Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hořící pařez
aktualizováno včera 12:31
spisy městské policie

Nuda v Brně? Ani náhodou! Legendární Hořící pařez ožívá!

Pokud jste si mysleli, že je v Brně nuda a nic se tam neděje, o opaku vás přesvědčí v pořadí již třetí sbírka nevšedních událostí, které se přihodily brněnským strážníkům. Básnická sbírka Hořící pařez bude vydána k letošnímu pětadvacátému výročí Městské policie Brno. Sbírku navíc můžete získat zcela zdarma.

Slovenka Jana záhadně zemřela - 2
01.11.
Děsivý odchod

Záhadná smrt krásné Jany: Zemřela jako hrdinka její knihy!

Byla mladá, krásná a úspěšná. Pracovala jako letuška, letos také vydala svůj první román. I přesto Jana spáchala sebevraždu. Přímo děsivě pak zní fakt, že zemřela podobně jako hrdinka její knihy.

Představení knihy Dokonalý Michelangelo - 1
18.10.
galerie horká novinka

Tohle je klenot knihoven! Vyšla kniha Dokonalý Michelangelo!

Na český knižní trh přichází opravdový klenot. Nakladatelství Euromedia v úterý představilo knihu Dokonalý Michelangelo, která bude ozdobou knihoven!

Prásk.tv píše:

Vlaďka Erbová a Tomáš Řepka - 1
čtěte o tématu kniha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Melania Trumpová a Ivana Trumpová
aktualizováno 10.10.
hašteřivé ženské

Trumpovy lásky si vjely do vlasů: Tohle si Ivana za rámeček nedá

Vztahy mezi současnou manželkou Donalda Trumpa Melanií a matkou jeho tří nejstarších dětí Ivanou se vyostřují. Do současné první dámy se exmanželka amerického prezidenta pustila v ranní show na televizi ABC. Jenže Melanie si to nenechala líbit.

Andrej Babiš - kniha
aktualizováno 20.09.
správní řízení

Hnutí ANO hrozí pokuta až 100 tisíc! Kvůli knize Andreje Babiše

Hnutí ANO hrozí pokuta až 100 tisíc korun. Může za to kniha předsedy hnutí Andreje Babiše, která nebyla zpočátku náležitě označena informacemi o zadavateli a zpracovateli. Informoval o tom web iROZHLAS.cz

Monalisa omylem zastřelila svého přítele - 1
29.06.
Scénka se zvrtla

Místo slávy smrt! Dívka zastřelila přítele, kulku chtěl zastavit knihou!

Partneři z Minnesoty se chtěli proslavit přes sociální sítě, a tak natáčeli nebezpečná videa, která se hojně sdílela. Aby svou popularitu ještě podpořili, vymysleli riskantní scénku. Místo slávy ale jednomu přinesla smrt a druhému vězení.

Zneužívání
20.05.
Kniha plná zla

Pedofil se za mřížemi naučil psát. Sepsal hrůzy, které dětem dělal!

Monstra existují. Tak své paměti nazval odsouzený pedofil, který se za mřížemi rozhodl navštěvovat hodiny tvůrčího psaní. Obsah memoárů je tak šokující, že sexuálnímu deviantovi vysloužil další pobyt ve vězení.

Princezna Diana
04.04.
šokující informace

Diana žárlila už před svatbou. Na líbánkách měla brát sedativa!

V posledních měsících vyšlo najevo několik tajemství ze života zesnulé princezny Diany. Nyní se díky nové knize svět dozvídá také o tom, že vztah princezny a Charlese údajně nefungoval už před svatbou.

VÍKEND: Jak se rodí Bibliofílie?
aktualizováno 18.03.

VÍKEND: Jak se rodí bibliofílie?

Nejdražší prodanou knihu na světě si za 50 miliónů dolarů pořídil Bill Gates. Šlo o ručně psaný poznámkový sešit plný ilustrací, který před 400 lety vytvořil Leonardo da Vinci.

Přebal jednoho ze starších vydání knihy Mein Kampf
03.01.
Hitlerova kniha

Mein Kampf je v Německu zase bestsellerem, chystají další dotisk

Nenávistný manifest Adolfa Hitlera Mein Kampf (Můj boj) je v Německu zase bestsellerem. Kniha vloni v Německu vyšla poprvé od konce druhé světové války a už se jí prodaly desítky tisíc kusů. Institut pro soudobé dějiny, který knihu vydal, tak už chystá dotisk.