Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Váha
22.01.
Speciál o hubnutí

Rady našich babiček fungují: Jak docílily krásné postavy?

Používat moderní hubnoucí prostředky je sice fajn, ale co to takhle zkusit bez chemie? S barevnými prášky to jde možná snadněji. Osvědčené rady našich babiček však nezklamou a jsou rozhodně zdravější. Zkuste se jich schválně zeptat, jak shazovaly váhu ony?

Mladík na pláži Ilustrační snímek
aktualizováno 21.01.
Nízké ceny

Češi kupují letní zájezdy ve velkém! Hitem je letos exotika

Přestože je teprve polovina ledna, lidé už ve velkém začali nakupovat letní zájezdy, prý se tak dá ušetřit až 40 procent z celkové ceny. Nárůst prodeje hlásí většina cestovních kanceláří. A hitem by prý letos měly být hlavně středomořské státy a exotika. Cestovky počítají s tím, že do konce ledna prodají téměř polovinu zájezdů.

Rodina z Liberecka, která přišla na Boží hod o otce
11.01.
Pomáhá, kdo může

Rodina přišla na Vánoce o otce, teď hrozí, že přijdou i o dům

Velký smutek prožívá od Vánoc rodina paní Dragy z Liberecka. Na Boží hod zemřel při nehodě její partner Jakub. Draga a její tři děti skončily v nemocnici. Žena, která je na mateřské dovolené, má teď na krku celou domácnost včetně hypotéky a rodině hrozí, že o dům přijde.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek: Problémy s rozmazleným dítětem! - 1
čtěte o tématu rodina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Otec a synové
aktualizováno 06.01.
zákeřná nemoc

"Jste neplodný," uslyšel otec tří synů. Teď se s jejich matkou soudí

Richard Mason po celý život ani jedinkrát nezapochyboval, že by nebyl otec svých tří synů. Až do dne, kdy mu byla diagnostikována cystická fibróza, dědičné onemocnění způsobené mutací genu. Až 98 % mužů trpících touto vrozenou nemocí bývá neplodných. Nyní chce po své, teď úž bývalé manželce 250 000 liber za to, že jej několik dlouhých let nemilosrdně oklamávala.

Požár bytu v Pardubicích
04.01.
Na poslední chvíli

Po požáru vybuchly hořlavé plyny, rodina utekla před tlakovou vlnou!

Z hořícího bytu v Pardubicích se na poslední chvíli ve čtvrtek večer zachránila rodina, dalších dvacet obyvatel domu museli hasiči evakuovat. Podle majitelky hořelo od vánočního stromečku a záhy vybuchly nahromaděné hořlavé plyny. Tlaková vlna odmrštila okenní tabulku až na ulici.

Na Kutnohorsku se rodina otrávila zplodinami - 6
aktualizováno 26.12.
Vadné topení

Děsivá tragédie! Rodina se doma otrávila zplodinami, tři lidé zemřeli

Strašlivá tradigédie postihla rodinu na Kutnohorsku. Rodiče a jejich dítě se doma otrávili nejspíš zplodinami z topení.

Policie ČR - ilustrační - 2
22.12.
rodiny měly strach

Chlapec s dívkou nepřišli ze školy. Našli je, oba jsou v pořádku

Policie od pátku pátrala po dvou nezletilých dětech. Třináctiletá dívka nepřišla domů po divadelním představení, na které šla se svou školou. V druhém případě odešel čtrnáctiletý chlapec do školy, ale domů se už také nevrátil. V sobotu večer byli oba vypátráni, podle policie jsou v pořádku.

Vánoční ozdoby
18.12.
tragédie před svátky

Vadné vánoční ozdoby způsobily požár! Uhořela matka a dvě děti

Jen několik dní před Vánoci otřásla Velkou Británií rodinná tragédie. Při požáru domu zemřela matka a dvě malé děti. Oheň zřejmě způsobila elektrická světla na vánočním stromku.

Paterčata s rodiči
08.12.
můžete pomoct

První česká paterčata se těší na Vánoce. Sepsala svoje přání

První česká paterčata i jejich starší bráška z Milovic u Nymburka se těší na Vánoce. Starost o šest malých dětí ale není snadná, zvlášť pokud vše komplikuje nedostatek finančních prostředků. V Milovicích, kde rodina žije, zveřejnili seznam potřebných věcí a také dárků, které by si děti přály.

Malá Adélka
02.12.
Dobrý Anděl

Adélka trpí vzácnou nemocí! Nesprávné jídlo ji může otrávit

Už sedm let nadace Dobrý anděl pomáhá rodinám v těžké životní situaci, do které se dostanou poté, kdy jeden ze členů onemocní závažnou chorobou. Stejně je tomu i tak v příběhu paní Mossové, které se narodila vážně nemocná dcera. Kromě strachu o život holčičky se během pár měsíců přidaly i finanční problémy. Dobří andělé opět pomohli.