Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda za Mikulovem
aktualizováno včera 18:30
Tragická nehoda

Na Břeclavsku přejel senior do protisměru. Čelní srážku nepřežil

V pátek odpoledne se na Břeclavsku stala vážná nehoda, při které zemřel senior. Ten z neznámých důvodů přejel do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím mercedesem. Náraz byl tak silný, že senior na místě umřel.

Záchrana mladé slečny
aktualizováno 15.01.
VIDEO Zásah policistů

Dívka (15) uvízla v Brně v hořícím bytě. Vynesli ji na poslední chvíli!

Dívka v Brně se nedokázala dostat ze zakouřeného bytu, proto zavolala policisty. Ti museli vyrazit dveře a poté dívku, která se nadýchala kouře, vynesli ven. Záchranáři ji ošetřili, byla mimo ohrožení života. Hořelo zřejmě ohřívané jídlo.

Požár v Oleksovicích
14.01.
Tragédie v Oleksovicích

Při požáru zemřely tři děti! Policie už ví, proč v pokojíčku hořelo

Za březnový požár v jihomoravských Oleksovicích, kde v domě zemřely tři děti, nikdo nebude potrestán. Policisté ukončili vyšetřování a dospěli k závěru, že za tragédii nikdo nemůže. Hořet začalo od elektrického přímotopu.

Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Pátrání po mužích
14.01.
Hledají dva muže

Muž si založil dva eshopy. Za pár dní vylákal z lidí půl milionu

Po muži, který ze zákazníků vylákal na internetu půl milionu a zboží nedodal, pátrají jihomoravští policisté. Pachatel si dvakrát založil podvodný eshop nabízející elektroniku, Policisté hledají muže, kteří vybírali v Praze z bankomatů peníze podvedených zákazníků.

Řidič ujížděl s autem plným imigrantů - 1
13.01.
zastavil ho zátaras

Ujížděl v luxusním BMW policii, osm migrantů dovezl až k Brnu

Policisté v neděli dopoledne pronásledovali muže, který odmítl zastavit na pokyn hlídky už na Slovensku. Měl proto ale důvod. Ve svém autě totiž nejel sám. Převážěl v něm osm nelegálních migrantů.

Opilý mladík - ilustrační foto
09.01.
Ochotný nákupčí

Krůček od tragédie: Chlapec (14) se na Silvestra opil do němoty

Na oslavy nového roku jen tak nezapomene čtrnáctiletý chlapec z Blanenska. V jeho krvi kolovalo 3,9 promile alkoholu a musel být převezen do nemocnice. Láhve s alkoholem mu a jeho dvěma kamarádům koupil bezdomovec. O případu ve středu informovala policie.

Zapadlé auto - Ilustrační foto
09.01.
Trest shůry?

Zloděj smolař! Vybral chatu, pak zapadl s autem. Strážníky neošálil!

Pořádný pech měl v úterý odpoledne muž, který zapadl s autem na poli na jihu Brna. Když mu totiž přispěchali na pomoc strážníci, zjistili, že jde s největší pravděpodobností o zloděj, který krátce předtím vykradl blízkou chatu.

Muž mluví s malými dívkami - ilustrační foto
09.01.
Dejte pozor

Někdo nás lákal do auta, tvrdily děti. Policie řekla, jak to bylo

Jihomoravští policisté popřeli, že by v Tišnově neznámý muž lákal malé chlapce do auta. V úterý varovali tišnovští strážníci, že řeší dva takové případy. Podle policistů si ale chlapci vše vymysleli.

Vánoční strom na Staroměstském náměstí
07.01.
Z kmene nábytek

Vánoční strom ze Staromáku jde k truhlářům, vyřežou z něj stoly

Popeláři mají po Třech králích práci s odvozem vyhozených vánočních stromů. Některé skončí ve spalovně, další použijí zahradníci a minimálně jeden strom skončí jako nábytek.

Ilustrační foto
aktualizováno 04.01.
střelba u Brna

Muž se dobýval do domu. Třeskly výstřely, tři lidé jsou zranění

Tři zraněné si ve čtvrtek večer vyžádala potyčka mužů v Hrušovanech u Brna, která vyvrcholila střelbou. Všichni jsou v nemocnici, život žádného z nich není ohrožen.