Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ples - ilustrační
aktualizováno 21.02.
výtržnictví

Na plesu v Opavě se strhla rvačka. Facky lítaly kvůli tombole

Vrcholem plesu v Opavě měla být o minulém víkendu tombola. Soutěž o hlavní ceny se ale zvrhla v pěstní souboj. Jednomu z účastníků se totiž nelíbilo, že si hlavní cenu vylosoval někdo jiný než on. Policie ho obvinila z výtržnictví.

Spoutaného muže odvezli policisté k výslechu
aktualizováno 21.02.
drama ve Slaném

Muž při hádce dobil partnerku tak, že pro ni musel přiletět vrtulník

Těžkým zraněním skončil v úterý v noci rozbroj mezi partnery ve Slaném na Kladensku. Zatímco pro ženu přiletěl záchranářský vrtulník, jednačtyřicetiletého muže odvezli policisté v poutech.

Napadení - 2
04.02.
Hledá ho policie

U Hořic zřejmě řádí lupič! Ženám hrozí násilím, krade i stovky

Na Jičínsku zřejmě řádí lupič, který pod pohrůžkou násilí mámí z lidí peníze. V sobotu policie zaznamenala dva takové případy. Po pachateli pátrají desítky policistů včetně psovodů, zatím bezvýsledně.

Prásk.tv píše:

Napadení milenky manžela
čtěte o tématu násilí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Nález mrtvých těl ve Stodůlkách - 1
aktualizováno 28.01.
napadení ženy

Sexuální útok v Karlových Varech! Podezřelý muž skončil na policii

Kriminalisté prošetřují násilný trestný čin v jednom z bytů v Karlových Varech. Jak se TN.cz podařilo zjistit, hlavním motivem má být sexuální napadení ženy. V souvislosti s případem policie zadržela podezřelého muže, skončil na policejní stanici.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 17.01.
znetvořený obličej

Brutální vražda muže: Vrah ho znetvořil! Policie má podezřelého

Středočeští kriminalisté vyšetřují od úterního večera brutální vraždu. Podle informací agentury Aktu.cz neslo tělo oběti stopy násilí takové intenzity, že ho policisté zpočátku nemohli vůbec identifikovat.

Márnice
09.01.
narůstající agrese

Děsivý začátek roku: Za pět dní zemřelo násilně už deset lidí!

Letošní vstup do Nového roku je z hlediska závažných trestných činů špatný. Za posledních 5 dnů se nejméně deset lidí stalo oběťmi vražd, různých šarvátek nebo spáchalo sebevraždu. Podle psychologů a psychiatrů za to může i fakt, že se násilí málo trestá.

Matka zbila dítě v obchodě
09.01.
otřesná výchova

Matku z Ostravy, která zbila dceru botou, vyšetřuje policie i sociálka

Případ agresivní matky z Ostravy, která v obchodním centru bila svoji dceru, řeší policie i sociálka. Policie se případem začala zabývat poté, co hrubé zacházení s dítětem nahrál jeden přihlížejících lidí a zveřejnil na internetu.

Smrt taxikáře v Plzni
aktualizováno 07.01.
video z místa mají podezřelého

Taxikář vezl klienta z Plzně domů, na chodbě pak našli jeho mrtvolu!

V neděli ráno našli lidé na chodbě jednoho z plzeňských domů tělo mrtvého muže. Podle informací TV Nova má jít o taxikáře, který vezl klienta domů. Policie potvrdila, že prověřuje násilný trestný čin, podezřelého už zadržela.

sex - ilustrační
aktualizováno 06.01.
dostal trest

Při sexu dělal to, co většina mužů. Milenka ho ale zažalovala, vyhrála!

Noc plná vášně skončila pro britského lékaře (37) velmi potupně. Při sexu se nechal až příliš unést a milence opakovaně sahal na prsa a to i přesto, že ho prosila, ať to nedělá. Muž ale neposlechl a za tento akt se tak dostal až před soud, který následně prohrál.

Matka zbila dítě v obchodě
06.01.
útěk před policií

Matka na nákupech bila dítě botou. Co se dělo po incidentu?

Otřesné video z ostravského obchodního centra, na kterém matka surově bije botou svou dcerku, pobouřilo Česko. Případ již řeší policie. Přihlížející okamžitě kontaktovali ostrahu nákupního centra, která přivolala strážníky Městské policie. Než však přijeli, žena z nákupního centra uprchla.