Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žluté vesty protestují v Paříži
aktualizováno 13.01.
Žluté vesty

Vodní děla a slzný plyn: Protesty ve Francii trvají již devět týdnů

Přes 80 000 příznivců francouzského hnutí žlutých vest v sobotu vyrazilo k demonstracím v řadě měst. Během již deváté soboty od listopadového počátku protestního hnutí se v Paříži sešlo na 8000 lidí.

Vypálený obchod v Brazílii po vlně násilí
06.01.
vlna násilí

Válka o brazilské věznice, po útocích gangů nastoupila armáda!

Kolem 300 vojáků bylo vysláno do brazilského města Fortaleza, kde v posledním týdnu došlo k tuctu útoků na banky, obchody nebo autobusy, uvádí BBC. Vojáci budou hlídkovat v ulicích, aby se pokusili útokům zamezit.

Joseph Kabila
31.12.
Prezidentské volby

Policistu ubili k smrti! Při volbách v Kongu zemřeli nejméně 4 lidé

Dlouho očekávané prezidentské a parlamentní volby v Kongu, které se v neděli konaly po odkladech, poznamenaly násilnosti, při nichž zemřeli nejméně čtyři lidé. Hlasování provázely zmatky, narušil je přívalový déšť v hlavním městě a velká zpoždění v některých volebních místnostech na východě země si vyžádala prodloužení voleb.

Prásk.tv píše:

Jackie Chan - 1
čtěte o tématu násilí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Emmanuel Macron
aktualizováno 10.12.
Žluté vesty

Macron se snaží utnout násilné protesty, sešel se s odboráři

Francouzský prezident Emmanuel Macron má rušné pondělí - nejprve schůzka s odboráři, následně projev v televizi. Vše kvůli pokračujícím násilným protestům takzvaných žlutých vest, které zemí zmítají už několik týdnů.

Muž odmítl orální sex. Žena ho zmlátila a sedla mu na hlavu
08.12.
Domácí násilí

Muž odmítl orální sex. Žena ho zmlátila a sedla mu na hlavu

Na nedělní večer muž z amerického Missouri zřejmě jen tak nezapomene. Když odmítl orální sex se svou ženou, švihla ho opaskem a hodila po něm talíř. Následně ho začala pronásledovat po celém domě. Informaci přinesl britský deník Daily Mail.

Muslimská dívka ve škole
29.11.
Šokující příběh

Dívku ve škole ostatní šikanovali. Jako jediná mluvila německy

Těžké chvíle si v jedné z německých škol prožila už v první třídě tehdy šestiletá Yara. Ze strany spolužáků byla terčem šikany a násilí. Důvod je šokující. Jako jediná totiž mluvila německy.

Black Friday v Česku
aktualizováno 23.11.
američané utrácí

Nákupní šílenství začalo, Black Friday provází násilí i smrt

Nákupní šílenství doprovázené bitkami ve Spojených státech odstartoval takzvaný černý pátek, kdy obchodníci lákají zákazníky na výrazné slevy. Odborníci očekávají, že Američané při letošním Black Friday utratí rekordní sumy. Začátek černého pátku ale poznamenal incident, při kterém zemřel jeden člověk.

Stanislav Kolda
aktualizováno 08.10.
Dupal mu na hlavu

Muž zkopal jiného do bezvědomí! "Nepamatuju se," tvrdil u soudu

Krajský soud v Liberci dnes poslal na 10 let do vězení Stanislava Koldu za pokus o vraždu. Loni na podzim, v den oslavy svých narozenin, podle obžaloby v centru Liberce téměř ukopal jiného muže. Brutální napadení natočily bezpečnostní kamery.

Výměna manželek: Nože, pěsti a modřiny! - 11
aktualizováno 25.09.
výměna manželek

Eliška na manžela vytáhla nůž! On ji zbil tak, že skončila ve špitále

Ve středu večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí mladá nezkušená Eliška s pubertálními dětmi a několika desítkami domácích zvířat a jestli se pokusí Eva ve stísněných podmínkách v rodině s malými dětmi nastavit jasná pravidla.

Násilné protesty v Zimbabwe
aktualizováno 02.08.
prezidentské volby

Zemřeli už tři lidé! Zimbabwe po volbách zachvátila vlna násilí

Svět vyzývá představitele Zimbabwe a národní shromáždění, aby obnovili pořádek a odmítly jakoukoli formu násilí, zatímco se čeká na sečtení volebních výsledků. Po prezidentských volbách se strhla vlna násilí, při kterém již zemřeli nejméně tři lidé.