Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střepiny s Markétou Fialovou
aktualizováno 08.02.

STŘEPINY: Rozhovor s chlapcem (13), který prošel výcvikem ISIS

Rozhovor třináctiletého jezídského chlapce, který prošel několikaměsíčním výcvikem islamistů a měl se stát takzvaným dětským bojovníkem. Jeho zážitky jsou autentické a otřesné.

Rusko na olympiádě
12.11.
organizovaný doping

Rusko rozjíždí své vyšetřování dopingového skandálu. Je to trik?

Rusko chce zahájit vlastní vyšetřování dopingové aféry, která by mohla spoustu ruských olympioniků připravit o medaile. Prohlásil to prezident Vladimir Putin, který zároveň vyzval k boji proti dopingu. Není ale jasné, nakolik svá slova myslí vážně. Je to přesto jisté přiznání skandálu.

Rusko na olympiádě
10.11.
doping ve sportu

Seberou Rusům medaile z Olympiády? Skandál se valí dál!

Odebrání medailí a potrestání ruských atletů za doping žádá Mezinárodní olympijský výbor v reakci na zprávu vyšetřovací komise Světové antidopingové agentury (WADA). Vyzval IAAF, aby zahájila disciplinární řízení. Zároveň pozastavil čestné členství bývalému předsedovi Mezinárodní atletické federace Laminu Diackovi, který je podezřelý, že za peníze doping ruských závodníků kryl.

Prásk.tv píše:

Kateřina Neumannová
čtěte o tématu doping na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.