Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález těla na poli - 4
aktualizováno 14.02.
dva smutné případy

Tragický den pro rodiny zmizelých mužů! Policie našla jen mrtvá těla

Dvě rozsáhlé pátrací policejní akce a obě se smutným koncem. Policie ve středu našla těla dvou pohřešovaných mužů z různých případů. Jednoho z nich našli mrtvého na Chomutovsku, druhého na Praze-východ.

Alice (13) se našla
aktualizováno 27.01.
konec pátrání

Pohřešovaná Alice (13) se našla! Policie po ní pátrala přes týden

Policie ukončila pátrání po pohřešované Alici z Chomutovska. Dívka odešla do školy, do které ale nedorazila.

Pohřešovaná Alice Jílková - 2
23.01.
Neúspěšné pátrání

"Vrať se, bez tebe to nedáváme!" prosí kamarádi ztracenou Alici (13)

Po třináctileté Alici Jelínkové pátrají policisté už čtvrtým dnem. Dívku z Chomutovska se stále nedaří najít, do hledání se proto chtějí zapojit i její kamarádi. Na sociálních sítích také Alici posílají dojemné vzkazy a prosí ji, aby se vrátila.

Obchodní sdělení

Vyberete si saně, nebo lyže?

Nahoru za hodinu a půl, a to se saněmi na zádech. Dolů za 4 a půl minuty, ale na saních. Tak se dá charakterizovat výkon vítěze prvního sáňkařského závodu, který se na Černé hoře v Krkonoších jel před 120 lety. Po stejné trase se můžete projet i dnes, jen s tím rozdílem, že nahoru vás vyveze kabinková lanovka.

Vrtulník při záchraně
aktualizováno 19.01.
Vážná nehoda

Dívku (9) při přecházení smetlo auto. Zemřela v nemocnici!

Přijíždějící auto u nechranické přehrady ve čtvrtek odpoledne vážně zranilo školačku, která krátce předtím vystoupila z autobusu. Skončila v péči lékařů. V pátek policisté informovali, že dívka zraněním podlehla.

Tragická nehoda: Muž nedal přednost v jízdě
aktualizováno 21.12.
Tragická nehoda

Řidič (71) nedal přednost v jízdě. Nehodu nepřežily dvě ženy

Tragickou nehodou skončilo čtvrteční ráno na Chomutovsku. Střet dvou osobních aut nepřežily dvě ženy. Podle policie nedal řidič přednost projíždějícímu automobilu.

Rychlík ve Strašnicích srazil muže - 4
aktualizováno 01.12.
vážné zranění

U Mikulovic srazil vlak člověka! Přiletěl pro něj vrtulník záchranářů

Kvůli vážné nehodě se v pátek odpoledne zastavila železniční doprava u Mikulovic poblíž Kláštěrce nad Ohří, vlak srazil muže pohybujícího se v kolejišti. S velmi vážným zraněním ho museli záchranáři transportovat vrtulníkem do ústecké nemocnice.

Ozbrojený lupič Ilustrační snímek
17.11.
Policejní pátrání

Lupič v Kadani přepadl kurýra, omráčil ho a ukradl mu peníze!

V Kadani na Chomutovsku zatím neznámý pachatel velmi brutálně napadl a pak i okradl řidiče přepravní společnosti a to ve chvíli, kdy muž připravoval zboží k vykládce. Útočník řidiče omráčil paralyzérem a pak mu odcizil tašku s penězi. Napadený muž skončil v nemocnici a po pachateli teď pátrá policie.

Policie ČR - ilustrační - 4
16.10.
nešťastná rvačka

Policie našla mrtvolu muže. Ze zločinu obvinila jeho známého

Krajští policisté na Chomutovsku vyšetřují případ pokusu o vraždu. V sobotu v ranních hodinách našli ve vodním přivaděči mrtvolu muže. Zranění napovídala, že se jednalo o trestný čin. Pitva později prozradila, že muž utonul. Policie obvinila 54letého muže.

Kamion v protisměru u Chomutova
15.08.
Dálnice D7

DĚSIVÉ VIDEO: Kamion se u Chomutova řítil v protisměru

Šílenou jízdu kamionu po vytížené silnici z Chomutova na hraniční přechod Hora Svatého Šebestiána natočil řidič jiného náklaďáku. Za Chomutovem se najednou ze zatáčky vyloupl náklaďák, který jel z Německa po čtyřproudové silnici v protisměru! Když na místo dorazili chomutovští policisté, kamion už na dálnici nebyl.

Regiopanter
03.08.
Projel i jednu stanici

Na Chomutovsku ujel vlak, bez strojvedoucího urazil 6 kilometrů

Vážnou událost vyšetřuje od středečního odpoledne Drážní inspekce. Při posunu ve stanici Kadaň-Prunéřov se samovolně rozjela vlaková jednotka Regiopanter. Sama urazila asi 6 kilometrů.