Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střepiny s Markétou Fialovou
aktualizováno 08.02.

STŘEPINY: Rozhovor s chlapcem (13), který prošel výcvikem ISIS

Rozhovor třináctiletého jezídského chlapce, který prošel několikaměsíčním výcvikem islamistů a měl se stát takzvaným dětským bojovníkem. Jeho zážitky jsou autentické a otřesné.

Rusko na olympiádě
12.11.
organizovaný doping

Rusko rozjíždí své vyšetřování dopingového skandálu. Je to trik?

Rusko chce zahájit vlastní vyšetřování dopingové aféry, která by mohla spoustu ruských olympioniků připravit o medaile. Prohlásil to prezident Vladimir Putin, který zároveň vyzval k boji proti dopingu. Není ale jasné, nakolik svá slova myslí vážně. Je to přesto jisté přiznání skandálu.

Rusko na olympiádě
10.11.
doping ve sportu

Seberou Rusům medaile z Olympiády? Skandál se valí dál!

Odebrání medailí a potrestání ruských atletů za doping žádá Mezinárodní olympijský výbor v reakci na zprávu vyšetřovací komise Světové antidopingové agentury (WADA). Vyzval IAAF, aby zahájila disciplinární řízení. Zároveň pozastavil čestné členství bývalému předsedovi Mezinárodní atletické federace Laminu Diackovi, který je podezřelý, že za peníze doping ruských závodníků kryl.

Prásk.tv píše:

Kateřina Neumannová
čtěte o tématu doping na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.