Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jan Hamáček možná odejde z vedení strany
aktualizováno včera 21:52
Nespokojenost členů

Hamáček možná odejde z vedení ČSSD. Budou hlasovat o důvěře

Sociální demokraté chtějí výměnu členů vlády a lídra strany Jana Hamáčka označují za nevýrazného. Bouřlivá schůze diskuzní platformy Zachraňme ČSSD se konala v úterý odpoledne. Členové řešili také propad strany ve volbách. Jednání se zúčastnil nejen Hamáček, ale i Zdeněk Škromach nebo ministr zemědělství Miroslav Toman.

Chovanec, Hamáček
aktualizováno 15.10.
Stranické hádky

Válka v ČSSD: Chovanec chce shodit vládu, Hamáček oponuje

V ČSSD je po volbách pořádně hustá atmosféra. Zatímco předseda strany Jan Hamáček se snaží zůstat optimistou, od jeho stranických kolegů zaznívá ostrá kritika. Do způsobu fungování strany si kopnul i bývalý předseda ČSSD Milan Chovanec na svém facebookovém profilu. A Hamáček si to nenechal líbit!

Jan Hamáček
aktualizováno 14.10.
Neúspěch si nepřipouští

ČSSD propadla ve třetích volbách po sobě! Hamáček se nevzdává

Personální zemětřesení v ČSSD se po senátních volbách konat nebude. Jan Hamáček se postu šéfa strany ani přes volební debakl vzdát nehodlá. A prohlašuje, že musí vůči svým stranických kritikům naopak přitvrdit. Podle něj se strana může opět vzpamatovat pouze v případě, že bude jednotná.

Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Miloš Zeman v Přerově
08.10.
Ztratili 1881 mandátů

Zeman si utahuje z propadu ČSSD. Hamáček: Je to odraz ode dna

Propadu sociálních demokratů si všiml i prezident Miloš Zeman. Prý ho to nepřekvapuje - ČSSD podle něj patří mezi nejslabší strany. Předseda Jan Hamáček si ale neúspěch nechce přiznat. Střízlivější přístup mají řadoví členové, kteří tvrdí, že sláva strany letošními volbami skončila.

Josef Bernard
08.10.
Hodnocení voleb

Byl to debakl, zuří po volbách plzeňský hejtman. Straníky sepsul

Přestože předseda sociálních demokratů (ČSSD) Jan Hamáček hodnotí letošní komunální volby spíše kladně, ostatní straníci k výsledku hlasování nepřistupují s takovým optimismem. "Byl to debakl a pořádný. Nemá cenu si nic nalhávat," uvedl na svém facebookovém profilu plzeňský hejtman Josef Bernard (ČSSD).

Požár na Novodvorské - 8
03.10.
Přijmou 450 lidí

Vláda chce další hasiče. Uspěje ale jen 1 z 10 uchazečů

Hasičů bude víc. Vláda ve středu schválila peníze na dalších 450 profesionálů, kteří by měli sbor posílit během 3 let. Přestože uchazečů o tuto práci je dost, náročnými náborovými testy projde jen málokdo.

Pátrání po osobě
aktualizováno 26.09.
Ochrana hranic

Hranici u Mikulova hlídali policisté. Testovali nové vybavení

Na hraničním přechodu v Mikulově od rána probíhá policejní cvičení k možnému návratu kontrol na státní hranici. Policisté například představí techniku k odhalení padělaných dokladů.

policista si nechal zabavenou marihuanu
aktualizováno 16.09.
Kritiku odmítá

Finanční úřad dražil vybavení pěstírny konopí! Politici zuří

Finanční úřad Karlovarského kraje se pustil do velmi diskutabilní aukce. Ve veřejné dražbě nabízel předměty, které slouží k pěstování marihuany a dokonce i ke kouření této drogy.

Schůze vrchních ústavních činitelů na Hradě
aktualizováno 12.09.
zahraniční politika

Schůze na Hradě. Politici odmítli kvóty, nepodpořili zrušení sankcí

Nejvyšší ústavní činitelé se ve středu odpoledne setkali na Pražském hradě, kde jednali o tématech české zahraniční politiky. Na schůzce, kterou svolal prezident Miloš Zeman, řešili migrační krizi, sankce vůči Rusku a cestu prezidenta do Izraele.

Jan Hamáček po setkání s Milošem Zemanem
23.08.
Patová situace

Hamáček stále drží dvě ministerstva. Vadí to i straníkům

Už skoro dva měsíce předseda sociální demokracie a vicepremiér Jan Hamáček oficiálně vede dvě ministerstva – vnitra a zahraničních věcí. Přesto stále trvá patová situace, kdy jediného kandidáta ČSSD na šéfa diplomacie Pocheho odmítá jmenovat prezident Zeman. Stav už kritizuje nejenom opozice, ale i sociální demokracie.