Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Syn zmlátil otce v nemocnici
09.09.
násilí na seniorech

Muž týral svého nemocného otce upoutaného na lůžko! Natočili ho

Muž (57) byl natočen, jak surově bije svého otce (86), kterého navštívil v nemocnici v Šanghaji. Senior trpí stařeckou demencí a podle všeho již nikoho nepoznává. Na znepokojujících záběrech je slyšet, jak muž naříká v bolestech, zatímco ho jeho syn opakovaně bije.

Těhotná dívka trpěla na chodbě
07.09.
Hrozivý případ

Rodina jí zakázala císařský řez, zoufalá žena skočila z okna

Přestože několikrát utekla z porodního sálu, prosila své příbuzné, ať jí dovolí porod císařským řezem, rodina šestadvacetileté Fang Maové z Číny takový porod zakázala, trvala na tom, že žena musí porodit přirozeně. Jenže plod měl abnormálně velkou hlavičku a žena zažívala tak nesnesitelné bolesti, že se rozhodla raději spáchat sebevraždu!

KLDR slaví 105. narozeniny Kim Ir-Sena - 5
05.09.
Severokorejská krize

Velmoci hrozí novými sankcemi proti KLDR. Zatím nezabírají

Severokorejská krize dál rozděluje svět. Jde o reakce na víkendový test vodíkové bomby. Například Spojené státy a Jižní Korea mluví i o vojenské odvetě, jiné velmoci se přiklánění spíše k hospodářským sankcím. Přitom ale ani ty stávající na severokorejský režim diktátora Kim Čong Una nezabírají.

Prásk.tv píše:

Kalhoty
čtěte o tématu Čína na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o ovocné snacky EasyFruit nejen pro školáky

EasyFruit neobsahuje lepek a konzervanty a je i bez přidaného cukru, vhodné už pro pětiměsíční děti.

Kim Čong-un, Donald Trump
04.09.
Rada bezpečnosti

USA: S KLDR nám dochází trpělivost! Kim si koleduje o válku

Proti Severní Koreji, která v neděli provedla šestý jaderný test, by měla Rada bezpečnosti OSN přijmout nejtvrdší možná opatření. Na mimořádném jednání to dnes řekla americká zástupkyně při OSN Nikki Haleyová. Zástupci Číny a Ruska hovořili o jednání se severokorejským režimem.

Tajfun Hato - 2
aktualizováno 24.08.
galerie + video umírali lidé

V Číně udeřil nejsilnější tajfun za 53 let! 12 mrtvých, 230 zraněných

Nejméně 12 mrtvých a 230 zraněných si vyžádal tajfun Hato, který se ve středu přehnal přes Hongkong a Macao. Úřady vyhlásily nejvyšší stupeň pohotovosti a nařídily evakuaci několika tisíc lidí. Kvůli větru o rychlosti přes 200 kilometrů v hodině byly uzavřeny vládní úřady, školy i obchody. Zrušena bylo téměř 500 letů.

Tygr napadl cvičitele v cirkusu
aktualizováno 23.08.
VIDEO Drastické záběry

Tragédie v zoo: Tygr se zakousl do krotitele, sledovaly to tisíce lidí!

Tisíce diváků v hrůze přihlížely, jak se krocený sibiřský tygr náhle otočil, skočil a strhl k zemi svého cvičitele. Další ošetřovatelé se pokoušeli dravce od muže odehnat bitím, ale moc úspěchu neměli.

alkohol 4
20.08.
Přes 330 tisíc účastníků

Nová studie: Alkohol v malém množství prospívá zdraví!

Lékaři v podstatě unisono tvrdí, že alkohol škodí zdraví a nejlepší je ho buď nepít vůbec, nebo alespoň jen velmi zřídka. Nová rozsáhlá studie čínských a amerických vědců naopak shazuje tyto rady ze stolu. Pití alkoholu naopak podle nich zdraví svědčí.

Drogy - ilustrační foto
aktualizováno 17.08.
Dostal přísný trest

Český důchodce (63) vezl drogy do Hongkongu, stráví 27 let v cele!

Sedmadvacet let by měl ve vězení strávit třiašedesátiletý Čech, který pašoval do Hongkongu zásilku drog z Brazílie. Země má jedny z nejpřísnějších protidrogových zákonů a muži hrozilo i doživotí. Proti trestu se zřejmě neodvolá, aby urychlil vydání do České republiky.

Jak se žije v nejlidnatějším státě - 3
17.08.
TISÍCE BYTŮ V HONKONGU

Ložnice, kuchyně i záchod na jednom metru. Jak se tu bydlí?

Světová populace dosahuje 7,5 miliardy obyvatel, není se tedy čemu divit, že na některých místech naší planety, začíná být nouze o každý kousek prostoru. V některých státech začíná být situace zcela zoufalá a tak se jejich obyvatelé musí spokojit s jakýmkoli kouskem prostoru.

Si Ťin-pching a Donald Trump
12.08.
válka na spadnutí?

Vztahy USA a KLDR se vyostřují: Kvůli hrozbě začala jednat i Čína!

Kvůli vyhrocené situaci kolem Severní Koreje se telefonicky spojil americký prezident Donald Trump se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Lídři obou vojenských supervelmocí se shodli na tom, že chtějí jaderné odzbrojení severokorejského režimu a udržení míru na Korejském poloostrově.