Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výstavba dálnice - ilustrační foto
aktualizováno 10.01.
Ministerský návrh

Brzdění staveb se ekologům asi prodraží, Ťok chystá vysoké kauce

Ekologickým aktivistům se možná prodraží blokování staveb. Ministr dopravy chce totiž zavést desetitisícové kauce za napadání stavebních povolení. A právě to je u českých aktivistů celkem běžné, například dnes zdržují výstavbu asi dvou set padesáti kilometrů dálnic.

Dan Ťok
08.01.
Pod palbou

Ředitelství silnic a dál NIC. Ministr Ťok je kvůli D1 terčem vtipálků

Ministr dopravy a jeho výroky nebo kolaps na dálnici D1 vyvolaly spoustu reakcí na sociálních sítích. Dan Ťok se v kolážích nebo vtipech stal hvězdou filmu, seriálu i reklamy na léky pro pány.

Andrej Babiš a Dan Ťok
06.01.
staví se, nestaví?

Babiš hájí Ťoka za stavbu dálnic. Postavilo se prý víc než jen 4 km

Ministr dopravy Dan Ťok (za ANO) podle premiéra Andreje Babiše (ANO) nezvládl komunikaci s veřejností. Premiér chce v pondělí mluvit s Ťokem o způsobu soutěžení firmy na opravu dálnice D1, zda například nebylo možné dříve vypovědět smlouvu se sdružením firem, které dálnici nezvládlo v termínu opravit. Za řešení situace na této hlavní české dopravní tepně také ministra zkritizoval.

Prásk.tv píše:

Kruhový objezd
čtěte o tématu Dan Ťok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Andrej Babiš
06.01.
bezpečnostní problém

Čínský velvyslanec o naší schůzce lhal, reagoval Babiš

Čínský velvyslanec Čang Ťien-min podle českého premiéra Andreje Babiše o jejich předvánoční schůzce lhal. Česká vláda ani český stát podle něj neudělala žádnou chybu v otázce varování Národního úřadu pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) před používáním softwaru i hardwaru čínských společností Huawei a ZTE. Babiš také hovořil o problémech na D1. Ministr dopravy podle něj nezvládá komunikaci a neumí svou akci prodat veřejnosti.

Ministr dopravy otevřel opravený úsek D1
04.01.
Řidiči si počkají

Loni Ťok otevřel jen 4 km nových dálnic. Letos to nebude lepší!

V loňském roce byly otevřeny necelé čtyři kilometry nových dálnic. Letos to podle plánu Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) nebude o nic lepší. Silničáři plánují zprovoznit zhruba 22 kilometrů.

Internet se baví na účet ministra dopravy Ťoka
aktualizováno 04.01.
INTERNETOVÝ HUMOR

A pak, že se na D1 nemaká! Lidé se smějí ministru Ťokovi

Reakce na dopravní komplikace na nejfrekventovanější české dálnici D1 na sebe nenechaly dlouho čekat. Kromě rozhořčených komentářů naštvaných řidičů uvězněných v kolonách se objevilo i několik povedených vtípků. Internet se baví především na účet ministra dopravy Dana Ťoka

Komplikace na dálnici D1 - Dan Ťok
03.01.
Kalamita na dálnici

"Nic zásadního se nestalo," uvedl Ťok ke kolapsu dálnice D1!

Ministr dopravy Dan Ťok zamířil ve čtvrtek na Vysočinu, kde opět kolabuje doprava na dálnici D1. Resort ale podle Ťoka udělal vše, co bylo třeba, aby byl opravovaný úsek zprovozněn. Práce by mohly znovu začít už tento pátek.

Vojtěch Filip - 4
02.01.
Ministři v ohrožení

KSČM kritizuje Ťoka a Petříčka. Babiš výměnu nevylučuje

Premiér Andrej Babiš nevyloučil, že v průběhu roku proběhnou personální změny na některých ministerstvech. ČSSD je s prací svých ministrů spokojená. Komunisté, kteří menšinovou vládu tolerují, ale mají výhrady k některým krokům ministerstva dopravy, školství nebo zahraničí.

Andrej Babiš
01.01.
rekonstrukce vlády

Babiš nevylučuje, že někteří ministři skončí ve své funkci

Premiér menšinové vlády Andrej Babiš nevylučuje, že někteří ministři letos ve své funkci skončí. Výhrady má především k ministru dopravy Danu Ťokovi a ministru zahraničí Tomáši Petříčkovi.

Komplikace na dálnici D1 - Dan Ťok
aktualizováno 18.12.
Kolaps na D1

Legrační výmluva ministra Ťoka. Doufal, že v prosinci nebude sníh

Ministr dopravy Dan Ťok, který je kvůli kalamitě na dálnici D1 terčem kritiky opozice, popudil zástupce ostatních stran dalším výrokem. Na tiskové konferenci ve sněmovně totiž řekl, že ministerstvo doufalo, že do půlky prosince nepřijde na Vysočině kalamitní sníh.