Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na dálnici D10 se srazilo deset aut - 1
aktualizováno včera 22:42
Hromadná nehoda

Na dálnici D10 se srazilo deset aut. V místě se tvořily dlouhé kolony

Deset aut se srazilo na dálnici D10 ve směru z Prahy do Liberce. K hromadné nehodě došlo za sjezdem na Brandýs nad Labem. Před místem srážky se tvořily dlouhé kolony.

Falešné peníze - 1
včera 18:29
Česká národní banka

Lidé falšují peníze na obyčejných tiskárnách, nejvíc v období Vánoc

Počet padělaných bankovek podle statistik České národní banky sice meziročně klesá, nejvíc jich je ale vždy zachyceno ke konci roku. Do oběhu je většinou dávají lidé ve finanční tísni v době kolem Vánoc. Většinou je podle policie kopírují na multifunkčních tiskárnách.

Německá policie zasahovala kvůli teroristické hrozbě
včera 17:22
Drama v německu

Muž držel rukojmí v nemocnici. Policie s ním vyjednávala hodinu

Drama se odehrálo nedaleko českých hranic na klinice v bavorském městě Deggendorf. Ozbrojený muž tady držel sedmapadesátiletou pacientu jako rukojmí. Útočník byl údajně vyzbrojen dvěma noži, napsal web týdeníku Focus.

Prásk.tv píše:

Vojta D s Kristýnou Kubíčkovou
čtěte o tématu policie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Týraná žena
včera 13:43
Otřesný případ z Frýdeckomístecka

Muž měl surově týrat svoji partnerku! Vše si natáčel na video

Skutečně otřesný případ domácího násilí řešila moravskoslezská policie. Ženu měl surově bít a psychicky týrat její partner. Měl jí zakazovat vycházet z domu, brát osobní věci a ponižovat ji. Muž si domácí násilí dokonce natáčel.

Pátrání - ŠIVAK MILAN
17.01.
Příkaz k zatčení

Policie hledá muže obviněného ze znásilnění! Má být na Sokolovsku

Policisté pátrají po 50letém muži z Chebska, který je obviněný ze znásilnění. Už dva měsíce je na něj vydán soudní příkaz k zatčení. Podle policie by se mohl pohybovat na Sokolovsku.

Muž zaútočil na policistu lahví alkoholu
aktualizováno 17.01.
pod vlivem

Mladík zaútočil na auto lahví alkoholu. Střepy pořezaly policistu

Neobvyklý případ řeší policisté v Olomouckém kraji. Mladík pod vlivem drog přišel k policejnímu autu a bezdůvodně oknem prohodil lahev alkoholu. Střepy pořezaly policistu, který seděl za volantem. Policista naštěstí utrpěl jen lehčí zranění.

2233448
aktualizováno 17.01.
VIDEO měl obrovské štěstí

Opilec se motal po nástupišti, až spadl přímo před vůz metra!

V noci ze středy na čtvrtek spadl v pražském metru ve stanici Háje do kolejiště muž. Život mu zachránili kolemjdoucí a dva pražští strážníci. Muž byl převezen do nemocnice.

Sériový lupič dopaden
aktualizováno 17.01.
Měl falešnou zbraň

Sériový lupič přepadl čtyři pošty na Plzeňsku. Dopadla ho policie

Plzeňští policisté dopadli muže, který čtyřikrát přepadl a vyloupil poštu. Při výslechu se ukázalo, že celou dobu používal falešnou zbraň.

Anketa Vojkovice
17.01.
Videoreportáž Měl problémy od dětství

"Jsme vystrašení!" zní z obce, kde zadrželi možného vraha pumpařky

Ve Vojkovicích na Mělnicku panuje zvláštní atmosféra. Nikdo Davida Š., který byl dnes obviněný z vraždy čerpadlářky u Nelahozevsi, pořádně neznal. I tak se ale bojí. Šeptá se také, že byl mladík ze špatné rodiny a problémový byl už od dětství. Podle správce střediska, kde Davida zadrželi, s mužem ale nikdy žádný problém nebyl.

Nezvěstná maminka
aktualizováno 16.01.
Pohřešovaná osoba

Žena nechala doma miminko a zmizela. Hledá ji vrtulník

O pětatřicetileté matce čtyřměsíčního miminka z jihozápadu Slovenska už dva dny nikdo neslyšel. Naděžda Ondejková nechala doma dítě a zmizela. Ženu hledá kromě desítek policistů také policejní vrtulník.