Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda na 170. kilometru dálnice D1
Aktualizováno Dnes 13:29
galerie záchranné práce

Dálnici D1 blokovala vážná nehoda tří aut, na místo letěl vrtulník

Provoz na 170. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu zablokovala vážná dopravní nehoda dvou osobních aut a jednoho nákladního auta. Na místo vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému, dálnice byla do půl desáté zcela neprůjezdná.

Požár kamionu s elektronikou na D1 - 6
Aktualizováno Předevčírem 07:58
Velký požár

Kamion na D1 zachvátily plameny, zůstala jen ohořelá kostra. VIDEO

Ze zatím neznámých příčin začal v pátek po 23. hodině hořet na 204. kilometru dálnice D1 kamion. S požárem bojovalo sedm jednotek hasičů. Plameny ale tahač i návěs úplně zničily.

Těhotná žena
Aktualizováno 21.4. 2017 17:16
velký zvrat

Maminka rodila doma plánovaně, zuří záchranáři! Dítě nepřežilo

Po tragickém porodu na Blanensku, při kterém zemřelo mimimko, vyplouvají na povrch znepokojující informace. Podle všeho totiž nešlo o překotný porod, jak tvrdí Unie porodních asistentek, ale o domácí plánovaný porod, který je, jak říkají záchranáři, velmi nebezpečný. Informaci o domácím porodu potvrdila mluvčí záchranářů s tím, že miminko nebylo možné zachránit.

Obchodní sdělení

Sníte o lepším bydlení? Přijíždíme do regionů s nejnovějšími trendy

Chcete se dozvědět o nových a dostupných novinkách v bydlení? Přijďte na roadshow RSTS, kterou najdete v téměř 30 městech ČR.

Matka s dítětem
Aktualizováno 21.4. 2017 09:05
tragický případ

Novorozeně nepřežilo porod doma! Matka je ve vážném stavu

Tragédií skončil ve čtvrtek ráno porod dítěte, které se narodilo doma. Matka začala mít kontrakce a porodila velice rychle. Po příjezdu jihomoravské záchranné služby novorozenec ještě žil, ale byl ve velmi vážném stavu. I přes veškerou snahu a okamžitou resuscitaci se ho nepodařilo zachránit.

vážná nehoda

Trolejbus v Brně srazil muže! Je v kritickém stavu, bojuje o život

V kritickém stavu převezli do nemocnice záchranáři 48letého muže, kterého v úterý na přechodu pro chodce v Brně srazil trolejbus. Muž má vážné poranění mozku, nehodu prošetřuje policie.

Muž našel poklad tam, kde by ho nikdo nečekal
Aktualizováno 15.4. 2017 20:54
moravský kras

Úžasný nález: Našel poklad tam, kde by ho nikdo nečekal

Na Blanensku se podařilo jednomu šťastlivci objevit stříbrný poklad na místě, kde by ho ani archeologové nehledali. Mince někdo schoval mezi skály na těžko přístupné stráni daleko od civilizace. Poklad si teď poprvé mohou prohlédnout návštěvníci Moravského Krasu.

Oslavany na Brněnsku

Servírka prosila muže, aby si hlídal psa. Udělal mu něco strašného!

Při venčení psa se 34letý muž rozhodl zastavit v restauraci. Zmatené zvíře pobíhalo po lokále a nakonec uvnitř vykonalo potřebu. Když páníčka napomenula obsluha, zachoval se naprosto neuvěřitelně. Pejska vzal a hodil ho do studny!

hrozí mu vězení

Muž tvrdil, že má vojenský výcvik, a napadl policistu! Hořce litoval

Brněnského strážníka napadl jeden z bezdomovců, kteří v centru města popíjeli alkohol a u starého autobusového nádraží obtěžovali cestující. Muž hlídce tvrdil, že má vojenský výcvik a poté zaútočil na jednoho ze strážníků. Agresor skončil na zemi v poutech.

Utopený bagr ve Vlasaticích na Brněnsku
Aktualizováno 10.4. 2017 21:33
pohřbený kolos

Past na bagr: Smál se kolegovi, teď jeho stroj také trčí v bahně

Obyvatelé Vlasatic na Brněnsku mají novou dominantu právě upravovaného rybníka. Bagrista, který se nedávno smál svému kolegovi z Telče, že zůstal se svým bagrem uprostřed rybníka, dopadl úplně stejně. A nejméně týden bude trvat, než čtyřiadvaceti tunový kolos dostanou z bahna ven.

hasiči
Aktualizováno 10.4. 2017 17:36
Tragédie v Březnici

Sesuv půdy zasypal dělníka až po krk. Hasiči ho vyprošťovali marně

V Březině na jihu Moravy zasypala hlína dělníka ve výkopu. Těžká půda ho rozdrtila dřív, než se ho podařilo vyprostit.