Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prezident Donald Trump se synem Donaldem juniorem
16.07.
Krize v USA

"Trump odstoupí, aby nešel do vězení," tvrdí poradce prezidentů!

Americký prezident Donald Trump rezignuje, aby zachránil své děti i sám sebe před vězením. Myslí si to uznávaný profesor práva z prestižní Kolumbijské univerzity. Trump čelí obrovskému skandálu poté, co jeho syn přiznal, že byl před volbami v kontaktu s právničkou napojenou na Rusko.

Sex na veřejnosti
aktualizováno 19.05.
jako zvířata

Pár si to rozdával na ulici za bílého dne! VIDEO je hitem internetu

Za bílého dne a přímo na ulici se rozhodl mladý pár ukojit své sexuální touhy. To ale netušili, že budou mít nechtěné diváky, kteří si je natočí na mobil. A díky perfektnímu komentáři se z nich přes noc staly hvězdy internetu. Upozorňujeme, že video není vhodné pro osoby mladší 18 let.

Dron
16.11.
Šokující záběry

Muž sledoval manželku dronem a přistihl ji při nevěře! VIDEO

Nevěru prostě v 21. století neutajíte. Své už o tom ví i Yaog, který začal svou ženu podezírat, proto ji při jedné "cestě do práce" sledoval dronem. Video i s komentářem nahrál na internet.

Prásk.tv píše:

Dara Rolins - 1
čtěte o tématu komentář na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Miloš Zeman s cigaretou
09.10.
komentář prezidenta

Zeman o volbách: Propad ČSSD je celostátní problém, nikoli krajský

Za propad ČSSD v krajských volbách nemůže špatná práce regionálních vlád, důvod musí být spíše na celostátní úrovni, míní prezident Miloš Zeman. V rozhovoru pro Blesk.cz dnes podotkl, že v minulosti v regionálních volbách vítězily strany parlamentní opozice. ANO vyhrálo jako opozice ve vládní koalici, uvedl a poblahopřál hnutí ANO a jejímu předsedovi Andreji Babišovi k vítězství.

Krysa proti holubovi na ulici New Yorku
aktualizováno 15.10.
na život a na smrt

VIDEO: Krysa proti holubovi! Kdo v krutém pouličním boji zvítězí?

Příroda je někdy opravdu krutá. Muž na videu zachytil útok krysy na dvakrát většího holuba! Boj na ulici sleduje několik kolemjdoucích. "Krysa proti holubovi! Kdo zvítězí?" komentuje jeden z nich situaci jako boxerský zápas.

Uprchlíci
01.09.
Nenávistné komentáře

Pozor, co píšete! Za komentáře na Facebooku můžete jít do vězení

Diskutující na Facebooku často ztrácejí zábrany. Mnozí si ale neuvědomují, že za nenávistné komentáře mohou nést následky. Naposledy na svou prostořekost doplatil bývalý člen KSČM Michal Kesudis, kterému v pondělí uložil obvodní soud pro Prahu 6 roční podmínku.

Uprchlíci - 2
13.05.
Mají pravdu?

Po okupaci Češi utíkali za hranice, teď uprchlíky nechtějí, píší Němci

Německý týdeník Die Zeit se v čerstvém komentáři velmi ostře pustil do České republiky. List poukazuje na to, že zatímco po sovětské okupaci Češi hledali v západních zemích azyl, sami uprchlíky zarytě odmítají.

Miloš Zeman - 1
aktualizováno 22.11.
anketa Tvrdá kritika prezidenta

Zeman je mluvčím Kremlu, píše významný americký deník!

Dvacáté páté výročí protikomunistické revoluce ve střední a východní Evropě provázely oslavy, ale i znepokojivé známky toho, že jsou některé z jejích významných výdobytků v ohrožení. Napsal to v pátek v redakčním komentáři americký list The Washington Post. Prezident Miloš Zeman se podle listu stal faktickým mluvčím Kremlu.