Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stravenky
dnes 05:55
seznam prodejců

Poukázky od pracáku matou lidi. Podívejte se, kde jimi můžete platit

Úřad práce od prosince vyplácí část dávek ve stravenkách a mnoha lidem to značně zkomplikovalo život. Většina totiž ani neví, co a kde si za poukázky může pořídit. A pak jsou překvapeni, že jimi nemohou uhradit například léky na recept.

Dopravní nehody na Plzeňsku - 7
aktualizováno 29.12.
dopravní komplikace

Řidiči, pozor! Česko pokryl sníh i ledovka, silnice blokují nehody

Silničáři od brzkých ranních hodin bojují s přívaly sněhu, který zkomplikoval dopravu hlavně ve Zlínském, Moravskoslezském a Jihomoravském kraji. Na Frýdecko-Místecku a Vsetínsku jsou uzavřené některé úseky pro vozy s přívěsem, další desítky kilometrů silnic jsou sjízdné se zvýšenou opatrností. Dopravní policisté hlásí vyšší počet nehod.

Policisté kvůli kalamitnímu stavu uzavírali silnice
aktualizováno 28.12.
mapy sněhu meteorologové varují

NOVÁ VÝSTRAHA: V ČR napadne hodně sněhu, hrozí i náledí!

Meteorologové vydali novou výstrahu - a to před náledím a vysokou sněhovou pokrývkou. Dotkne se prakticky celé České republiky, na některých místech by přes noc mohlo napadnout i 40 centimetrů sněhu.

Prásk.tv píše:

Zoey Tidwell - 1
čtěte o tématu komplikace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Nebezpečné náledí
aktualizováno 28.12.
jezděte opatrně

Auto v rybníku, nesjízdné silnice! Počasí dál komplikuje dopravu

Zatímco ráno komplikovala situaci na českých silnicích hlavně ledovka, nyní dělá největší problémy sníh. Sypače na Plzeňsku vyjížděly už ve dvě ráno a hned tak se zřejmě nezastaví. Meteorologové vydali výstrahu před novým sněhem a varují i před náledím. Policisté od rána hlásí hned několik nehod.

Most na D1
12.12.
hrozí pokuty

Komplikace na dálnici D1! Zácpám se řidiči nevyhnou ani v zimě

Zácpám na dálnici D1 u Velkého Meziříčí se bohužel nevyhneme ani v zimě. A to tam měl být plný provoz obnoven už před měsícem. Stavbaři totiž nestihli vybudovat jeden z mostů a hotový má být až na začátku února. Firmě teď za zpoždění hrozí mnohamilionová pokuta.

Sněhová bouře
aktualizováno 11.12.
Komplikace v dopravě

Sníh ochromil dopravu v Evropě! Stovky škol i letiště jsou zavřené

Sněžení a silný vítr komplikují dopravu po celé Evropě. Počasí ochromilo letiště ve Velké Británii, Francii i Německu. Stovky škol zůstaly v pondělí zavřené, desítky tisíc domácností napříč Evropou jsou bez elektřiny.

Princ William a královna Alžběta
aktualizováno 24.10.
kvůli povinnostem

Ostrá hádka mezi Alžbětou a Williamem! Královna kritizuje Kate

S třetím těhotenstvím a nevolnostmi, které ho doprovázejí, se vévodkyně Kate (35) na veřejnosti ukazuje o něco méně. Manželka prince Williama plánuje omezit účast na veřejných akcích i po porodu. Její plány ale vyvolaly napětí v rodině – královna Alžběta s Kate nesouhlasí.

Porod
19.10.
Při porodu

Marta začala na porodním sále hořet! Lékař řekl, jak je to možné

Porod císařským řezem se rychle změnil v tragédii. Pod Martou S. začalo na porodním sále v trebišovské nemocnici hořet lůžko! Podle prvotních informací vzplála zřejmě dezinfekce. Lékař popsal, jak je to vůbec možné.

Malé lásky - Renata Bušová do porodnice přichází s porodní dulou - 7
aktualizováno 11.10.
malé lásky

Vážné komplikace u porodu: Dítě se může zaseknout, varuje doktor

Dnes večer můžete sledovat poslední díl oblíbeného pořadu Malé lásky. Budete svědky příběhů tří posledních rodin a rozhodně se bude na co dívat.

Čekání na letišti - Ilustrační
aktualizováno 30.08.
problém s letem

Děsivá cesta z dovolené: Cestující čekali hodiny bez jídla a pití!

Hodiny čekání téměř bez jídla a pití museli přežít klienti cestovní kanceláře Azur Reizen, kteří se vraceli z dovolené v Turecku. Problém nastal s tureckou leteckou společností Tail-wind, která nedodala letadlo. Cestující následně letěli bulharkou společností a místo v Praze přistáli v Burgasu.