Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jakub Kohák - 1
01.05.
ŠOK cO SE STALO?

Kohák se zbláznil? Ve Tváři líbal chlapa přímo na podiu! VIDEO

Ve Tváři se zase děly věci. O tom, že samozvaný předseda poroty Jakub Kohák je schopen mnoha divných věcí, asi nikdo nepochybuje, ale tentokrát všechny dokonale zaskočil. V průběhu večera totiž políbil Milana Peroutku.

Tvoje tvář má známý hlas: 4. díl - 19. 3. 2017
19.03.
galerie Kdo se líbil vám?

Zná ho od miminka, vítěz 4. Tváře teď Jandové vytřel zrak! SESTŘIH

V pořadí třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas má svého čtvrtého vítěze! Ačkoliv výkony soutěžících byly vynikající, soutěž ovládl oblíbenec porotkyně Marty Jandové, který si vysloužil dokonce ovace ve stoje!

Znásilnění - ilustrační foto - 9
26.11.
Překvapivý konec

Osvobozen! Porota pustila muže, který měl znásilnit rodící ženu

Překvapivě skončil v Anglii soud s mužem, který podle obžaloby znásilnil svoji partnerku v momentě, kdy už měla stahy před porodem. Obžalovaný je volný!

Prásk.tv píše:

Desátý ročník Noci filmových nadějí má své vítěze - 1
čtěte o tématu porota na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Tvoje tvář - 5. porotce
aktualizováno 01.10.
poznáte ho?

Bláznivý student i lovec "štěrbin": Nový porotce Tváře je venku!

Další díl pořadu Tvoje tvář má známý hlas startuje opět v neděli večer a diváci (zejména dámy) se mají na co těšit. Role porotce se totiž chopí velmi charismatický herec, který pobláznil nejedno dívčí srdce.

MasterChef - 1
19.09.
kuchařská show

Zvrat v MasterChefovi! Do soutěže přibude další hráč! Kdo to bude?

Už dnes večer můžete sledovat další díl kuchařské show MasterChef Česko. Dnes ale mezi sebou nebudou bojovat stávající soutěžící, šanci dostat se zpět do hry dostanou tři amatérští kuchaři, kteří už soutěž jednou opustili.

MasterChef Česko: Porotci - 4
aktualizováno 05.09.
Už dnes večer

MasterChef naruby: Soutěžící budou volit oblíbeného porotce!

Už dnes večer se můžete těšit na kulinářskou show Masterchef Česko! O přízeň poroty budou znovu soutěžící bojovat ze všech sil. Musí se poprat s méně známými surovinami a těžkými recepty. Rivalita se navíc zvyšuje.

MasterChef Česko: Raditsch s Kalinou by šli do pekla!
29.08.
pondělí a středa

Soutěžící v MasterChefovi čeká peklo! Tohle vzkazují porotci

Už dnes pokračuje dalším dílem kuchařská show o hledání nejlepších domácích kuchařů. Zbývajících čtrnáct soutěžících bude dál bojovat ze všech sil o postup a přiblížení se k titulu MasterChef Česko. Dnes se postaví netradiční výzvě s tajemnými boxy.

Víno - ilustrační foto
11.08.
významné ocenění

Nejlepší vína světa: Do výběru se dostalo 25 značek z Česka

Podobně jako gurmáni listují michelinským průvodcem, mají i milovníci vína svou věhlasnou publikaci 1000 Vins du Monde (1000 vín světa). Profesionální degustátoři, kteří tisícovku nejlepších vín vybírají, zařadili letos do vinařské síně slávy 25 moravských vín.

Účastníci zábavného pořadu Tvoje tvář má známý hlas na tiskovce Novy - 19
aktualizováno 05.08.
řádili na tiskovce

Hvězdy nové Tváře naposledy v civilu! Komu to slušelo nejvíc?

Televize Nova představila na čtvrteční tiskové konferenci programové schéma na letošní podzim. Největším lákadlem je bezesporu druhá řada veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas.

Tvoje tvář má známý hlas - finále - 43
aktualizováno 05.08.
nová řada

Odhalujeme detaily Tvojí tváře 2! Tyto hvězdy zasednou v porotě

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas nebude na televizi Nova chybět ani na podzim. Představí se noví soutěžící a dají se očekávat další dechberoucí proměny.