Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Volby
05.09.
Chyby byly i v kampani

Problémy v učetnictví mělo 109 stran. Dostaly pokutu 1,2 milionu

Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí ve středu zveřejnil výsledky kontroly hospodaření politických stran a také financování volební kampaně do Poslanecké sněmovny. Z 235 registrovaných politických stran jich pochybila téměř polovina. U sedmi stran Úřad narazil na nedostatky ve financování volební kampaně.

Domácí násilí
04.09.
Domácí násilí

Muž měl týrat družku a nutit ji k drogám. Soud ho poslal do vazby

Obětí závažného případu týrání se stala mladá žena (22) ze Sokolovska. Na jejího druha, který ji měl fyzicky napadat a nutit k užívání drog, dnes soud uvalil vazbu. Kriminalisté ho obvinili z týrání a sexuálního nátlaku.

Zmlácená žena
17.08.
Neuvěřitelný příběh

Ženu znásilnil před synem a zmlátil! I tak grázla zachraňovala

Partner ji několik hodin mlátil, navíc také znásilnil před malým synem. Přesto se Jade Rosbothamová ze Skotska později snažila partnera oživit, když si sáhl na život. Promluvila, aby varovala další ženy, které žijí v problematických vztazích s agresivními partnery.

Prásk.tv píše:

Tereza Vítů a Jan Aleš - 10
čtěte o tématu domácí násilí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Muž havaroval s letadlem - 3
15.08.
Narazil do domu

Muž chtěl letadlem zabít manželku a dítě, pří náletu zemřel sám

K hrůznému činu se odhodlal sedmačtyřicetiletý Duane Youd žijící v Utahu. Po hádce s manželkou se rozhodl, že zabije ji a syna, kteří byli uvnitř domu. Půjčil si proto letadlo a narazil s ním do svého obydlí. Sám v ohni uhořel. O incidentu informoval DailyMail.

iPhone 6
05.07.
Šikana

Ženy hlásily domácí násilí. Týraly je chytré elektronické přístroje

Domácnost plná moderních technologií nemusí být vždy pouze k prospěchu. Své o tom ví několik desítek amerických žen, které zažily šikanu skrze digitální technologie od svých manželů. Každý den se měnil zámek u vchodových dveří, termostaty se samy nastavovaly nebo zběsile zvonil zvonek u dveří, za kterými nikdo nestál.

Otevírací doba o svátcích
02.07.
ZMATENÍ ZÁKAZNÍCI

Otevírací doba o svátcích: Kdy a kde bude otevřeno? PŘEHLED

Ve čtvrtek a pátek budou dva státní svátky. I přesto, že mají být o státních svátcích prodejny uzavřené, těchto svátků se nařízení netýká.

Údajný násilník
aktualizováno 04.06.
Sedm trestných činů

Žárlivec měl přizabít partnerku a ukrást jí mobil! Do vazby nejde

Soud v Sokolově dopoledne rozhodoval o uvalení vazby na muže z Rotavy, který se měl dopustit sedmi trestných činů. Mimo jiné týrání osoby žijící ve společném obydlí a těžkého ublížení na zdraví. Obětí byla jeho družka.

Muž měl týrat partnerku, i když byla těhotná
aktualizováno 23.05.
skončil ve vazbě

Facky, pěsti, nadávky. Muž měl týrat partnerku, i když byla těhotná

Soud v Chebu dnes rozhodoval o uvalení vazby na muže, který podle kriminalistů dlouhodobě týral svou partnerku. Jak potvrdila policie, ubližoval jí i v době, kdy byla těhotná.

Výměna manželek: Ohrožování nožem! - 8
aktualizováno 04.04.
Temná minulost

Domácí násilí ve Výměně: Simona přiznala strach z pobodání!

Už dnes večer mohou diváci sledovat další premiérový díl Výměny manželek. A znovu nebude nouze o dramata. Simona bude mít s náhradním manželem velké rozpory, podle kterého je příliš hádavá a drsná. Pak ale přijde zlom, když Simona vysvětlí, co se jí stalo v dětství.

Domácí násilí
22.02.
Domácí násilí

Vykázaných násilníků přibývá. Víme, kde je hrubiánů nejvíc!

Policisté loni v hlavním městě vykázali kvůli domácímu násilí přesně dvě stovky tyranů. Praha patří už několik let mezi kraje, kde je situace v této oblasti nejhorší. Loni na tom byli hůř už jen v Ústeckém kraji.