Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 13.08.
otřesný čin

Ženu (29) znásilnili na rozlučce se svobodou! Podezírají prodavače

Rozlučka se svobodou ženy (29) na Hracholuské přehradě skončila jejím znásilněním. Z incidentu, který se stal v noci na sobotu, policie podezírá prodavače v občerstvení.

Týrání
25.07.
Domácí násilí

Manžel mlátil ženu hodiny, měla skoro sto modřin! Sedí ve vazbě

Soud poslal do vazby čtyřiapadesátiletého násilníka z Hradce Králové, který podle policistů minulý týden několik hodin krutě mlátil svoji manželku. Navíc to nebylo poprvé.

Domácí násilí
23.06.
zabere to?

Třetina žen zažila domácí násilí! Stát má plán, jak s tím zatočit

Každá třetí česká žena se alespoň jednou v životě stala obětí domácího násilí nebo zažila nějakou z forem sexuálního obtěžování. Ministerstvo práce a sociálních věcí (MPSV) představilo plán, jak s tím bojovat.

Prásk.tv píše:

Fialový nehet - 20
čtěte o tématu domácí násilí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Výměna manželek - Michal a Jindřiška
aktualizováno 09.06.
jak žijí dnes

Temná strana Michala z Výměny: Nasekal dluhy a Jindřišku mlátil

Na jedné straně byl homosexuální pár, na druhé rodina, která má dluhy a kde došlo i na domácí násilí. Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek.

Týraný chlapec Ilustrační snímek
04.06.
děti v nouzi

Víte, jak se pozná týrané dítě? Počet obětí je opravdu alarmující!

Počet týraných a zanedbávaných dětí dramaticky roste. Oproti roku 2010 stoupl počet obětí o 60 procent, podle expertů i tak ale zůstává většina případů neodhalena.

Výměna manželek Rosťa a Lenka
aktualizováno 25.05.
jak žijí dnes

Petr je ubožák, vzkázala Lenka z Výměny. Přiznala osudovou chybu

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Proti sobě se tentokrát postavila rodina se sedmi dětmi a domácnost, ve které vychovávají jen jedno. Vztahy jsou po Výměně na bodu mrazu, po natáčení došlo ke konfliktu, na který Lenka nemůže zapomenout.

Domácí násilí
aktualizováno 01.04.
Domácí násilí v Chebu

Brutální týrání: Muž nemocnou manželku bil a kopal do hlavy

Hrůzný případ domácího násilí vyšetřují chebští kriminalisté. Více jak rok týral čtyřiašedesátiletý muž svou nemocnou manželku, o kterou se měl doma starat. Ženu ale slovně a fyzicky napadal a po jednom útoku ji tak zřídil, že žena skončila s vážným zraněním v nemocnici.

Týrání
28.02.
Hrozí mu 8 let

"Zabiju vás, podpálím byt," mladík ze Zlínska týral vlastní rodiče

Těžko uvěřitelný případ vyšetřují policisté ve Zlínském kraji. Vlastního syna museli udat rodiče, kterým čtyřiadvacetiletý mladík dělal ze života peklo. Teď mu hrozí osmileté vězení.

Žena svého partnera léta surově týrala
23.02.
brutální násilí

Mlátila partnera paličkou na maso i prkýnkem! Dostala tvrdý trest

Nezvyklý případ brutálního domácího násilí páchaného ženou na muži dnes potrestal Krajský soud v Liberci. Dlouhodobě se ho měla dopouštět partnerka bývalého policisty. Ten o všem promluvil až ve chvíli, kdy ho žena málem zabila paličkou na maso.

Manželé týrali své tři děti
29.12.
Otřesný případ

Děti dělilo od smrti pár dní! Rodiče je nekrmili a zamykali do pokoje

Otřesný případ řeší policie v americkém Halifaxu. Sociální pracovníci našli v jednom z domů tři vyzáblé děti. Zjistili, že je rodiče skoro nekrmili, zamykali je na noc do pokoje a na jejich volání nereagovali! Dvě z nich byly na pokraji smrti.