Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ski centrum Kohútka - 7
Aktualizováno 21.3. 2017 17:55
Zima se loučí

Poslední šance si zalyžovat: Tuzemské areály končí sezónu

Většina lyžařských areálů hlásí konec sezóny. Nadcházející víkend tak bude poslední, kdy pojedou vleky. Například na Lipně ale zavírají už tuto středu.

Obchodní sdělení

Jarní lyžování v Harrachově

Sněhové podmínky v harrachovském skiareálu jsou ideální pro luxusní jarní lyžování.

Obchodní sdělení

Ve Špindlerově Mlýně odstartovala jarní sezóna a padají ceny skipasů

Ve Špindlu zima rozhodně nekončí. Sněhu je v největším krkonošském středisku pořád dost a lyžařské podmínky jsou stále výborné. Od 20. března navíc pořídíte celodenní skipasy za speciální jarní cenu 590 korun. Start jarní sezóny vám zpříjemní i Audi Snowjam, největší tuzemský snowboardový závod zařazený do světového poháru FIS ve slopestylu.

Teplo nebo zima
Aktualizováno 16.3. 2017 12:22
Víkendová předpověď

Slunečné počasí vydrží do pátku, pak ale přijde výrazná změna

Slunečné počasí vydrží do pátku, víkend ale podle Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) opět přinese ochlazení. Během čtvrtka se bude na většině území vyjasňovat, teploty do dalšího dne mohou vystoupat až k 18 °C, potom ale zkazí hezké počasí déšť.

Kohútka
Aktualizováno 13.3. 2017 11:57
Obchodní sdělení

SKI CENTRUM KOHÚTKA nabízí nové ubytovací a stravovací zařízení.

Dopřejte si odpočinek na česko – slovenské hranici! Nádherné prostředí, aktivní relax, moderní ubytování a mnoho dalšího Vám nabízí Horský resort Jasoň.

nenechte se napálit

Čtyřicet procent zimních středisek šidilo! Víme, na co si dát pozor

Téměř 40 % sportovních středisek, které v listopadu a prosinci loňského roku kontrolovala Česká obchodní inspekce (ČOI) porušila zákon. Z 39 kontrolovaných subjektů jich pochybilo 15. Dostaly pokuty ve výši 15 500 korun, nejčastěji za klamání spotřebitele.

Obchodní sdělení

Skiareál ve Špindlu nabídne o víkendu závody pro děti, lyžování na manžestru a půl metru sněhu

Ve Špindlerově Mlýně zima ještě nekončí. Pokud přemýšlíte, kam vyrazit o víkendu, je největší krkonošské středisko jasnou volbou.

Lyžování
Aktualizováno 6.3. 2017 21:10
Zimní radovánky

Letošní lyžařská sezóna se povedla. A stále nekončí!

Takovou sezónu jako letos lyžaři už dlouho nepamatují. A i když bude tento týden podle prognóz i pršet, ten příští nejspíš připadnou další centimetry přírodního sněhu.

týdenní předpověd počasí

PŘEHLED: Skiareály, kde si ještě zalyžujete. Možná už naposledy

I do Českých hor dorazila obleva. Oznamuje blížící se konec zimy a s tím dohasínající lyžařskou sezónu. První skiareály už zavřely své brány a přestože jich zatím není mnoho, další je budou následovat. Podívejte se, kde všude se dá ještě lyžovat, na jakém sněhu a kolik ho na sjezdovkách ještě zbývá.

hurá do lesa

Do lesa i v únoru! Zimní houby jsou lahodné a plné vitamínů!

Spojení zimy a houbaření spoustě lidem nejde dohromady. Přesto mnozí milovníci hub vyrážejí do lesů bez ohledu na kalendář. Od listopadu do března můžete v lesích najít lahodné houby i vy!