Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - RŮŽEK VÁCLAV
Aktualizováno 23.3. 2017 17:56
Utíká před zákonem

Pomozte najít zločince s tváří Belmonda! Hledá ho policie

Policisté z Ústí nad Labem pátrají po 64letém muži, kterého podezírají ze zpronevěry. Václav Růžek ví, že ho hledají, proto se skrývá. Poznávacím znamením může být jeho podobnost se známým hercem.

Matka Vražedkyně
Aktualizováno 23.3. 2017 13:26
zrůda z děčína

Dítě nechtělo jíst, tak s ním matka třásla, až zemřelo! Dostala osm let

Osmileté vězení dostala dnes u soudu 21letá žena, která třásla se svým měsíčním dítětem tak silně, až holčička upadla do bezvědomí a po měsíci v nemocnici zemřela. Stalo se to loni v létě v Děčíně.

zrůda

Matka třásla miminkem tak silně, až zemřelo. Prý mu chtěla pomoct

Až 12 let vězení hrozí 21leté matce z Děčína za to, že se svým měsíčním miminkem třásla tak silně, že později v nemocnici zemřelo. Tvrdila, že holčička měla problémy s přijímáním potravy a plácáním po zádech jí chtěla ulevit. Podle znalců ale žena miminkem třásla tak silně, že mu způsobila vážná poranění mozku a krční páteře.

Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

policejní pátrání

Zmizení Míši Muzikářové halí řada otazníků: Těchto šest věcí nesedí

Michaela Patrcie Muzikářová je nezvěstná už více než dva měsíce. Po smrti hlavního podezřelého Otakara S. uvalila policie na případ informační embargo. Dlouhé pátrání nepřineslo téměř žádné stopy. Kolem zmizení třináctileté školačky visí spousta nezodpovězených otázek a nejasností. Nad kterými se lidé pozastavují nejvíce?

Týraná dívka Ilustrační snímek
Aktualizováno 21.3. 2017 13:53
Nový soud

Matka trápila děti hlady, jedly omítku. Dostala jen podmínku

Žena z Ústecka podle soudu týrala své děti natolik, že z hladu jedly omítku. Za týrání, na které se přišlo v roce 2012, dostala tři roky vězení.

reportáž prodané pozemky

Arabské vesnice na Teplicku: Budou zde Češi v menšině?

Vesnice Kvítkov, Drahkov, Modlany a Suché na Teplicku se možná brzy stanou prvními arabskými vesnicemi u nás. Tedy alespoň podle obav místních obyvatel. Děsí je totiž počet stavebních parcel, které v těchto obcích skoupili zahraniční investoři, převážně z arabských zemí.

Vlak plný dětí se v Německu srazil s osobním autem
Aktualizováno 16.3. 2017 12:01
nehoda vlaku

Vlak plný dětí havaroval. Rodiče na nádraží čekali marně

Chvíle naprosté hrůzy si zažili ve středu rodiče 25 malých dětí z mateřské školky v Jiřetíně pod Jedlovou, které se vracely vlakem ze školního výletu. Když vlak nepřijel ve stanovenou dobu, začal se šířit strach. Dlouhou dobu nikdo nic nevěděl, nakonec se ukázalo, že se vlak v Německu srazil s osobním autem. Děti nakonec v pořádku dorazily až po více něž třech dlouhých hodinách.

smutný konec

V ZOO v Ústí museli uspat žirafího samce. Napadal lidi i zvířata

Ústecká zoologická zahrada přišla o žirafího samce. Ošetřovatelé ho museli utratit, protože byl v posledním půl roce příliš agresivní jak vůči stádu, tak i chovatelům. Podle prezidenta Unie českých a slovenských zoologických zahrad jde o standardní postup, který navíc posvětil i evropský koordinátor chovu.

Požár bytu v Duchcově nepřežila starší žena
Aktualizováno 15.3. 2017 13:49
evakuace domu

Požár v Duchcově stál starší ženu život, pět lidí skončilo v nemocnici

Úterní požár v sedmipatrovém domě v Duchcově na Teplicku si vyžádal lidský život. V bytě zemřela starší žena, dalších pět lidí musela do nemocnice odvézt záchranka. Dům hasiči evakuovali. Příčinu požáru vyšetřuje policie.

Rodiče týrali své děti
Aktualizováno 14.3. 2017 21:50
vlčí děti

Bití a hladovění: Rodiče týrali své malé děti! O jídlo musely žebrat

Ústecký krajský soud v úterý vynesl rozsudek v případu týrání nezletilých dětí z Chomutova. Odborníci je označili za takzvané vlčí děti, protože od útlého věku neznaly nic jiného než bití, nadávky a z hladu často žebraly o jídlo. Z týrání policie obžalovala jejich rodiče.