Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Napadení tyčí
aktualizováno včera 18:11
drsný útok

Muž před Vánocemi zmlátil ženu železnou tyčí. Poznáte ho?

Kriminalisté pátrají po útočníkovi, který krátce před Štědrým dnem napadl ženu železnou tyčí ve čtvrti Klíše v Ústí nad Labem. Policii se dosud nedaří pachatele identifikovat. Žena skončila s vážným zraněním v nemocnici a ze svých zranění se dodnes léčí. Agresivní útok zachytily bezpečnostní kamery.

Sanitka. Ilustrační foto
16.01.
praskl barel

V děčínském obchodě vytekla žíravina! Zranilo se sedm lidí

Záchranáři zasahovali v děčínském obchodním centru u úniku kyseliny peroctové. Zranilo se sedm lidí.

Pobodání - ilustrační foto
16.01.
brutální vražda

Babičku bil lahvemi a zasadil jí sto ran nožem. Odsedí si 17 let

Pražský vrchní soud zamítl odvolání 19letého Jakuba Ševčíka. Za brutální vraždu a okradení své babičky si odpyká 17 let, rozsudek je pravomocný. U soudu žádal snížení trestu. Případ se stal předloni v listopadu v Dubí na Teplicku.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Požár domu v Průhonicích
aktualizováno 16.01.
ničivé požáry

U Prahy vyhořel rodinný dům. Ve Šluknově museli evakuovat 30 lidí

Druhý stupeň požárního poplachu museli v pondělí vpodvečer vyhlásit středočeští hasiči. Ti zasahovali u požáru rodinného domu v Průhonicích. I přes rychlý zásah vyhořelo celé první patro. Škodu hasiči odhadli na 1 milion korun.

Pohřešovaný čtyřletý Martin Hanuš
15.01.
Pomozte s pátráním

Martin (4) zmizel v září. Matka ho unesla za hranice, míní policie!

Policisté od minulého týdne pátrají po teprve čtyřletém Martinu Hanušovi z Děčínska. Chlapec zmizel už na konci září a vše zatím nasvědčuje tomu, že hošíka unesla jeho matka.

Vytahování automobilu z lomu Vápenka u Lahoště - 6
15.01.
galerie posun v případu

Policie vylovila z lomu páté auto! Konečně odhalili jeho tajemství

Tepličtí kriminalisté se v pondělí už podruhé vrátili k lomu Vápenka, ze kterého na konci roku vytáhli čtyři kradená auta. Sportovní potápěč totiž o víkendu našel pod hladinou další vůz. Zlodějem aut má být jedenáctkrát trestaný mladík, skončil ve vazbě.

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku
aktualizováno 15.01.
chatová oblast v ústí

Posun v případu dvojnásobné vraždy: Mají druhého podezřelého

Policie má druhého podezřelého, který byl zřejmě přítomen u dvojnásobné vraždy v chatové oblasti na Ústecku. Podle informací ČTK je ve vazbě.

Napadená žena - 2
12.01.
Napadení v Rumburku

Dívka se bránila násilníkovi, bodl ji do nohy! Pátrá po něm policie

Policie pátrá po muži, který v Rumburku napadl mladou ženu. Vyhrožoval jí bodnou zbraní a přinutil ji dojít do nedalekého lesa. Když se dívka začala bránit, muž ji bodl do nohy. I přesto mu dokázala nastříkat do obličeje slzný sprej a utéct.

Pátrání po osobách: NYKL DENIS, UNGR JINDŘICH, AMBROŽ KAREL
aktualizováno 12.01.
Krátký útěk

Policisté dopadli všechny uprchlé vězně, poslední byl u přítelkyně

Trestanci, o jejichž útěku z pracoviště jsme již informovali, už jsou zpět za mřížemi. Policie dva z nich v noci dopadla v Ústí nad Labem. Dále se ale pátralo po třetím uprchlém vězni, který si stejně jako ostatní trest odpykával ve vinařické věznici. Toho se podařilo vypátrat ve čtvrtek odpoledne v Klatovech.

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku - 5
09.01.
Horor na Ústecku

U chaty hrůzy zapalují lidé svíčky. Policie o dvojnásobné vraždě mlčí

Policisté z Ústí nad Labem se vrátili na místo pondělní dvojnásobné vraždy a sebevraždy v zahrádkářské kolonii ve Střížovicích. Prohledávali široké okolí, aby zajistili případné stopy, které po sobě mohl pachatel zanechat. Na informace z vyšetřování ale krajské policejní ředitelství uvalilo embargo.