Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oteplení - 5
Aktualizováno 19.4. 2017 07:36
předpověď počasí

Zima potrvá týdny! Meteorologové řekli, kdy bude opět slunce a teplo

Na výraznější oteplení si zřejmě budeme muset počkat ještě několik týdnů. Vyplývá to z numerických modelů meteorologů, podle kterých by se teploty kolem 20 °C měly vrátit až na Den vítězství.

Počasí na velikonoce
Aktualizováno 13.4. 2017 20:38
počasí na svátky

Vytáhněte kabáty, připravte se na sníh! VELIKONOČNÍ PŘEDPOVĚĎ

Pokud jste se těšili, že si během prodlouženého víkendu užijete sluníčka a teplého počasí, máme pro vás špatnou zprávu. Letošní Velikonoce totiž budou studené a proprší. Na horách bude dokonce sněžit.

sčítání škod

Zima letos byla nezvykle mrazivá, všichni si připlatíme! NÁSLEDKY

Nejmrazivější zimu za posledních sedm let máme definitivně za sebou a teď se začínají sčítat škody, které způsobila. A výsledkem je, že si všichni pořádně připlatíme - hlavně za účty za topení. O polovinu více než loni ale stála i zimní úprava silnic.

Prásk.tv píše:

5 věcí za které nejvíce utrácíte na jaře - 1
čtěte o tématu zima na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Díry a silničáři - 1
Aktualizováno 3.4. 2017 20:20
stav silnic

Kde jsou po zimě nejhorší silnice? Pošlete nám fotky té vaší

Velké množství silnic je po zimě v dezolátním stavu, na mnoha místech vznikly nové výmoly, některé díry, které silničáři opravili před zimou, už se zase začínají objevovat. Ředitelství silnic a dálnic už začalo s opravami, i tak jsou některé komunikace v rizikovém stavu i několik let. Na opravy nezbývají peníze.

Ski centrum Kohútka - 7
Aktualizováno 21.3. 2017 17:55
Zima se loučí

Poslední šance si zalyžovat: Tuzemské areály končí sezónu

Většina lyžařských areálů hlásí konec sezóny. Nadcházející víkend tak bude poslední, kdy pojedou vleky. Například na Lipně ale zavírají už tuto středu.

Sníh na Lanzarote
Aktualizováno 19.3. 2017 13:25
bláznivé počasí

K moři za teplem? Na Kanárech turisty překvapilo krupobití a sníh

Ohřát si kosti u moře vyráží každoročně tisíce turistů. Oblíbenou destinací Čechů a dalších Středoevropanů jsou Kanárské ostrovy. Tam je však letos překvapila nepříjemná sněhová bouře s krupobitím.

Teplo nebo zima
Aktualizováno 16.3. 2017 12:22
Víkendová předpověď

Slunečné počasí vydrží do pátku, pak ale přijde výrazná změna

Slunečné počasí vydrží do pátku, víkend ale podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) opět přinese ochlazení. Během čtvrtka se bude na většině území vyjasňovat, teploty do dalšího dne mohou vystoupat až k 18 °C, potom ale zkazí hezké počasí déšť.

nenechte se napálit

Čtyřicet procent zimních středisek šidilo! Víme, na co si dát pozor

Téměř 40 % sportovních středisek, které v listopadu a prosinci loňského roku kontrolovala Česká obchodní inspekce (ČOI) porušila zákon. Z 39 kontrolovaných subjektů jich pochybilo 15. Dostaly pokuty ve výši 15 500 korun, nejčastěji za klamání spotřebitele.

Teplo nebo zima
Aktualizováno 10.3. 2017 08:45
jarní galerie co náš čeká?

Vyhraje v březnu zima, nebo jaro? Příroda mluví jasně! PŘEDPOVĚĎ

Poslové jara dorazili a i bledule a sněženky už vykukují na svět, přesto nás podle meteorologů čekají ještě zimní (mrazivé) dny. Jak bude v březnu a kdy konečně vypukne opravdové nefalšované jaro? Na to jsme se ptali odborníků.

Mráz a zima_2
Aktualizováno 6.3. 2017 18:10
týdenní předpověď

Do Česka se v tomto týdnu vrátí zima. Čeká nás sněžení i mráz

Po rekordně teplém víkendu se do Česka znovu vrací zimní počasí. Teploty mohou v noci klesat pod bod mrazu, nejtepleji pak bude o víkendu, kdy bude až 13 °C.