Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jan Hamáček
dnes 14:58
změny ve vedení

Středočeská ČSSD stojí před stranickým sjezdem za Hamáčkem

Jan Hamáček byl před celostátním sjezdem ČSSD nominován středočeskou organizací na předsedu strany. Shodla se na tom jednoznačná většina delegátů. Hamáček bude obhajovat post příští rok v březnu.

Martin Vondrášek, první náměstek policejního prezidenta a Jan Hamáček, ministr vnitra
aktualizováno 20.11.
krize ve vládě

Ministr vnitra a policie promluvili o kauze Čapí hnízdo a zavlečení

Jan Hamáček a první náměstek policejního prezidia Martin Vondrášek v úterý vystoupili na společné tiskové konferenci, kde se vyjádřili k postupu policie v kauzách Čapí hnízdo a zavlečení Andreje Babiše mladšího na Krym. Na případu zavlečení pracuje celý tým kriminalistů, k vyšetřování byl také přizván soudní znalec, ten ale musí komunikovat se Švýcarskem, kde Babišův syn pobývá.

Andrej Babiš na tiskové konferenci o
aktualizováno 14.11.
Čapí hnízdo

Babiš promluvil o zdraví svého syna. Pak kauzu vysvětloval ČSSD

Premiér Andrej Babiš vysvětloval kauzu údajného únosu svého syna na Krym poslancům ČSSD. Na jednání jejich klubu strávil hodinu a půl. Na tiskové konferenci po jednání s americkým ministrem energetiky Rickem Perrym se ke kauze znovu vyjádřil. Reportáž označil za "puč Palermo" v návaznosti na to, že se kauza objevila během jeho návštěvy Palerma.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Tisíce dětí přežívá v uprchlickém táboře v Řecku
aktualizováno 08.11.
Pomoc uprchlíkům

Europoslankyně objevila syrské sirotky pro Česko! Domluví příjezd

Lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová už prý v Řecku našla vhodné syrské sirotky pro poskytnutí ochrany v Česku. Podle ní splňují i požadavek české strany, aby se jednalo o malé děti. S premiérem Andrejem Babišem a ministrem vnitra Janem Hamáčkem se kvůli tomu chce sejít během dvou týdnů.

Předseda Pirátů Ivan Bartoš
aktualizováno 02.11.
Oblíbenost politiků

Pirát Bartoš se propracoval mezi nejoblíbenější politiky! VÝSLEDKY

Andrej Babiš (ANO) si stále drží místo nejoblíbenějšího politika. Na záda mu dýchají Ivan Bartoš (Piráti) a Tomio Okamura (SPD). Ve svém průzkumu to zveřejnila agentura STEM.

Policejní prezident Tomáš Tuhý
aktualizováno 29.10.
Náhrada Klausové

Policejní prezident Tuhý končí! Má být velvyslancem na Slovensku

Policejní prezident Tomáš Tuhý končí ve funkci. Měl by se stát velvyslancem na Slovensku, vyplývá z vyjádření ministra vnitra Jana Hamáčka. Podle informací deníku Právo Tuhý skončí ve středu.

Jiří Zimola a Jan Hamáček
aktualizováno 20.10.
výkonný výbor

Mnoho povyku pro nic: Vedení ČSSD podrželo Hamáčka!

Širší vedení ČSSD dalo na dnešním zasedání v Hradci Králové důvěru předsedovi a vicepremiérovi Janu Hamáčkovi, jak se předpokládalo. Členové ústředního výkonného výboru se na tom usnesli podle zdroje ČTK absolutní většinou.

Jan Hamáček po setkání s Milošem Zemanem
19.10.
Povolební turbulence

Vedení ČSSD stojí za Hamáčkem. Vyhráno ale ještě nemá!

Předsednictvo ČSSD v pátek v Hradci Králové podpořilo předsedu strany Jana Hamáčka a kritizovalo platformu Zachraňme ČSSD. Vyplynulo to z vyjádření delegátů. Nejprve jednal poslanecký klub, poté grémium strany a nakonec předsednictvo.

Jan Hamáček
aktualizováno 17.10.
Nespokojenost členů

Hamáček možná odejde z vedení ČSSD. Budou hlasovat o důvěře

Sociální demokraté chtějí výměnu členů vlády a lídra strany Jana Hamáčka označují za nevýrazného. Bouřlivá schůze diskuzní platformy Zachraňme ČSSD se konala v úterý odpoledne. Členové řešili také propad strany ve volbách. Jednání se zúčastnil nejen Hamáček, ale i Zdeněk Škromach nebo ministr zemědělství Miroslav Toman.

Chovanec, Hamáček
aktualizováno 15.10.
Stranické hádky

Válka v ČSSD: Chovanec chce shodit vládu, Hamáček oponuje

V ČSSD je po volbách pořádně hustá atmosféra. Zatímco předseda strany Jan Hamáček se snaží zůstat optimistou, od jeho stranických kolegů zaznívá ostrá kritika. Do způsobu fungování strany si kopnul i bývalý předseda ČSSD Milan Chovanec na svém facebookovém profilu. A Hamáček si to nenechal líbit!