Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Traktorista zemřel - 7
aktualizováno 16.11.
smutné foto obří tragédie

Traktorista (28) se řítil z kopce smykem. Boural, na místě zemřel

Smrtí řidiče traktoru skončila ve čtvrtek tragická nehoda v Tetčicích na jihu Moravy. Mladík (28) nezvládl prudké klesání a dostal smyk. Stroj se stal nezvladatelným, než se převrátil, zboural dva zděné ploty.

Auto s penězi
16.11.
kuriózní případ

Pozor, můžete mít v autě poklad! Muž dal do cizího vozu balík peněz

Policisté z Hodonínska hledají majitele auta, který má ve svém vozu cizí hotovost ve výši 23 tisíc korun. Tu tam omylem vložil řidič, který si spletl vůz.

Podvedený senior
aktualizováno 16.11.
hledá se podvodník

Muž měl slíbenou slevu na oběd, místo toho přišel o tisíce korun!

Policisté v Břeclavi pátrají po falešném pečovateli, který z důchodce vylákal dva tisíce korun. Peníze chtěl jako zálohu na výhodné obědy. Když senior zjistil, že se stal obětí podvodníka, který se vydává za pracovníka pečovatelské služby, bylo už pozdě.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Pátrání po recidivistovi, který vykrádá domy na jižní Moravě
14.11.
hledá ho policie

Muž vykrádá domy na Moravě. Majitele ohrožoval šroubovákem

Policisté pátrají po recidivistovi, který vykrádá domy na jižní Moravě i ve východních Čechách. Čtyřiašedesátiletý muž má už devatenáct záznamů v trestním rejstříku. Jen několik týdnů po propuštění z vězení podle policie vykradl dva domy. Na Znojemsku ale hned třikrát po sobě neuspěl a z místa činu utekl s prázdnou.

Záchrana muže ze skály
aktualizováno 13.11.
Pokus o vraždu

Policie: Žena vylákala příbuzného do lomu, její přítel ho srazil ze skály!

I výjimečný trest hrozí ženě a muži, kteří v sobotu 4. listopadu vylákali do lomu Hády na okraji Brna sedmdesátiletého seniora. Toho muž podle policie nalákal na obchod s nemovitostmi s tím, že mu ukáže pozemky. Místo toho ho podle policie dovedl k okraji lomu a srazil dolů.

Napadení
13.11.
útok v Brně

Manželé si stěžovali na obsluhu restaurace v Brně. Zbila je pěstmi

Na kritiku ohledně svých služeb nejspíš nebyli zvyklí v jedné z restaurací v Brně. Místo toho, aby se zákazníkům omluvili, je vypoklonkovali pěstmi.

Hasičské auto
12.11.
smutný nález

Plameny udusil nedostatek kyslíku, v chatě našli hasiči tělo

Neděle se neobešla bez tragédie, hasiči vyrazili k nahlášenému požáru chaty na okraji Znojma, uvnitř je ale čekal smutný nález. V chatě totiž zemřel starší muž. Příčinu úmrtí určí soudní pitva.

Vážná nehoda na D2
11.11.
vážná nehoda

Pět lidí skončilo po vážné nehodě na dálnici D2 v nemocnici

Po nehodě osobního auta a kamionu na dálnici D2 musela záchranná služba převést do nemocnice celkem 5 lidí, jednomu museli hasiči na místě poskytovat první pomoc. Všichni zranění jsou z vozu se srbskou registrační značkou, řidič kamionu vyvázl bez zranění. Dálnice byla průjezdná jedním pruhem.

Opilý muž ujížděl policistům 15 kilometrů
10.11.
video nebezpečná honička

Opilý řidič zběsile prchal před policisty, pak je několikrát šokoval

Ivančičtí policisté ještě netušili, že když se pokusí zastavit osobní automobil VW Polo, bude je čekat zběsilá honička prošpikovaná neskutečně nebezpečnými scénami. Ujíždějící řidič ohrožoval nejen sebe, ale hlavně životy ostatních řidičů. Zastavili ho až po 15 kilometrech. Podnapilý řidič se zákazem řízení pak suše odvětil, že by jim ve svém mercedesu ujel.

Metro v Brně
aktualizováno 10.11.
velkoměsto

Brno představilo plány na stavbu metra. Říkají mu DIAMETR

Politici z Jihomoravského kraje se znovu začali zabývat plánem na vybudování metra v Brně. Vedení města má už dokonce vybudovaný plán celého projektu. Radním jde především o urychlení dopravy pro obyvatele Brna, ale i okolních měst.