Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Demolice paneláku v Chomutově
dnes 13:32
PŮJDE K ZEMI

V Chomutově začala demolice paneláku, nahradí ho park. VIDEO

Demoliční stroje začaly likvidovat opuštěný panelák v centru Chomutova. Bývalé azylové centrum pro matky s dětmi musí ustoupit zeleni. Problém je, že bouraný dům má společné stěny s dalšími budovami.

Za zneužití dětí dostal pět let
včera 17:59
dostal 5 let

Pedofil zneužil sourozence. Zamkl je a nechtěl pustit domů

Pětiletým vězením potrestal soud muže z Mostu za zneužití dvou nezletilých dětí. Podle rozsudku nutil devítiletého chlapce a jeho o dva roky starší sestru k různým sexuálním praktikám. Za ty pak dětem sliboval hračky a dal jim padesátikorunové stravenky.

Vybržďovač
14.11.
Nebylo mu do řeči

Reportéři vypátrali vybržďovače z Bíliny. Musela přijet policie

Reportérům televize Nova se podařilo vypátrat řidiče, který na trase z Bíliny do Mostu několikrát agresivně vybrzdil vozidlo jedoucí za ním. K vysvětlení celé situace, za kterou byl obviněn z obecného ohrožení, se postavil podobně, jako ke zvládání agresivního chování za volantem. Reportéra televize Nova odbyl a jeho syn na štáb přivolal policii.

Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Porod v autě
12.11.
Pomozte je najít

Hledají se andělé! Vzali stopaře, žena porodila na zadním sedadle

Skvělý příběh o svém narození bude mít malý Karlík z Chomutova. Maminka ho porodila na zadní sedačce auta, které ji i tatínka vezlo do porodnice. Tam to ale nestihli a Karlík přišel na svět na cestě. Rodiče teď hledají dva zachránce.

Cisterna s pitnou vodou
11.11.
Vyschlé studny

Jako ve středověku! Lidé na severu nemají přístup k pitné vodě

Prát a koupat se u příbuzných, nemít vodu na splachování? Takové nesnáze musí řešit obyvatelé Jiříkova ve šluknovském výběžku. Ani v dnešní době nemají zavedený vodovod s pitnou vodou, nyní je trápí i nedostatek užitkové vody, kterou čerpají ze studní.

Záchrana
aktualizováno 09.11.
Tragédie

Strážníci jeli pomoct sebevrahovi, jeden z nich při tom zemřel!

Tragický průběh měl tento týden výjezd chomutovských strážníků k hlášenému sebevrahovi. Místo něj totiž museli nakonec pomáhat jednomu ze svých kolegů. Ten nakonec bohužel zemřel.

Parkoviště u obchodní zóny v Teplicích
08.11.
Hrozí jim soud

Dvojice v Teplicích se oddávala orálnímu sexu u obchoďáku

V Teplicích dva exhibicionisté způsobili veřejné pobouření, když se oddávali orálním radovánkám před supermarketem. Policie jim uspokojování překazila a chlípnému páru teď hrozí soud.

Tesco - kapusta
aktualizováno 08.11.
Kapusta z Polska

Inspekce našla v Tescu jedovaté kapusty! Hrozí mu tučná pokuta

Potravinářská inspekce v hypermarketu Tesco odhalila jedovaté kapusty. Zelenina dovezená z Polska měla vysoký obsah pesticidů, které se používají na hubení škůdců. Společnosti tak hrozí vysoká pokuta.

Štěně s dinosaurem na zádech
aktualizováno 03.11.
krásná fenka

Unikátní foto! Štěně s dinosaurem se narodilo u Chomutova!

Naprosto neuvěřitelné fotografie malého štěňátka poslala do redakce Melanie z Jirkova na Chomutovsku. Narodila se malá fenka, která má na zádech dokonalého černého dinosaura na bílém podkladu.

Volební urny
02.11.
Lhotka nad Labem

Zastupitelé se pohádali a odmítli složit slib! Volby se musí opakovat

Ve Lhotce nad Labem nedaleko Lovosic půjdou obyvatelé znovu k volbám. Budoucí zastupitelé se tam totiž rozhádali a někteří odmítli složit slib. To je přitom zákonná podmínka, aby mohlo vzniknout nové vedení obce. Lhotka je tak prvním místem v republice, kde jsou nedávné komunální volby neplatné.