Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ski centrum Kohútka - 7
Aktualizováno 21.3. 2017 17:55
Zima se loučí

Poslední šance si zalyžovat: Tuzemské areály končí sezónu

Většina lyžařských areálů hlásí konec sezóny. Nadcházející víkend tak bude poslední, kdy pojedou vleky. Například na Lipně ale zavírají už tuto středu.

Vrtulník na horách
Aktualizováno 16.3. 2017 18:02
Smrt v Rakousku

Češka se v Alpách srazila s jinou lyžařkou, zraněním podlehla

V tyrolských Alpách zemřela česká lyžařka. Na sjezdovce se střetla s jinou sjezdařkou a zraněním na místě podlehla. Nezachránila ji ani okamžitá resuscitace. Ženě bylo 45 let.

KOŘENÍ: Chytrá lanovka

Souboj alpských středisek o přízeň lyžařů z celé Evropě je ostrý, o výběru místa pro zimní dovolenou často můžou rozhodovat detaily

Prásk.tv píše:

Princ William a Sophie Jean Taylor - 1
čtěte o tématu lyžování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Lyžování
Aktualizováno 6.3. 2017 21:10
Zimní radovánky

Letošní lyžařská sezóna se povedla. A stále nekončí!

Takovou sezónu jako letos lyžaři už dlouho nepamatují. A i když bude tento týden podle prognóz i pršet, ten příští nejspíš připadnou další centimetry přírodního sněhu.

zásah záchranářů

Po prudké srážce ztratili lyžaři vědomí. Jednoho odvezl vrtulník

Pondělní lyžování skončilo špatně pro dva lyžaře ve Špindlerově Mlýně. V areálu Svatý Petr se ve velké rychlosti srazili muž a žena. Náraz byl tak razantní, že oba ihned upadli do bezvědomí, muže museli záchranáři oživovat.

týdenní předpověd počasí

PŘEHLED: Skiareály, kde si ještě zalyžujete. Možná už naposledy

I do Českých hor dorazila obleva. Oznamuje blížící se konec zimy a s tím dohasínající lyžařskou sezónu. První skiareály už zavřely své brány a přestože jich zatím není mnoho, další je budou následovat. Podívejte se, kde všude se dá ještě lyžovat, na jakém sněhu a kolik ho na sjezdovkách ještě zbývá.

KOŘENÍ: Lyžování v Itálii

Lyžování patří mezi největší vášně Čechů a v době jarních prázdnin proto vyráží velká část rodin do hor.

tragédie v jeseníkách

Smrt na sjezdovce! Lyžař narazil do stromu a na místě zemřel

Osmaadvacetiletý lyžař zemřel na sjezdovce v areálu Malá Morávka v Jeseníkách. Muž vyjel z trati a narazil hlavou do stromu. I přes poskytnutou pomoc zraněním podlehl.

incident v Monínci

Policie prověřuje vinu vlekařů na pádu chlapce (5) z lanovky

Policie zatím stále neuzavřela případ pádu pětiletého hocha z lyžařské lanovky ve skiareálu Monínec nedaleko Prahy. Hledá a vyzývá svědky, aby pomohli objasnit, co se stalo a zda na neštěstí nenese vinu obsluha lanovky. Ta přitom nezavolala ani policii, ani drážní inspekci, jak zákon ukládá.

Běžkař
Aktualizováno 10.2. 2017 14:41
aktivní volno

O víkendu vyražte na běžky! Kde jsou podmínky nejlepší? PŘEHLED

Blížící se víkend prý bude přát lyžařům. Podmínky jak pro běžky, tak pro sjezdovky budou ideální a v sobotu by mohl ještě napadnout i čerstvý sníh. K tomu se navíc přidá i sluníčko.