Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hlasování v Senátu
07.12.
Změna neprošla

Chybí bez omluvy? Zákonodárci o plat stejně nepřijdou!

Zákonodárci nepřijdou o část platu za nedostatečně omluvenou absenci při schůzích Parlamentu nebo jeho orgánů. Navrhovala to skupina senátorů kolem Libora Michálka (za Piráty), horní komora to dnes odmítla.

Školka
aktualizováno 06.09.
omluvenky i do školky

Jako za bolševika! Matky řeší přísná pravidla ve školkách!

S novým školním rokem začala platit pravidla nejen pro děti školního věku, ale nově se také zpřísnila pravidla pro děti věku předškolního. Respektive pro jejich rodiče. Pro děti od pěti let je totiž MŠ povinná a platí tak stejné podmínky jako ve škole. "Začala platit nová nařízení pro předškoláky zrovna když moje dcera je předškolák. Bolševik je zpátky!" okomentovala to na sociální síti aktivistka Markéta Kutilová.

Kluk vyrušuje
aktualizováno 11.02.
školní perličky

Lepí spolužačkám vložky do sešitu! Tyhle poznámky stojí za to

Na školní léta každý vzpomíná jinak. V každé třídě se ale našel alespoň raubíř, který si čas od času vykoledoval poznámku. A některé skutečně stály za to!

Prásk.tv píše:

Angela Kovacs - 1
čtěte o tématu omluvenka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Omluvenky
aktualizováno 04.02.
to snad ne!

HIT INTERNETU: Tyhle omluvenky mu ve škole vážně prošly?

Lékař nebo rodinné důvody jako omluvenka ze školy už očividně nejsou v módě. V současné době letí něco úplně jiného.

Omluvenka
aktualizováno 28.11.
to vás pobaví

"Omlouvám Karolínu": Tahle omluvenka je hitem internetu!

Po facebooku koluje omluvenka, ve které rodiče učiteli vysvětlují, proč jejich Karolínka nepřišla do školy. Přečtěte si ji, zaručeně vás pobaví.