Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchranáři bojovali o život, sousedka jim nadávala
21.02.
Urážky záchranářů

Ženě vadila zaparkovaná sanitka. Toto vzkázal manžel pacientky

Trest, který si šestadvacetiletá dívka za vulgární útok na záchranáře odnesla, se muži, jehož ženě záchranáři pomáhali, zdá směšný. Nespokojené sousedce vadilo, že sanitka parkuje před jejím domem. Za vulgární vzkaz a nadávání záchranářům si v úterý odnesla od soudu pokutu.

Kirsty Sharman
aktualizováno 20.02.
Přísné zákony

Dívka nechala záchranářům za stěračem lístek, skončila v cele

Naprosto nulovou empatii předvedla mladá Britka ze města Stoke-on-Trent. Když uviděla, že před jejím domem parkuje sanitka, která přijela pro někoho z jiného domu, záchranářům nechala za stěračem naštvaný vzkaz. Posádce sanitky pak ještě vynadala. Za chvíli ovšem na její dveře zazvonili policisté.

Uživatel facebooku
aktualizováno 28.10.
právník radí

Urážkám v komentářích se můžete bránit! Mnohdy jsou žalovatelné

Každý uživatel sociálních sítí se někdy setkal s hanlivým komentářem. Někteří lidé však mají sprosté komentování jako koníček. Své o tom vědí například ženy, které se rozhodly sdílet své zkušenosti se sexuálním obtěžováním. Místo očekávaného soucitu se totiž často musí potýkat s urážkami a nadávkami, nad kterými zůstává rozum stát. Takovým útokům se však lze bránit, přestože je to komplikované. Právník Jan Černý poradil, jak na to.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna
čtěte o tématu urážky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Melania Trumpová a Ivana Trumpová
aktualizováno 10.10.
hašteřivé ženské

Trumpovy lásky si vjely do vlasů: Tohle si Ivana za rámeček nedá

Vztahy mezi současnou manželkou Donalda Trumpa Melanií a matkou jeho tří nejstarších dětí Ivanou se vyostřují. Do současné první dámy se exmanželka amerického prezidenta pustila v ranní show na televizi ABC. Jenže Melanie si to nenechala líbit.

Jiří Havlíček, Karel Novotný
aktualizováno 15.09.
byl potrestán

Náměstek MPO se omluvil za výroky o Romech. Přijde o peníze

Ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček v pátek ráno mluvil s náměstkem Karlem Novotným o jeho nevhodném vyjádření na sociálních sítích na adresu romské menšiny. Ten se za své chování omluvil.

Miloš Zeman
28.06.
šokující slib

Konec sviní: Zeman slíbil, že už tak politiky označovat nebude

Prezident Miloš Zeman dnes při zahájení návštěvy Vysočiny slíbil, že omezí nevybíravé verbální projevy vůči jiným politikům. Na setkání s krajskými zastupiteli také řekl, že EU chybí silné vedení respektovaných politiků vzbuzujících důvěru a koncepční politika. Zeman nedávno hrubě napadl premiéra Bohuslava Sobotku ČSSD, jehož kritizoval za nedodržení koaliční smlouvy.

Urážky youtubera Pstruha
31.05.
urážky před soudem

Průlomový rozsudek: Soud trestá youtubera za nadávky!

První český youtuber více méně nechtěně nastavil hranice toho, jaké urážky ze sebe ještě může na síti sypat a co je už za hranou. Za vulgarismy a sprosté útoky si Petr "Pstruh" Jelínek (22) odpracuje 120 hodin obecně prospěšných prací.

Iva Pazderková posílá vzkaz
aktualizováno 25.04.
porotkyně tváře

Pazderková reaguje na tvrdou kritiku. Tohle lidem vzkázala

Oblíbená herečka a moderátorka Iva Pazderková, kterou můžete znát z show Tvoje tvář má známý hlas, čelí v posledních dnech ostré kritice, urážkám a nadávkám kvůli svému poslednímu vystoupení. Anonymita dává lidem moc k tomu, aby mohli své urážky bezstarostně šířit, Iva Pazderková nemá povinnost se jimi zaobírat, přesto je všechny přečetla a tohle svým fanouškům i odpůrcům vzkázala.

Slováky pobouřil černoch v reklamě na fitness oblečení
08.02.
Vlna urážek

I Slováci mají "kauzu Lidl". Rasisty rozpálil černoch v reklamě

Před pár týdny pobouřil některé Čechy leták Lidlu, ve kterém byl model černé barvy pleti. Šiky rasistů firmě slíbily, že už u nich nenakoupí. Teď se podobná kauza rozhořela i na Slovensku.

Výměna manželek - Veronika a rodina Gábiny
03.02.
bouřlivé komentáře

Výměna: Rodina Gábiny pod palbou! Veronika reakcí šokovala

Středeční premiérový díl Výměny manželek mezi lidmi znovu vyvolal bouřlivé reakce. A i když se Gábina rozčilovala nad nepořádkem v druhé rodině, byla to ona, kdo to za vedení své domácnosti od diváků slíznul. K překvapení všech se ale druhá manželka Veronika rodiny v něčem zastala.