Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž upoutaný na vozík
06.05.
Kdo je v právu?

Nepustí mě do bazénu, zlobí se vozíčkář. Akvapark se brání

Muž upoutaný na vozík si stěžuje, že nemůže do plaveckého areálu v Přerově. Jeho zaměstnanci prý mají od vedení zakázáno, pouštět tam vozíčkáře a další tělesně postižené bez doprovodu.

Víkend: Autisté
17.03.

VÍKEND: Neuvěřitelné schopnosti autistů

Jsou neuvěřitelní , protože to co umí oni, by jsme nedokázali ani v těch nejdivočejších snech. Autisté mají často vlastnosti na kterými se zastaví rozum.

2047090
aktualizováno 19.09.
TĚŽKÝ OSUD

Kráska bez nohy si nestěžuje a poráží sportovce! Čeká ji Evropa

Tereza Diepoldová si původně přála excelovat na basketbalové palubovce a závodně tančit, ale o tuto možnost ji obrala dopravní nehoda, když jí bylo deset let. Od té doby získala několik medailí z paralympijských her a z mistrovství světa. Dnes se na svůj handicap dívá pozitivně a je ráda, že tady vůbec může být. K tomu se nyní připravuje na Evropský pohár, který se koná 30. září na Strahově v Praze.

Prásk.tv píše:

Malé lásky - Lucie a Ladislav
čtěte o tématu handicap na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Anička a Shane
aktualizováno 13.02.
fotogalerie zpověď mladé dvojice

Náš sex je normální! Anička popsala vztah s vozíčkářem!

Lidé se jich neustále ptají, jestli je to jeho sestra nebo ošetřovatelka. Dvojice už toho má plné zuby a svěřila se i s tím, jak to mezi sebou mají v posteli.

Jennifer Bricks
16.11.
Neuvěřitelný příběh

Dívka nemá nohy, i tak je úspěšnou gymnastkou

Narodila se bez nohou a biologičtí rodiče ji kvůli tomu opustili. Nechtěli vychovávat mrzáčka. Jennifer Bricker (27) z Illinois i přes svůj handicap šla za svým snem a stala se úspěšnou sportovkyní.