Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

bláznivé počasí

Vadí vám tropy v Česku? Vyrazte do Itálie, začalo tam sněžit

Současné tropické počasí, které v Česku panuje, nejspíš milovníkům zimy příliš nevyhovuje. Ne všude je ale na koupání. Třeba v takové Itálii dokonce začalo sněžit.

Boj se sněhem

To je jaro? Ve Švédsku svádí silničáři těžkou bitvu se sněhem

Zatímco ve zbývajících částech Evropy je jaro v plném proudu, švédský sever se nemůže vyprostit ze sevření zimy. Stále s ní bojují silničáři v hornaté oblasti na severozápadě země, kteří se marně pokouší odházet sníh. Na některých místech se sněhové závěje tyčí i do výšky šesti metrů.

Zmrzlý květ
Aktualizováno 3.5. 2017 18:11
Špatné počasí

Vinaři hlásí škody za půl miliardy! Mrazy se možná ještě vrátí

Moravští vinaři přišli kvůli mrazu o velkou část úrody a to už druhý rok po sobě. Ztráty vyčíslili na půl miliardy korun. Přibývá i pěstitelů ovoce, kteří hlásí škody. Mrazy se přitom možná ještě vrátí.

Prásk.tv píše:

Pes Diesel - 1
čtěte o tématu zima na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plánujete rekonstrukci a sháníte řemeslníka? Připravte se na něj

Co všechno byste měli u řemeslníků pohlídat

Oteplení - 5
Aktualizováno 19.4. 2017 07:36
předpověď počasí

Zima potrvá týdny! Meteorologové řekli, kdy bude opět slunce a teplo

Na výraznější oteplení si zřejmě budeme muset počkat ještě několik týdnů. Vyplývá to z numerických modelů meteorologů, podle kterých by se teploty kolem 20 °C měly vrátit až na Den vítězství.

Počasí na velikonoce
Aktualizováno 13.4. 2017 20:38
počasí na svátky

Vytáhněte kabáty, připravte se na sníh! VELIKONOČNÍ PŘEDPOVĚĎ

Pokud jste se těšili, že si během prodlouženého víkendu užijete sluníčka a teplého počasí, máme pro vás špatnou zprávu. Letošní Velikonoce totiž budou studené a proprší. Na horách bude dokonce sněžit.

sčítání škod

Zima letos byla nezvykle mrazivá, všichni si připlatíme! NÁSLEDKY

Nejmrazivější zimu za posledních sedm let máme definitivně za sebou a teď se začínají sčítat škody, které způsobila. A výsledkem je, že si všichni pořádně připlatíme - hlavně za účty za topení. O polovinu více než loni ale stála i zimní úprava silnic.

Díry a silničáři - 1
Aktualizováno 3.4. 2017 20:20
stav silnic

Kde jsou po zimě nejhorší silnice? Pošlete nám fotky té vaší

Velké množství silnic je po zimě v dezolátním stavu, na mnoha místech vznikly nové výmoly, některé díry, které silničáři opravili před zimou, už se zase začínají objevovat. Ředitelství silnic a dálnic už začalo s opravami, i tak jsou některé komunikace v rizikovém stavu i několik let. Na opravy nezbývají peníze.

Ski centrum Kohútka - 7
Aktualizováno 21.3. 2017 17:55
Zima se loučí

Poslední šance si zalyžovat: Tuzemské areály končí sezónu

Většina lyžařských areálů hlásí konec sezóny. Nadcházející víkend tak bude poslední, kdy pojedou vleky. Například na Lipně ale zavírají už tuto středu.

Sníh na Lanzarote
Aktualizováno 19.3. 2017 13:25
bláznivé počasí

K moři za teplem? Na Kanárech turisty překvapilo krupobití a sníh

Ohřát si kosti u moře vyráží každoročně tisíce turistů. Oblíbenou destinací Čechů a dalších Středoevropanů jsou Kanárské ostrovy. Tam je však letos překvapila nepříjemná sněhová bouře s krupobitím.

Teplo nebo zima
Aktualizováno 16.3. 2017 12:22
Víkendová předpověď

Slunečné počasí vydrží do pátku, pak ale přijde výrazná změna

Slunečné počasí vydrží do pátku, víkend ale podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) opět přinese ochlazení. Během čtvrtka se bude na většině území vyjasňovat, teploty do dalšího dne mohou vystoupat až k 18 °C, potom ale zkazí hezké počasí déšť.