Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opařená žena
dnes 05:45
galerie radikální krok

Útok manžela Markétu změnil. Přišel rozvod a rozhodla se skočit!

Od brutálního útoku, po kterém skončila Markéta (40) z Hrobu v nemocnici s ošklivými popáleninami, uběhly už více než čtyři měsíce. A u napadené ženy se mnohé změnilo. Manžel se s ní minulý týden rozvedl, ten největší adrenalin ale prožila v září.

Madeleine McCann
aktualizováno včera 19:27
dlouhé pátrání

Ztracená Maddie: Detektivové už ví, kdo je žena ve fialovém!

Detektivy, kteří pátrají po více než deset let ztracené Maddie, odvedly poslední stopy do Bulharska. Vyšetřovatelé se snažili odhalit totožnost "ženy ve fialovém", kterou viděla svědkyně u hotelu, ze kterého malá Angličanka zmizela. Už ví, o koho se jedná.

Policie hledá svědky brutální bitky v Praze
včera 18:16
pátrání poznáváte je?

Video brutální přesilovky: Shodil muži kšiltovku a dopadl strašně!

Rychlým převozem muže (26) do nemocnice skončily noční neshody s mladíkem na tramvajové zastávce v Praze. Tomu muž při hádce shodil kšiltovku, mladík si ale přivolal kumpány a "troufalci" se pomstil. Incident se stal už 24. září, policistům se ale nedaří najít hlavní aktéry.

Prásk.tv píše:

Letiště Václava Havla
čtěte o tématu policie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Ztracená Míša
aktualizováno včera 17:43
hádka na Facebooku

Ota S. má konečně klid, svěřila se sestra. A co ztracená Míša?

Míša Muzikářová je pohřešovaná od ledna. Policie po více než půlročním pátrání případ odložila s tím, že dívku někdo zřejmě zavraždil. Hlavním podezřelým byl od začátku Otakar S., který ale spáchal sebevraždu krátce po jejím zmizení. Otova sestra dala na Facebook fotku, kterou naštvala hodně lidí.

Taxikář omdlel a zemřel - 4
aktualizováno včera 15:49
foto z místa byl hledaný

Taxikář za jízdy omdlel a zemřel! Klient unikl smrti, ale zadrželi ho

Jeho auto se zastavilo na pokraji srázu o kamennou lavičku, přesto se taxikáře, který omdlel při jízdě Hradišťkem na Praze-západ, záchranářům nepodařilo oživit. Na policejní stanici však nečekaně skončil taxikářův klient, byl totiž v databázi hledaných osob.

Policista
aktualizováno včera 16:23
Policejní pátrání

Kamarádky nasedly do vlaku a zmizely! Policie je našla v Liberci

Děčínští policisté pátrali po dvou dívkách, které se v neděli večer nevrátily domů. Naposledy byly viděny na nádraží, jak nastupují do vlaku směr Liberec. Mobilní telefony měly nedostupné. Policisté je nakonec našli opravdu v Liberci, jsou v pořádku.

Oprátka
aktualizováno včera 13:49
šokující zvrat

Policista z Olomouce se neoběsil sám! Byla to vražda, zjistili experti

Detektivové z olomoucké expozitury v pondělí přišli s šokujícím prohlášením, že příslušník krajské policie, kterého vyšetřovatelé podezírali ze sebevraždy, nezemřel vlastní rukou. Policistu našli oběšeného, podle expertů šlo ale o vraždu.

Čak
aktualizováno 19.11.
Týrání zvířat

Pes z hladu jedl vlastní výkaly, jeho majitelka teď zmizela!

Začátkem minulého týdne jsme vám vyprávěli příběh pejska Čaka z Vrbičan na Litoměřicku, který byl déle než tři měsíce uvázán v boudě bez jídla a bez vody.

Policie
19.11.
Telefonát na linku 158

"Všechny vás vystřílím," hrozil muž policistům, za chvíli byl v cele

V sobotu odpoledne volal na tísňovou linku plzeňských policistů jednačtyřicetiletý muž. Policejnímu důstojníkovi sprostě nadával a vyhrožoval, že vezme zbraň a policisty "vystřílí". Ihned se do pátrání zapojily desítky policistů a muž skončil ještě v podvečer v cele.

Seniorka se bránila nožem
aktualizováno 18.11.
Děsivá nejistota

Seniorka v září zabila zloděje. Stále neví, jestli půjde k soudu!

Šedesátisedmiletá žena, která v polovině září ubodala muže, který se jí vloupal do domu, stále čeká na verdikt policie. Seniorka se bála o život a tvrdí, že se jen bránila. Policie případ ale stále vyšetřuje a zjišťuje, zda její sebeobrana byla adekvátní.