Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě v rozpáleném autě
Aktualizováno Předevčírem 16:31
Zapomněl na ni

Otec nechal dcerku 4 hodiny v rozpáleném autě! Nepřežila!

Zničující událost zasáhla ve čtvrtek malou vesničku Dundrum v Irsku. V zatím nejteplejší den letošního roku zůstala sedmiměsíční holčička zavřená v autě. V rozpálené pasti strávila podle portálu Dailymail kolem 4 hodin. Letecky ji transportovali do nemocnice, kde přes veškerou snahu lékařů zemřela.

Magdalena - 2
Aktualizováno 20.5. 2017 07:01
smrt v Egyptě

"Vrátila se v urně!" nemůže uvěřit máma Magdy (†27). Chystá pohřeb

Rodiče krásné Polky Magdaleny Zukové (†27) se stále nemohou vzpamatovat z toho, že se jim dcera z dovolené v Egyptě vrátila mrtvá. Vyšetřovatelé v pátek provedli rozsáhlou šestihodinovou pitvu, její výsledky ještě známé nejsou. Magda bude mít pohřeb 23. května.

hvězda internetu

Sháněla peníze pro rodinu a našla tisíce! Udělala něco neskutečného

Čeká třetí dítě a náramně by se jí proto hodily peníze. Ani ve finanční nouzi ale neztratila Jess Andersonová (22) charakter. Když v bankomatu náhodou našla zapomenuté stovky liber, celý obnos odevzdala. V očích rodiny i zbytku světa je nyní hrdinkou a odvděčil se jí i šťastný majitel peněz.

Prásk.tv píše:

Dara Rolins ukázala miminko - 1
čtěte o tématu rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

únik plynu

Rodinná tragédie: V bytě našli své otrávené příbuzné, jeden zemřel!

Unikající oxid uhelnatý otrávil dvojici seniorů na Karvinsku, postaršímu muži přitom už lékaři nedokázali zachránit život. Žena byla ve vážném stavu převezena do nemocnice, rodina se z celé události vzpamatovává.

velký zátah

Navenek vzorná rodina, v reálu drogový gang! Policie zatkla 13 lidí

Policisté pozatýkali gang výrobců a překupníků pervitinu z Ústecka. V průběhu razie v noci na čtvrtek stačily zásahové jednotky ze tří krajů zadržet 13 lidí. Sedm z nich kriminalisté obvinili, na tři soud v pátek uvalil vazbu. Výrobu a prodej drog vedl podle kriminalistů rodinný klan.

Sociální odvody na děti
Aktualizováno 28.4. 2017 14:57
Dobrá zpráva

Rodiny zaplatí nižší daně. Spočítejte si o kolik! Kalkulačka

Prezident Miloš Zeman dnes podepsal vládní daňový balíček, který zvyšuje daňové slevy na druhé a další dítě. Předloha také snižuje na polovinu limity pro výdajové paušály živnostníků, které jim slouží při výpočtu základu daně. Na druhé straně rozšiřuje okruh živnostníků, kterým může finanční úřad stanovit daň z příjmů paušální částkou.

Jdeme s Novou

Vyražte na pochod Přes tři hrady s Novou a Klubem českých turistů!

Naše vlast oslaví příští rok 100 let od svého vzniku a Klub českých turistů ze Sopotnice společně s hlavním mediálním partnerem televizí Nova připravil k tomuto výročí ojedinělý projekt, seriál pochodů s názvem 100 let republiky, 130 let v pohybu. Nejbližší akcí v této řadě je pochod Přes tři hrady, startující 6. května v podhůří Orlických hor.

Porod
Aktualizováno 21.4. 2017 16:42
detaily nové informace

Tragický porod doma: Zemřelo jim dítě, otce ale k manželce nepustili!

Ačkoli chtěl být po tragickém porodu své ženy jen u ní, policie muže z Blanenska k manželce údajně nepustila. Místo toho musel na výslech, ženu převezli lékaři do nemocnice. Až tam se dozvěděla, že přišla o své miminko. Rodina je z celé události otřesena.

rozhovor bouřlivý rozvod

Přišel o rodinu, ale už nechce být sám. Potřebuji ženu, říká Paroubek

Z harmonického vztahu manželů Paroubkových jsou trosky, jejich manželství už existuje prakticky jen na papíře. Přesto se expremiér nevzdává naděje a doufá, že bude mít opět celou rodinu pohromadě. Když ne s Petrou, tak s novou partnerkou.

Buďte u toho!

JE TO TADY: NOVA CUP odstartuje 30. dubna v Hradci Králové

30. dubna bude zahájen seriál horských kol NOVA CUP 2017 závodem metaXtren Hradec Králové. Účastníci se mohou těšit na tři trasy. Nejdelší měří 91 kilometrů, střední 62 kilometrů a pro rodiny s dětmi je připravena pohodová Nova jízda na 23 kilometrů. Na své si přijdou i mladší děti, pro ně jsou v areálu u Všesportovního stadionu připraveny dětské závody.