 04.07.
ranní exploze

Výbuch plynu v Dubí! Popáleného muže převezli do nemocnice

Během ranních hodin vyjeli ústečtí hasiči k požáru řadového domu v Dubí na Teplicku. Hasiči vytáhli z plamenů muže s těžkými popáleninami, kterého vrtulník následně přepravil do nemocnice. Ostatní obyvatelé domu byli evakuováni.

Požár pole u Lovosic - 6
aktualizováno 05.07.
Dopravní omezení

Požáry zachvátily Česko. Oheň u železnice hasiči krotili 9 hodin!

Rozsáhlý požár u železnice mezi Lovosicemi a Ústím nad Labem se podařilo po dlouhých devíti hodinách uhasit. Oheň zastavil provoz na trati, policie už ale obnovila provoz na silnici mezi oběma městy. S dalšími velkými požáry bojovali hasiči na jihu Moravy, i ve středních a východních Čechách.

Hřensko - Prázdninový inspektor
03.07.
prázdninový inspektor

Romantika na lodičkách i skalní unikát! To najdete jen v Hřensku

Máme pro vás novou rubriku, Prázdninového inspektora, který bude nabízet tipy na zajímavé výlety po krásách naší země. Své tipy přinese v Televizních novinách pravidelně každé úterý, středu a čtvrtek. A jeho první zastávkou bylo severočeské Hřensko.

Muž ve vlaku obtěžoval mladou ženu
aktualizováno 03.07.
železniční násilník

Zvrhlík ve vlaku obtěžoval mladou ženu, tvrdí policie. Poznáte ho?

Po muži, který měl ve vlaku fyzicky obtěžovat mladou ženu, pátrají tepličtí policisté. Minulé pondělí cestoval spojem z Ústí nad Labem do Chomutova. V Bílině ho zachytily bezpečnostní kamery, poznáte ho?

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku
30.06.
konec vyšetřování

Vyšetřování brutální vraždy a sebevraždy ve Střížovicích končí

Policie ukončila vyšetřování velmi brutální vraždy manželů ze Střížovic na Ústecku. Došlo k ní letos v lednu a kromě zabitého muže a ženy měl pachatel znásilnit i jejich dvě nezletilé dcery. Motivem se bude zabývat soud, policie pracuje s verzí, že si organizátor přepadení, který spáchal vzápětí po činu sebevraždu, přišel do chaty pro osm milionů korun, které údajně měla rodina zdědit.

Velkorypadlo
aktualizováno 30.06.
Neoprávněný vstup

Aktivisté vylezli na rypadlo, policisté jich přes dvě stě zadrželi!

Aktivisté, kteří dnes u dolu Bílina na Mostecku protestují proti těžbě uhlí, už ráno vylezli na vrchol rypadla v povrchovém dolu Bílina a na místě se připoutali. Těžba v lomu se zastavila.