Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sex na veřejnosti
Aktualizováno 19.5. 2017 12:28
jako zvířata

Pár si to rozdával na ulici za bílého dne! VIDEO je hitem internetu

Za bílého dne a přímo na ulici se rozhodl mladý pár ukojit své sexuální touhy. To ale netušili, že budou mít nechtěné diváky, kteří si je natočí na mobil. A díky perfektnímu komentáři se z nich přes noc staly hvězdy internetu. Upozorňujeme, že video není vhodné pro osoby mladší 18 let.

Šokující záběry

Muž sledoval manželku dronem a přistihl ji při nevěře! VIDEO

Nevěru prostě v 21. století neutajíte. Své už o tom ví i Yaog, který začal svou ženu podezírat, proto ji při jedné "cestě do práce" sledoval dronem. Video i s komentářem nahrál na internet.

komentář prezidenta

Zeman o volbách: Propad ČSSD je celostátní problém, nikoli krajský

Za propad ČSSD v krajských volbách nemůže špatná práce regionálních vlád, důvod musí být spíše na celostátní úrovni, míní prezident Miloš Zeman. V rozhovoru pro Blesk.cz dnes podotkl, že v minulosti v regionálních volbách vítězily strany parlamentní opozice. ANO vyhrálo jako opozice ve vládní koalici, uvedl a poblahopřál hnutí ANO a jejímu předsedovi Andreji Babišovi k vítězství.

Prásk.tv píše:

Shane-Andrew Thompson - 5
čtěte o tématu komentář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Krysa proti holubovi na ulici New Yorku
Aktualizováno 15.10. 2015 10:22
na život a na smrt

VIDEO: Krysa proti holubovi! Kdo v krutém pouličním boji zvítězí?

Příroda je někdy opravdu krutá. Muž na videu zachytil útok krysy na dvakrát většího holuba! Boj na ulici sleduje několik kolemjdoucích. "Krysa proti holubovi! Kdo zvítězí?" komentuje jeden z nich situaci jako boxerský zápas.

Nenávistné komentáře

Pozor, co píšete! Za komentáře na Facebooku můžete jít do vězení

Diskutující na Facebooku často ztrácejí zábrany. Mnozí si ale neuvědomují, že za nenávistné komentáře mohou nést následky. Naposledy na svou prostořekost doplatil bývalý člen KSČM Michal Kesudis, kterému v pondělí uložil obvodní soud pro Prahu 6 roční podmínku.

Mají pravdu?

Po okupaci Češi utíkali za hranice, teď uprchlíky nechtějí, píší Němci

Německý týdeník Die Zeit se v čerstvém komentáři velmi ostře pustil do České republiky. List poukazuje na to, že zatímco po sovětské okupaci Češi hledali v západních zemích azyl, sami uprchlíky zarytě odmítají.

Miloš Zeman - 1
Aktualizováno 22.11. 2014 21:19
anketa Tvrdá kritika prezidenta

Zeman je mluvčím Kremlu, píše významný americký deník!

Dvacáté páté výročí protikomunistické revoluce ve střední a východní Evropě provázely oslavy, ale i znepokojivé známky toho, že jsou některé z jejích významných výdobytků v ohrožení. Napsal to v pátek v redakčním komentáři americký list The Washington Post. Prezident Miloš Zeman se podle listu stal faktickým mluvčím Kremlu.