Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policisté zachránili tonoucího muže
15.03.
Riskovali vlastní životy

Hrdinové v uniformě! Pro topícího se muže skočili do ledové vody

Čtveřice teplických policistů o víkendu zachránila život muži, který se topil v rybníčku v Zámecké zahradě. Kvůli záchraně života devětadvacetiletého muže neváhali riskovat vlastní životy a do ledové vody skočili.

Sanitka
aktualizováno 15.03.
Tragické úmrtí

Boj o život kojence skončil smutně, úmrtí vyšetřuje policie

Chomutovští policisté vyšetřují úmrtí teprve tříměsíční holčičky v Jirkově na Chomutovsku. Zatím není jasné, co přesně se stalo, vzhledem k citlivosti případu nemůže policie poskytovat detailnější informace o vyšetřování.

Muži obžalovaní z únosu
aktualizováno 13.03.
Nezvyklý případ

Únosci měli chtít milionové výkupné, teď jim hrozí 12 let

Ústecký krajský soud by mohl dnes odpoledne vynést rozsudek v případu čtyř mužů, kteří podle žalobce unesli ženu kvůli výkupnému. Pachatelé ve věku od 55 do 73 let se měli vydávat za policisty z protidrogového oddělení.

Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Zachráněný RONNY - 5
11.03.
stav se zlepšuje

Týraný Ronny zachránil život jinému psovi. Musí na dvě operace

Děčínská městská policie eviduje od minulého týdne mnohem vyšší počet oznámení, která se týkají ztracených nebo týraných zvířat. Podle ředitele strážníků to způsobila medializace příběhu týraného ročního křížence Ronnyho, kterého měl jeho majitel velmi surově zbít. Pes i strážník, který Ronnyho zachránil, jsou teď ve městě za hrdiny.

Tragická nehoda u České Kamenice
aktualizováno 09.03.
tragická nehoda

Při nehodě tří aut zemřeli dva lidé, další řidič byl zaklíněný ve voze

U tragické nehody u obce Česká Kamenice zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Srazila se tři osobní auta. Jednomu z řidičů už záchranáři nemohli pomoci. Na místě probíhaly záchranné a vyprošťovací práce, silnice kvůli tomu byla zcela uzavřená.

Napadená žena - 2
aktualizováno 09.03.
surové napadení

Pokus o vraždu ženy na vozíku! Zoufale křičela, zadrželi syna

Policisté řeší případ pokusu o vraždu v Jirkově na Chomutovsku. Asi šedesátiletý muž tam měl surově napadnout svou matku (81), odkázanou na vozík. Žena skončila v nemocnici, útočník ve vyšetřovací vazbě.

Střelbou měl ohrožovat děti z tábora. U soudu řekl, že cvičil psy
08.03.

Střelbou měl ohrožovat děti z tábora. U soudu řekl, že cvičil psy

Okresní soud v Děčíně začal řešit případ muže, který měl střelbou vyhrožovat dětem na romském táboře. Byly prý příliš hlučné, a také jim měl rasisticky nadávat. Muž vinu popírá a tvrdí, že střílel do vzduchu kvůli výcviku psů. Hrozí mu až dva roky vězení.

Zachráněný RONNY - 5
aktualizováno 07.03.
týrání psa

Strážník za záchranu psa Ronnyho dostal odměnu! Tohle s ní udělal

Strážník, který v Děčíně zachránil surově zbitého psa Ronnyho, ve středu za svůj čin dostal finanční odměnu. Šek na pět tisíc korun si ale nenechal a věnoval ho městskému útulku, který se o Ronnyho zatím stará. S další pomocí se ozvaly stovky lidí i firem z celé republiky.

Vlk
07.03.
Zmatený senior

Muž sledoval stopy vlků, ztratil se v Krušných horách! Netušil, kde je

Složitou pátrací akci rozpoutal senior z Německa v Krušných horách. Ztratil se při sledování stop vlků - v hustém porostu, kde téměř není signál. Nakonec museli záchranáři horské služby prohledat všechny cesty, muže našli v dobrém stavu, i když dezorientovaného.

Majitel zbil svého psa - 9
aktualizováno 05.03.
doživotní následky

Pes kvůli týrání nejspíš přijde o oko, majiteli hrozí tři roky vězení

Pes, kterého z děčínského bytu zachránili všímaví sousedé a strážník, podle veterinářů může přijít o oko. Má také zlomenou čelist, vyražené zuby a natržené ucho. Podle stop na těle docházelo k jeho týrání už delší dobu. Majiteli za brutální bití psa hrozí tříleté vězení.