Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda v Trstené na Slovensku
13.07.
Tragická nehoda

David smetl auto s rodinou. Adam (†9) zemřel, dívka (6) o život bojuje

Tragédií skončila jízda rodiny se třemi dětmi na Slovensku. Při projíždění křižovatkou do jejich auta naboural mladý řidič v luxusním autě. O život připravil devítiletého Adámka, jeho sestřička zůstává v kritickém stavu.

Ukrajinec má 346 potomků - 4
12.07.
Usilují o rekord

Pavel má 346 potomků! Jména těch nejmladších si nepamatuje

Rodina Ukrajince Pavla Semenjuka má v tuto chvíli 346 potomků. A tak není divu, že si jména mladších příbuzných ani nepamatuje. Nejstarší je v 87 letech právě Pavel, nejmladšímu jsou dva týdny. Pavel teď s potomky usiluje o titul největší rodiny na světě.

Záchrana v lomu BArbora
29.06.
tragédie v lomu barbora

Po hasiči zůstala doma manželka a malé dcerky. Utopil se v lomu

Tragicky skončilo pátrání po dvojici hasičů na jezeře Barbora u Teplic. Ve středu našli jejich těla na dně lomu. Jednou z obětí byl velitel jednotky, po kterém doma zůstala žena a dvě dcerky.

Prásk.tv píše:

Pavel Semenjuk - 1
čtěte o tématu rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Policie - pátrání
aktualizováno 27.06.
tajná identita

Rodina ho už oplakala. Hledaného muže policie našla po 7 letech!

Dlouhých sedm let policisté hledali muže, který byl obviněný a odsouzený za zpronevěru a podvody. V pátek ho ovšem zadrželi. Dnes 32letý muž žil pod smyšlenou identitou v Peci pod Sněžkou. Podle místních pracoval na několika chatách a dokonce podnikal. Původně dostal tříletý trest, teď si ve vězení pobude zřejmě mnohem déle

Hraniční stráž USA - Ilustrační
26.06.
Zmírnění pravidel

USA už nestíhají imigranty, kteří překročili hranice s dětmi

Spojené státy ustupují od nulové tolerance vůči nelegálním imigrantům. Šéf Celního a pohraničního úřadu Kevin McAleenan totiž oznámil, že prozatím pozastavil stíhání nelegálních imigrantů, kteří překročili hranice s dětmi.

Moderátorka Rachel Maddow
aktualizováno 20.06.
Emotivní zpráva

Moderátorka se v přímém přenosu rozplakala! Tohle nemohla přečíst

Populární americká moderátorka Rachel Maddowová se rozplakala, když měla uvést zprávu o rozdělování dětí od rodičů na hranicích s Mexikem. Nedokázala text dočíst a musela předat slovo kolegovi. Na twitteru se pak za emoce omluvila.

Dvoumotorový veterán z roku 1942
aktualizováno 17.06.

Dvoumotorový veterán z roku 1942

Příběh leteckých nadšenců Moniky a Petra Bezděkových, kteří si jen tak pořídili nádherný dvoumotorový veterán z roku 1942. Letadel tohoto typu přitom v Evropě není víc než pět.

Nikki Pegram s manželem - 3
17.06.
zvláštní vedlejší účinky

Úraz hlavy způsobil ženě závislost na sexu. Hlavně s cizími muži

Nikki Pegramová (31) si přivodila úraz hlavy. Od té doby je závislá na sexu a to převážně s cizími muži. Partner to Nikki toleruje a tvrdí, že mu to nevadí.

Angelina Jolie a Brad Pitt v Cannes
14.06.
spory hvězd

Angelina a Brad spolu bojují o děti! Soud zavedl přísná opatření

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) momentálně vedou soukromou válku. Hlavním důvodem je výchova jejich šesti dětí. Celý spor vygradoval, když herečka oznámila, že odjede s celou rodinou na šest měsíců do Anglie. To si herec nenechal líbit. O děti bojuje!

Andrej Babiš
09.06.
Kauza Čapí hnízdo

Obviněného Babiše policie poprvé vyslýchala! I jeho ženu a dceru

Premiér Andrej Babiš a jeho rodina podstoupili na policii první výslech. Informoval o tom deník Právo s odvoláním na policejní zdroje. Pražští kriminalisté měli Babiše, jeho manželku a dceru vyslýchat tento týden v souvislosti s vyšetřováním kauzy Čapí hnízdo.