Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bistro v Hradci Králové
aktualizováno 07.06.
70 nakažených

Lékaři už vědí, proč se lidé v bistru přiotrávili! Toxiny jsou i smrtelné

Ještě poslední dva pacienti zůstávají v nemocnici v Hradci Králové poté, co se začátkem týdne přiotrávili toxiny z masa z rychlého občerstvení. První laboratorní výsledky už ukázaly na bakterie, které otravu nejméně 70 lidí způsobily.

Bistro v Hradci Králové
aktualizováno 06.06.
Potíže v Hradci

Masem z bistra se přiotrávilo 70 lidí! Kolabovali, řeší to i policie

Téměř 60 lidí v nemocnici a další, možná desítky s potížemi doma. Ti všichni měli, nebo stále ještě mají, velké zažívací problémy poté, co ve stánku s gyrosem v Hradci Králové snědli kuřecí maso, které bylo zřejmě plné toxinů. Několik pacientů dokonce zkolabovalo.

Kuřecí maso
03.05.
Obří zásilka

Kuřecí se salmonelou v Česku: Veterináři ho objevili 30 tun!

Veterináři přikázali stáhnout přes 30 tun kuřecích řízků původem z Brazílie, obsahovaly bakterie salmonely. Dostalo se i do vojenského stravovacího zařízení. Oznámil to mluvčí Státní veterinární správy (SVS) Petr Vorlíček. Za uvádění závadných potravin na trh hrozí pokuta až 50 milionů korun.

Prásk.tv píše:

Kuřecí maso - 1
čtěte o tématu kuřecí maso na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Kuřecí maso
aktualizováno 07.02.
Závadná zásilka

Z Polska dorazily na pulty tuny kuřecího masa se salmonelou!

V Jablonci nad Nisou prodala firma Karapetjan zhruba 1,9 tuny kuřecího masa obsahujícího bakterie způsobující salmonelózu. Datum spotřeby masa bylo do posledního ledna, lidé jej však mohou mít zamražené doma.

Játra kontaminovaná žlučí - 2
09.08.
Nemáte je doma?

POZOR! Supermarket prodával játra kontaminovaná žlučí!

Státní zemědělská a potravinářská inspekce varuje před mraženými kuřecími játry původem z Brazílie, které našla v obchodech Penny Market. Kontrolovaný vzorek byl totiž kontaminován žlučí!

Kuřecí maso
05.04.
falšované potraviny

Kuřecí maso obsahovalo zakázané chemikálie. Můžete ho mít doma!

Nepovolené polyfosfáty, které zadržují v mase vodu, objevili kontroloři Státní veterinární správy (SVS) v kuřecím mase z Polska, které se prodává i v Česku. Ačkoli je chlazené maso už po datu spotřeby, někteří lidé ho mohou mít doma zamražené. Zboží je možné vrátit v místě prodeje.

Obezita Ilustrační foto
aktualizováno 20.07.
neuvěřitelné

Mladík se cpal kuřecím z fastfoodu. Neuvěříte, co mu narostlo

Mladý Číňan si velmi často dával smažené kuřecí maso ve svém oblíbeném Fastfoodu. Když mu ale začali růst prsa, rozhodl se, že je na čase se svým jídelníčkem něco udělat.

Kuřecí maso
14.07.
závadné potraviny

Kuřecí řízky z Polska obsahovaly salmonelu! Nemáte je doma?

Státní veterinární správa opět odhalila závadné kuřecí maso pocházející z Polska. Prodávali jej v řeznictví v Bruntále. Správa upozorňuje, že maso můžou mít lidé stále doma. Situace je o to zrádnější, že maso nebylo prodáváno balené.

Kuřecí maso
aktualizováno 15.06.
závadné maso

Tři tuny kuřecího z Polska obsahují salmonelu, varují veterináři

A už je to tu zase. Na český trh se dostalo kuřecí maso plné nebezpečné salmonely. Závadnou zásilku z Polska se ovšem podařilo vystopovat až v momentě, kdy byla rozebraná.

Chlazené kuře
aktualizováno 31.05.
Nebezpečné potraviny

Pozor na tyto kuřecí řízky! Můžete onemocnět salmonelózou

V obchodech se opět objevily nebezpečné potraviny. Tentokrát jde o kuřecí řízky, ve kterých byla prokázána přítomnost mikroorganismu způsobujícího salmonelózu.