Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ceny másla v Evropě
13.09.
Srovnání cen

Cena másla stoupá, vyplatí se nakoupit u sousedů? PŘEHLED

Máslo meziročně v českých obchodech zdražilo skoro o polovinu. Odborníci varují, že může být ještě hůř a máslo může atakovat i hranici 70 korun za kostku. Vyplatí se vyrazit na nákup do sousedních zemí?

Dovolená
06.06.
srovnání cen

Na Chorvatsko zapomeňte! Kde vás dovolená vyjde nejlevněji?

Pokud se chystáte vyrazit na dovolenou na vlastní pěst, určitě vás zajímá, jak je v jednotlivých zemích draho. Jestli jste si mysleli, že oblíbené Chorvatsko vyjde nejlevněji, pak jste na omylu. Méně zaplatíte třeba v Bulharsku nebo Egyptě.

Zimní inspektor v Herlíkovicích
06.01.
Kolik zaplatíte

Kam na víkend na hory? Velké srovnání cen ubytování v Česku

Chcete se v lednu vypravit na víkend na tuzemských horách? Web TN.cz vám společně se srovnávačem cen ubytování Trivago přináší porovnání cen ubytování na českých horách během čtyř lednových víkendů. Nejméně za ubytování zaplatíte v Janských Lázních. Naopak nejvíce si připlatíte ve Špindlerově Mlýně.

Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Srovnání cen
16.04.
Ceny potravin

SROVNÁNÍ: Kolik jsme si toho mohli koupit v roce 1985 a teď?

Měli jsme se lépe před rokem 1989 nebo se máme lépe teď. Mnoho lidí si stěžuje na nepřiměřené vysoké ceny některých výrobků. Jenže ani před Sametovou revolucí nebylo vše levné, jak se z cen mohlo zdát. Podívejte se na porovnání, kolik jsme si toho mohli za průměrnou mzdu koupit v roce 1985 a nyní.

Spotřeba
aktualizováno 23.11.
UŠETŘETE NA PALIVU

Tady natankujete benzín a naftu nejlevněji! PŘEHLED PO KRAJÍCH

Světová cena ropy už několik měsíců strmě klesá, dokonce tak výrazně, že ekonomové hovoří o historickém minimu za posledních několik let. Zatímco cena za barel klesla od června o třetinu, u čerpacích stanic tankujeme levněji nanejvýš o pár haléřů. Přitom by cena za litr pohonných hmot mohla atakovat 30korunovou hranici.