Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zběsilá honička: Zloděj nikdy auto neřídil, přesto ujížděl policii!
Aktualizováno Včera 20:46
Neuvěřitelné záběry

Zběsilá honička: Zloděj nikdy auto neřídil, přesto ujížděl policii!

Divokou automobilovou honičku zažili policisté ve Vojkovicích na Brněnsku. Pokoušel se jim ujet zloděj, který předtím auto nikdy neřídil. Kličkoval po silnici, jezdil po chodníku a nakonec skončil v protisměru. Teď ho čeká návrat do vězení, kde strávil už polovinu svého života.

Smrtelný úraz na železniční trati
Aktualizováno 23.2. 2017 18:33
neznámá totožnost

Drsná sebevražda? Neznámý muž se upálil o trakční vedení

Jihomoravští policisté vyšetřují velmi podivný úraz, muž se na trati mezi Podivínem a Ladnou dotkl železnou tyčí trakčního vedení. Po zásahu proudem byl muž na místě mrtev. Cizí zavinění bylo vyloučeno, s největší pravděpodobností tak šlo o sebevraždu nebo o nehodu.

Požár v Brně zničil mercedes a poškodil další dvě auta
Aktualizováno 19.2. 2017 22:13
Nehoda nebo úmysl?

V Brně v noci shořela tři auta, škoda je více než milion!

Pořádně horko bylo kolem třetí hodiny ráno ve Francouzské ulici v brněnských Zábrdovicích. A to doslova. Z neznámého důvodu tu totiž začal hořet mercedes a plameny poničily i další dvě zaparkovaná auta.

Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Pořádný úlovek

Šofér nadýchal 3,14 promile. Neměl řidičák, auto technickou

Pořádný úlovek se ve čtvrtek večer povedl znojemským policistům. Když v Suchohrdelské ulici zastavili Mazdu 323, nestačili se divit. Auto ani řidič totiž na silnici neměli co pohledávat.

Sražený chodec - ilustrační
Aktualizováno 14.2. 2017 17:58
Nehoda ve Znojmě

Senioři (86 a 84) přebíhali silnici, smetla je dodávka. Žena zemřela

Tragickou nehodu řešili v úterý dopoledne znojemští policisté. Postarší pár si chtěl zkrátit cestu a přebíhal silnici mimo přechod. Na silnici je ale srazila dodávka. Čtyřiaosmdesátiletá žena na místě zemřela. Její o dva roky starší manžel utrpěl těžká zranění.

Co se to děje?

Blázniví řidiči: Jeden jel po ráfku, druhý odjel s botičkou. FOTO

Dva těžko uvěřitelné případy řešili o víkendu policisté. Na Znojemsku zastavila hlídka řidiče fordu, kterému chyběla pneumatika. Na silnici se vydal jen na ráfku. Jeden řidič v Praze se zase rozjel i přesto, že mu strážníci nasadili botičku. Ta mu poškodila nárazník.

Stávka řidičů autobusů
Aktualizováno 13.2. 2017 21:15
nečekané rozhodnutí

Firmy nemají na platy: Autobusáci vyhlásili stávkovou pohotovost!

Jihomoravští řidiči autobusů vyhlásili stávkovou pohotovost. Stále se totiž nedočkali zvýšení platů, které jim loni slíbila vláda. Přepravní firmy tvrdí, že na vyšší mzdy nemají peníze. A nemají zatím ani záruky od kraje, že jim bude navýšení platů kompenzovat. Odboráři by o tom dnes měli jednat s jihomoravským hejtmanem.

Zadržená dodávka plná uprchlíků
Aktualizováno 9.2. 2017 22:16
nelegální migranti

Policisté zadrželi v Kuřimi dva uprchlíky! Skrývali se v náklaďáku

Dva běžence zadrželi dnes odpoledne policisté v Kuřimi na Brněnsku. Muži se skrývali v nákladovém prostoru dvou srbských kamionů. Řidiči a pracovníci skladu je objevili až při vykládce zboží.

Šahram Abdullah Zadeh
Aktualizováno 8.2. 2017 13:28
Zapeklitá kauza

Íránec Zadeh, který složil kauci 150 milionů, je znovu u soudu

Policejní těžkooděnci se samopaly přivedli dnes k soudu Íránce Šahrama Zadeha. Ten je obžalovaný, společně s dalšími lidmi, v kauze údajných miliardových daňových úniků při obchodech s pohonnými hmotami.

Sanitky se kupí u příjmu v nemocnici.
Aktualizováno 8.2. 2017 13:02
Co jim vadí?

Nebudou jezdit sanitky? Záchranáři vyhrožují stávkou!

Zdravotnické odbory dnes vyhlašují stávkovou pohotovost. Důvodem je prý situace v jihomoravské záchranné službě. Tamním odborářům se nelíbí zrušení několika výjezdových posádek a také údajně přehnaná kontrola inspektorů provozu.