Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Konflikt u Zemana
aktualizováno 07.02.
Náhlý odchod

"Boxer" Slezák ze štábu Zemana zemřel! Selhalo mu srdce?

Novinář a podnikatel Karel Slezák, který se "proslavil" před necelými dvěma týdny, když na oslavě vítězství Miloše Zemana pěstmi napadl jiného novináře, je po smrti. Třiasedmdesátiletého muže podle všeho zradilo srdce.

Volební místnost
aktualizováno 07.02.
Volby u soudu

Stížnosti na kampaň i práci komisí, na volbu prezidenta jich přišlo 61

Nejvyšší správní soud obdržel celkem 61 stížností na prezidentské volby. Termín pro jejich podání uplynul včera. Soud už některé stížnosti odmítl, zbylými se bude v následujících dnech zabývat volební senát Nejvyššího správního soudu.

Rvačka ve štábu
aktualizováno 05.02.
Rvačka v Zemanově štábu

"Vyhazovač" ze štábu podal trestní oznámení! Toto se podle něj stalo

Jeden ze dvou mužů, kteří po odjezdu Miloše Zemana ze štábu v TOP Hotelu Praha napadali novináře, podal trestní oznámení. Podle Jana Šolty vyhazovaní novináři neposkytli pomoc muži, který zkolaboval, do prostor pro příznivce Miloše Zemana neoprávněně vnikli a kradli tam jídlo.

Prásk.tv píše:

Opilec u voleb
čtěte o tématu prezidentské volby na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Donald Trump
aktualizováno 02.02.
Citlivá kauza

Ovlivnili Rusové americké volby? Trump obvinil FBI!

Za předehru očekávaného zveřejněni kritické zprávy republikánů o práci FBI dnes americká média označují ranní tweet Donalda Trumpa. Prezident v něm obviňuje vyšetřovatele FBI a ministerstvo spravedlnosti z nadržování demokratům.

Debata - Kandidáti na prezidenta
aktualizováno 01.02.
Plány do budoucna

Dovolená či Senát. Co chystají neúspěšní uchazeči o Hrad?

Televize Nova oslovila neúspěšné kandidáty na prezidenta České republiky a zeptala se jich, co budou po neúspěchu ve volbách dělat - zda se vrátí ke své práci a koníčkům nebo zamíří do politického světa. Většina z nich teď odpočívá na dovolené, jsou ale i tací, kteří míří vysoko, třeba do Senátu

Konflikt u Zemana
30.01.
Vyhrocený incident

"Boxer" ze Zemanovy oslavy se chystá na policii. Tohle tam řekne

O incident, při němž příznivci znovuzvoleného prezidenta Miloše Zemana v sobotu napadli novináře, se intenzivně zajímá policie a hlavní aktéři rvačky už tento týden zamíří k vyšetřovatelům. Jedním z nich je i Karel Slezák, který poskytl TN.cz rozhovor.

Miloš Zeman při volbách
aktualizováno 26.01.
Prezidentské volby

Zeman volil obklopen ochrankou, novináře nevpustili do místnosti!

Prezident Miloš Zeman ani po incidentu v prvním kole volební místnost nezměnil. Hlasoval na pražských Lužinách, tentokrát před něj ale žádná aktivistka neskočila. I tak doprovázela jeho volbu řada bezpečnostních opatření.

Prezidentští kandidáti
26.01.
Prezidentské volby

Kromě Hanniga podpoří Zemana i Hynek. Zbylí kandidáti Drahoše

Všichni neúspěšní kandidáti na prezidenta už si vybrali svého favorita. Bývalého předsedu Akademie věd Jiřího Drahoše podpoří pět z nich, Hynek a Hannig budou hlasovat pro současného prezidenta Miloše Zemana.

Cesta na Hrad 2 - Miloš Zeman ve studiu TV Nova
aktualizováno 22.01.
Debata na TV Nova Cesta na Hrad

Zeman: Mynář nemá pozici jistou. Dluhy by se neměly odpouštět

Hostem předvolební debaty TV Nova byl prezident Miloš Zeman. V rozhovoru prozradil třeba to, jakou vládu by preferoval, zda by dlužníkům odpustil dluhy nebo jestli si na Hradě nechá kontroverzní spolupracovníky.

Miloš Zeman, Jiří Drahoš
aktualizováno 15.01.
Kampaň před 2. kolem

Drahošovi se už ozývají sponzoři. Zeman odhalí strategii v úterý

Oba kandidáti, kteří o víkendu postoupili do 2. kola prezidentské volby, se připravují na pokračování kampaně. Jiří Drahoš počítá s tím, že na kampaň před 2. kolem dá 10 milionů korun. Už se mu ozývají i sponzoři. Mluvčí Kanceláře prezidenta Jiří Ovčáček oznámí podrobnosti o Zemanově kampani před 2. kolem v úterý.