Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Demonstrace v Praze
aktualizováno 09.05.
demonstrace v praze

'Ruský s**ně!' řvali lidé. Akci proti Babišovi narušili příznivci Putina

Na Václavském náměstí ve středu protestovaly stovky odpůrců premiéra v demisi Andreje Babiše, kterým se nelíbí jeho snaha sestavit vládu s ČSSD a podporou komunistů. Do křížku se přitom dostali se zastánci ruského prezidenta Vladimira Putina, kteří před plánovaným pochodem Prahou přijeli v autech s ruskými nápisy a vlajkami. Agresory musela krotit policie.

Konflikt u Zemana
aktualizováno 16.04.
případ uzavřen

Konec vyšetřování rvačky v táboře Zemana! Toto jsou závěry policie

Lednový konflikt mezi novináři a příznivci Miloše Zemana ve volebním štábu na pražském Chodově policie vyhodnotila jako přestupek proti občanskému soužití. Co se týče případu napadení, ve kterém figuroval podnikatel Karel Slezák, ten vyšetřovatelé museli odložit. Slezák totiž v únoru zemřel.

Policejní razie - Ilustrační foto
aktualizováno 15.11.
boj proti terorismu

Obří razie v Německu: Policie jde po nebezpečných salafistech!

Německá policie od rána zasahuje na více než dvou stech místech po celé zemi. Jejich cílem jsou byty a kanceláře extrémních islamistů a také místní mešity.

Prásk.tv píše:

Karel Gott - 1
čtěte o tématu příznivci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Prezident Miloš Zeman navštívil Beroun
aktualizováno 19.04.
Návštěva Berouna

Odpůrci rušili Zemanův proslov. Rozčilení není program, kontroval

Stovky příznivců i odpůrců prezidenta Miloše Zemana se dnes odpoledne sešli na náměstí v Berouně. Tam prezident dorazil v rámci své návštěvy Středočeského kraje. Pořádek na místě hlídali policisté v uniformě i civilu.

V Chicagu se střetli Trumpovi příznivci a odpůrci
aktualizováno 12.03.
Mítink zrušen

V Chicagu se porvali příznivci a odpůrci Trumpa, zranili 2 policisty

V Chicagu se střetli příznivci a odpůrci prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. Na místě muselo zasahovat 300 policistů, z nichž byli dva zraněni. Pět lidí skončilo za mřížemi a Trump své vystoupení raději odvolal.

Miloš Zeman - 1
aktualizováno 19.11.
průhledný podfuk

VIDEO: Jak úředníci vylepšovali Zemanovi pověst. A jak dopadli...

Ukazuje se, že Hrad očekával průšvih, když měl prezident Zeman řečnit na Albertově, a tak se předem snažil mírnit následky ostudy. Do VIP prostoru před pódium vpustili hradní úředníci příznivce Miloše Zemana, aby mu dělali příznivou kulisu před médii a proti rozezlené veřejnosti.