Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda cyklisty na Uherskohradišťsku
včera 20:29
Nehoda na Znojemsku

Na silnici našli mrtvého cyklistu. Neví se, které auto ho srazilo

K tragické srážce došlo ve čtvrtek v podvečer na silnici I/53 u obce Miroslav na Znojemsku. Policistům volající oznámili, že na silnici je sražený cyklista. Bohužel po příjezdu na místo zjistili, že muži už nikdo nemůže pomoci. Po řidiči teď policisté pátrají.

rosomáci
aktualizováno 17.01.
roztomilé hrátky

ROZTOMILÉ VIDEO: Rosomáci z brněnské zoo si užívají první sníh

V brněnské zoo napadl první sníh a rosomáci sibiřští jsou z něj vyloženě nadšení. Na videu je vidět, že jim zima ani trochu nevadí a ve sněhu vesele dovádějí.

Nehoda na D1
aktualizováno 16.01.
Zmar a destrukce

Obrázky zkázy: Pusťte si hrůzné VIDEO z řetězové nehody na D1!

Velkou část Čech a Moravy v úterý ochromily přívaly sněhu. Jedna z nejhorších situací byla už od rána na dálnici D1. A nejen na Vysočině, ale i na jihu Moravy. Jasně to dokládá video, které do redakce TN.cz poslala čtenářka Simona.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Tragická nehoda v Šakvicích
aktualizováno 15.01.
tragické okolnosti

Žena zemřela na přejezdu. Svědci: Před smrtí se loučila s dětmi

Smrtí řidičky skončila v neděli srážka rychlíku s autem u Šakvic na Břeclavsku. Tragédii vyšetřují kriminalisté, kteří nevylučují sebevraždu. Podle informací TN.cz měla žena projet kolem aut a prorazit závory.

Kevin Dahlgren
15.01.
spáchal sebevraždu

Věznice promluvila! Řekla, jak se čtyřnásobný vrah Dahlgren zabil

Kevin Dahlgren odsouzený za čtyřnásobnou vraždu v Brně se ve vězení oběsil, potvrdila jeho obhájci Richardu Špíškovi valdická věznice. Stalo se tak 11. ledna v 18:20. Špíšek to v pondělí řekl ČTK. Žádné další informace věznice obhájci nesdělila.

Vlak na přejezdu roztrhl auto na dvě části
14.01.
Nehoda na Břeclavsku

Vlak na přejezdu roztrhl auto na dvě části! Řidička nemohla přežít

Srážku s vlakem na železničním přejezdu na Břeclavsku nepřežila řidička auta. Ve vlaku se zranila jedna cestující, udeřila se do hlavy. Více než sto pasažérů museli z vlaku evakuovat hasiči.

Požár v Bilovicích nad Svitavou
aktualizováno 14.01.
požár bytového domu

Při požáru na Brněnsku se zranili 4 lidé! Hořely ozdoby, tvrdí majitel

V neděli ráno zaměstnal jihomoravské hasiče požár v bytovém domě v Bilovicích nad Svitavou, zranili se čtyři lidé, dalších jedenáct lidí muselo opustit své domovy. Příčina požáru zatím není známá, podle majitele ale vzplály ozdoby na stromečku.

Požár domu ve Staré Vsi u Bílovce
aktualizováno 11.01.
Zakouřené chodby a evakuace

Požár v Kuřimi: Hasiči evakuovali osm lidí, pět se nadýchalo kouře

Obyvatele třípatrové budovy v Kuřimi zburcoval v noci na čtvrtek požár. Kvůli silně zakouřeným chodbám museli hasiči evakuovat osm lidí, pět z nich musela prohlédnout záchranná služba kvůli podezření, že se nadýchali kouře.

Žena s nožem
aktualizováno 11.01.
vražda z Pohořelic

Manžel ji týral, tak ho bodla do srdce. Soud jí udělil 6 let vězení

U brněnského krajského soudu dostala 6 let vězení žena, která jedinou ranou nožem do srdce zabila svého partnera, který jí nadával a bil. Vražda se odehrála loni v srpnu v Pohořelicích.

Na mol opilý otec napadal kolemjdoucí
09.01.
nadýchal tři promile

Mladíci chtěli pomoci opilému muži s dítětem, on na ně zaútočil

Opilec, který měl u sebe sedmileté dítě, napadl v Brně dva lidi, kteří se mu snažili pomoci. Upadl totiž na schodech a způsobil si zranění. Strážníkům nadýchal téměř tři promile.