Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Harrachov
12.04.
Obchodní sdělení

Sportovní areál v Harrachově se už sice pomalu připravuje na ukončení sezóny

Bude následovat posezónní revize, na červené sjezdovce, která leží na severním svahu Čertovy hory a vede do městečka, však stále ještě leží poměrně dost sněhu. Podmínky v harrachovském skiareálu jsou ideální pro luxusní jarní lyžování i o Velikonočním prodlouženém víkendu.

harrachov
31.03.
Obchodní sdělení

V Harrachově mají lyžaři stále velmi dobré sněhové podmínky

Harrachovský skiareál patří každoročně k těm střediskům, kde uzavírají zimní sezonu jako poslední a letos se to zase potvrzuje.

Špindlerův mlýn
30.03.
Tisková zpráva

Lyžovačku ve Špindlu si můžete užít až do Velikonoc. Celodenní skipasy vás mohou vyjít jen na 60 korun!

Jarní počasí, výborné sněhové podmínky, nulové fronty u lanovek a laciné celodenní skipasy lákají do Špindlerova Mlýna stále více lyžařů. Na sjezdovkách leží 50 až 90 cm sněhu a lyžovat můžete za jarní cenu 590 korun. V prodeji jsou již také tzv. CHYTRÉ SEZÓNKY. Za předplatné 990 korun tak můžete brázdit svahy od 1. do 17. dubna za neuvěřitelných 60 korun na den.

Ski centrum Kohútka - 7
aktualizováno 21.03.
Zima se loučí

Poslední šance si zalyžovat: Tuzemské areály končí sezónu

Většina lyžařských areálů hlásí konec sezóny. Nadcházející víkend tak bude poslední, kdy pojedou vleky. Například na Lipně ale zavírají už tuto středu.

Harrachov
21.03.
Obchodní sdělení

Jarní lyžování v Harrachově

Sněhové podmínky v harrachovském skiareálu jsou ideální pro luxusní jarní lyžování.

Špindlerův mlýn
20.03.
Obchodní sdělení

Ve Špindlerově Mlýně odstartovala jarní sezóna a padají ceny skipasů

Ve Špindlu zima rozhodně nekončí. Sněhu je v největším krkonošském středisku pořád dost a lyžařské podmínky jsou stále výborné. Od 20. března navíc pořídíte celodenní skipasy za speciální jarní cenu 590 korun. Start jarní sezóny vám zpříjemní i Audi Snowjam, největší tuzemský snowboardový závod zařazený do světového poháru FIS ve slopestylu.

Teplo nebo zima
aktualizováno 16.03.
Víkendová předpověď

Slunečné počasí vydrží do pátku, pak ale přijde výrazná změna

Slunečné počasí vydrží do pátku, víkend ale podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) opět přinese ochlazení. Během čtvrtka se bude na většině území vyjasňovat, teploty do dalšího dne mohou vystoupat až k 18 °C, potom ale zkazí hezké počasí déšť.

Kohútka
aktualizováno 13.03.
Obchodní sdělení

SKI CENTRUM KOHÚTKA nabízí nové ubytovací a stravovací zařízení.

Dopřejte si odpočinek na česko – slovenské hranici! Nádherné prostředí, aktivní relax, moderní ubytování a mnoho dalšího Vám nabízí Horský resort Jasoň.

Zima na horách - 2
10.03.
nenechte se napálit

Čtyřicet procent zimních středisek šidilo! Víme, na co si dát pozor

Téměř 40 % sportovních středisek, které v listopadu a prosinci loňského roku kontrolovala Česká obchodní inspekce (ČOI) porušila zákon. Z 39 kontrolovaných subjektů jich pochybilo 15. Dostaly pokuty ve výši 15 500 korun, nejčastěji za klamání spotřebitele.

skiareál Špindlerův mlýn
09.03.
Obchodní sdělení

Skiareál ve Špindlu nabídne o víkendu závody pro děti, lyžování na manžestru a půl metru sněhu

Ve Špindlerově Mlýně zima ještě nekončí. Pokud přemýšlíte, kam vyrazit o víkendu, je největší krkonošské středisko jasnou volbou.