Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vývoj kauzy

Volby se blíží a ČSSD opět straší dluh 337 milionů!

Advokát Zdeněk Altner, který na ČSSD vysoudil za své služby obrovské odškodné 337 milionů, sice loni zemřel, ale sociální demokraté stále nemají vyhráno.

Nahá Britka pobíhala náha ulicemi Bangkoku
Aktualizováno 15.3. 2017 16:10
hádka s rodinou

Turistka běhala nahá ulicemi Bangkoku, bylo jí prostě "horko"

Britská turistka vzbudila velkou pozornost, když nahá pobíhala ulicemi Bangkoku. Policie se za ní hnala téměř kilometr, než se ji podařilo dostihnout uprostřed křižovatky nedaleko oblíbené turistické silnice Khao San Road. Policisté ji oblékli a převezli do nemocnice k vyhodnocení jejího zdravotního stavu. Britka se prý svlékla z jednoduchého důvodu, bylo jí prostě horko.

Výměna manželek – 8. 3. 2017
Aktualizováno 9.3. 2017 21:23
jak žijí dnes

Václav a Bára z Výměny šokují: Za tohle peníze ještě nikdo neutratil!

Tak mírumilovná Výměna manželek, jakou jste mohli vidět ve středu večer, tady už dlouho nebyla. Obě rodiny si natáčení užili jako desetidenní dovolenou a dodnes jsou z nich dobří přátelé. Změnilo se něco u Báry a Vaška?

Prásk.tv píše:

Jamie Snider - 16
čtěte o tématu rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

masakr rodiny

Detaily vraždy "ztracené" rodiny z Francie: Vrah těla hrozně znetvořil

Policie zveřejnila detaily z brutální vraždy čtyřčlenné rodiny, po které několik týdnů pátrala snad celá Francie. Švagr příbuzné umlátil páčidlem. Těla zavražděných po smrti spálil a zakopal. Děsivých okolností je mnohem více.

překvapivé rozuzlení

Záhadné zmizení rodiny z Francie vyřešeno! Podezřelý syn nevraždil

Policii se podařilo objasnit záhadné zmizení čtyřčlenné rodiny ve Francii. I když byl hlavním podezřelým syn, vše je nakonec jinak. Své příbuzné zabil švagr kvůli zlatu. Umlátil je tupým předmětem!

Ztracená rodina
Aktualizováno 3.3. 2017 20:44
Mrazivá podobnost!

Čtyřčlennou rodinu asi povraždil syn. Inspiraci mohl najít u sousedů

Ve Francii několik týdnů pátrají po čtyřčlenné rodině Troadecových. Policie se obává, že své příbuzné zabil syn, který má psychické problémy. Mladík mohl najít inspiraci v otci svého kamaráda. Ten v roce 2011 zavraždil ženu a své děti. Rodiny v té době žily kousek od sebe ve městě Nantes.

Ztracená rodina
Aktualizováno 3.3. 2017 12:37
před týdny!

Francie řeší záhadu. Čtyřčlenná rodina zmizela bez jediné stopy!

Francií otřásá záhadné zmizení čtyřčlenné rodiny Troadecových. Manželé, jejich syn a dcera byli naposledy spatřeni 16. února. Od té doby jako by se po nich slehla zem. Kriminalisté se obávají nejhoršího. Mají podezření, že rodinu zabil syn.

vzkazy kolegů

Smrt mladého herce je záhadou: Ani rodina neví, co se stalo!

Českem včera prolétla zpráva o smrti Zdeňka Raušera, který se proslavil hlavní rolí ve filmu Bohdana Slámy Divoké včely. Informace přišla jako blesk z čistého nebe, ani Raušerovi nejbližší nevědí, co se stalo.

Paterčata s rodiči
Aktualizováno 28.2. 2017 17:08
rychle rostou

Peníze pro paterčata rychle mizí. Děti využijí i věcné dary. SEZNAM

Po nedorozumění s klubem zaštiťujícím veřejnou sbírku pro rodinu paterčat leží přes půl milionu na účtu pražského magistrátu. Rodina se opět ocitla v obtížné situaci, štědří dárci se i tak snaží pomoci. Lidé ale nemusí pomáhat jen finančně, paterčata potřebují celou řadu věcí, které možná někomu leží doma, aniž by je někdy v budoucnu využil. "Vaše pomoc je pro nás nedocenitelná," děkuje rodina pod seznamem toho, co se již podařilo vybrat.

Rodina s paterčaty v parku Mirakulum v Milovicích
Aktualizováno 27.2. 2017 17:01
poděkování dárcům

Kam mizí peníze pro paterčata? Rodiče prozradili, za co utrácejí

Druhá sbírka pro nejznámější česká paterčata přináší kýžené ovoce, peníze doputovaly tam, kde je jich třeba. Za rok se pro ně vybralo téměř 91 tisíc a rodina nyní zveřejnila, jak dary paterčatům pomáhají. "Děkujeme všem dárcům. Bez Vaší pomoci bychom chod domácnosti finančně nezvládli," děkují rodiče paterčat na internetových stránkách sbírky.