Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

tragédie v jeseníkách

Smrt na sjezdovce! Lyžař narazil do stromu a na místě zemřel

Osmaadvacetiletý lyžař zemřel na sjezdovce v areálu Malá Morávka v Jeseníkách. Muž vyjel z trati a narazil hlavou do stromu. I přes poskytnutou pomoc zraněním podlehl.

incident v Monínci

Policie prověřuje vinu vlekařů na pádu chlapce (5) z lanovky

Policie zatím stále neuzavřela případ pádu pětiletého hocha z lyžařské lanovky ve skiareálu Monínec nedaleko Prahy. Hledá a vyzývá svědky, aby pomohli objasnit, co se stalo a zda na neštěstí nenese vinu obsluha lanovky. Ta přitom nezavolala ani policii, ani drážní inspekci, jak zákon ukládá.

Běžkař
Aktualizováno 10.2. 2017 14:41
aktivní volno

O víkendu vyražte na běžky! Kde jsou podmínky nejlepší? PŘEHLED

Blížící se víkend prý bude přát lyžařům. Podmínky jak pro běžky, tak pro sjezdovky budou ideální a v sobotu by mohl ještě napadnout i čerstvý sníh. K tomu se navíc přidá i sluníčko.

Prásk.tv píše:

Štěpán Sokol
čtěte o tématu lyžování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem

Mozek pro vaše auto

Nehoda na Monínci - 5
Aktualizováno 8.2. 2017 21:38
Pád z osmi metrů

Horor na Monínci: Kluk (5) spadl z lanovky, matka visela za ruku!

Smutná nehoda se stala ve středu po poledni na sjezdovce v Monínci. Pětileté dítě spadlo z lanovky z výšky osmi metrů do hlubokého sněhu, letěl pro něj vrtulník. Chlapec by podle lékařů mohl mít vnitřní zranění.

Střepiny: Prázdniny, hory, lyže a jejich nebezpečí!
Aktualizováno 6.2. 2017 17:44
Střepiny

Hory, lyže a jejich nebezpečí: Byli jsme při výcviku horské služby

Jaké to je se v noci ztratit na horách, si při výcviku budoucích červených andělů zkusila na vlastní kůži naše reportérka. Modelová situace byla podle jejích slov, až děsivě reálná.

Střepiny s Markétou Fialovou
Aktualizováno 6.2. 2017 17:43

Střepiny: 5. 2. 2017

Ministerstvo zahraničí pod drobnohledem hackerů. Jak těžké je nabourat účty státním úřadům? Hory plné adrenalinu. Jak si je užít a neriskovat zdraví nebo život? Míša Muzikářová je nezvěstná více než tři týdny. Po sebevraždě jednoho z podezřelých, bývalého přítele matky Otakara S., panuje velké napětí.

zima kraluje

České hory jsou přecpané lyžaři. Pro místní je to zlatý důl

Skvělé sněhové podmínky a začátek jarních prázdnin - to jsou hlavní důvody toho, že jsou české hory plné. V některých horských obcích je dokonce dvacetinásobek lidí, než kolik jich tam trvale žije. Majitelé hotelů a skiareálů přiznávají, že ze zisků z nadcházejících týdnů budou živi po celý zbytek roku.

Obchodní sdělení

Výběr lyžařské školy nenechte na poslední chvíli

Odjezd na hory se blíží. Kromě ubytování dobře vyberte i školu. Ne všechny nabízí ty nejlepší služby.

Zima na horách - 1
Aktualizováno 1.2. 2017 11:35
velký přehled

Víkend na horách: Víme, kdy a kde vyjde pobyt nejlevněji! SROVNÁNÍ

Ski areály a horská střediska mají žně. Sněhu je hodně a podmínky pro lyžování jsou tak naprosto ideální. Pokud se i vy chystáte v únoru strávit víkend na horách, myslete na správné načasování a výběr destinace. Můžete ušetřit i čtyři tisíce korun!

zimní speciál

České hory praskají ve švech! Zimní sezóna je nejlepší za 7 let

Co je pro jedny starost, pro druhé je radost. Zimní střediska jsou plná, vlekaři, hoteliéři, majitelé půjčoven lyží a milovníci zimních sportů si nemohou letošní zimu vynachválit. Už teď je jisté, že půjde o nejlepší sezónu posledních sedm let. Zásoby sněhu stačí podle provozovatelů areálů až do dubna.