Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petr Kramný u soudu - 11.10.2016 - 1
aktualizováno 12.08.
bude nový proces?

Pochybnosti u Kramného: Znalci u soudu chybovali, tvrdí spolek

Spolek Šalamoun, který dlouhodobě bojuje za osvobození Petra Kramného, přitvrzuje. Nyní se obrátil přímo na ministra spravedlnosti Roberta Pelikána. A chce po něm, aby z kauzy vyškrtnul znalce obžaloby.

Opilá lékařka
aktualizováno 25.04.
Nepříčetná lékařka

Opilá matka nabourala dceru, byl z toho hit internetu! Trestu se vyhne

Výmluvy matky s dcerou po kuriózní nehodě dodnes lámou rekordy sledovanosti. Ukázalo se, že obě byly opilé, když se jejich auta srazila. Matka, která je navíc lékařkou, se ale trestu vyhne. Podle znalců byla nepříčetná.

Propadlá střecha v České Třebové
aktualizováno 21.02.
nové informace

Pád střechy haly v České Třebové: Znalec odhalil možnou příčinu!

Vedení Pardubického kraje v úterý zveřejnilo pravděpodobnou příčinu pádu střechy nové sportovní haly v České Třebové. Ta se začala hroutit nad hlavami téměř stovky sportovců 14. ledna.

Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Jan Silovský
aktualizováno 09.02.
Soud pokračuje

Znalci o českém "islamistovi": Je to podivín odtržený od reality

Muž, který se podle obžaloby chtěl přidat k Islámskému státu, má podle znalců schizoidní poruchu osobnosti, duševní chorobou ale netrpí. Vypověděli to dnes u Krajského soudu v Plzni znalci z oboru psychologie a psychiatrie.

Jaroslav Přikryl
aktualizováno 19.10.
je v nemocnici

Vyhýbá se exšéf strážníků Přikryl vězení? Rozhodnou znalci!

Bývalý ředitel brněnských strážníků Jaroslav Přikryl stále nenastoupil do vězení. Za mřížemi měl být přitom už koncem minulého měsíce. Přikryl se nechal hospitalizovat, o jeho osudu nyní budou rozhodovat znalci.

Vražedkyně z obchodního centra Smíchov
aktualizováno 08.09.
Důležitý důkaz

Znalci: Vražedkyně ze Smíchova byla příčetná, může před soud

Podle znaleckého posudku byla Michelle S., která v červenci ubodala v prodejně Tesco na pražském Smíchově čtyřiapadesátiletou ženu, v době činu příčetná. Nic tak nebrání tomu, aby se z něj zodpovídala před soudem.

Kevin Dahlgren - 2
aktualizováno 01.06.
Čtyřnásobná vražda

Znalci o Dahlgrenovi: Je narcis, vraždilo se mačetou nebo mečem!

Tři lidé ze čtyřčlenné rodiny, z jejíž vraždy je obžalován jejich příbuzný Kevin Dahlgren, byli zavražděni velkým nožem, sekáčkem, mečem nebo mačetou. U Krajského soudu v Brně to dnes řekli znalci.

Petr Kramný u ostravského krajského soudu - 10
aktualizováno 16.12.
SOUD POKRAČUJE

RÁNA PRO KRAMNÉHO: Revizní posudek má potvrdit jeho vinu

Dosud proti sobě stály dvě verze, jak Monika a Klára zemřely. Nový revizní posudek však může dlouhý soudní spor ukončit. Podle právničky Kláry Long Slámové totiž potvrzuje, že Petr Kramný svou manželku a dceru zavraždil elektrickým proudem. Soud pokračuje zítra.

Vrah knihovnice z Horní Břízy
aktualizováno 06.12.
Nepůjde do vězení

Vrah knihovnice Hanky unikne trestu! Jak je to možné?

Další zločin bez trestu. Tak se vyvíjí vyšetřování děsivého útoku z letošního 25. května, při němž zemřela sedmadvacetiletá knihovnice Hanka. V Horní Bříze ji ubodal muž, kterého krátce před činem pustili z psychiatrie.

Rodiče Petra Vejvody
27.05.
nechce přihlížet

Otec ubodaného Petra: Tvrdší tresty pro soudce, znalce a lékaře

Vražda knihovnice na Plzeňsku znovu otevřela rány v jeho duši.Zažil to samé. Syna Kamila Vejvody Petra loni v říjnu ubodala ve škole také psychicky nemocná Barbora O., když před ní bránil tři spolužačky.