Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda u Srbic na Teplicku
aktualizováno 20.09.
nehoda u teplic

Tragická srážka s autobusem: Řidiči osobáku nedokázali pomoct

Tragicky skončila dopravní nehoda u obce Srbice nedaleko Teplic. Osobní auto se tady srazilo s autobusem, řidič osobáku na místě zemřel.

Vnuk ubodal svou babičku! Důvod nepochopíte
19.09.
soudní proces

Babička napomenula vnuka, ten ji měl 99krát bodnout!

Téměř sto bodných ran měl podle obžaloby zasadit devatenáctiletý vnuk své babičce z Dubí u Teplic. A to prý jenom proto, že měla obavy, aby se z něj nestal násilník a neubližoval ženám jako jeho otec. Obžalovaný u soudu vinu doznal, napomenutí ho prý rozčílilo a v amoku ji ubodal. Hrozí mu až doživotní vězení.

Malý motorkář
18.09.
Páté narozeniny

Románek (5) je vážně nemocný, motorkáři mu připravili oslavu

Pětiletý Románek z Teplic trpí zákeřnou nemocí. Aby na ni alespoň na chvíli zapomněl, přijelo mu popřát 100 motorkářů z klubu Rytíři silnic, kteří malému chlapci chtěli udělat radost.

Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Zachráněný pes
15.09.
GALERIE začal jíst

Pes odložený u útulku je na tom lépe. Z krku mu vyčistili litr hnisu

Majitel se zbavil svého nemocného psa tak, že ho přivázal k děčínskému útulku. Pejsek kvůli hnisu v krku, pravděpodobně abscesu, trpěl bolestí. Už má za sebou návštěvy u veterináře a jeho léčba je na dobré cestě. "Zavrtěl ocáskem," raduje se útulek.

Policie - ilustrační foto
14.09.
Záhadné úmrtí

Na ulici ležel zraněný mladík, teď zemřel! Policie netuší, co se stalo

Mostečtí kriminalisté si lámou hlavy s hodně neobvyklým úmrtím mladého muže. Toho v sobotu našel na ulici taxikář. I když zraněný skončil v nemocnici, stejně zemřel. Policisté se nyní pokoušejí zjistit, co se vlastně stalo.

Nemocného psa někdo uvázakl u útulku
aktualizováno 14.09.
odporný čin

Majitel se zbavil nemocného psa. Uvázal ho u útulku a utekl

Majitel zřejmě nechtěl platit za léčbu abscesu, který se psovi udělal, a zvířete se rozhodl zbavit. V noci ho přivázal k útulku v Děčíně a zmizel. Zvíře muselo kvůli obrovské bouli u tlamy dlouho trpět.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
aktualizováno 12.09.
Zmizení Míši Muzikářové

Bratr Otakara S.: On už se nemůže bránit, tušil jsem, jak to dopadne

Policie v pátek zřejmě oznámí, že odloží případ zmizelé Michaely Muzikářové. Ta zmizela před osmi měsíci cestou do školy. Výsledek policejního pátrání nepřekvapil bratra hlavního podezřelého, bývalého přítele Míšiny matky Evy Otakara S. Tomu, že by Otakar Míše ublížil, jeho bratr stále nevěří.

Dítě (2) stálo v otevřeném okně ve 3. patře
aktualizováno 12.09.
záchrana v děčíně

Dítě (2) stálo v otevřeném okně ve třetím patře! Matka v klidu spala

Malého dítěte (2) vrávorajícího v otevřeném okně si všimli lidé dnes dopoledne v Děčíně. Záchrana přišla právě včas. Strážníci mrňouse stáhli z parapetu. Matka (18) zatím v klidu spala ve vedlejší místnosti!

Záchod
10.09.
Humorné nařízení

Na záchod jen vsedě! Vtípek z radnice zaměstnal vnitro i policii

Jste čuňata, takže záchod už povinně používejte jen vsedě, aby kolem nebylo mokro. Tak se dá shrnout kuriózní nařízení s kulatým úředním razítkem, které se objevilo na radnici v Košťanech na Teplicku. A vyvinula se z toho kauza zahrnující policii i ministerstvo vnitra.

Záhadný úhyn ryb v Modlanském rybníku
07.09.
Smrt pod vodou

Záhadný rybník: Stovky ryb najednou uhynuly! Nikdo neví proč

Rybáři na Teplicku řeší záhadné vymírání tisíců ryb v Modlanském rybníku. Finanční ztráty jsou obrovské. Ale po příčině pátrají zatím marně. Přitom k podobnému úhynu tam už jednou před lety došlo.