Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uvolněný kámen v Hřensku
aktualizováno 14.01.
Hřensko

Ze skály se utrhl obří balvan. Zřítil se přímo do turistické oblasti

Obrovský balvan velký jako dodávka se zřítil ze skal v Hřensku na Děčínsku. Obec je proslulá svým umístěním v soutěsce mezi obřími pískovcovými skalními masivy. Balvan se zřítil na parkoviště v turistické oblasti. Ta je ale mimo sezónu naštěstí vylidněná.

Nehoda kamionu a osobního vozu na okruhu v Praze - 6
aktualizováno 14.01.
Smrtelné nehody

Černý začátek týdne: Dvě stejné nehody auta a kamionu, dva mrtví

Hned dvě tragické nehody se staly v pondělí. Na pražském okruhu sešrotoval kamion osobní auto. Nehodu nepřežil šestapadesátiletý řidič osobáku. Podobný průběh měla také nehoda na Ústecku.

Vodovodní baterie
aktualizováno 13.01.
Smrdutý problém

Voda na sídlišti intenzivně páchne, lidé se s ní odmítají i mýt!

Obyvatelé děčínského sídliště mají problém s pitnou vodu, která silně zapáchá dezinfekcí. Smrad je prý tak intenzivní, že ji obyvatelé nechtějí používat ani k umývání.

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Při požáru chatky jeden hoch uhořel, druhý se popálil
aktualizováno 12.01.
Noční neštěstí

Chlapci tajně nocovali v chatě. Jeden uhořel, druhý je popálený

Třináctiletý chlapec uhořel v noci z pátku na sobotu v chatě na Ústecku. Patnáctiletý chlapec se při požáru těžce popálil. Případ vyšetřují policisté.

Rozsudek za vraždu v Bitozevsi
aktualizováno 11.01.
Vražda v Bítozevsi

Horor v Bítozevsi: Za vraždu Honzy dostali 22 a 23 let vězení

Dva mladíky z Bitozevsi odsoudil ústecký krajský soud za vraždu. Tomáš Pavlis má jít do vězení na 23 let, Adam Kužel na 22 let. Rozsudek padl v pátek, zatím není pravomocný. Rozhodnuto mělo být už v prosinci, soud však byl tehdy odročen, protože se neodstavila poslední svědkyně. Ta vypovídala až v pátek, její výpovědí bylo dokazování skončeno.

Pátrání po Míše
aktualizováno 11.01.
Smutné výročí

Míša zmizela před dvěma lety! Policie o dalším pátrání mlčí

V pátek uplynuly přesně dva roky od záhadného zmizení tehdy dvanáctileté Michaely Muzikářové z Ústí nad Labem. Dívka měla ráno odejít z domova, do školy už ale nedorazila. Z jejího zmizení podezřívali policisté přítele matky Otakara S., ten se ale po výslechu oběsil. Co se Míše stalo, se policistům zatím zjistit nepodařilo.

Budova školy v Mostu je ve špatném stavu
10.01.
Problémy s topením

Ve škole v Mostě je taková zima, že se žáci učí v bundách!

Problémy mají žáci Střední odborné školy gastronomie a služeb v Mostě. Budova školy je ve velmi špatném stavu a je problém ji vytopit. Žáci ve škole mrznou. Na začátku týdne byla ve třídách taková zima, že žáci byli raději v bundách a zkracovalo se i vyučování. Ve čtvrtek tam dorazili pracovníci krajské hygienické stanice.

Za pokus o vraždu vlastní matky hrozí muži až 20 let
09.01.
Pokus o vraždu

Napadl matku nožem. "Chci se o něj dál starat," prosila žena soud

Až 20 let vězení hrozí 24letému Zbyňku Holubovi z Mostu za pokus o vraždu vlastní matky. Loni v září ji měl napadnout dvaceticentimetrovým nožem. Plány na vraždu v hlavě střádal roky. Prý kvůli tomu, že mu rodiče, především matka, nedávali dostatek svobody.

Jezero Most
07.01.
Stavební komplikace

Mostečtí budou v létě bez koupání, jezero se otevře až v roce 2020

Termín otevření jezera Most pro veřejnost se musí posunout. Stavbaři totiž nestíhají dokončit práce v okolí vodní plochy, která vznikla zaplavením hnědouhelného lomu.

Mládě sambara skvrnitého z děčínské zoo
06.01.
Sambar skvrnitý

Jelínek se narodil na Vánoce! Matka ho olizuje tak, že nemá srst

O nečekaný dárek pod stromeček chovatelům se zasloužila samička sambara skvrnitého z děčínské zoo. Přímo na Štědrý den totiž porodila mládě. O to se teď prý stará přímo nadstandardně.