Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dva členové rodiny Bergerových byli zavražděni
aktualizováno 08.12.
Krutý osud

Prokletí? Jaroslav přišel o syna i sestřenici. Oba mu zavraždili!

A nyní šokující novinky k případu dvojnásobné vraždy v České Lípě. Mladý vrah měl cihlou ubít bezdomovce a ženu. Reportérovi Ivanu Berkovi se podařilo vypátrat, že nitky případu vedou k další známé vraždě, a to 19tiletého Dominika, kterého vyšinutý mladík ubodal o Velikonocích ve Varnsdorfu.

Dopravní nehoda - náraz do stromu, Ilustrační foto
30.11.
Nehoda na Kladensku

Řidič dostal smyk, s autem narazil do stromu. Spolujezdec zemřel

Tragédií skončila jízda dvou mladíků v Brandýsku na Kladensku. Ve čtvrtek krátce po 18. hodině narazil řidič autem do stromu, spolujezdec zemřel. Řidič vyvázl z nehody s lehkým zraněním.

Michal z Mise nový domov
aktualizováno 30.11.
mise nový domov

Michalovi se ozvala máma a sourozenci! Nedopadlo to dobře

Ve středečním díle Mise nový domov stál náš tým před vůbec největší výzvou. Snažil se totiž opravit dům, který hrozil, že brzy spadne. Vše se nakonec podařilo a zapojila se spousta dobrovolníků. Vztahy s těmi nejbližšími ale ani natáčení nespravilo.

Prásk.tv píše:

Optický klam - rodina u vánočního stromečku
čtěte o tématu rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Rodina
29.11.
Dobrá zpráva

Rodiny s dětmi si příští rok finančně polepší! Tohle se změní

Rodiny s dětmi se mohou radovat! V příštím roce si finančně polepší. Zvyšuje se totiž daňové zvýhodnění na první dítě i školkovné. Otcové budou mít nárok na placenou otcovskou dovolenou a změní se také podmínky čerpání rodičovského příspěvku.

Sebastián
aktualizováno 23.11.
smutný osud

Nemocnice zavinila smrt chlapce! Zdrcená rodina obdrží 200 tisíc

Tragické úmrtí tříletého Sebastiána má na svědomí personál nitranské nemocnice. I když zničeným rodičům nic život jejich syna nevrátí, dostanou odškodné. Zatím nebyly vyvozeny žádné následky pro zaměstnance.

Albinen - 6
aktualizováno 21.11.
v krásné přírodě

Švýcarská obec hledá obyvatele! Za nastěhování nabízí přes milion

Vesnička Albinen plánuje prosadit od konce listopadu velkou změnu. Chtěla by vyplácet vysoké odměny pro lidi, kteří se do ní rozhodnou nastěhovat. Musí ale souhlasit, že tam zůstanou žít minimálně deset let.

Kelly Family - 3
16.11.
to je proměna!

Do Česka se po 16 letech vrací Kelly Family! Takhle dnes vypadají

Do Česka se po dlouhých šestnácti letech vrací legendární sourozenecká skupina Kelly Family. V 90. letech se stala fenoménem a vyprodávala největší světové haly, pak se rozpadla. Před dvěma lety se ale sourozenci dali znovu dohromady, domluvili se na comebacku a vyrazili na Evropské turné.

Dobrý anděl_paní Ivana s Ellenkou
13.11.
Nadace Dobrý anděl

Dobrý anděl pomohl nemocné Ivaně vyřešit problémy s penězi

Doposud byla zdravá a ani v minulosti neměli v rodině nikoho s podobnou diagnózou. “Zpětně když o tom přemýšlím, jsem si jistá, že hlavním spouštěčem byl stres. 85 % rodin s nezaopatřenými dětmi, ve kterých jeden z rodičů onemocní rakovinou, se neobejde bez finanční pomoci rodiny, přátel, neziskových organizací či dokonce zadlužení. Díky pravidelným příspěvkům, kteří posílají dárci prostřednictvím nadace Dobrý anděl, zvládne rodina těžkou situaci snadněji a minimalizuje dopad nemoci na své děti.

Jay-Z a Beyoncé
12.11.
Krásná rodinka

Ta jsou rozkošná! Beyoncé konečně ukázala dvojčata! FOTO

Zpěvačka Beyoncé a rapper Jay-Z soukromí svých dětí přísně střeží. Dvojčata Rumi a Sir se narodila před pěti měsíci, ale dosud je viděla jen rodina. Teď už je ale všechno jinak, krásné dětičky už si může prohlédnout celý svět.

Žena útočí nožem na muže - Ilustrační foto
aktualizováno 11.11.
dva mrtví

Strašlivá série na Moravě: Rodinné spory už potřetí řešili lidé nožem

Kriminalisté na východě Moravy řeší za poslední týdny už tři případy brutálních útoků mezi rodinnými příslušníky. Výsledkem jsou dva mrtví lidé a jeden zraněný. Poslední napadení se odehrálo v Pitíně na Uherskobrodsku.