Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prezidentští kandidáti
aktualizováno 11.01.
Boj o Hrad

Rallye, tango, zpěv ve sboru. Co dělají kandidáti ve volném čase?

V našem předvolebním seriálu jsme se ptali všech devíti prezidentských kandidátů na jejich vztahy, politickou kariéru nebo majetkové poměry. Kromě Miloše Zemana nám odpověděli všichni. V předvečer voleb vám nabídneme pohled na jejich koníčky a zájmy.

Prezidenští kandidáti
aktualizováno 09.01.
Prezidentské volby

Kandidáti na Hrad o majetku: Kdo bere víc a kdo bydlí v podnájmu?

Jaký majetek vlastní prezidentští kandidáti? Redaktoři TV Nova se zájemců o Hrad ptali třeba na to, kolik měsíčně vydělávají. A zatímco někteří disponují stovkami milionů korun, další bydlí v podnájmu a splácí hypotéky.

Prezidentští kandidáti
aktualizováno 08.01.
ANKETA Záludné otázky

Prezidentské volby se blíží! Znají kandidáti cenu másla či benzinu?

Do prezidentských voleb zbývají čtyři dny. Televize Nova kandidáty otestovala, jak se orientují v problémech a tématech běžného života. Dostali otázky, které musí každý z nás denně řešit. Ptali jsme se například na cenu másla nebo na průměrný plat.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - 17.1.2018 II - 4
čtěte o tématu anketa na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Ohňostroj, dítě
aktualizováno 30.12.
Hlasitá zábava

Petardy mi budí dítě, zlobí se Tomáš. Je čas na zákaz? ANKETA

Silvestr je sice až zítra, ale na spoustě míst to vypadá, že Nový rok už je tady. Zvláště omladina se totiž odpalováním rachejtlí, petard a dělobuchů baví po celé vánoční prázdniny, ne jen poslední den v roce. A to se řadě lidí ani za mák nelíbí. Už se ozývají i lidé, kteří by tuto hlučnou zábavu nejraději zakázali.

Fronta na poště
09.12.
ANKETA anketa

Pošta je před Vánoci zahlcená. Tohle říkají lidé ve frontách

Štědrý den se blíží a s ním roste i počet balíků, který musí pošta doručit. Lidé si stěžují na fronty, ale i ztracené balíky. Před obědem se ale i na poštách v centru Prahy často nečeká dlouho a převažuji pozitivní zkušenosti.

Michal David
aktualizováno 29.11.
vezme si bronzového

Michal David následuje skupinu Kabát a vrací Stříbrného slavíka

Svého Stříbrného slavíka se rozhodl vrátit i zpěvák Michal David. Následoval tak kapelu Kabát, která to udělala jako první. Zpěvákům se nelíbí vyřazení hlasů pro kapelu Ortel a zpěváka Tomáše Ortela. David se proto svou cenu rozhodl organizátorům vrátit a přijmout místo ní Bronzového slavíka, aby nezklamal hlasující fanoušky.

Vítězové Tvojí Tváře
aktualizováno 20.11.
Tvoje tvář má známý hlas

Kdo měl vyhrát a kdo je nejlepším vítězem vůbec? HLASUJTE

Čtvrtou řadu populární soutěže Tvoje tvář má známý hlas vyhrála herečka Berenika Kohoutová. Její výkony chválily i hvězdy velkého formátu a pozitivní reakce na vystoupení sklízela po celou dobu soutěže. Získala si však i vaše srdce nebo podle vás měl vyhrát někdo jiný? A kdo je podle vás nejlepším vítězem soutěže ze všech řad?

Kemp roku 2017 - 4
aktualizováno 15.11.
přehled oblíbená střediska

Nejlepší kempy roku 2017: Tyto najdete ve vašem kraji! ŽEBŘÍČEK

Po měsících intenzivního hlasování si návštěvníci českých kempů mohli opět zvolit ten nejoblíbenější. Letošní už 13. ročník ankety 4camping.cz Kemp roku 2017 ovládl Autocamp Sedmihorky, který láká na bohaté sportovní aktivity i wifi v celém areálu.

Změna letního času na zimní
aktualizováno 15.10.
různé názory

V Polsku chtějí zrušit zimní čas. Byli byste také pro? ANKETA

Už za dva týdny nás čeká změna letního času na zimní. Sousední Polsko v této souvislosti přistoupilo k razantní změně - jako první v Evropské unii by mohlo zrušit změnu času. A řada lidí by to uvítala i u nás.

Anketa
14.10.
video ptali jsme se

Omezují se Češi v nákupu másla kvůli jeho vysoké ceně? ANKETA

Cena másla v posledních týdnech vyšplhala do závratných výšin. Někteří kvůli tomu přestali máslo kupovat, jiní si naopak dělají zásoby. Jak moc ale lidi vysoká cena másla tíží? Opravdu jeho nákupy rapidně omezují?