Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Děti závislé na telefonech! - 6
aktualizováno 17.09.
Premiérový díl

Mia bude ve Výměně v šoku: V téhle rodině vládnou závislé děti!

Už ve středu se mohou diváci těšit na další premiérový díl reality show Výměna manželek. Uvidí, jak si poradí mladá maminka Mia v domácnosti s pěti dětmi, které v rodině vládnou, a jestli se dokáže starostlivá Blanka přizpůsobit domácnosti, kde jsou už malé děti samostatné.

Záchrana psů před hurikánem Florence
17.09.
Hurikán Florence

Rodinu zachránili díky tweetu, psi se málem utopili v kotcích

Vyděšené a odříznuté od světa se choulily tři ženy v hurikánem Florence zasažené Severní Karolíně a doufaly, že na se na půdě domu zachrání před stoupající vodou. Šestici psů zachránili ze zamčeného kotce dobrovolníci. To jsou jen některé příběhy z řádění živlů v USA z posledních dnů.

Těhotenství
11.09.
Maminka v očekávání

Budoucí máma trojčat si postupně fotí bříško. Je to OBŘÍ proměna

Šestatřicetiletá Maria a její čtyřicetiletý manžel Anders se seznámili na Tinderu, čtyři roky poté se vzali. Krátce na to se jim narodil první syn Mikael a pár týdnů před jeho druhými narozeninami se rodiče rozhodli pro druhé dítě. Jaké to bylo překvapení, když těhotná Maria zjistila, že místo jednoho sourozence přivede malému Mikaeli na svět hned tři malé bratříčky nebo sestřičky.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - Během osmi očí se řešila závislost na elektronice i facka - 1
čtěte o tématu rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Žirafa se stala ohroženým druhem
08.09.
Jihoafrická republika

Žirafa bránila své mládě. Napadla vědkyni a jejího syna

Matku se synem napadla v pondělí v Jihoafrické republice žirafa, která bránila své mládě. Dvojice skočila v nemocnici. Syn musel podstoupit složitou operaci a jeho otec se modlí, aby jeho potomek neměl poškozený mozek.

Exploze plynu v Českém Těšíně
aktualizováno 04.09.
navíc čekají miminko

Výbuch domu připravil o bydlení novomanžele, lidé nabízejí pomoc

Velká vlna solidarity se zvedla po informacích o čtvrtečním výbuchu dvojdomku v Českém Těšíně. V okamžiku exploze se uvnitř, oddělen od ní jen stěnou, nacházel mladý manželský pár a naštěstí výbuch bez následků přežil. Dům je ale poškozený natolik, že bude zřejmě stržen. Lidé na sociálních sítích nabízejí páru pomoc.

Pohřeb v Janově
aktualizováno 18.08.
pád mostu v itálii

Tragédie v Janově: Obětí je už 43! Našli i těla rodičů a jejich holčičku

Na 43 v sobotu vzrostl počet obětí po pádu mostu v italském Janově. V noci vyprostili záchranáři ze sutin tři mrtvá těla, přes den pak tělo poslední pohřešované osoby. Janovská nemocnice San Martino v podvečer informovala o smrti rumunského řidiče kamionu, který podlehl vážným poraněním lebky a hrudníku.

Rodiny padlých vojáků
aktualizováno 16.08.
sbírka pro pozůstalé

Rodinám padlých vojáků poslali lidé už 7 milionů, částka dál roste!

Na pomoc rodinám českých vojáků zabitých při nedávném sebevražedném útoku v Afghánistánu lidé poslali už přes sedm milionů korun. Ve čtvrtek to prohlásil mluvčí ministerstva obrany Jindřich Plescher.

Mrtvola. Ilustrační foto
11.08.
Hrůza v Albánii

Muž postřílel osm členů rodiny! Včetně prarodičů a dvou dětí

Albánští policisté dopadli podezřelého z osminásobné vraždy, která se stala v pátek. Mezi oběťmi jsou tři muži, tři ženy a dvě děti, všichni z jedné rodiny. Pachatelem má být 24letý Ridvan Zykaj, jejich příbuzný.

Pokousání chlapce ve Snině
aktualizováno 10.08.
VIDEO Otřesené Slovensko

Děti štípaly psa, až jedno kousl. Příbuzní zbili majitelku, dál jí hrozí!

Chlapce ve slovenské Snině pokousal pes do obličeje poté, co ho s kamarády provokoval. Majitelku pak brutálně zbili příbuzní chlapce, kteří tvrdí, že nebyl pes přivázaný. Jenže záběry z bezpečnostních kamer ukázaly něco jiného. I přesto žena dál dostává výhrůžky.

Pohřby - policisté, hasiči
aktualizováno 09.08.
Odškodnění od státu

Rodiny padlých vojáků dostanou milióny. A co policisté a hasiči?

Pozůstalí po vojácích, kteří před pár dny zahynuli na misi v Afghánistánu, dostanou od státu mnohamilionové odškodné. Životy ovšem riskují i hasiči a policisté. Jaké odškodné v případě tragické události dostanou jejich rodiny?