Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podezřelý z vraždy Dominika
Aktualizováno 19.4. 2017 21:12
zatkli podezřelého

Vzlykající mladík soud nedojal, za vraždu Dominika mu hrozí 18 let!

Ústečtí kriminalisté podali návrh na vazební stíhání 20letého muže podezřelého z pondělní vraždy ve Varnsdorfu. Soud o vazbě rozhodl velmi rychle. Obviněný měl ubodat o rok mladšího známého - motivem měla být hádka kvůli přítelkyni.

Ubodaný Dominik
Aktualizováno 18.4. 2017 13:46
brutální vražda

Dominika z Varnsdorfu prý ubodal kamarád. Nejspíš kvůli dívce

Policie dopadla podezřelého ze včerejší vraždy 19letého muže ve Varnsdorfu na severu Čech. Mladíka podle vyšetřovatelů ubodal jeho o rok starší známý. Teď je v cele předběžného zadržení a policie bude podávat návrh na vzetí do vyšetřovací vazby.

Pobodání - 2
Aktualizováno 17.4. 2017 21:24
Podivná smrt

Byla to vražda? Pejskařka našla v parku pobodaného muže!

Severočeští kriminalisté řeší podivnou smrt devatenáctiletého muže z Varnsdorfu. Podle místních ho nad ránem v parku našla s několika bodnými ranami žena, která venčila psa. Násilné smrti nasvědčuje i to, že si případ převzal vyšetřovací tým, který se zabývá vraždami.

Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Jaroslav Doležal
Aktualizováno 17.4. 2017 21:10
Rekordní škoda

Don Juan není, ale z žen vymámil sňatkový podvodník 15 milionů!

Už 23 potvrzených podvedených žen a děčínským kriminalistům se hlásí pořád další. Tolik obětí má na svědomí sňatkový podvodník Jaroslav Doležal z Prahy.

Děčínská nemocnice

VÁLKA SESTER: Kolegyni sypaly do kafe prášky na spaní

Neuvěřitelný případ vyšetřuje děčínská policie. Na oddělení interny místní nemocnice zuří válka zdravotních sester, kterou vedení nemocnice nezvládá řešit. Jedné sestře dali její kolegyně dvakrát do pití prášky. Jednou přitom zdravotní sestra dokonce zkolabovala.

Míšina matka
Aktualizováno 12.4. 2017 20:40
tři měsíce pátrání

Překvapivé obvinění v kauze Míša! Policie si došla pro její matku

Ústecká policie obvinila podle informací televize Nova matku pohřešované Míši Muzikářové. Tři měsíce pátrání po její dceři přivedly policii na jinou stopu. Žena se na sociálních sítích totiž prezentovala nacistickými symboly a hesly. Kriminalisté proto Evu Muzikářovou obvinili z trestného činu propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Hrozí jí až 5 let vězení. Její dcera je pohřešovaná už 3 měsíce.

Nástěnný trezor Ilustrační snímek
Aktualizováno 12.4. 2017 14:45
Peníze připadnou státu

Vdova po sobě zanechala jmění! V trezoru našli půl milionu

Bezmála půl milionu korun našli úředníci v bytě zemřelé vdovy z Litoměřic. Kromě naspořených peněz měla osamělá žena doma schované ještě dvě vkladní knížky. Všechno teď nejspíš propadne státu, protože žena neměla dědice.

soudní síň
Aktualizováno 11.4. 2017 21:06
právní odpovědnost

Vražda dívky(†14) z Teplicka je znovu před soudem, chlapci je 15

Teplický okresní soud rozhodl o budoucnosti nezletilého chlapce podezřelého z vraždy dívky (†14), která se stala loni v únoru. Za čin nemohl být trestně stíhán, protože mu v době spáchání nebylo 15 let. Teď už mu 15 je a tak bylo nutné rozhodnout o jeho budoucnosti. Verdikt soud ale minimálně do začátku května nezveřejní.

Koukali mu jen nohy

Muž v Teplicích skočil šipku do kanálu. Viděl tam zlatý řetízek

Opravdu kuriózní záchrannou akci za sebou mají tepličtí strážníci. Z otevřeného kanálu totiž v noci na pondělí vytahovali muže, kterému z díry čouhala jen chodidla.

Muže kousla Zápřednice jedovatá
Aktualizováno 11.4. 2017 20:55
Zápřednice

Muže u Litoměřic kousl jedovatý pavouk, ochrnula mu ruka

Ve velké drama se v pondělí pozdě odpoledne změnila oprava auta v Podsedicích na Litoměřicku. Františka Raucha totiž do prstu kousl jedovatý pavouk - zápřednice.