Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár litvínovské skládky
aktualizováno včera 17:56
Zásah hasičů

Stopka pro Celio, společnost kvůli požáru nesmí přijímat odpad

Hasiči až do pátečního rána hasili požár skládky na drcení odpadu firmy Celio na Mostecku, hala začala hořet už ve středu kolem jedné hodiny odpoledne. Ústecký kraj kvůli po rozsáhlém požáruzakázal této litvínovské firmě přijímat další odpad k mechanické úpravě. Zákaz platí ode dneška až do doby, dokud kraj neprověří, zda firma dodržela podmínky skládkování, které musí v areálu plnit.

Muž se na policejní stanici svlékl donaha
19.09.
Prý na protest

Muž vyhrožoval dětem likvidací. Po zadržení se svlékl donaha!

Bizarní případ řešili ve středu chomutovští strážníci. Muž měl před restaurací vyhrožovat dětem a nadávat jim. Hlídka ho převezla na policejní stanici, jeho další krok ale rozhodně nečekala. Muž se totiž svlékl donaha.

Autobus společnosti TD Bus
19.09.
Problém Ústecka

Autobusy stále nejezdí! "Řidičů je málo, marodí," zoufá si přepravce

Na Litoměřicku ani ve středu nevyjely některé autobusové spoje. Oproti předchozím dnům už jich ale nebylo tolik. Podle firmy, která pro Ústecký kraj spoje zajišťuje, situaci opět způsobil nedostatek řidičů. Nevypravené spoje už ale dopředu avizovala.

Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Test na alkohol - Ilustrační foto
aktualizováno 19.09.
rušení klidu

Žena se vymočila u sklepa. "Chci text na drogy," řvala na strážníky!

Chomutovští strážníci mají za sebou perný zásah. V chodbě panelového domu zadrželi opilou ženu, která dělala po celém domě hluk a vymočila se u sklepa. Přivolaným strážníkům nadávala a i dále rušila noční klid. Když jí naměřili 1,92 promile alkoholu v krvi, požadovala po strážnících ještě "text na drogy".

Požár odpadu - 4
aktualizováno 19.09.
nejvyšší stupeň poplachu

Požár skládky na drcení odpadu: Střecha se propadá, lidé se dusí!

Hala skládky Celio nedaleko Mostu hoří už od 13. hodiny. Hasiči se obávají, že se střecha propadne, proto nemohou dovnitř a halu hasí jen zvenku. Předběžná škoda se odhaduje na 100 milionů korun. Lidé nemají větrat, někteří se prý dusili zplodinami.

Autobus společnosti TD Bus
aktualizováno 18.09.
seznam přerušených spojů

Některé autobusy zítra nevyjedou. Týká se to i vašich? PŘEHLED

Desítky autobusových spojů v úterý nejezdily mezi obcemi na Litoměřicku. Stovky obyvatel se tak neměly jak dostat do práce nebo do škol. Podle přepravní společnosti je problém v akutním nedostatku řidičů. To potvrzuje i krajský úřad, který dopravce najímá a zvažuje, jestli má v takovém případě vůbec smysl dopravní společnost pokutovat. Některé autobusy prý nevyjedou ani zítra.

Bezdomovec Rambo
aktualizováno 18.09.
Ústecký Rambo

Smrt legendárního bezdomovce vyšetřuje policie! Zemřel po hádce

Policisté vyšetřují smrt známého bezdomovce z Ústí nad Labem. Muže, přezdívaného Rambo, našli mrtvého v neděli před půlnocí v centru města. Pitva zatím nestanovila příčinu úmrtí, podle policie se ale mohl stát obětí trestného činu. Pátrá proto po svědcích.

Požár domu v Dolním Podluží
aktualizováno 18.09.
boj o životy

Děti uvěznily plameny v hořícím domě. Zachránili je dva hrdinové!

Dům v Dolním Podluží pohltily v úterý ráno plameny, oheň se rychle rozšířil po spodním patře, v horním ale zůstaly malé děti. Kouře si všimli opraváři potrubí, kteří přispěchali na pomoc. Neváhali a pomocí žebříku dostali děti do bezpečí. Požár stál život několik zvířat, která zůstala uvnitř. Hasiči se je snažili oživovat, jejich snaha byla ale marná.

Martin Chlouba
17.09.
odvolání

Vražda v Doubici míří k vrchnímu soudu, případ se táhne už rok

Nepravomocně odsouzený vrah 14leté dívky z Doubice na Děčínsku se odvolal proti 19letému trestu. Případ tak půjde před Vrchní soud v Praze. Martin Chlouba (36) dívku podle soudu uškrtil přesně před rokem v pronajaté chalupě. Uškrtit se pokusil i svou 16letou přítelkyni.

Matka s dítětem
16.09.
babybox

V Mostě našli holčičku zabalenou v ručníku. Dostala exotické jméno

Novorozenou holčičku někdo odložil do babyboxu u nemocnice v Mostě. Signál se rozezněl v sobotu v deset hodin večer. Podle lékařů je děťátko, které bylo zabalené do ručníku, v pořádku. Dostalo jméno Jolana.