Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Šéf interpolu Meng Chung-wej rezignoval
aktualizováno 08.10.
Zatkli ho?

Žena nezvěstného šéfa Interpolu promluvila! Dostala zvláštní vzkaz

Šéf Interpolu rezignoval na svou funkci několik hodin poté, co Čína oznámila, že ho vyšetřuje kvůli blíže neurčenému porušení zákona. Meng Chung-wej, který je zároveň čínským viceministrem pro veřejnou bezpečnost, byl od konce září pohřešován.

Bývalého šéfa Interpolu vězní Čína a vyšetřuje ho
07.10.
Měl porušit zákon

Nezvěstný šéf Interpolu rezignoval. Čína ho vyšetřuje

Interpol potvrdil, že jeho dosavadní šéf Meng Chung-wej, na svou funkci rezignoval. Čínská komunistická strana v neděli oznámila, že bývalého šéfa Interpolu vyšetřuje kvůli porušení zákona, který však blíže neurčila. Jeho žena prohlásila, že se bojí o jeho život.

Zmizelá herečka Fan Bingbing
aktualizováno 03.10.
Záhada vyřešena

Nezvěstná nejslavnější herečka světa: Za vším stály daňové úniky!

Po dlouhé měsíce byla Fan Bingbing, hvězda filmů Iron Man nebo X-men, pohřešovaná. Konečně se přišlo na pravý důvod. Zmizela kvůli obrovským daňovým únikům, dluží necelé tři miliardy.

Prásk.tv píše:

Zmizelá herečka Fan Bingbing
čtěte o tématu Čína na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Žena v Číně porodila v jedoucím vlaku
02.10.
VIDEO Oba jsou v pořádku

Žena porodila v jedoucím vlaku! Chlapce přivedli na svět pasažéři

Miminko může přijít na svět na nejrůznějších místech. Své o tom ví čínská maminka, která porodila v jedoucím vlaku. Pomáhali ji zaměstnanci přepravní společnosti, ale i pasažéři. Ona i synek jsou v pořádku.

Donald Trump ilustrační foto 2018 OSN
aktualizováno 26.09.
Trumpův výstup

Trump v OSN: Čína ovlivňuje volby, Pákistán podporuje teroristy

Prezident Spojených států Donald Trump ve středu v Radě bezpečnosti (RB) OSN obvinil Čínu, že se snaží ovlivnit nadcházející listopadové volby v USA s cílem oslabit jeho vládu. Čínský ministr zahraničí Wang I vzápětí na stejném fóru Trumpovo obvinění odmítl.

Donald Trump a Vladimir Putin v Helsinkách
21.09.
mezinárodní vztahy

Rusko a Čína se spojily proti USA. Slibují tvrdou odvetu za sankce

Napětí mezi USA a Čínou se stupňuje. A to i kvůli sankcím, které Američané uvalili na čínskou armádní agenturu kvůli nedávnému nákupu ruské vojenské techniky. Podle Washingtonu je v rozporu s obchodními sankcemi, kterým Moskva čelí. Čína i Rusko slíbily Spojeným státům tvrdou odvetu.

Hurikán Florence
aktualizováno 17.09.
Řádění živlů

Hurikán Florence zabil už 18 lidí, tajfun Mangkhut udeřil na Čínu!

Severní Ameriku a jihovýchodní Asii pustoší silné bouře - tajfun Mangkhut, který zpustošil především Filipíny a hurikán Florence, který devastuje Spojené státy. Bouře v Asii zabila nejméně 60 lidí, v USA úřady hlásí nejméně 18 obětí.

Tajfun v Číně
16.09.
Tajfun Mangkhut

Tajfun Mangkhut si vyžádal desítky obětí. Lidé na ulici létali vzduchem

V neděli dorazil tajfun Mangkhut do Číny, který na Filipínách připravil o život desítky lidí. Úřady proto v jihočínské provincii Kuang-Tung, v Hongkongu a Macau vyhlásily nejvyšší stupeň nebezpečí. V Honkongu se život přímo zastavil.

Zmizelá herečka Fan Bingbing
aktualizováno 14.09.
obavy o hvězdu

Nejslavnější čínská herečka zmizela! Možná je v kriminále

Fanoušci se začínají strachovat o známou čínskou herečku Fan Bingbing. Už několik týdnů ji ani jejího snoubence nikdo neviděl. Nyní se spekuluje, co se s nejslavnější asijskou filmovou hvězdou stalo.

Záchranná služba v Číně
aktualizováno 12.09.
Tragédie v Číně

Do lidí na zaplněném náměstí vletělo auto. Nejméně 9 mrtvých!

Velká tragédie zasáhla jihočínské město Cheng-jang. Do lidí na náměstí, kde právě probíhal taneční festival, vletělo červené SUV. Podle místních úřadů devět lidí zemřelo a 46 dalších bylo zraněno. Řidiče zadrželi policisté.