Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

mezinárodní napětí

Armády se stahují k hranicím Severní Koreje. Čekají konflikt?

Napětí na Korejském poloostrově se může kdykoliv vyostřit. Rusko a Čína k hranicím poslaly armádu a připravují se na možnost konfliktu. Ke korejskému pobřeží míří také americká letadlová loď USS Carl Vinson.

Napjatá situace

KLDR vyhrožuje už i Číně: Sankce budou mít katastrofické následky!

Severní Korea v sobotu nečekaně kritizovala svého jediného spojence. Severokorejská tisková agentura vydala článek, který Čínu varuje před dalšími ekonomickými sankcemi, které by na korejský režim chtěla uvalit. Podle Severokorejců budou mít sankce katastrofické následky na bilaterální vztahy mezi oběma zeměmi.

Neuvěřitelná "léčba"

Potřeboval se zbavit zácpy, léčba úhořem ale nezabrala!

Máte zácpu nebo průjem? Pak vám kamarádi a známí jistě rádi dají spoustu zaručených rad, jak činnost střev srovnat. Devětačtyřicetiletý muž ovšem zjistil, že strkat si do těla živá zvířata není cesta k vyléčení, ale spíš na hřbitov.

Prásk.tv píše:

Muž vyrobil iPhone
čtěte o tématu Čína na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

nevratná etapa

V případě útoku zpustošíme USA, hrozí KLDR. Čína vyzývá ke klidu

Čína v pátek varovala před hrozícím konfliktem mezi USA a KLDR. Čínský ministr zahraničí Wang Yi na konferenci uvedl, že je nutné situaci začít řešit dialogem, než se dostane do nevratné a nezvládnutelné fáze. Situace mezi KLDR a USA se neustále přiostřuje, severokorejská armáda podle Reuters pohrozila, že nemilosrdně zpustoší Spojené státy, pokud dojde k útoku na KLDR.

galerie 18+ horor na stavbě

Holčičky (†3) si hrály na míchačce cementu, zůstaly jen botičky

Dvě mladé dívky (†3) tragicky zemřely poté, co si na nehlídané stavbě samy hrály. Děti vyšplhaly na míchačku cementu, ta se ale, když byly uvnitř, sama spustila. Jedné z holčiček už se nedalo pomoci, druhá zemřela na cestě do nemocnice. Celým případem se zabývá policie.

Počty poprav ve světě

Čína popraví víc lidí než ve zbytku světa dohromady. Přesná čísla tají

V roce 2016 bylo na celém světě popraveno přes tisíc odsouzených. Do statistiky, kterou v úterý zveřejnila organizace Amnesty International, ale nejsou započteny popravy v Číně. Ta počet popravených tají coby státní tajemství. Právě kvůli vysokým počtu poprav lidskoprávní organizace Čínu kritizují.

Vojačky KLDR na přehlídce v Pchjongjangu
Aktualizováno 11.4. 2017 20:32
Přiostřuje se

"Jsme připraveni na válku!" varuje KLDR, Čína pošle vojáky k hranici

Severní Korea v prohlášení ministerstva zahraničí ostře odsoudila rozhodnutí amerického prezidenta Donalda Trumpa poslat ke Korejskému poloostrovu letadlovou loď USS Carl Vinson a její doprovodná pravidla. KLDR je podle ministerstva "připravena na jakýkoliv typ války, po kterém by USA zatoužily".

Třináctiletý nešťastník

Chlapci se zdál jeho penis malý, místo zvětšení ho lékaři zmrzačili!

Třináctiletý Číňan byl ze svého malého penisu zoufalý. Nedbal na to, že je stále ve vývinu, a rozhodl se pro operaci. V nemocnici musel lhát o svém věku a lékaři ho opravdu operovali. Zákrok ale nešel podle plánu.

Donald Trump a Kim Čong-un
Aktualizováno 3.4. 2017 21:13
vážná hrozba

Trump proti hrozbě KLDR: Vyřeším jejich jaderný program!

Trump se chce rázně vypořádat se severokorejskou jadernou hrozbu. A to buď s diplomatickou pomocí Číny, nebo bez ní. Doslova zdůraznil, že pokud bude Amerika problém řešit sama, nebude to dobré pro nikoho. Američtí spojenci dnes začínají masivní vojenská cvičení u Severní Koreji.

KOŘENÍ: Víkend v Šanghaji

Čína se stává pro Čechy zajímavou alternativou pro dovolenou. Ne každý ale ví, že je možné se tam dostat i bez víza. Pokud máte v některém z čínských měst přestupní let, je možné tam strávit až tři dny. Stačí mít v ruce letenku s odletem do 72 hodin.